Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Ijka, 10.03.2011 21:59:18, IP: ***.***.49.212, #129612
Ano tohle přesně je panícká porucha. Chodilajsem rok po doktorech, kde mi meřili tlak, činnost srdce a vše bylo v pořádku. Říkala jsem si, že jsem asi cvok amusím k psychiatrovi a hurá konečně ten stv dostal název. Beru léky a stavy se zlepšily. Člověk se to může naučit do jisté míry ovládnout. Přeji hodně síly.
evik, 11.03.2011 7:29:35, IP: ***.***.110.136, #129618
holky kdyz se berou antidepresiva muzu si dat vyjmecne sklenku vina nebo dve ........
mirek, 11.03.2011 9:42:10, IP: ***.***.240.217, #129622
tak sklénky só i dvoulitrové,zaleží jak se cítíš
(:-))))
spešule, 11.03.2011 11:34:50, IP: ***.***.246.157, #129632
ahojky..já teda si dam vínko,pivko...sem tam..i když se toi asi nedoporučuje..jako na všechny léky..ale to by jse nemohli asi nic... zatim me nikdy nic nebylo..naopak se mi lip usiná:-)
zzzdenka, 11.03.2011 14:32:40, IP: ***.***.213.97, #129648
keď už tak sklenku červeného, nič iné
evik, 11.03.2011 14:35:26, IP: ***.***.110.136, #129649
chi chi jasne ze ne litrovku mirku myslela sem dve deci
Jaczek, 11.03.2011 17:49:27, IP: ***.***.95.175, #129661
Zdravim.Moje panicke ataky zacali po dlouhodobem koureni marihuany ve velkem mnozstvi...takze v mem pripade je marihuana stoprocentni pricina mych problemu.
Jarczek, 11.03.2011 18:07:13, IP: ***.***.95.175, #129663
To mela byt odpoved na jednu starou otazku.Takze pro vsechny.zdravim vas.Uz tri roky se s PP peru sam bez prasku a je to tak na pul uz se mi podarilo byt nekolik mesicu bez problemu i kdyz jako normalni stav to nikdy zatim nebyl jen zachvaty byly uplne malinky a chvilkovy ani lexaurin jsem si nebral ALE jednou to na vas prijde treba diky unave nebo jste to prehnali s alkoholem udela se vam jednou zle a jste na zacatku ted jsem mel par silnejsich stavu a je to zase blby takze mi nezbyva zkusit AD jen mam strach protoze jsem ridic kamionu ze se mi bude po nich tocit hlava a nebudu moct ridit.nemate s tim nekdo zkusenost???samozrejme marihuany jsem se od abstinence nedotkl a dal bych cokoliv za normalni zivot bez PP.drzte se a hodne stesti s touhle srvini
Jarček, 11.03.2011 20:58:34, IP: ***.***.95.175, #129668
Marta:zkusim toho psychologa protoze se nebudu ladovat praskama.potrebuju o tom s nekym mluvit.psychiatr me odbyl behem deseti minut napsal mi AD po tech se mi mtal svet tak jsem je svihl do kouta a bojoval s tim sam.nemam tak strasny stavy to uz mam za sebou kdy jsem koncil na kapackach uplne vyfluslej ale to blby motáni hlavy mam da se rict porad a od toho se spousti ataky kdyz se mi zamota trochu vic tak to odstartuje a je mi divne zle vsak vite co mysli a pak uz jen myslenky ze omdlim a kdyz ridite kamion tak je to jeste vice stresujici.kdyz se dostanu domu odpocinu si a vemu treba jen ctvrtku lexaurinu(jediny paták co si beru) tak jsem v poho jen me ten zachvat unavi.Zkusim to bez AD s psychologem a uvidim...chci zit normalne jako driv.Proklinam den kdy jsem poznal drogy!!!!!!!..držte se a nedavejte té potvoře šanci vám omezovat život.
M., 11.03.2011 21:21:47, IP: ***.***.11.42, #129669
Ato při těch stavech jezdíš kamionem?
Jardys, 12.03.2011 8:28:12, IP: ***.***.95.175, #129678
Jo jo rikam uz ty velky zachvaty nemam to jsem byl zamozrejme na neschopence ale to uz je tri roky ja jen potrebuji odstranit ty maly zachvaty co se projevuji tlakem za ocima a lehke motani hlavy.Kdybych vedel ze by to mohlo me nebo nekoho jineho ohrozit tak bych nejezdil.Zvladam to ale je to neprijemne.Nemusite mit strach me nekde potkat..nejsem nebezpecny.
M., 12.03.2011 8:55:55, IP: ***.***.11.42, #129679
Tak jsem to nemyslela,že jsi až tak nebezpečný! Ale musí to být pro tebe dost vysilující,přeji at se toho brzy zbavíš a máš konečně klid-přeji hodně najetých kilometrů bez nehod. Příjemný den. M.
jardys, 12.03.2011 10:06:33, IP: ***.***.95.175, #129681
Jak rikas neni to nebezpecny je to jen chvile nez to prejde ale je to strasne unavujici a musel jsem se hodne ucit s tim bojovat protoze driv pro me jezdeni nejvetsi laskou mam projezdenou celou evropu ale bohuzel jsem se hodne nahuloval a vymstilo se mi to.dnes jezdim jen na morave protoze jet dal je pro me stresujici protoze tok myslenek jestli mi nekde nebude spatne a jezdim sam takze ty okolnosti nahravaji panice.Takze jezdim staly trasy kde vim ze jsem v pohode ze tam jsou lidi co me znaji a takovy ty uklidnovaci body.Panika je jen v nasich chlavach jsme jinak zdravi nikdy neomdlime ale mozek je strasne nadupana masinka na kterou nemame a tezko se da obelstit ale musime s tim bojovat protoze je nespravedlive ze zdravi lidi jsou soucastne tak nemocni.Tak se mejte dobre.
mirek, 12.03.2011 10:16:03, IP: ***.***.5.167, #129682
Já jsem taky jezdil a dělalo se mě špatně,obzvlášť když člověk vjel někde do deště nebo byla mlha a pod.Dost problémů jsem míval na Slovensku,kopcovitý terén a jiný počasí než u nás.Ještě k tomu jsem míval KES,tak to stálo za to.
Už jsem dojezdil.Max.osobním a jen na chalupu nebo nakoupit.Za volant jako pracovně už nesednu.A to mám za těch 30 roků nějaký mega km za sebou.
DOST zdraví máme jen jedno a hrdinů jsou plné hřbitovi.
jardys, 12.03.2011 10:48:32, IP: ***.***.95.175, #129683
A to je mozna ta chyba.kdyz tomu budeme ustupovat tak nebudem moct delat nic.Ja jsem to proste rozjezdil a kazdy den co jsem nemel problemy byli nabijejici energiia hodne me to pomahalo.Me nedela problemy pocasi spise chci mit vsechno bez komplikaci..rychla nakladka pohodova cesta ale jak je treba nekde zacpa nebo nehoda a ja nejedu podle planu musim se zacit soustredit aby nevypukla ataka.jinak jak rikam jsou dny tydny mesice krasnyho jezdeni ale porad to neni jako driv a ja se chci dostat do normalu a dokazu to.Hlavne nebudu te potvoře ustupovat spise pujdu proti ni.Jakmile zacnu ustupovat tak se mi stavy zhorsi protoze date panice najevo ze ma opet navrch.Jestli se na velky necitite je to zpravne ale ja nemuzu v 28 prestat žít!!!!
        Předchozí   1 .. 347348349350351352353 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.