Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

mirek, 18.03.2011 6:44:14, IP: ***.***.7.159, #129994
ahoj Janičko
tak jsme se probudili,venku zase lije jako z konve,vezmu prášky a půjdu spát.
Jarek Majer, 18.03.2011 19:50:57, IP: ***.***.163.98, #130039
ahoj všíchni je mi 30 let a mám panickou poruchu a trochu agorafobii skoro 12 let,první roky jsem se odmítal léčit nechtěl jsem brát tabletky a skončíl doma skoro neschopen vyjít ven myslel že se to spraví ale roky plynuly a já se dostal maximálně 2 kolometry od domu po těžkém rozchodu s bývalou přítelkyní se to začalo zlepšovat alee pořád jsem byl dost omezen nakonec mě babina dostala k doktorce a já se přinutil začít jíst Anafranil a pro případy paniky rivotril musím říct že se muj život znovu rozzářil když s pomocí tabletek a rodiny jsem znovu začal jezdit i do okolních měst což jsem myslel že se nikdy nestane byl to nepopsatelný pocit když jsem po 7 letech viděl jinou krajinu a město byl jsem z toho uplně v eufórii prostě nádhera no začal jsem pracovat a tím se vše ještě zlepšilo a já začal samostatně jezdit po montážích i do desítek kilometru vzdálených měst sebevědomí ze mě kipilo. oženil jsem se narodila se nám dcerazačali rekonstruovat barak a vše se začlo najednou kazit přišel jsem o práci a rekonstrukce domu se komplikovala nejen finančně ale i manželce se nechtělo sousedit s domem tchýně . nato se nám narodil 2 potomek a tak stres a nedostatek spánku si vybral svou dan zase jsem do toho spadl a ted se snažím znovu vyškrábat nahoru i když to jde těžko práce moc není a manželka na mě začala tlačit co s takovým otcem co s dětmi ani nikam nezajede a tak jsem se rozhodl k razantnímu kroku mám někdy problémy zajet kousek do města Třince u kterého bydlím, manželka má rodinu v Praze a tak jelikož je to skoro na druhém konci republiky tak tam s nimi chci jet a uvidím co se stane doufám že to zvládnu když mi ted děla problém 10 Km a já pojedu 400Km...:-) sice jen na to pomyslím roztřepu se ale snad to překonám a to pouto k domu a okolí padne..
Jardys, 19.03.2011 9:47:20, IP: ***.***.117.27, #130065
Tohle je na tom nejhorsi...ja jezdil po evrope nebyl problem jet denne 800km tocil jsem Francii za tri dny a potom jsem nebyl schopnej dojet ani na krizovatku u baraku.ale zacal jsem jezdit dal a dal a bojovat s tim..kazdej novej kilometr navic byl uspech dnes uz jezdim dosti daleko ale je pravda ze porad to neni ono a francii bych si zatim nedal i kdyz bych to urcite zvladnul ale ty blby obavy pred tim nez neco udelame..bude nam??nebude nam???..to je ta potvora co musime odstranit kdyz nejsou obevy pak se panika nerozjede..Jardo tobe preju aby jsi tu prahu dal..a verim ti ze to das a uvidis jak ti to pomuze..jasne nebude to uplne o.k ale premoz to a oslav to ze jsi to v pohode dal!!!!..nevim jak jedes jestli autem nebo dopravnim prostredkem ale v pohode to das protoze jsi zdravej chlap...
mirek, 19.03.2011 10:34:31, IP: ***.***.228.30, #130067
zdravím spolubojojníky za volantem
já už jsem teda dojezdil a Jardysovi jsem popisoval jaké jsem měl problémy.Dnes sednout za volant ve špatném psychickém stavu ( někdy stačí i jen blbá viroza ) může znamenat obrovskou tragédii.Neseděl za soupravou jen dodávka skříň a kilometry jsem točil jen po ČR a Slovensku ( není problém 800 denně) ) ale z malým autem o to větší honička.Brno,Praha,Ústí,Most,K.Vary a domů.Druhý den to podobné po Slovensku.A těch zastávek bylo po cestě třeba 12.Od palet až po balíky.Práce je to pěkná a prachy jsem měl výstavní,ale jak dlouho to organismus vydrží.V dnešní uspěchané době není o nic stát.Z mé bývalé firmy už takto odešlo polovina kluků.To je ještě větší pakárna než jet štreku.Začal jsem ráno a skončil večer.V každé firmě problémy,čekačka,nechtěli zboží,telefonovalo se,zdržování a km před sebou..strašný.
Potom začali zdr. potíže ( něco co máte Vy ) ,ale trochu horší,později jsem onemocněl a dnes jsem v ID.Můžu sice vykonávat nějakou práci,ale zatím to nejde.Přeji Vám kluci hodně kilometrů bez nehod a nervů.
Martina, 19.03.2011 13:15:30, IP: ***.***.207.98, #130073
ahoj je mi 30,mám 2 děti.Taky jsem trěla na PP(bála se všech nemocí,nevyšla sama ven,točení hlavy,napětí).Teď jsem asi 2 roky bez Ad a cítila jsem se za tu dobu celekm dobře,sem tam nějaký výkyv,který ,ale hned přestal.Teď před několikama dni,jsem začla mít pocity jako na chřipku,zimnice,bolest celýho těla.Dr.určila že jde jen o nějakou virozu,ale pociťuju že se mi asi zase něco rozjíždí.Sem hrozně vyčerpaná,bolí mě celý tělo jakoby mě někde denodenně kopal.Ráno odvedu syna do školky a hrozně mě to vyčerpá,že si musím jít lehnout a nejsem schopná nic dělat.Do toho mě začne pálit celé tělo.Hlavu mám jako by mi ji někdo přivřel do svěráku.Jako strach nemám,snažím se normálně vyjít ven,ale dělá mi to problémy,jako že na to nemám spíš sílu!Myslíte že jsem do toho zase spadla a je lepší si zajít na Ad,nebo s tím chvíli bojovat a snažit se ty věci překonávat.Děkuji moc za všechny rady a úvahy.Martina
mirek, 19.03.2011 14:13:19, IP: ***.***.246.37, #130075
Martina:
zkus se zeptat Dr.na plícní chlamidie,tohle svinstvo prý dělá v těle hroznou paseku a mám kolegu,který trpěl PP a našli mu chlamidie,léčí se úplně jinak(antibiotika) a celkový stav se mu lepší.Já si jdu v pondělí dělat předoperační vyšetření a budu chtít udělat i tohle na ty chlamidie.
Ty příznaky co máš by mohlo být ono.Ale bez záruky.Zeptej se.Lékaři to často zaměňují za chřipky,virozy.... já jsem po jedné takové zůstal hodně,hodně dlouho doma k tomu PP a mám inv.důchod.Ale ta má historie je delší.
Dědek, 19.03.2011 15:05:26, IP: ***.***.209.251, #130080
Martino, jestli jsme si nepsali tak uved email,jestli chceš ?
Wooddy, 20.03.2011 21:10:53, IP: ***.***.68.194, #130127
ani nevim kde zacit zacnu od zacatku nevim jestli to je panicka porucha ale nevim kam to napsat uz to dal nejde.je mi 22 let sportovet ovsem uz 2 roky ne.pred 3 rokama jsem mel nehodu omdlel jsem coz by nebylo tak hrozne bylo to z vycerpani to vim ale kdyz jsem omdlel v tu chvili jsem sedel na barove zidly a spadl jsem na dlazbu hlavou mel jsem silny otres mozku udelal mi ct hlavy byl jsem i v tunelu tlak mam ukazkovy v poradku vse v poradku jenze od te doby mam takove stavy nevim jestli na omdleni protoze az 1x jsem nikdy neomdlel netrpim na nic a mam stavy ze se mi zúzi periferni prostor citim jak se mi jakoby stahne u srdce nevim jak to popsat je to proste neprijemne jako kdyz uzkost ale neni to vylozene uzkost fakt nevim a proste citim jak jdu do kolen,nekdy staci se napit studene vody nekdy se musim oplachnout oblicej ledovou vodou mam problem spat v cizim prostredi tam kde to neznam v aute nemam problem jezdim dalky 400km a pohoda ale od toho urazu se mi to deje bral jsem nejaky prasky na zavrate ale to bylo na nic pac vim ze zavratema netrpim problemy prisly az po tom urazu,drive jsem to resil ze jsem se jen napil a proste jsem to neresil a vse bylo v klidu ale posledni dobou to je docela intenzivní.dost pochybuji ze to je psychyckeho razu kdyz s tim ziju 3 roky a neresim to a posledni dobou to je hrozny.v praci zadny stres nemam nemam zadny problemy takk fakt nevim.jsou nejake prasky ktere me nakopnou:)nebo neco co mi potlaci neco v hlave??dekuji za odpoved
Dědek, 20.03.2011 21:19:21, IP: ***.***.209.251, #130129
Vooddy,napiš email ,skusím Tě nakopnout
evik, 22.03.2011 10:03:10, IP: ***.***.110.136, #130216
myslite ze na ad se muzou vypit dve piva ceka me oslava a pivo mam rada
Dědek, 22.03.2011 10:20:08, IP: ***.***.209.251, #130219
evik , jen si dej ,já si taky dávám ,ale musíš brát ty bylinky
mirek, 23.03.2011 10:53:06, IP: ***.***.231.115, #130297
Dědek:
o jaký bylinky jde ?? a k čemu jsou dobrý ??
Dědek, 23.03.2011 11:05:47, IP: ***.***.209.251, #130298
Mirek, jakou máš chorobu,příznaky?
natalie, 23.03.2011 16:51:40, IP: ***.***.168.23, #130312
dobry den. Mam otazku. Nekdy se mi stava, ze stojim na miste neco delam a najednou jako bych byla mimo sebe, zacne se mi tocit hlava a musim hned pryc nejlepe na cerstvy vzduch, pak take mivam uzkost v zaludku a nadmerne riham. Kdyz jsem, ale ve spolecnosti lidi nebo neco delam ani jedna obtiz me neprepada. Myslite, ze by to mohla byt nejaka neuroticka obtiz?
Občan, 24.03.2011 13:18:35, IP: ***.***.197.39, #130347
já mám taky jednu otázku:kdy už konečně skončí tohle rozkrádání státu za účasti této trojkoalice,která dělá z lidí blce,neustále zdražuje aby na druhé straně mohla zalepit ty díry co po sobě zanechává.
Tohle je možné jen u nás a Vondra je všeho příkladem.
        Předchozí   1 .. 350351352353354355356 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.