Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Fobie z řízení auta

Tanka 72, 14.05.2012 15:43:38, IP: ***.***.169.73, #162817
Monala tak tenhle rozjezd do kopečka jsem dnes zkazila,stála jsem v márném kopečku a měla odbočit na hlavní vlevo no a já měla strach a furt stála na brzdě a k tomu pouštěla tu spojku a řvalo to....no děs,pak chcíplo a šla jsem na to znova a už jsem se krásně rozjela,jen to ještě dělat automaticky......ach jooo,chudák to učitelský auto...trpí...
Tanka 72, 14.05.2012 15:54:03, IP: ***.***.169.73, #162818
Lenko teda pusinku zadečkem.....to nesmím tedy žádnému autu udělat...hi hi hi....tedy moc tě chválím,že jezdíš v tak velkém autě,doufám v to také:).
Moňala, 14.05.2012 23:24:02, IP: ***.***.64.159, #162828
Leni se pose.... "pusinku zadečkem" :-)) Tak když se tak vyjadřuješ o svém tanku - myslím ten "zadeček" tak to já mám v tom případě taky zadeček (myslím fakt ten můj, ne auta :-))
Pája, 17.05.2012 8:57:45, IP: ***.***.148.157, #162888
ahoj holky,myslím,že jestli je auto velké tak to nevadí,jezdila jsem s kombíkem,teď máme menší a žádný velký rozdíl nevidím,parkovat moc neumím ani s velkým ani s malým,podélné neumím vůbec,už 2 roky bojuju a nějak se to nelepší tak držte palce,taky držím palce všem a mnoho zdaru
Tanka 72, 17.05.2012 16:17:25, IP: ***.***.169.73, #162899
Ahojte...
Pájo já tedy doufám,že to nebude moc velký problém,ale bojím se toho,že se nevejdu na silnici.V autoškole jezdím hodně po středu,ale prý to snad dostanu do oka.Včera jízda docela ušla,učil mě zacouvat mezi dvě auta předkem a zadkem...a bylo to jako sci fi.Vůbec tomu nerozumím a netuším,jak točit volantem,nic...a prý to komisař vyžaduje u zkoušek....takře to budu muset umět...to jsem zvědavá,jak se to naučím.Holky držte se a jezděte co můžete ......jinak mám tedy stčevní potíže před jízdou,třeba to přejde...doufám....Zítra další jízda...uááá
Simona, 20.05.2012 7:02:24, IP: ***.***.131.23, #162954
Zdravim Vas vsechny,ja chci z vlastni zkusenosti rict,ze to zvladnete!!!Ridicak mam od 18ti,nikdy!nikdy jsem nejezdila!!!V 35l.jsem si udelala 8 kondicnich jizd,az po 5.h.jsem citila,ze se uz nebojim a ze mi ucitel ani nemusi napovidat.Pak jsem zase nejezdila a v 46l.jsem dostala auto!To bylo scen a vymluv doma s manzelem.Dokonce uz rekl,ze auto vrati,protoze ja ho nepotrebuju.Jednou jsem byla doma sama,nedovolala jsem se na taxi a potrebovala rychle k zubari,kde jsem mela za 20min.termin.Tak jsem do toho sedla a rekla jsem si,ze me to je uz jedno,proste jedu,kdybych se mela zabit.A zvladla jsem to!I zaparkovat!Predtim jsem asi mesic jezdila jen s manzelem,sama ne,a do mesta jsem se obzvlast bala.Dneska si vymyslim kam si zajedu a mam sama chut nekam jet,bavi me to!!!Auto mam od unora,ted je kveten,takze 2 mesice jezdim sama.Jezdim opatrne,ale pozoruju,ze uz i rychleji,nez na zacatku.Me pomohl vztek sama na sebe a touha dokazat sama sobe i manzelovi,ze nejsem tak neschopna.A taky kdyz jsem videla kolikrat ty babicky,co jezdej...Nebojte se,zvladnete to!!!Urcite!!!Nejdriv je dobre jezdit pomalu a znamou trasou.Drzim palce!
Ika, 20.05.2012 17:30:12, IP: ***.***.56.241, #162966
Ahoj všichni, hlásím také jeden plus. Věčnému začátečníku /přes zimu nic a druhým rokem se rozježďuji/ svěřili dopravu vnoučka! Jela jsem s "pokladem" opatrně, známou trasu a vše OK.
Moc mě mrzí, že jsem nezačala jezdit mladší. Děvčata zvládneme to! já i v 62.
Tanka 72, 21.05.2012 17:45:19, IP: ***.***.169.73, #163009
Děkuji všem za bezvadné povzbuzení,já měla dnes další jízdu v autiškole a docela to šlo,tak mám radost.Zátra jdu zase na jízdu,doufám,že nic nezkazím...Všichni co už řídíte sami,máte můj obdiv.....fakt...:-).
Cindy, 22.05.2012 14:38:58, IP: ***.***.206.34, #163049
Zdravím všechny dámy, já se do řidičáku pustila nyní, ve 34 letech, připadám si jak stará bréca, která se skoro 15 let k tomu odhodlávala. Mám skvělého instruktora, první jízda nad můj úžas fajn, dokonce jsem zjistila, že mě to bude bavit, druhá už horší a od třetí, co jsme stále víc a víc v provozu, mám pocit, že kdyby tam učitel nebyl, byl by co metr to průser... :o( Tak mi to na začátku šlo (byly to uličky s malým provozem), a teď už velké křižovatka a to je děs. Jezdím v Praze, takže sice jako hození do vody dobré, ale na nervy síla. Dokonce se někdy v noci k ránu před jízdou probudím a nemůžu usnout, pak se unavím a usnu a nemůžu pak ráno vstát, když mám jízdu... Uff. A stále jezdím málo u pravého kraje. Mám pocit, že odřu ty, co stojí vpravo, ale prý tam mám místo. A vůbec nemám cit pro plyn, dokonce mě to občas ujede, protože potřebuju povolit nohu... Hruza, co? Na kruháči pořád hobluju ten dlážděnej prostředek :)) Mám za sebou už osm hodin, ale připadám si jako uplný blbec, který se to snad nenaučí... Ach jo.
mášenka, 22.05.2012 16:03:04, IP: ***.***.236.189, #163053
Zdravím všetkých šoférov a šoférky:) Mám mesiac vodičák a ani sama neviem ako som ho vlastne urobila. Moje jazdy v autoškole neboli veru žiadna sláva, stále nejaké chyby ,ale to hlavne preto že som vždy jazdila trochu v strese. Prekvapivo som urobila skúšky. Testy bez problémov a jazda na cvičisku, ktorej som sa obávala asi najviac dopadla tiež dobre. Jazda v premávke sa mi tiež podarila a nechápem tomu, že sa mi jazdilo s policajtom za chrbtom lepšie ako kedykoľvek predtým. Problém mám, ale teraz ,lebo mám strach jazdiť. Asi tri razy som zatiaľ skúsila ísť s priateľom, ale poviem,že žiadna sláva. Hlavne tie rozjazdy stále mi to skapáva a potom už z toho zostávam rozhodená:( A to nehovorím, ked´príde nejaký menší svah stačí len úplne maličký a už panikárim. Potrebovala by som jazdiť a mrzí ma, že som také drevo. Viem,že ma najviac brzdí strach, ktorý by som rada prekonala. Dúfam že sa raz dočkám a nebudem sadať do auta s tak malou dušičkou:)
Cindy, 23.05.2012 11:27:36, IP: ***.***.206.34, #163103
Mášenko, máš můj obdiv, že jsi udělala zkoušky, teď tě už OPRAVDU BRZDI JEN STRACH.. věř tomu, určitě se to poddá, držím palce! Jen u sebe si tím nejsem jistá
Moňala, 25.05.2012 16:18:26, IP: ***.***.64.37, #163234
ahoj holky, tak jsem tady vkládala příspěvek a nějak nevložila.... Tak jsem jen psala, že jsem se setkala s kolegyňkou z mého prvního zaměstnání (cca 17 let zpět), je jí podle mého odhadu něco kolem 65 a ona prosím řídí auto s karavanem!!! Když jsem se jí ptala, jak s tím couve, tak prý úplně v pohodě... (no pro mě je sci-fi zaparkovat kolmo zacouváním:-))
Jinak jsem se zase snažila rozjet i přes zataženou ruční brzdu, auto řvalo jak blázen a já furt na místě a nějak mi to ani nedošlo...
Jana, 25.05.2012 18:03:04, IP: ***.***.73.199, #163239
Ahojte,chtěla bych se zeptat,jestli by jste to někdo nevěděl.Mám 4 roky nové auto a byla jsem již na první STK.Tam prý zjistili velkou závadu na jednom kole a do velkého techničáku mi dali razítko nezpůsobilé jízdy.Auto jsme odvezli do odb.servisu a tam vše prohlédli,rozebrali a závadu nezjistili-vše v pořádku.Tak zpět na opakovanou STK,s tím jak je to možné-že se mýlili.Tam to podruhé změřili a samozřejmě i tam tedy napodruhé bylo vše najednou bez závad.Prostě to vůbec neřešili,že se stal u nich omyl.Teď mi jde o to,jak bych se mohla bránit,kam se obrátit,stálo mě to dost peněz a navíc mě štve to neoprávněné razítko-nezpůsobilé jízdy.Myslím si,že to auto tím razítkem ztrácí na hodnotě,kdybych ho třeba chtěla prodat,tak zákazník hned zpozorní,že to asi je nějaké poruchové auto.když neprošlo už na 1. STKJak mu vysvětlím,že se na STK spletli,to mi nikdo neuvěří.Tak jestli nevíte,jak se toho razítka zbavit,kde si ztěžovat.Na policii asi ne ?? Nebo odb.dopravy?? Nebo jestli je to normální,že STK se může mýlit.
mášenka, 25.05.2012 20:21:28, IP: ***.***.236.189, #163247
cindy vdaka ,ale ja si tiež niesom istá či strach prekonám. Viem,že musím však doteraz som prekonala všelijaké prekážky. Tebe cindy tiež držím palečky a verím že to dokážeš a ešte sem napíšeš ako Ti to super ide. Tak odvahu nejak to prekonáme obe:)
mášenka, 25.05.2012 20:25:22, IP: ***.***.236.189, #163248
cindy a už vieš kedy máš skúšky? daj vedieť budem držať palce:)
        Předchozí   1 .. 149150151152153154155 .. 175      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.