Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Fobie z řízení auta

Pája, 28.03.2012 12:53:52, IP: ***.***.148.157, #160519
ahoj holky,máme novější auto,no hrůza,s tím starým mi to už nechcípalo při rozjezdech,s tím novým už mi to občas zase chcípá,vůbec neslyším motor,takže 2 roky zvykání jsou zase přede mnou a ke všemu neštěstí jsem včera auto poškrábala,jela jsem moc vpravo a byly tam keře!ach bože,takže jsem ho lehce poškrábala,snad to půjde rozleštit,jo v tom starým jsem jezdila s polštářkem,abych by la výš všem mnoho zdaru!
Lenka, 02.04.2012 7:24:06, IP: ***.***.248.83, #160696
Ahojky, tak jsem ten můj úsek " hrůzy " zase včera zkusila, ale tentokrát manželovým autem, je to to samé, akorát kratší verze a trošku nižší. ( moje je 5,2m a jeho 4m ) a kupodivu mi to docela šlo. Dala jsem na Vaše rady a snažila se na to nemyslet a koukala jen na ty světlejší pruhy na silnici, abych ten tmavý pruh měla uprostřed, ruce se mi sice klepaly ale s tou minulou jízdou se to nedalo srovnat ( to jsem fakt lítala od středu ke kraji ) Tak to zkusím ještě s mým, a když to zase bude blbý, to znamená, že je to autem a vyměníme si ho. Tím mým občas šktnu i o obrubník a v tom jeho se mi to nestává, tak to asi fakt nakonec bude v té délce, i když se mi zdá, že jí nevnímám. Předek auta je naštěstí stejně široký, tak jde jen o tu délku, možná výšku a váhu. To moje auto se chová trochu jinak, má 2,5 tuny a to jeho 1,8. Myslíte, že to může být tím ?
Moňala, 03.04.2012 10:54:57, IP: ***.***.64.159, #160751
Leni, tak jestli to může být tím, že se ta auta chovají jinak, neporadím, za svou krátkou autopraxi jsem toho moc vystřídat nestihla :-), ale sakriš, když to šlo s manželovým, tak to za chvilku půjde i s tvým. Chce to natrénovat. Držím moc pěsti, ať k tomu dospěješ a nebudeš muset s manžou měnit auto (určitě ho má ojetější a ne tak hezký, jako to tvoje, že???)
hanybany, 03.04.2012 11:39:52, IP: ***.***.7.140, #160759
Holky,nebojte se a hlavně jezděte!Ono to chvilku trvá,ale chce to fakt jezdit.Já už tedy mám naježděno pěknejch pár kilometrů,tak z vlastní praxe vím,že mi pomohla každodenní jízda.Pak vám to ani nepřijde a budete se do auta těšit.Nedovolte sobě delší pauzy a nenechte se znechutit.
Moňala, 03.04.2012 17:52:28, IP: ***.***.64.159, #160770
Leni, tak nezbývá, než si do tvýho krasavce sednout a natrénovat to :-) Tyjo a co to máte za psiska, že je musíš vozit venčit po jednom ? :-D
Lenka, 04.04.2012 15:47:53, IP: ***.***.248.83, #160796
Cane corso, ale nevozím je po jednom z toho důvodu, že by to byly nějaké bestie:-) ale proto, že když jsou společně, vytvoří smečku, a kdyby náhodou přiběhl cizí pes-agresor a napadl by jednu, okamžitě jdou do rvačky všichni, jedna by bránila druhou. A to bych neudělala nic. Jinak to jsou psi-pohodáři, nekonfliktní, ale na tři musíme být radši dva. Jezdíme s nimi i k moři. Takže já to střídám po dnech, pěkně po jedné :-) mám na to větší klid, hlídat jen jednoho pejska, to se i projdu, hihi.
Moňala, 04.04.2012 20:02:43, IP: ***.***.64.159, #160805
Tak to chápu to obřímí auto. My bychom si mohli pořídit tak maltézáka :-D ... Jezdíte po výstavách?
Lenka, 04.04.2012 22:00:08, IP: ***.***.248.83, #160808
Nejezdíme, protože jsou to " kupíráci ", máme je jako mazlíky a kámoše, nechtěli jsme psa na sbírání medailí a stresování se v halách, předvádět je jak cvičené opičky:-) vytahovat je za obojky do správné výšky v kohoutku a nedávat jim nažrat, aby neměli o deko víc. Nelíbí se nám to, soužití se psem vidíme jinak a naši psi to vědí...ví, co pro ně znamenáme, zůstali svý a dali by za nás bez váhání život. A o tom to je.
icegirl, 12.04.2012 13:03:09, IP: ***.***.86.110, #161054
Ahoj, ja jsem delala ridicak v Praze, ale jiz treti krat jsem nedala zkousku. neni to se mnou zadna slava ale ani katastrofa. auto me posloucha, mam problem vic s orientaci v provozu, proto bych chtela prestoupit do jiny autoskoly a zvazuji, jestli bychom si nemela vybrat autoskolu ve vesnici nebo malem meste, nekde blizko Prahy. Nejsem z CR, tak nevim kde blizko Prahy by jsem to mohla zkusit. muzete mi poradit? dekuju mockrat!
Lenka, 15.04.2012 7:34:46, IP: ***.***.248.83, #161337
Ivanko, určitě máš pravdu, ale mně se stal opačný problém, řidičák jsem dělala v Praze, ale ted nejsem schopná jezdit po úzkých okreskách. Chce to rozhodně oboje, aspon občas v autoškole jet i za město. Já byla zvyklá že se v Praze jezdí pomaleji a všude jsou semafory, a kdyby náhodou nefungovaly, tak prostě jedu doprava a na nejbližším místě se otočím a nebo projedu opatrně za autem přede mnou:-) které mi ukáže jak :-) Tohle na okreskách nemáš, je to úzké, samá díra, kolikrát není ani dělicí čára a přednosti musíš mít v malíku, tam ti zelená nenaskočí. Alespon teda já jsem s toho nyní vyřízená a nedokážu dojet ani zatím do Ríčan !!! To je ostuda, ale prostě mi to nejde. Už nevím, co s tím, za tři týdny se stěhujeme a já nevyjedu snad ani od baráku...
Denka23, 15.04.2012 19:34:41, IP: ***.***.60.237, #161354
ahojky holky, tak jsem opět jela přes Plzeň až k našim cca 20 km za město. Opět se to neobešlo bez střevních potíží, ale musím uznat že už se lepším. I ten hnusnej kopec kde je semafor a vždy mi to zdechlo jsem dneka sice s malým kraválem projela v pohodě. Dokonce mě při zpáteční cestě příte napomenul že mám jet jen padesát a ne šede:D Jo ale odbočování v levo to je problém, opět jsem si blbě najela ale nakonec jsem to zvládla. Takže holky určitě to zvládneme:)
Denka23, 15.04.2012 19:48:21, IP: ***.***.60.237, #161356
ještě mě tak napadlo, není tahle diskuze třeba na Facebooku?
kokinko, 16.04.2012 8:44:23, IP: ***.***.3.87, #161359
Ahoj holky, správně tady ostatní radily, dělat řidičák ve městě. Jak už jsem tady psala, já ho dělala na malým městě a pak jsem si přikupovala 14 kondiček, jelikož jsem v Brně byla uplně vyřízená! Co jsem se bavila s lidma, co dělali řidičák v Brně, Praze, tak říkali, že závěrečné jízdy dělali i na třikrát :-) takže no stress. Já mám krom odbočení vlevo a přejezd přes koleje ještě problém na to šlápnout na rychlostce. Minule jsem jela asi 50 a instruktor mě napomínal, že tam mám mít aspoň 80, ale já se prostě bála. Jelikož zatím nemám možnost jezdit každý den a vyjezdit se, tak se bojím, že ze mě bude věčný začátečník :-(
Ika, 16.04.2012 9:55:30, IP: ***.***.56.241, #161360
Zdravím všechny, také jsem včera po měsíci vyjela. Před jízdou jsem se klepala jak ratlík, jistil to "čajíček". Vše jsem zvládla dobře, byla to naježděná trasa.
Poprvé jsem v autě řvala, nadávala! Vjížděla jsem /něco mě říkalo pozor/ do prudké pravotočivé, kam není dopředu ani skulinka na výhled, a tam v silnici stáli tři cyklisté.
Neměla jsem je ráda už i jako spolujezdec, vždy jsem se bála co vyvedou.
Řidič musí : udělat zkoušky z předpisů, svítit, mít refl. vestu atd. Kóóólisti jen zadní odrazku.
Všem přeji nepotkat se s problémem a šťastné návraty.
Moňala, 16.04.2012 17:39:24, IP: ***.***.64.159, #161377
holky tak já taky vyjela.... při jízdě zpět skoromanžel (papíry na sňatek nám už tady snad měsíc leží :-) ) furt frfňal, že auto vydává nějaký divný zvuk, Kačka na mě zase "jeď pomalu, vezeš zlatíčka" (jsou jí 3,5 roku).... No dojela jsem, zaparkovala a koukáme, něco nám teče z auta. Půl hodky mi trvalo, než jsem otevřela kapotu, pak měřila olej, koukla na brzdovku, do ostřikovačů, no nakonec jsme se shodli na tom, že jsem špatně utáhla víko od chladiče a že voda probublala... No byli jsme jak prasata a to jsem jela v sáčku :-)
        Předchozí   1 .. 143144145146147148149 .. 175      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.