Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Fobie z řízení auta

Moňala, 18.02.2012 9:18:19, IP: ***.***.64.159, #159426
Zuzielo, taky budu držet pěsti, hlavně si uvědomit křižovatky (přednosti), pak není kam až tak spěchat, mně instruktorka říkala, že čím pomaleji pojedu (zase ne 30tkou :-) tím míň křižovatek stihneme, na přechodu pro chodce pustit úplně každého chodce, který projeví snahu přecházet...
No ale hlavně se co nejmíň nervovat (se lehce říká), protože když to nedopadne napoprvé, není všem dnům konec...
zuziela, 19.02.2012 10:20:29, IP: ***.***.162.199, #159444
Ahoj holky moje :) Tak už je tady neděle a já už mam prujmove omemocnění :) Dnes jsem vubec nespala pořad jsem cestovala z kuchyne do ložnice.Doma mě moc nechápou a myslí si že jsem asi blázen,aspon mě to tak připadá.Ani se jim nedivím když nejsem schopná myslet na něco jiného.Monalo tobe take moc díky za tvou podporu moc si toho vážím....a děkuji za ty stránky,tady se člověk ze všeho vykecá a nikdo Vás za to neodsoudí a navzájem se tady chápeme díky díky díky a přeji Vám hezky zbytek dne papa
kokinko, 20.02.2012 8:54:07, IP: ***.***.3.87, #159468
ema > děkuju za podporu, mám instruktora, kterej je strašně hodnej, má fakt svatou trpělivost a pořád na mě mluví klidným hlasem - zatím teda. Dneska mám 4 kondičku, a na křižovatkách, který jsou pro mě novinkou se cítím jak Mimoň! Minule jsme málem vlítli pod šalinu a já začla hysterčit "že tady všichni umřeméééé" :))

zuziela > uplně vím, jak Ti je! Já sice mám řidičák, ale dělala jsem ho na malým městě a teď na kondičkách po Brně si říkám, jestli se vůbec někdy ty křižovatky naučím. Nezvládám řadit, do toho sledovat pruhy, značky a ještě si hlídat levej pruh a držet se v něm nebo netuším jak při odbočení vlevo najíždět do křižovatky. Přijde mi, že musím dělat tísíc věcí zároveň a absolutně se v tom ztrácím :-(( tohle nebude 10 kondiček, ale aspoň padesát, takže sdílím pocity všech, co jsou z toho stejně vyplesklý jak já. A to řidičák už mám :( Držím Ti pěstičky při závěrečkách! :-))
Pája, 20.02.2012 12:57:41, IP: ***.***.148.157, #159473
Ahojky po delší době,co byl sníh,tak jsem nejela jsem p**era,jezdím 2 roky pořád stejné trasy a pořád se bojím!!!akorát se už docela dobře rozjíždím/tím myslím že mi to nechcípe/když odbočuju doleva,taky si blbě najíždím,nejradši bych pořad odbočovala jen vpravo a nedej bože,kdyby vypli semafory tak jsem v pr....omlouvám to věkem je mi 48,Zuziele držím palce i u nohou,chce se to nenervovat a být v klidu,ale to já taky nedokážu,tak mnoho zdaru všem
zuziela, 20.02.2012 16:24:01, IP: ***.***.162.199, #159480
ahoj děvčátka,děkuji Vám už zítra to vypukne,mam žaludek jako po opici :) ikdyž teda včera jsem si musela šoupnout jednu do prave nohy a druhou do leve na spinkání :) a hádejte? ano prd platné čuměla jsem jako sova ještě do 3 do rána....hruza.Dnes jsem asi už 3krát utřela prach uvařila a hned jsem začla vařit na zítra.Musím pořád něco dělat jinak mě šlehne...Ted jsem se na momentík zasekla.Je mi 27 a ten ŘP jsem si měla asi udělat když jsem měla 18,bylo by to mnohem snažší :(Člověk je zodpovědnější a taky se víc bojí takže čím dříve tím lépe.Máte muj obdiv holky.No nic jdu pokračovat tak se mějte moc hezky a dám Vám vědět jak jsem válčila.pa
zuziela, 21.02.2012 19:49:11, IP: ***.***.162.199, #159515
Ahoj holky mám to :) děkuji Vám za podporu.Testy na plnej počet a Jízdy take ok :)
Lenka, 22.02.2012 7:17:50, IP: ***.***.248.83, #159522
Pájo, to jsme na tom úplně stejně !! Mně je 47 a řidičák jsem dělala před 2 roky, a také mám zatím jen svoje nacvičené trasy. A když jsem si je plánovala, tak jsem se na netu naučila i možnou variantu, kdyby náhodou nefungovaly semafory, tak jedině doprava nebo kdyby to byla hlavní tak rovně a kudy pak mám jet dál. A parkuji jen u nás před domem a cílové trasy na zaparkování jen na parkovištích, rozhodně ne v nějaké ulici mezi auta.
Lenka, 22.02.2012 7:19:28, IP: ***.***.248.83, #159523
Zuzielo - obrovská gratulace !!!!!!! Jsi šikulka. Za chvíli nás tady všechny strčíš do kapsy :-)
Pája, 22.02.2012 7:39:13, IP: ***.***.148.157, #159524
Zuziele gratulace,Lence díky za podporu-holka ale já jsem z toho nešťastná,všichni moji známí/holky/jezdí beze strachu/jen já jsem trouba,když někam jedu tak noc předtím si promítám trasu,fakt cvok, ahoj holky
zuziela, 22.02.2012 10:25:08, IP: ***.***.162.199, #159526
Ahoj holky tak tím že ted je ze mě řidiš a už patřím do Vaší party mě také stejně děsí,to proto-že mám také strach jezdit tam kde to neznám cítím to tak stejně jako Vy.Začnu jezdit ze synem do škoky a ze školky pak také do práce,ale tu si nejprve musím najít.To teprve bude mazec.Ale my to dáme věřím v To :) a budeme jezdit všude a beze strachu.Jen musíme více jezdit a postupně si přidávat nějakej ten km navíc a víc si prostě věřit.Četla jsem i zde příspěvky že si nerad nikdo pouští radio že ho to víc depta,ale mě to třeba pomáha.Každa z nás si musí najít to co nám víc vyhovuje.Jinak mě teda šíleně stresuje take ta situace ,že za mnou je nikdo nalepenej :( jeeee to je šílenej pocit a take me to nutí přidávat.Pak chodci !!!!!!to je snad nejhorší co muže být tedy aspon pro mě :) :) Jinak autoškolu jsem si dělala v prosinci a to přesně 13 a v pátek :) a hned do provozu prostě mě pán nešetřil.Strašně sněžilo a byla už tma noooooo ja měla oči vyvalené jako chameleon :o) Pak jsem vylezla z auta a malej jsem spíš z něj vypadla jak jsem se klepala.Šla jsem domu a říkala jsem si že už tam nikdy nepujdu že raději budu ta z těch co bud raději prosit manžu aby odvezl tam a tam :) ale pak mi muj tata řekl Hele jsi moje???,jsi tak jdi a ukaž jim to !!!!!!!!!Tak vidíte a mám to za sebou a jsem štastná zaroven mam strach s té obrovske odpovednosti :( Holky my budeme jezdit nebojte se nic........Protože My...... už stojíme jednou nohou v Evrope :O))))) Hezky den a pište pište,,,,budu se těšit na každy Váš příspěvek papapa
Moňala, 23.02.2012 6:49:27, IP: ***.***.64.159, #159550
Zuzielo, moc gratuluji, teďkom už zbývá jenom jezdit a jezdit a jezdit....
kokinko, 23.02.2012 7:56:07, IP: ***.***.3.87, #159552
Zuzielo moc gratuluju k řidičáku! :-) a přeji hodně najetých kilometrů a hlavně jízdu bez stresů a nehod!
Lenka, 23.02.2012 8:23:06, IP: ***.***.248.83, #159553
Pájo, nejsi trouba ( nebo jsme trouby teda dvě :-) ) já jsem to samé, když třeba čekám na tramvaj, prší nebo je sníh, já se klepu zimou v kapuci na zastávce, a okolo mne jede ženská v autě naprosto v pohodičce, tak jí zavidím. To by v tom byl čert, abychom jednou nebyly jako ony co ?? Já si také plánuji do posledního detailu trasu a ten den na to furt myslím, že mám jet. Pro mne je děsná motivace ti psi, jinak bych vlastně ani neměla důvod jezdit, resp. se vyhecovat. Na sídlišti musí být na vodítku, jen vyčůrat před barák a 5 km mám krásný lesopark, kde se můžou proběhnout. Tak se vždycky musím přinutit tam jet aspon jednou v týdnu. Když pak zaparkuji, jsem štastná, že to splnilo účel. Kdybych se cestou ovšem nenervovala, aby ten za mnou stihnul zabrzdit a nevlítl mi do zadku, kde jsou psi. To si neumím představit, co bych dělala. Právě proto jsem vyměnila krátkou fabii za mini autobus:-) kde mi to připadá bezpečnější. Ach jo.
kokinko, 24.02.2012 11:56:07, IP: ***.***.3.87, #159586
Mám za sebou 5.kondičku a na křižovatkách při odbočování vlevo jsem pořád stejně vykulená :( kolikrát si říkám, jestli to vůbec někdy zvládnu, nebo mě přestane bušit srdce jakmile mám křižovatku řešit. Včera se mi podařilo štrejchnout pravý zrcátko, že plasty odletěly a instr. zaklel a šel to spravit :)) Holky krásný víkend


ema, 24.02.2012 13:14:54, IP: ***.***.156.227, #159593
Ahoj holky,

dneska bohužel nepotěším..

mám dneska zase depku jak blázen, vezla jsem tátu do nemocnice a nemohlo to být horší, jako kdybych jela poprvé v životě..furt mi to chcípalo, blbě jsem si jezdila do zatáček atd... a zase jsem byla vynervovaná na max, on ještě víc..a ne jen z toho mýho řízení..nazpět ještě vetší hrůza..zas mám chuť s tím třísknout, nevím, jestli mi to za ty nervy stojí...ještě teď mi ukapávají slzičky na klávesnici.

@zuziela: mooooooc gratuluju!!! Jsi šikula!!!!

@kokinko: asi taky půjdu do těch kondiček..teda jestli se vzpamatuju..

mějte se a pevné nervy!!!
        Předchozí   1 .. 139140141142143144145 .. 175      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.