Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Fobie z řízení auta

zuziela, 09.02.2012 12:35:32, IP: ***.***.162.199, #159191
Ahoj holky jsem moc ráda že vás taky vidím že v tom nejsem sama,už dlouho tady nikdo žadnej příspěvek nedal,,,ale ted jsem moc ráda že aspon pomaloučku zas vkládáte své zkušenosti. :) Moc mi to pomádá opravdu.Jinak závěrečky budu dělat už 21 unora a ted jsem nejezdila víc jak týden.Jinak jsem byla nedávno v Klatovech uffff holky ja si připadala jako bych bych byla prvnička a měla jsem opravdu velkou trému,že někohu přejedu či snad se za tím volantem zhroutím.Vubec nechápu ale proč se mi to děje,baví mě to,ale nejde překonat ten strach ve městě.Přijela jsem domu uplně hotová a zklamaná ze sebe :( možná je to tím že doma u rodiču to vypadá blbě a mam starosti a pak se nesoustředím??? nevím ale chci to dokázat a udělat to pro sebe :( a pro syna aby měl mamu která ho někam vezme...tak držte palce zas budou ještě nejaké jízdy ....a Vám přeji at Vám to jezdí :) :)
Lenka, 09.02.2012 15:16:33, IP: ***.***.248.83, #159199
Zuzielo, to máš pravdu s tím soustředěním, když jsou nějaké starosti doma, nebo v práci, tak také nemám na to ten klid a v té hlavě mi to šrotuje a dělám chyby, což za volant nepatří, ještě k tomu pro nás začátečníky. Ale zjistila jsem, že se mi docela dobře jede, když jsem navztekaná nebo když mně někdo vytočí :-) ta jízda je pak nějaká svižnější, haha.
Moňala, 09.02.2012 16:46:33, IP: ***.***.64.159, #159204
Zuzielo, však jsi byla poprvé ve městě, je to prostě jiný než po vískách, příště nebo spíš až přespřespříště už to bude lepší. A neboj, však máš vedle sebe instruktora kdyby něco :-) . Já když byla poprvé ve městě, jsem vůbec nechápala, nic jsem nevnímala, najednou toho řazení bylo nějak moc... no hrůza... Tedy ne že bych teď po městě jezdila, ale zkoušky jsem ve městě udělala...
Leni, tedy bych něchtěla potkat ve dnech, kdy Tě doma někdo vytočí, proti Tvému tanku bych neměla žádnou šanci :-D
Lida cd, 10.02.2012 18:07:53, IP: ***.***.109.254, #159247
Ahojky holky uz jsem tady dlouho nic nepsala pristi mesic to bude rok co jezdim mam za sebou 4000km coz je asi akorat jezdim kazdy den uz si to vubec nedovedu bez meho oplika predstavit vsechno se podda chce to porad jezdit vyjizdim i pri minus 17c jednou se me to v kopci kdy jsem musela zastavit a znova rozjet pekne prosmeklo tak jsem se pekne vynervovala ale dobry podemnou ten snih vydava divny zvuky mam radsi kdyz prsi musime jeste chvili vydrzet a bude to zase v pohode tak vsichni opatrne v klidu drzte se ahojky
Bibi, 10.02.2012 22:43:44, IP: ***.***.74.180, #159254
tak já tedy na sněhu fobie stále trvá. musela jsem,kousíček,ale nervy,stres,třes,srdce mlátilo.hodilo mě to zpátky na začátek. prostě fobie ,nepřekonám to.sedím,třesu se,je mi zle a připadám si jako...
Moňala, 11.02.2012 14:30:32, IP: ***.***.64.159, #159272
Leni, já sice spojku mám, ale stejně by mi byla houby platná... Asi by to holky chtělo absolvovat pár kondičních jízd v tomto "terénu"...
Já dnes po dlooouhéé době sedla do auta, nééé že bych někam jela, je furt bez batérky, šla jsem jen zkusit, jestli mi to pořád řadí (mám ty problémy s tou dvojou) a při představě, že jedu, mi bylo lehce nevolno... Ať už je tady to jaro prosím prosím... :-)
Ivana, 11.02.2012 15:42:03, IP: ***.***.22.61, #159275
No tak holky mně pro změnu zauhla nafta, takže nejezdím, i kdybych chtěla.K tomu se přidaly problémy se řazením, minulý týden se mi už podruhé stalo, že se mi páka zasekla na neutrálu a nemohla jsem se ani rozjet- což je lahoda obzvášť v dopravní špičce, když je za vámi kolona a vy se nemůžete odlepit z místa. Kupodivu na mě nikdo netroubil:) Takže to stejně musím dát do servisu. Poučila jsem se do budoucna- nafťáka už nikdy. Nemluvě o tom, co do té nafty vůbec dávají- to ani nevíme. Tak se přidávám s přáním, aby se už oteplilo.
Monala, 14.02.2012 8:20:56, IP: ***.***.64.159, #159327
Jéžiš, Emo teď jsem to vzhlédla a řechtám se tady, až jsem se, ač inkontinencí netrpím, málem počůrala :-D, I když jediné slovo, kterému jsem rozuměla bylo "ku*va*... A přesto, že mi to v autoškole moc nešlo, cítím se jako hvězda... Holky mrkněte na video (jestli jste tak už neudělaly), je to BOMBA!!!!
A gratujulu k tomu, že s Tebou jezdí kliďas, to je k nezaplacení. Mám to taky tak. Myslím, že nejezdím nijak extra, ale tchán mě furt chválí :-) . Jo a ještě ke všemu se mi rýpe v autě, dal batérku a dneska s ním jede na STK, já nemůžu jet mám doma dětičky a navíc napadl sníh...JE PROSTĚ ZLATEJ....
Alice, 15.02.2012 10:02:14, IP: ***.***.15.166, #159354
Ahoj Emo. Hrozně jsem se pobavila u tvého příspěvku.Jako bych to psala já před rokem.Měla jsem stejné pocity a řešila jsem snad všechno.Jestli nezdržuji ostatní řidiče a pak jsem mesmyslně zrychlovala.A dnes jedu v 80km rychlosti jak se má a kdo chce jet100 at´ mě předjede.Myslela jsem ,že mám fobií z řízení,ale byla to jenom nezkušenost.Taky jsem se třásla a začínala znova a znova jezdit.Občas mi to chcípne,ale nastartuji znova a jedu dál.Hlevně se soustředím na cestu a na chodce.Za rok jsem hodně získala a je to jenom ježděním.Tak všem držím palce a at´ máte lepší začátky než já.
kokinko, 15.02.2012 10:02:30, IP: ***.***.3.87, #159355
Ahoj holky, jsem ráda, že nejsem sama, kdo trpí strachem sednout po dlouhé době za volant.
Autoškolu jsem dělala před 2 roky na malým městě a zkoušky složila na první pokus. Ono totiž nebylo až tak těžké si projet trasu z Kuřimi ke Globusu v Ivanovicích (kdo to tam zná) jelikož jediný vzrůšo je semafor a kruháč v Kuřimi a jinak si to jedete po okreskách, kde není nijak závratný provoz. O tom, že bych někdy řešila křižovatky, přejíždění z pruhu do pruhu nebo odbočení vlevo či parkování žádná. To mě prostě v autoškole nenaučili. Potom jsem už za volant nesedla (buď mě někdo vozil, a po městě jezdím MHD, protože auto nemám). Až teď v nové práci v Brně, na mě pan šéf vybalil, že bude potřeba abych sem tam něco rozvezla, s čím jsem nepočítala *BUM* Takže jsem nakráčela do autoškoly (tentokrát už v Brně) a zaplatila si kondičky. První hodinu jsem trénovala jen rozjezd a řazení. Pan instruktor mi řekl, že těch kondiček bude třeba aspoň deset abych se dostala do formy a naučila se jezdit po Brně! :-) Říkám si, i kdybych těch kondiček měla mít dvacet, za ten pocit jistoty za volantem, až někam budu muset sama vyjet mi to stojí. V podstatě dělám znovu autoškolu, tentokrát už městskou. Zároveň jsem ráda, že už řidičák mám, protože dělat si papíry v Brně, tak je dělám tak na třikrát. :)) Tak Vám milé řidičky, držím pěsti, ať překonáme strach z řízení a jsou z nás pirátky silnic!
ema, 15.02.2012 20:37:25, IP: ***.***.156.227, #159372
kokinko, to znám, já měla autoškolu podobnou, žádný pořádný křižovatky, parkování mezi auta, ani couvání..fakt nechápu, jak takový autoškoly vůbec můžou fungovat..Ale podle toho, co píšeš, asi jsi natrefila na dobrýho instruktora, kterej tě to všechno doučí. Tak přeju hodně štěstí!!
Lenka, 16.02.2012 15:10:48, IP: ***.***.248.83, #159389
Tak jsem si dnes troufla vyjet po měsíci přes půl Prahy pro dceru do školy a dobrý, ufff. Měla jsem strach, že jsem to zapomněla. Akorát mi nějak blbne startér - chytlo to až napotřetí, a když jsem stála před školou, tak jsem nechala raději zapnutý motor, současně běželo rádio+topení+ofuky předních skel, a asi po 7 minutách to začlo nějak divně smrdět, tak jsem to radši všechno vypla. Pak to chytlo už napoprvé a při jízdě nesmrdělo nic. Nevíte, čím by to mohlo být ? Vůbec se v tom nevyznám, tak nemohlo to být tím, že jsem nechala běžet i ty ofuky skel jakoby naprázdno ? Současně i vlastně topení, jak je tam taková ta značka tepla na nohy+přední sklo ? Strašně jsem se lekla, ten smrad šel jakoby z motoru.
zuziela, 17.02.2012 13:45:18, IP: ***.***.162.199, #159410
Ahoj holky tak zas něco málo napíšu.Dnes jsem měla poslední den jízd a v uterý mam záverečky :( ufff na testy se cítím,,,,ale na jízdy??nejraději bych byla když by nebylo 27hod ale 50 :).Mam instruktora celkem v pohodě,jen mu pořád vadí že si před nějakou křižovatkou zastavím,,,že tam nenacpu před ní 2jku a když nic nejede tak prostě vypálím,ale já se cítím lépe když si raději zastavím :(.Taky pak mam problém odhadnout to když odbočuji do leva tak si tak pitomě najedu.Auto se vedle vejde,ale pry kamion by se nevešel.Ale ja????prostě jakoby jsem to nechapala a pokažde si najedu spíš do prava a ne doprostřed :( vrrrrrrrrrrrrrrrr a to mam dělat zaverečky :o) jak já tohle zvládnu???nevím,,,ale bude to dlouuuhej víkend a pak ještě delší pondělí,už ted mam splín.Jsem hrozna vím,ale ja to tak mám že jsem hned vystresovana.....Tak pokud možno tak na mě myslete:) :) :((( v utery v osm ráno.Pa a přeji krááásnej víkend
Lenka, 17.02.2012 21:00:02, IP: ***.***.248.83, #159420
Budu moc držet palce !!! Hlavně klííííd. Nemysli na komisaře vzadu, a když už si najedeš do křižovatky blbě, tak aspon, že jsi si toho před ním vědoma, něco ve smyslu " ježiš, já si blbec najela moc doprava, to ty nervy.. " ale třeba tě nebude tahat po velkých křižovatkách. Takže pfuj, pfuj - držím palečky.
zuziela, 17.02.2012 21:10:20, IP: ***.***.162.199, #159421
Moc děkuji Lenko :) budu se snažit jako nikdy :) Možná to ude hloupé ale mam podobné depky jako před porodem :) taková jsem hrdinka :O) ještě jednou děkuji za podporu papa
        Předchozí   1 .. 138139140141142143144 .. 175      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.