Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Simča, 24.08.2013 0:37:50, IP: ***.***.115.154, #179533
Ivanko, nezlob se, chtěla jsem se zeptat, ten Dědek nikomu nepomáhá? Četla jsem o něm a nepřijde mi tady moc pozitivních reakcí. Mám kámošku, která by se zajímala s čím pomáhá.
Maxik, 26.08.2013 14:26:30, IP: ***.***.105.9, #179577
Ahojte, tiez mam problem s PP, vratilo sa mi to po asi po 5rokoch, samozrejme ze ma poslali k psychiatrovi ktory mi predpisal lieky, ktore ako tak pomahaju. Iny odbornici tvrdia ze vsetky trapenia strach a pod. musia ist von. A telesna aktivita je zaklad.
katrka, 01.09.2013 15:05:42, IP: ***.***.147.59, #179666
ahojte lidi
taky trpim pp, dlouho jsem se neozvala. je mi jen 17 a dostalo me to minule leto ke konci srpna. vubec jsem nevedela co to je, myslela jsem si ze umiram, porad jsem na to myslela. fakt porad! !! bala jsem se ze umru. bala jsem si obcas i chodit ven. jen jsem lezela a cetla ty diskuze. zacla jsem si kupovat kozlikove kapky atd. ruzne preparaty, caje a trochu mi to pomohlo. nejvic si ale pomuze sami. musite s tim bojovat. nekdo bere AD ale ja je brat nechci. doma to o me nikdo neiv. nikdo netusi ze trpim panickou poruchou. vzdycky to nejak rozdycham.
kazdou moji panickou poruchu vyvolava vetsi stres. napriklad ted citim ze to na me jde, protoze vim ze zitra se jde do skoly. bojim se jestli to budu zvladat a tak dale. nesmite se tomu nechat podat. snazte se relaxovat. me pomaha jit ven mezi lidi a nejak se zabavit, smat se a vubec na to nemyslet ono to odejde samo !!!
zacala jsem se lip stravovat a hlavne kazdy den cvicit a poradne se zadychat. je to super pocit !
musime s tim bojovat a hlavne na to porad nemyslet a nepremyslet nad tim co bude dal ze umreme, ze nemuzeme dychat atd !!! to je jen panicka porucha ! to ona to vsechno zpusobuje. je to jen v nasi hlave musime se tomu postavit a hlavne se nevzdavat !
., 01.09.2013 16:37:41, IP: ***.***.252.250, #179668
:-)
lada 11, 02.09.2013 15:54:33, IP: ***.***.241.252, #179700
Ahoj návaly horka atd.na omdlení,ted mám dneska šílený průjem ,který ani nemohu zastavit ,nejdříve jsem to měla normálně a potom řidký až potom vodu a pěnu tak jsem si dala 2 ercefury a stejně mne to nutí je to šílené nechápu to ,jsem z toho na nic,nevím,co mám dělat,doufám,že nemám zpátky salmonelu ani nevím,po jaké stolici se dělá výtěr,nebo hned po prvnínebo ještě před . mám z toho mindráky nervy na pochodu bojím se zase,že se poto někde.co mám dělat?Mám si vzít ten prosulpin?Ladka
., 02.09.2013 16:15:25, IP: ***.***.252.250, #179701
napsal jsem Ti dg. a nic si neudělala, doktor Tě musí vyléčit, jinak ať vrátí d.....
Marianna, 05.09.2013 21:44:41, IP: ***.***.17.231, #179749
Ahoj všichni, dlouho jsem tu nebyla, ale teď bych potřebovala poradit. Celkově jsem se zhoršila a doktor mi doporučil navýšit Sertralin z 50 mg na 100 mg za den. Já teď ale nevím, jestli to mám vzít najednou, nebo ve dvou dávkách. Může mi prosím někdo poradit? Díky moc ☺☺☺
., 06.09.2013 14:10:07, IP: ***.***.252.250, #179751
užívej bylinné extrakty a bude Ti lépe
milan, 08.09.2013 18:50:55, IP: ***.***.11.236, #179768
Ahoj já užíval taky sertralin i postupným zvýšením dávky.Zkončilo to změnou léku.Mam Eliceu a to pouze jedenkrát denně(10 mg) a v poho.
Ale k tvé otázce-rozděl si to na dvě dávky,je to lepší a účinější
Marianna, 09.09.2013 17:58:18, IP: ***.***.69.3, #179779
Dík za radu, ale už jsem si to musela vyzkoušet. Eliceu jsem taky zkoušela, ale pro mne je zatím nejlepší ten Sertralin. Beru to teď najednou dopoledne a když je mi odpoledne moc bídně, smím si vzít 0,25 mg Neurolu. Mělo by to začít působit za 2 - 3 týdny, tak uvidím. Hlavně se nesmím vrátit k návyku na Neurol, to odvykání bylo strašné.
Black cat, 12.09.2013 10:38:28, IP: ***.***.46.93, #179823
Nejlepsi se temto lekum jako Neurol nebo Xanax uplne vyhnout ale nekdy to proste nejde.
lara, 14.09.2013 18:47:25, IP: ***.***.117.90, #179865
ahoj mám naprosto stejný problém je to těžké
Dalibor, 14.09.2013 20:44:18, IP: ***.***.32.1, #179866
Těžké je to proto,že Vám nikdo,s řad důvěryhodných lidí(doktorů)nedokáže pořádně vysvětlit,co to způsobuje,né tak aji pomoct.Lidičky pokud si chcete pomoct?Nehledejte pomoc u lékařů,hledejte pomoc u lidí,kteří ví a pochopí váš zdravotní problém.
petra, 18.09.2013 9:09:12, IP: ***.***.12.249, #179957
Zdravin,chtela bych poprosit o radu jsem rok s pritelem a uz asi pul roku uneho pozoruju ze je neco spatne.trpi jako by nejakou paranojou nevim k cemu to mam prirovnat uz sem aji mela strach stoho jestli to nemuze byt schyzofrenie!nezijeme spolu momentalne jsem s dcerkama u rodicu.s pritelem se vidame jak to jde kazdy den.nikam nechodim jsem stale doma z detmi a posloucham neustale jak mu lzu,furt se me viptava kde sem byla i kdyz jsem mu rikala ze budu doma.pise jak se na me tesi a pak za nim dojdu tvari se jako by se stalo nevim co a zacne to.ze beztak nekohn mam a ze mu lzu a neustale mi tvrdi ze musim brat drogi ze bych tak nevipadala za rok mam dole asi 15 kg nemuzu pribrat.mam hrozne deprese neustale tlak na hrudniku nic me nebavi sem pobledla a samozrejme beru lexaurin.bydleli jsme spolu ale dva mesice me fizicky i psichycky tyral odvedli me od nej rodice zjistila jsem ze jsem v jinem stavu rekla mu to byl nadseny po dvou tydnech sme se ksobe vratili vse byln relatyvne v pohode ale male sem si nakonec nechala vzit.tet asi 4mesice je to k nevidrzeni ja ho strasne miluju ale tak to nejde.nejsem mu neverna nelzu mu v nicem sem k nemu upsimna ale furt posloucham jak sem spatna ze mu lzu.takhle se to spatne popisuje ale trpi stavama ktery ja nechapu a desi me to.zniceho nic zacne plakat ze nechce zit.pak je v klidu za chvili je na me bezduvodne sprostej nedavno me opet napadl.chtela sem od nej odejit ale dosel k rodicum pred barat a ze se pndreze.prichycky me vidira i kdyz ho miluju tak se zit neda.treba by se mu dalo pomoc ale chci si byt jista ze mam pravdu.
Irena, 18.09.2013 22:16:18, IP: ***.***.238.6, #179974
Nikdo zvás nevi co je to za nemoc ja jí mám od 12 let a je mi 44 let a žiju musela jsem se stim naučit žit
        Předchozí   1 .. 706707708709710711712 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.