Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Ája, 27.09.2013 17:18:29, IP: ***.***.238.194, #180101
Prosím poraďte. Beru Ad Olwexya od února docela měto postavilo na nohy.Poslední dobou mmám ale problémy s manželem mám šílený nervy.Dnes se mi stalo že jsem seděla a od nohou jsem cítila takovej naval zimy horka postupovalo to do celého těla. Pak třes, motání hlavy rychle mi jelo srdce.Pak to nějak přešlo od té doby mě šíleně bolí nohy od kyčlí dolů.Nával přišel ještě 3 x je to šílený štípe mě tělo nohy mám ledové.Doma mám jako berličku Neurol 0,25 tak nevím jestli si ho vzít.Tohle jsem nikdy nezažila,je fakt že poslední dobou se mi zase nikam samotné nechce nemám náladu a hlavně ty nervy a hádky. Ráno jsem si dala malé kafe a ano kouřim. Prosím poraďte co to je?
Ája, 27.09.2013 17:20:00, IP: ***.***.238.194, #180102
Prosím poraďte. Beru Ad Olwexya od února docela měto postavilo na nohy.Poslední dobou mmám ale problémy s manželem mám šílený nervy.Dnes se mi stalo že jsem seděla a od nohou jsem cítila takovej naval zimy horka postupovalo to do celého těla. Pak třes, motání hlavy rychle mi jelo srdce.Pak to nějak přešlo od té doby mě šíleně bolí nohy od kyčlí dolů.Nával přišel ještě 3 x je to šílený štípe mě tělo nohy mám ledové.Doma mám jako berličku Neurol 0,25 tak nevím jestli si ho vzít.Tohle jsem nikdy nezažila,je fakt že poslední dobou se mi zase nikam samotné nechce nemám náladu a hlavně ty nervy a hádky. Ráno jsem si dala malé kafe a ano kouřim. Prosím poraďte co to je?
., 27.09.2013 18:26:12, IP: ***.***.252.248, #180107
užívej lichořeřišnici a bylinky
Iva, 01.10.2013 11:56:10, IP: ***.***.228.172, #180174
Dobrý den,
s panickou poruchou žiji už 8 let, ani se mi to nechce věřit. A průběžně navštěvuji i tuto diskuzi, teď už spíše pasivně. Vždy mi ale pomohla. Chtěla bych se ale nyní svěřit a ráda i vyslechnu Váš názor. Po roce jsme odešla z práce, která byla sice stresová, ale hlavně mě trápilo chování vedení. To bylo v únoru, hned na to jsem dostala nabídku od konkurence na stejnou pozici, ale už práce z domova. Ze strachu, že nic jiného nenajdu a toto znám, jsem to přijala. Jenže asi nejsem ten typ co by měl dělat tuto práci. Nedokážu lhát, intrikovat apod. a zjišťuju, že je to všude stejné. Co se týká nervů, naučila jsem se paniku + - zvládat, jenže od začátku tohoto roku se mi k tomu rapidně zhoršil stav kůže. Nikdy jsme neměla ekzém a teď mám i dotykovou kopřivku, to zn. že jak se i sama sebe dotknu kůže mě svědí, zrudne a nateče. Po celém těle. Příští týden jdu ještě na alergologii, ale obávám se že se mi to udělalo ze stresu. Zatím mám výsledky testů krve v normě. Nemáte někdo podobné zkušenosti? Mám obavy kam to až může zajít. A hlavně nevím, co si s tím počít. Přemýšlím, že pokud další výsledky budou v pořádku, snad asi odejdu z práce ale to bude taky těžké a také nevím co s další nejistotou. Brala bych asi i obyčejnou práci, ale co na to okolí...
., 01.10.2013 13:26:02, IP: ***.***.252.248, #180177
?
jana, 02.10.2013 1:23:07, IP: ***.***.40.25, #180183
Chybí mi chlamkový maniak. :(
jana, 02.10.2013 1:47:32, IP: ***.***.40.25, #180184
Ahoj Ivo. A není to porucha autoimunity vyvolaná stresem? A zažíváš stejný přístup od kolegů, jako v předešlý práci? Rozhodně zatím výpověd nedávej, dokud nebudeš mít jistotu. Vím o čem mluvím. Jako momentálně nezaměstnaná, se cítim hůř, než z intrik a zuřivých výpadů mojí šéfový. Která se mimochodem dost neůspěšné léčila z inkriminovaných chlamek. Asi jí zasáhly mozek v okolí amygdaly. Občas byla na lidi až zlá. :)
., 02.10.2013 10:33:42, IP: ***.***.252.248, #180194
Chybí mi chlamkový maniak. :((((((
jana, 02.10.2013 19:50:15, IP: ***.***.40.25, #180203
Ahoj Ivo. To jak jsi vylíčila poměry v práci, tak to opravdu poněkud zavání. Asi bych se bála, aby mě do něčeho nezapletli, aniž bych si toho byla vědoma, příp. aby v budoucím průšvihu ze mě neudělali obětního beránka. Zatím bych pracovala dál, abych neměla problémy existenční, ale paralelně s touto prací bych si radši začala hledat zaměstnání s větší jistotou. I když, jak se říká, menší zodpovědnost, méně peněz. O poruše autoimunity, kdy tělo (pokožka) přehnaně reaguje, zkus si o této problematice něco vygooglit nebo se poraď s lékařem. Nevím, jestli se dělají nějaké testy z krve apod. Držim palce.
Tia, 03.10.2013 9:57:45, IP: ***.***.144.55, #180212
Ahoj trpím panickou poruchou už 7 rokem,stále chodím k psychiatrovi a ještě jsem pořádně za tu dobu nezačala brát AD strašně se toho bojím-protože jsem měla vždy z nich velký psycho.Nevydržela jsem je brát déle jak 6 dní-teď mi byl předepsán Citalec a "opět" se bojím ještě víc si to vzít.Chci se ztoho hnusu dostat,ale bojím se.Nevím jak to překonat ty začáteční stavy působení AD.Děkuji za odpověď.Moc mi to pomůže.
olga, 03.10.2013 22:08:21, IP: ***.***.40.25, #180226
Ahoj Tio. PP trpím jen, když mě někdo nebo něco zažene do úzkých. Jsem léta na diagnoze HPO. Už jsem vystřídala několik AD ( zoloft, atarax, seroqel a teď arketis) a pravda je, že to se mnou chvíli házelo ode zdi ke zdi než jsem přivykla. Na každýho to působí jinak. Nechci tě od toho odrazovat, jen chci říct, že tě chápu. Nejvíc mě štvou u sebelepších SSRI ty vedlejší účinky. Časem se přestene motat hlava nebo žaludek jak na vodě, nebo tik nebo třes,ospalost a různý průvodní jevy somatickýho původu. Mě spíš vadí, jak to pozvolna a nenápadně mění mojí osobu. Cítim se jak v nějakým šedým vakuu bez emocí. Pořádně od plic si zařvat nebo se zasmát, prožívat něco hlouběji. Dokonce hudbu, co jsem měla ráda dřív tak jsem s prášky začala nesnášet. Prostě takový vyklidněný robot, tak jak to mají psychiatři rádi. Teď tajně už několik měsíců neberu nic. Doktorka si pochvaluje jak prášečky zabírají. Ano jsem hrdinka..hehe, ale uvidím jak dlouho. Zatím semi daří, protože spouštěčem bývá stres a ten teď chvála bohu nemám. Vůbec nevím jak ti poradit. Lidi tady psali jako alternativu různý kapky a bylinný preparáty. A pak je tady ještě jedna neprobádaná oblast, ze který psychiatři a farnaceutický firmy vyšilují- léčba muzikoterapií. V zahraničí ji hradí pojišťovna. A je záhadou, s jak velkým úspěchem dokáže léčit deprese, závislosti, vysoký tlak, epilepsii, Parkinsona, autismus, hyperaktivitu atd. Snad jsem ti nenasadila moc brouků do hlavy. Rozhodnutí záleží na tobě. Co když ti ten Citalec naopak pomůže? Ale pořád je ta chemka v podstatě berlička v životních krizích. Tak držím palce.
olga, 03.10.2013 22:23:26, IP: ***.***.40.25, #180228
Uff. Teď jsem si všimla, že se PP odstěhovali na novou stránku PP: přidejte se prosím. Tag jo, už je to tu nějaký narvaný a odstěval se tam i chlamkový Dědek. Ten mě nikdy nezklame. :-D
olga, 03.10.2013 22:52:20, IP: ***.***.40.25, #180229
Jejj Tio, najdi si diskuzi přírodní antidepresiva. To by taky mohla být pro tebe možnost.
., 04.10.2013 10:11:18, IP: ***.***.252.248, #180238
/svobodnenoviny.eu/exkluzivni-a-sokujici-rozhovor-s-byvalym-reditelem-farmaceuticke-firmy-o-tomjak-se-chovaji-k-lidem/
Tia, 06.10.2013 7:33:55, IP: ***.***.144.55, #180298
Olga,Děkuji za odpověď,bohužel moje PP je tak intenzivní že ji mám několikrát za den a už jsem vyzkoušela Trittico,arketis,asentru,sertralin,mirtazapim a já už nevím co,prostě se "toho" už bojím jak PP tak AD myslím že už jiná cesta nevede než stím začít a zkoušet dál co mi sedne.Bohužel po zkušenostech předtím mám prostě obrovnskej strach z předešlých reakcí na prášky.Jinak taky mi předepisovaly už v 17 antipsychotika jako, u dětského PSY. jako je risperidon risperdal apod. nevím proč.A to byl počátek toho kdy jsem začala mýt strach z prášků.Já tou PP trpím většinou při cestě když někam jedu a proto už ani nejezdím a nechci být ězněm svého malého městečka :(
        Předchozí   1 .. 707708709710711712713 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.