Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

., 06.08.2013 20:12:32, IP: ***.***.252.254, #179159
fero : podívej se na poslední stránky chlamydie a užívej bylinné extrakty
metius, 07.08.2013 9:47:46, IP: ***.***.158.68, #179180
deprese5.webnode.cz/
Ahoj, zde popisuji své vylečení deprese bez prášku, pro více informací mě kontaktujte v diskuzi na mem blogu, děkuji. Neni to nějaká reklama nebo metoda, jsou to mé dlouholeté vlastní poznatky.
.., 07.08.2013 10:11:33, IP: ***.***.252.249, #179183
kdo neléčí chlamydie, nic neumí
Monika, 08.08.2013 21:54:28, IP: ***.***.15.15, #179222
Panickou poruchou jsem trpěla víc jak rok-
Zaěla jsem číst všude diskuse a zkoumat vše na internetu a čím víc jsem toho četla,tím to bylo horší.
Nemohla jsem vubec spát jíst.,hluk mi vadil...no hruza.
Zkoušela jsem meditace,ale vadila mi i ta hudba.Strachem,že zkončím v blázinci a strachem,že z toho umřu,mi bylo huř a huř.Pak jsem potkala kamarádku a ta mi dala ruzné rady,a hlavně mi zakázala nic nečíst na internetu.Abych dodala,prášky jsem vzala jen dvakrát na spaní,ale na nervy žádné.Toho jsem se taky bála,jelikož by to nebylo řešení.
A jakmile jsem přestala číst na internetu o panice,tak sem se pomalu lepšila a ted ,je to rok,jsem opravdu v pohodě.
Všechno dělá strach.Vím,je těžké ho ovládat,ale opravdu se dá toho zbavit.Tak se nebojte,už nic nečtěte a uvidíte.Pujde to pomalu,někdy bude huř.někdy líp,bude se to vracet,ale pujde to ....všem přeju život bez strachu......Monika
fero, 09.08.2013 5:35:00, IP: ***.***.142.77, #179226
zdravím.chcem sa spitat všetkých ktorý su tu .niektorý tu písu ze trpia PP už viacej rokov ,u takých pripadov sa ta PP objavuje aj každý den?lebo u mna to bolo doteraz len ked som si nato spomenul a potom som bol celkom v pohode.aleod toho momentu ked som sa prepracoval pod tlakom som stím v zapase každý den.trvá to asi tri týžne.raz mam strach o rodičov potom o seba a tak sa to striedá.prosim poradte.a pevné nervy prajem všetkým.
lada 11, 09.08.2013 8:54:36, IP: ***.***.241.252, #179233
já to mám každý den jen ráno
fero, 10.08.2013 7:32:40, IP: ***.***.0.128, #179257
lada 11 dakujem že si odpisala.monika ked čitam tvoje slova normalne som sa ukludnil.díky moc.
., 10.08.2013 17:30:01, IP: ***.***.252.250, #179263
Monika nemáš pravdu !
Petra, 13.08.2013 11:39:14, IP: ***.***.147.20, #179322
Ahoj,mám přítele,který trpí panickou poruchou,může mi někdo poradit jak mu mám pomoci.6ijeme spolu šest let a poruchou trpí asi osm let,do této chvíle jsem to zvládala,ale začal mě podvádět.Pro jednou bych mu to odpustila,ale už to bylo víckrát,je mi 37 a on je o 4roky mladší.nechtěla bych mu rozchodem nějak pritížit,říká že chce žít semnou,je na mě hodnej a milej,ale je to záletník a já snad taky nárok na klidnej život,chtěla bych mít dítě,ale po sexuální stránce není moc výkonej,je to asi těma práškama,ale to mu nevyčítám.Navrhovala jsem mu umělé oplodnění,ale to on odmítl.Jsem docela nešťastná,ale miluji ho a chci aby byl v pohodě.Má z vás někdo děti_a jak to zvládáte.díky za jakoukoli odpověd.
lada 11, 14.08.2013 7:31:05, IP: ***.***.241.252, #179345
Víš Petruš nechápu,jak tě ještě může podvádět při této nemoci?To se na mne nezlob ,ale to tu nemoc asi nemá,protože já si neumím představit,při úzkosti a při těch stavech ještě tohle vyvádět to je divné,zkuz ho trošku pozorovat,jak se doma chová jestli ti to tak příjde,nebo jestli se chová úplně normálně třewba ,jako ty a nemá žádné takové stavy,jako strach,nervozita atd.Jinak tomu nerozumím
lada 11, 14.08.2013 7:32:26, IP: ***.***.241.252, #179346
Ahoj tak já dneska hrozně blbý,ráno je šílené,strach ,úzkost nevím,co s tím dělat,doktorka radí,něco jít udělat,ale jak,když při tom myslím na to ,že mám tohle nejde mi to .Je to šílené,stále mne to nutí na velkou,nervy,klepou se mi ruce,vnitřní neklid,ach jo,včera jsem byla nervní celý den.No já to také zkouším,ale prostě to nejde jsem celá rozklepaná a to mi ,už bylo dobře,ale ted je to ještě horší,nechápu to,je mi z toho na nic,bojím se šíleně.Už takhle nemohu dál,bát se toho než příjdou menzes,že tohle zase budu mít?Dříve jsem nad tím mávla rukou,ale ted ještě na to více myslíma když něco dělám tak stejně na to myslím,to jen tak z naší hlavy tak to nechápu a bylo mi lépe,proč ty výkyvy tedy?už ,mne to nebaví,je to docela hnus,abych se klepala a ta šílená úzkost
tom, 14.08.2013 8:21:29, IP: ***.***.158.68, #179349
Ahoj, chtěl bych se podělit s pár informacema, jak jsem se dostal z depresí. Děkuji a přeji hezký den.
deprese5.webnode.cz/
petra, 15.08.2013 13:22:34, IP: ***.***.147.20, #179390
ahoj,potřebovala bych poradit od nějakého chlapa co trpí PP a má děti jak to zvládá.Mám přítele s PP a bojí se mít děti že by to nezvládl.podělí se někdo o své zkušenosti.
., 15.08.2013 14:28:35, IP: ***.***.252.250, #179392
lečte si chlamydie potom se nemusíš ničeho bát
shar, 17.08.2013 21:32:20, IP: ***.***.253.23, #179425
Ahojte všichni!
Nevzdávejte to, hledejte, co vám pomůže, kupte si knížku o panické poruše od Praška a bojujte. Vím, o čem mluvím. 24 let trvalo, než jsem se dozvěděla správnou diagnozu - panická porucha. Neskutečně se mně ulevilo, protože jsem věděla,proti čemu bojuji.
Mé postřehy z mého boje:
- začíná to vždycky větším stresem - SNAŽIT SE NAJÍT VLASTNÍ ZPŮSOB, JAK HO ODSTRANIT NEBO ZMÍRNIT
- každodenně sportovat - NEZBYTNĚ NUTNÉ - minimálně 30 min kdy jste zadýchaní (když jde na vás záchvat, vyběhněte ven a oběhněte 3 krát barák, hned to bude lepší
- NEVYHÝBAT SE SITUACI, KTERÉ SE BOJÍM, ALE PO MALÝCH KRŮČCÍCH SE JÍ VYSTAVOVAT (např. strach z obchodu - stanovit si plán: 1. den dojdu na 50 m k obchodu, 2. den 5 m, 3. den ke dveřím, 4. den projdu do vstupní části atd. - budete mít strach, ale pořád menší a menší, až se časem bude dát vydržet)
- zapisovat si myšlenky, které mně vrčí v hlavě, když mám záchvat nebo strach a hned do vedlejšího sloupce si psát pozitivní=opačné varianty a číst si je potom pořád dokola
(mně pomáhá, když mám strach, že si řeknu: představ si, kdyby ti toto říkal tvůj kamarád, co mu řekneš a hned pochopím, že ten můj strach je vlastně blbost).
Panika mě asi přepadne ještě několikrát, myslím, že se z ní nedá dostat úplně natrvalo. Ale dá se s ní naučit žít. Musíte se ale změnit. A věčně diskutované prášky? Taky jsem je jedla (3 krát AD), ale teď vím, že mě jen podržela na začátku ataků, pak bylo nutné na sobě hodně zapracovat. Mým cílem bylo se jich rychle zbavit, takže jsem věděla, že musím najít něco jiného, co mě podrží.
        Předchozí   1 .. 704705706707708709710 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.