Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Míla, 02.06.2013 8:04:51, IP: ***.***.25.97, #177917
Poraďte jakou.
Vendy, 02.06.2013 10:57:39, IP: ***.***.235.15, #177921
Jsem z Ostravy, mám pětiletou holčičku,které se musím naplno věnovat,k tomu všemu mě od srpna čeká konečně nová suprová práce a já mám strach, že to nezvládnu:(.U mě taky jak na houpačce, někdy fajn někdy na nic, je to hnus..závidím těm lidem, který to nikdy nepoznaly..:( Nikdy bych neřekla jak může PP ovlivňovat tak moc život, když si představím že ještě měsíc zpátky jsem byla aktivní člověk, nákupy.sem tam diskotéka s přítelem a ted vůbec:( a co Ty???Odkud jsi???A jak se u Tebe ta mrcha projevuje?
Kamile myslím,že mě pomůžou už jedině ty prášky,mám výborného psychiatra,který je fakt jednička a já mu věřím!Říkám si už hold,někdo jí tabletky na cukrovku,na tlak a ja budu jíst tady ty....
.., 02.06.2013 13:09:09, IP: ***.***.252.251, #177924
doktoři kážou bludy
., 02.06.2013 14:11:45, IP: ***.***.252.251, #177927
lada: ATB a jinou medikaci
Dalibor, 02.06.2013 14:13:08, IP: ***.***.32.229, #177928
Ahoj všichni,nedávno jsem psal,že jsme navštívili paní Podhornou v Olomouci a slíbil jsem,že dám vědět,jak její rady fungují a musím říct,že naprosto skvěle.Víc jsem svoje zkušenosti popsal na tématu OBERON ,tak se na to mrkněte,pokud to někoho zajímá.
lada, 02.06.2013 14:27:55, IP: ***.***.241.252, #177929
a o čem to je já nevím o co jde?jaké atb,nevím,co to se mnou je,
Vendy, 02.06.2013 14:56:28, IP: ***.***.235.15, #177930
Ahoj Laduš,u každého tabletky zabírají různě, já jsem je kdysi jedla dva roky v kuse a zabraly až tak po dvou měsících a to né uplně,Pak jsem na rok vysadila a nedávno se mi to zase vrátilo...teď jím Citalec 20 už asi třetí měsíc a pořád nic moc:(pocity na omdlení,slabost se objevuje i tak.Já mívám největší nervozitu a takový hnusný vnitřní třes ráno,pak se to přes den jakž tak srovná.Prostě si říkám,že fungovat musím,mám malou holčičku takže MUSIM!!!I když je to někdy boj....mě na takové ty nejhorší stavy napsal psychiatr neurol,zatím ho jim pravidelně ale je to teprv 10 dní, pak bych ho měla pomalu vysazovat pomalu.Ale poradit jak nebýt unavená,to asi neumím:-(.Já jsem unavená taky pořád a jen se těším na to ráno až se jednou vzbudím a budu zase jako dřív!!!!!:-( musíme se držet..Laduš a Ty pracuješ?
Dalibor, 02.06.2013 15:13:08, IP: ***.***.32.229, #177931
Je to o tom,že doktor ani nechce vědět,co tě trápí,jen tě čidli napojí na přístroj a za pár minut ti sám řekne,proč jsi přišla.Je to absolutně přesné,vůbec jsem nechápal tu přesnost a hlavně rady,které jsme dostali skvěle fungují a to zcela bez léků,ale než tam někdo půjdete,přečtěte si o tom něco na netu.Dočtete se např. to,že člověk před vyšetřením musí na pár dní vysadit práčky,aby přístroj nepletli a nazkreslovali výsledek vyšetření.
., 02.06.2013 15:33:29, IP: ***.***.252.251, #177932
to je mučení v přímém přnosu a všecho špatně, nikdo nic nechápe
jitka, 02.06.2013 20:45:10, IP: ***.***.207.5, #177937
Ahoj.I já jsem bohužel skončila na antidepresivech Sertralin 50,poté co jsem v 11 týdnu těhotenství přišla o miminko,na které jsme čekali,jak na smilování.Dost mě to vzalo,a když jsem začala ubývat na váze,trpěla nechutenstvím,a viděla svět z té špatné stránky,absolvovala jsem hospitalizaci v psychiatrické léčebně,kde jsem ztrávila 8 týdnů léčení,pro ůzkostnou poruchu a trpěla jsem tím,že jsem se bála lidí,vyjít na nákup do hypermarketů.Po léčení mi problémy ustaly,ale antidepresiva jsem začala s doporučením mé dr. snižovat.Bohužel jsem do toho spadla po roce a půl opět.Opět se bojím lidí,dlouhého čekání ve frontách,právě z pocitu,že se složím a nikdo mi nepomůže,a ještě mě ostatní okradou.Jak se mám obrnit a zbavit pocitu,že jsou lidé dobří,a pomohou,když to v dnešní době tak není?
rous, 02.06.2013 21:02:53, IP: ***.***.195.142, #177939
ne je to z panicke poruchy vsechny tyto telesne priznaky,po kolena ve vode , tres , nedostatecnost dechu , strevni potize,omdlevani...da se to na cas potlacit prasky ktere ale zaberou az po case ale vzdycky se to vrati , panicka porucha je na dozivoti..:( a nejvetsi sranda je ze kdyz jste pod silnym tlakem nebo v silnem stresu tak se nedostavi ..dostavi se vetsinou kdyz jste uplne v klidu koukate na televizi nebo tak...
rous, 02.06.2013 21:07:17, IP: ***.***.195.142, #177941
derealizace depersonalizace , nasledne panicky zachvat , mozek zacne panikarit telo kolabovat , pokud mas zkusenosti s halucinogeny mas ji pravdepodobne z toho ...jako ja....na zivote te to neohrozi nebuj , maximalne omdlis :) brni prsty rozsiri se zornice , nestacich s dechem , omdlivas ,....casem si zvyknes ale vzdy to bude handicap ..az do konce zivota , zajdi si k psychyatrovi pro antidepresiva pomuzou ti to zmirnit , ja je brala rok , stejne se to vratilo , a uz je nikdy vic brat nechci , minuly tyden jsem mela nejmin tri zachvaty..:(
., 03.06.2013 4:56:43, IP: ***.***.252.251, #177945
rous: píšeš tady hovadiny, vinu na Vašem stavu mají doktoři, oni vědí co je příčina vašich potíží, ale nikdo z nich to neřekne, kdo by na ně vydelával ?kde by našli odbyt na AD ? dneska to cpou každému !!!
Vendy, 03.06.2013 10:06:56, IP: ***.***.235.15, #177949
Pro: Ahojky,možná Ti trošku pomůže že v tom nejsi sama,mám stejné pocity z nakupování a čekání ve frontách jako Ty...Když jdu nakupovat s přítelem je to lepší, když jdu však sama a vidím,že mě u pokladny čeká fronta jako blázen mám chuť tam nechat nákupní vozík a odejít.Pak si ale řeknu MUSÍM to zvládnout, začnu třeba psát smsku nebo se soustředím na něco jiného a pak si jen gratuluju jak jsem to všechno zvládla!!!Pochvala je nutná:) Lidi nejsou zlí, a i kdyby si náhodou omdlela,věř tomu,že Tě neokradou ale pomůžou.Ale ruku na srdce, kolikrát už jsme tyhle stavy měly a nikdy jsme sebou zatím nešvihly:D, musíme prostě věřit, tak se drž!!!!
miki, 05.06.2013 7:49:29, IP: ***.***.181.112, #177990
Vendy
celkem dobře napsaný až na tu pomoc od ostatních spoluobčanů.... za 1. Ti nikdo nepomůže neboť většina lidí má strach,že se mohou sami nakazit..nikdo neví co dotyčnému vlastně je.."hepka" a jiné infekční nemoci tady řádí o sto šest a 2.zatím každý člověk co kde omdlel nebo dokonce zemřel na ulici byl okraden našimi snědými spoluobčany... cigány
        Předchozí   1 .. 695696697698699700701 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.