Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Světlana, 16.05.2013 18:49:51, IP: ***.***.133.163, #177492
Tak dneska mi bylo fajn zas vysmátá od rána. Využila to a šla k za sestrou na návštěvu a najednou rozmazané vidění jako bych tam na chvíli ani nebyla ,ale to trvalo jen chvilku ani si nic nevšimla dokonce mi řekla ,že mi to sluší tak asi ještě není vidět ,že mi hrabe.:)Ted mi je zas dobře .Ze začátku braní Ad mi řekla ,že mám skleněný oči tak možná to trochu už zabírá. Snad jsem to nezakřikla ,ale je to fajn po dlouhý době bej v pohodě. Ivanko a co tobě jak ti je????????,
Světlana, 16.05.2013 20:10:17, IP: ***.***.133.163, #177497
Ladko já ti už odepsala na FB jsem tě viděla přihlášenou než jsem dopsala tak si mi zmizela
Světlana, 17.05.2013 11:52:10, IP: ***.***.133.163, #177511
Ahoj Ivanko, Tak to je mi líto ,že ti je na nic. Ale mně dneska taky bolí mi hlava a jako na zvracení, ale asi s cigaret fuj vždycky když mě něco naštve pálim jednu za druhou. Tak já si tě najdu díky taky jsem blondýna s delší vlasy a s miláčkem na fotce ,ale čtyřnohým .:))svetlana koscelnikova Most .Co ty ladko ?
Světlana, 17.05.2013 11:55:03, IP: ***.***.133.163, #177512
Jejda já jsem blbá proč jsem tam psala to jmeno když si mi ho napsala ty .Hnedka jsem si to uvědomila když bylo pozdě ach jo
svě, 17.05.2013 12:13:34, IP: ***.***.133.163, #177513
No to škodo asi ani nechci vidět ani číst ,že mám v těle červy.(fuj je mi zle ))))))))))))))))))))))))))))))))
lada, 17.05.2013 14:39:05, IP: ***.***.241.252, #177517
Ahoj Ivo i Světluš Ivo bylo mi lépe ze začátku asi 4 týdny sice jsem byla nervozní,ale jinak dobrý na dobrý cestě a ted propad nervozita,nic se mi nechce ani nakupovat jsem bez nálady,nic neudělám,mám stavy ,jako na začátku je to šílený a beru to skoro 8 týden,nevím,co s tím.A ten seropram ti pomáhá?
IVANA, 17.05.2013 15:15:20, IP: ***.***.125.118, #177518
LADĚNKO,Seropram pomáhal,ale ted jsem druhý den opět zase na začátku.A poslala jsem ti žádost.Světluško,tak jsme bloncky všechny tři,už jsem ti psala.Máš SKYPE?
světlana, 17.05.2013 15:54:01, IP: ***.***.133.163, #177519
Ivanko ,ty sme tedy rozesmála co si mi tam napsala mám skype pak napíšu musim vyvenčit pejska jsem usnula bolí mi hlava.i tobe ladenko
., 18.05.2013 12:41:46, IP: ***.***.252.253, #177530
lada: nebyla jsi sprostá, tak Ti naposled radím změň léčbu a dej si předepsat ATB a leč chlamydie jinak špatně dopadneš, na této doskusi bylo několik případů poškození zdraví !!!
lada, 18.05.2013 12:56:16, IP: ***.***.241.252, #177531
jenže já chlamydie nemám léčím se se štítnou žlázou
., 18.05.2013 13:15:03, IP: ***.***.252.253, #177532
štitná žláza je příznak chlamydie, jestli chceš napiš na dříve uvedený email
baruskype, 18.05.2013 15:08:32, IP: ***.***.225.11, #177533
Ahoj, mam osobni zkusenost s panickou poruchou a chci sem jen napsat, ze jsem to vse zvladla bez uzivani chemickych leku. Panickou poruchu jsem mela dost silnou. Vyvolano prvnim letem letadlem, kde me stav prepadl. Nemohla jsem dychat, ruce mi sly do kreci, brnelo cele telo, bylo mi na zvraceni, silene buseni srdce a pocit na omdleni. Po trech letech od prvniho "zachvatu", ktery jsem nijak neresila se mi stavy zacaly vracet v castejsich intervalech, pri jizde metrem, v nakupnich centrech.Stav na omdleni, poceni, na zvraceni, uzkost, strach. Stale jsem to neresila. Vzdy mi pomohlo se z toho vyspat. Tohle vse se odehravalo v zahranici kde jsem pracovala. Stavy uzkosti se zacaly vice objevovat vzdy pred letem a trvaly dele nez normalne. Az mi to prechazelo do fyzickeho strachu. Tedy strach ze strachu. Klepani celeho tela, stridani zimy po tele, vedra a opet stavy uzkosti a na omdleni, brneni tela atd. Zacala jsem uzivat Trezalku teckovanou, po ktere jsem se citila dobre. pak dva roky po navratu do Cech vse v poradku. Pri poslednim letu z dovoleny v Chorvatsku jsem malem na letisti zkolabovala, stale jsem neresila lekama. Ataky se zacaly stupnovat, nemohla jsem vubec jezdit do prace hromadnou dopravou, stavy sileny. Jen predstava, ze pojedu autobusem, me dostavala do hroznych stavu. Zacala jsem tedy svuj problem konecne resit. Navstevovala jsem po dobu 3 mesicu psychoterapeutku, ktera mi velmi pomohla. Zacala jsem uplne normalne fungovat a stavy se lepsily. Stale bez leku. Sila vule me vedla to zvladnout touto cestou. Byla jsem presvedcena, ze uz v zivote nepoletim letadlem. Naposledy jsme jeli na dovolenou autem a i tam se mi to stalo, ale dokazala jsem si pocit odvolat, diky slovum me psychoterapeutky. Uz nemam strach ze strachu. Dokonce jsem letos i letela, sice na Neurolu 0,25mg. Ale zvladla jsem to a byla na sebe desne pysna. Jen vam chci napsat, ze to jde zvladnout. Ze jsem si taky myslela, ze se zblaznim, ze vim, ze se to kdykoliv muze vratit...ale nebojte se to resit. Cim driv, tim lip...a da se to opravdu i bez dlouhodobeho uzivani leku. Opravdu sila vasi vule vas bude drzet, jen musite chtit...
Co mi velmi pomohlo byly bylinne kapky GYNEX. Smes 15ti bylinek. K dostani na inernetu.
Preji vsem, protoze vim o cem tato porucha je, at se vam dari a at se nebojite... Krasne jaro.
myška, 18.05.2013 17:26:05, IP: ***.***.200.142, #177534
Jste teda dobrá,že to zvládáte bez lékú.K tomu GYNEXU,já ho brala 4měsíce,a kromě pomoci od 1600kč,mi jinak nepomohl.Ale káždý jsme jiný.Já do něho vkládala naději,a nic.
Vendy, 18.05.2013 19:50:55, IP: ***.***.235.15, #177535
Ahojky, chtěla bych se Vás zeptat...s PP se léčím už tři roky, užívám Citalec a k tomu Xanax a fungovala jsem v pohodě. Občas sice menší moták,slabost ale pak to přešlo. Teďkom ve středu jsem byla akutně hospitalizována s cystou na vaječníku a mířila jsem rovnou na sál. Laparoskopii i narkozu jsem přežila,ale jelikož jsem u sebe samozřejmě neměla léky,a v nemocnici je neměli k dispozici, vynechala jsem celkově tři dávky(beru ráno a večer) a až na další den mi je přítel přivezl a já si je vzala.Myslíte,že tím vynecháním mohlo dojít k abstinenčnímu stavu?Od toho čtvrtku mám totiž šílené stavy na omdlení,točení v hlavě,vnitřní třes, slabost...prostě mám pocit jako by se mi to vrátilo zpátky úplně od začátku:-((((. Únavu přičítám samo trochu i tomu zákroku a narkoze,ale jinak už sama vím,že ty problémy jsou zas psych.rázu:-((((
lada, 18.05.2013 20:39:58, IP: ***.***.241.252, #177536
je to mpoožné,protože říkají,že se má vysazovat postupně a ještě ta operace narkóza vše dohromady
        Předchozí   1 .. 692693694695696697698 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.