Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Máňa, 05.06.2013 9:29:39, IP: ***.***.25.97, #177992
Holky a pocit slabých nohou také máte?
Já mám pocit ,že se i někdy motám.
miki, 05.06.2013 11:27:38, IP: ***.***.181.112, #177994
já se motám asi 15 roků a taky se s tím nikde nechlubím
Vendy, 05.06.2013 11:37:27, IP: ***.***.235.15, #177995
Neboj Máňo, pocity slabých nohou mám dost často a motání taky,to vše bohužel patří k PP...:-( Miki, myslím si,že kdybys omdlel že by Ti určitě někdo zavolal aspoň záchranku, ne že Ti hned bude dávat dýchání z úst do úst:-)
lada, 06.06.2013 14:46:17, IP: ***.***.241.252, #178016
Vendy nedělám
lada, 06.06.2013 14:48:37, IP: ***.***.241.252, #178017

Ahoj já dnes byla u psycholožky a ta mi řekla, že bud at navíšim a když mi bude dělat špatně tak mám vzít seropram a když ten bne tak poslední prothiaden a taky říkala, že jestli to půjde takhle dál tak mám změnit psychiatr, jo a nejlepší bylo na tom to, když se mi ptala jestli se léčím se štítnou žlázou tak jsem jí ukazovala výsledky a ona říká, že úplně nejsou v pořádku tak mně dala číslo na endokrinologa, sice já chodím jinam, ale tam mi řekla doktorka, že nemůže mi pomoct, protože přišla z DOVOLENÝ. Tak mi dala jinam a hned se mám objednat. A ted psychiatzr.mi říkala, jak to mám dlouho a já jí říkám, když tak přemýšlím tak já ještě pár let před ad.byla podrážděná, hodně nervozní, vše jsem, si brala, přemýšlela, no byla to taky hrůza, byla jsem steklá atd. a ona na to, jestli jsemk mělA NĚKDY STABILNÍ ŠTÍTNOU ŽLÁZU A JÁ ŘÍKÁM STÁLE MI MĚNĚJ LÉKY, JAKO HODNOTY takže mi furt habruje, tak mi říká, jestli mám pravidelné menzes a já že ne.Tak ona na to víte, že štítná žláza a kort jak máte vy, že jí máte furt rohabrovanou, tzak vám to může dělat? Ta ovlvnuje hormony, jak menzes, metabolizmus, zažívání, hlavně psychiku, dělá deprese, váhu atd. rozhází všechno a já když jí mám takovou blbou.Tak já nakonec můžu poděkovat mé štítné žláze. To je fakt, protože když si vezmu lék na štítnou tak za chvíli takové návaly horko, pocení třes no hnus i na omdlení. Jinak s doktorkou psychiatr.jsme říkali, že at ještě chvíli beru nějaké ad, at se to trošku sklidní, ale že si myslí, že jak nemám v pořádku štítnou tak to nebude jen tak, tak, už vím odkad vítr vane a když jsem to říkala v Ustí endokrinologovi, že mi je takhle říkala jsem to při každé návštevě, tak mi mřekla, že od toho to není, nej víc věřím mé psycholožce,
terry, 11.06.2013 3:16:14, IP: ***.***.16.216, #178124
Ahoj prosim potrebuju povzbudit ci poradit.Lecim se s PP beru AD uz cca 4roky ted 5.6.2013 se mi narodilo druhe ditko dcerka prvni mam chlapecka 5leteho.Dcera se narodila donosena ale s nizkou porodni hmotnosti mela jen 1990g.No abych to zkratila,zkratka musi byt jeste cca 14dni v nemocnici ja za ni jezdim kazdy den s manzelem celou dobu jsem byla ok i v tehu leky beru pravidelne ale asi jak jetoho ted hodne tak uz druhy den se zase citim mizerne nespavost pocit strachu prujem atd no asi kazdy vi o cem mluvim.Bojim se aby se to i prez leky nerozjelo jeste vic.U psychiatra jsem byla vcera na konzultaci rekla ze to je po porodu normalni atd a ze kdyby cokoli mam ji hned volat.Nemate nekdo zkusenost PP po porodu?Tereza
Vendy, 11.06.2013 9:23:13, IP: ***.***.235.15, #178130
Ahoj Terry,já nemám přímo zkušenosti jako Ty...ale u mě se to spíš rozjelo právě po porodu a byly to stavy šílené,jenže já nevěděla zpočátku co to je, takže jsem se trápila asi 3 měsíce po porodu a říkala si,že určitě umírám a malá tady zůstane po mě..:-( no prostě takové ty hrozné myšlenky.Pak návštěva psychiatra, nasazení AD a až pak jak zabraly tak jsem si začla mateřskou konečně užívat!!!Teďkom se mi to vrátilo, malé je už 5 a já se v tom zase plácám,tak snad to brzo přejde:-/ Tobě taky hodně štěstí a sil,ať už máš malou doma a jste všichni pohromadě...pokud užíváš AD mělo by to být fajn,tedkom jsi prostě jen rozhozená po tom porodu a všechno kolem...neboj bude líp!!!!
Terry, 12.06.2013 3:43:19, IP: ***.***.16.216, #178148
Vendy AD uzivam tak si rikam ze to snad nepusti aby se to rozjelo hodne.Taky si myslim ze je to tema hormonama a pak taky hruznym zazitkem z porodu kdy ni mala malem zemrela vyndali ji akutnim cisarem na posledni chvili.
Ila, 12.06.2013 13:22:09, IP: ***.***.8.218, #178164
Terry uřčitě u tebe hodně působí hormony a i ten zážitek po porodu,holčička bude určitě v pořádku,moje dcera měla dvojčata císařským řezem měli taky 2kg a ted po dvou měsících jsou už moc pěkné musiš se těšit na miminko,bude hezky budete chodit na procházky,sluníčko tě bude nabíjet a Ad určitě zaberou,musiš relaxovat a myslet pozitivně měj se hezky papa
jakub, 12.06.2013 20:25:45, IP: ***.***.212.34, #178188
Zdravim lidi ja beru zoloft 50mg 1 tabletu dene 3 mesice pomohlo mi to a ted posledni 2 tydny neunosne stavy. , celi den jsem nesvuj, napeti se mnou clouma myslenky ze jse zblaznim a ublizim nekomu , pripadam jsi jako cvok, v praci si vse beru , neudelam ani jednu vec bez nejake chyby, neustale jsi rikam ze to je mnou, ze blaznim, neco vidim, nebo nekdo je za mnou a ja hned cuknu jsem tokovi napjaty , nevim co mam delat a ted do toho myslenky ze mi jazyk zapadne atd, uz to nezvladam, nevim co mam delat, neustale jsem unaveny, mam strach ze to nezvladnu .
., 12.06.2013 21:05:01, IP: ***.***.252.251, #178192
Chronický průběh se projevuje nejčastěji škálou subjektivních, ale někdy i objektivních dlouhodobých potíží jako jsou náhlé rýmy, častější tvorba hlenů v horních i dolních cestách dýchacích, afty, alergie, různá kožní onemocnění (vznik aberací – bradavice, névy, mateřská znaménka, ztráta pigmentu, pigmentové skvrny), zvýšená citlivost zubů (může přecházet občas i v bolest zubů), bolesti páteře, bolesti a ztuhlost, někdy až otoky kloubů i svalů, revmatizmus, svědění kůže, mrtvení a brnění prstů i končetin, paréza končetin, třes rukou, únava, ospalost, malátnost, záněty žlučníku, poruchy srdeční činnosti, pokašlávání, nutkání ke zvracení, náhlá nevolnost, závratě – stavy jakoby opilosti, může se objevit i porucha stability, pálení a škrábání v krku, pocit cizího tělesa v krku, stavy jakoby začínající chřipky či angíny, rizikové těhotenství, odumření plodu, onemocnění prostaty, drobné krvácení do podkoží, pocity chladu i bolesti v kostech, svědění a slzení očí, onemocnění očí, občasné – zejména noční pocení, pocity tepla či zimy nezávisle na teplotě prostředí, pocity bolesti v různých částech těla – projevující se někdy jako tlakové bolesti, cukání ve svalech, bolesti celého těla, bolesti vnitřních orgánů, žaludeční i dvanácterníkové vředy, stěhovavé bolesti v těle, občasné i dlouhodobější zvýšení tělesné teploty, občasné častější nutkání ke stolicím, občasné i chronické průjmy, poruchy střevní peristaltiky, bolesti hlavy, přechodné problémy s hlasivkami, poruchy spánku, škála nervových potíží – někdy i psychiatrického rázu (nervozita, podrážděnost, náhlá agresivita pocity úzkosti a strachu) a pravděpodobně ještě další potíže, zejména výskyt různých bolestivých i jinak nepříjemných stavů. Při dlouholeté latentní infekci se může objevit škála na tlak bolestivých lokálních míst, zejména na chodidlech, ale-i jiných částech těla. U postižených osob se projevují jen některé, u jiných i více, z uváděných potíží. Počet a intenzita projevů potíží je odvislá od individuality organizmu, délky působení infektu v organizmu člověka a zejména tyto potíže jsou vázány na změny počasí. Uváděné potíže se nemusí vyskytovat u všech lidí s latentní infekcí a jsou zřejmě lidé, kteří jsou řadu let nositeli infektu a nemají žádné resp. téměř žádné potíže. Tyto potíže se mohou objevit u některého z rodinných příslušníků.
Ila, 12.06.2013 23:19:58, IP: ***.***.141.199, #178197
Jakube určitě bych si došla k psychiatrovi řekni všechny své potíže a pocity co nejdřív, relaxuj,snaž se zahánět si špatné myšlenky držím palce papa
IVANA, 13.06.2013 12:59:57, IP: ***.***.125.118, #178210
MIKI,ty jsi nezmar....motáš se patnáct roků a já 21 let. Tak jsem lepší! :)
lada, 13.06.2013 13:34:24, IP: ***.***.241.252, #178211
Ahoj já beru prášky po snídani a pak je mi tak slabo,jsem jako v obale,vůbec mi nejde přemýšlet,nic nevnímám,vstávám ve 3 ,ted už v půl třetí ráno každý den mám to takhle,už skoro 3 měsíc.Včera jsem byla u doktorky,psychyatri.ata mne skoro vyhodila já jsem jí říkala,jaké mám potíže,že jsem taková a ona mi řekla,že mi nic jiného nedá a já jí říkám,že je asi spousta ad,jiných a on mi říká,ale já vám nedám žádné ty co máte jsou nejlepší na trhu a ty náhražky by vám mohlko být i špatně a já na ni a když mi to dělá takové příznaky,že začínám být i víc izolovaná od světa?Nekomunikuji a nechce se mi ,začínám mít průjem a jsem z toho taky divná,jsem furt smutná,sice mě to trošku uklidnuje ,ale moc mě to utlumuje.Ona tak si najděte jiného psychiatra i já budu ráda a nebudu se zlobit ta je divná.Já jí říkám a nebylo by lepší to vysadit?Nebo jiné,Ona jiné bych vám nikdy nenapsala a vysadit také ne a já jí říkám,že bych mohla zůstat na těch sos,jako je lexaurin a ona tak ,ale nechodte ke mne.Prej,že to takhle nikdo nemá a já jí říkala,žer to takhle má jedna paní ,protože já s ní seděla zrovna v čekárně a ona také trpí úzkostí a nesnese žádné ad.tak má jen sos a v pohoděa chodí k té doktorce,tak jsem jí to říkala,že vím o paní,která tam také chodí a má tohle a ona mi říká ,že to není pravda,no tak vidíš,Prej,když to bych vysadila,tak tam nemám chodit ani mi neporadila ,jak vysadit,při rozmluvě odešla ,Ta paní říkala ,prč se k vám takhle chová?Já jí říkám já nevím,jo a to ještě mě seřvala sestra a na spaní mi nic nedala a já jí říkám,že nemohu spát.Ty léky na jednu stranu zabíraj a na druhou stranu mi dělaj zle ,jako ranní nervozitu ,náhle pocení,náhlý strach,nevnímám,izoluje mě to od světa,já ti nevím.Co jsi ty užíval?A co ted?Jak dlouho?A za jak dlouho ti to zabralo?Já porostě začínám u toho mít ještě horší myšlenky a větší úzkost Ladka a řekla jsem jí o zoloftu a řekla mi,že je prej jenom na deprese a já mám úzkostnou poruchu
Janina, 13.06.2013 15:03:15, IP: ***.***.254.21, #178212
Ahoj všem, mám prosím jednu otázku...Asi po necelých dvou letech budu vysazovat Remood..Moc mi pomohl, ale nedařilo se mi při něm vůbec zhubnout..Bude po vysazení zase vše s váhou OK?
        Předchozí   1 .. 696697698699700701702 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.