Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Míša, 20.04.2013 14:11:26, IP: ***.***.251.81, #176424
Přesně, co popisujete mám taky, denně teď vypiji třeba i 2 litry vody. Někdy se mi ale zhoupne svět i doma, hlavně večer. Nevím, co myslíte tím, že vidíte kostkovaně, ale já vidím dost zrnitě, když se koukám třeba na oblohu a nebo večer - ve tmě, je to šílený, ale někde jsem četla, že je to ze stresu.
IVANA, 20.04.2013 14:44:02, IP: ***.***.125.118, #176425
HOLKY,ŠPATNÉ VIDĚNÍ AJ.může být nejen od nervů,ale i krční páteře.Jděte opravdu k lékaři,měl by vás poslat i na neurologii.
lada, 20.04.2013 19:44:39, IP: ***.***.241.252, #176433
To je pravda,krční páteř,ta nadělá také velké paseky,vím o čem mluvím,mám s tím zkušenost
IVANA, 20.04.2013 21:07:20, IP: ***.***.125.118, #176436
Já právě taky.I páteř dostane člověka do kolen.Závratě, na zvracení,bolesti hlavy,špatné vidění....atd.
jakub, 20.04.2013 21:44:15, IP: ***.***.212.34, #176437
Dobry den mam dotaz mate taky takove pocity ze mate strach ze nekomu ublizite nebo takove spatne myslenky? Cetl jsem neco o schyzofrenii a nejak to na mne dopadlo , nwm je to se mnou jak na houpacce, jedno mi je dobre pak cvak v hlave a dopadne to na mne, zacnu myslet na spatne vec , zacnu mi starch atd. Jen chci se ujisit za je to vse pp.
Jarczek, 20.04.2013 22:36:54, IP: ***.***.164.20, #176438
Jakube tohle neni schyzofrenie ale jmenuje se to OCD..obsedantně kompulzivní porucha..takové myšlenky jsou náznak teto poruchy...
Jarczek, 20.04.2013 22:42:21, IP: ***.***.164.20, #176439
Jinak alkohol v klidecku..pokud je to jedno dve pivka..nebo sklenka vina..ja se kolikrat vykalim brutalně a to pak opravdu citim ze ta kocovina je dvakrat horsi nez normalne ale jinak pokud je to jak se řika s mírou tak si holky klidne to pivko v lete dejte kdyz bude hic...
Honza, 20.04.2013 22:53:46, IP: ***.***.102.156, #176440
Lidi. Vim, ze je to moc tezke. Ze PP jak to tu nazivate je neco,co i mne dost zaskocilo. Neni vubec lehke s tim bojovat. Nejsem psycholog jen stejne nemocny. Ale pokud se toho chceme zbavit, nesmime pochybovat!!!!! Vubec si nepripoustet jine nemoci. Neuvadet se tu navzajem do byt malinkatych pochyb. Naopak, povzbuzovani, chapani jeden druheho a vira v prekonani. To muze opravdu pomoci. Jsou to nase hlavy, ktere nam to zpusobuji. Ja vim, ze kdyz jakykoliv priznak prejdu, mavnu nad nim rukou a snazim se pres to prenest, pomuze to. Nechcimse vyhybat situacim, kterych se obavam. A kdyz se mi podari do toho jit( a mozek tisickrat rika,utec nechod tam) a zvladnu to, jsem dalsim krokem k vyleceni!!!! Ale nesmim pochybovat. Myslet si, ze upadnu, ze se mi udela opravdu zle. Jezdim na motorce uz dlouha leta. Samozrejme, ze ted se bojim. Jen si sednout a nastartovat je sileny strach. Ale uz jsem se rozjel. Na jednom kilometru jsem chtel nekolkrat zastavit. Prekonal jsem to a div se svete, neupadl jsem!!! Dokonce jsem na to prestal myslet. Je to vycerpavajici, ale verim, ze nastane okamzik, kdy se toho prestanu bat jednou provzdy. A zase budu zit klidneji a beze strachu. Tak jen jsem chtel napsat, ze by snad bylo lepe vyvarovat se i jen malinkatym pochybam o zdravi. Nepsat na dotazy jinych, aby si zasel na vysetreni patere, ledvin a jineho. Moc moc verit je pri teto PP asi to nejdulezitejsi!!! Kdyz se doctu, ze je po dlouhe dobe fit, citim odhodlani dokazat to take. Mam maleho syna v peci a nechci diky PP nechodit na houpacky, nechci prestat jezdit na motorce. Chci zit jako driv. A vim, ze to dokazu. A ujistuji vas, ze bez podpory slov, ktere jsem si tu od vas precetl bych to nedokazal!!!! Je moc dulezite se tu drzet a podporovat!!!! Oni totiz netrpici PP jen tezko chapou o co jde. A jak je to obtizne.
Honza, 20.04.2013 22:58:23, IP: ***.***.102.156, #176441
Nazyvate....omlouvam s za preklep
IVANA, 21.04.2013 7:09:09, IP: ***.***.125.118, #176442
HONZO ahoj.Napsal jsi to hezky a je dobře,že PP takhle zvládáš.Ano,vždyť se tady podporujeme,utěšujeme,navzájem si postěžujeme a popíšeme své hnusné stavy,na tom není nic špatného a už vůbec nevidím nic zlého na tom,když upozorníme např. na krční páteř.Nestrašíme se,jen povzbuzujeme.Každý jsme nicméně jiný a viz. já strachu neustále podléháme.Pro mě je naprosto šílené, jít do věcí,ze kterých kolabuju,stále znova a znova. Vím, že to je špatný přístup,ale strach a hrůza je bohužel pořád silnější,ikdyž je to "jen v hlavě".A právě přesvědčit mozek....to je asi na dlouhé učení...
IVANA, 21.04.2013 7:23:31, IP: ***.***.125.118, #176443
HONZO ahoj.Napsal jsi to hezky a je dobře,že PP takhle zvládáš.Ano,vždyť se tady podporujeme,utěšujeme,navzájem si postěžujeme a popíšeme své hnusné stavy,na tom není nic špatného a už vůbec nevidím nic zlého na tom,když upozorníme např. na krční páteř.Nestrašíme se,jen povzbuzujeme.Každý jsme nicméně jiný a viz. já strachu neustále podléháme.Pro mě je naprosto šílené, jít do věcí,ze kterých kolabuju,stále znova a znova. Vím, že to je špatný přístup,ale strach a hrůza je bohužel pořád silnější,ikdyž je to "jen v hlavě".A právě přesvědčit mozek....to je asi na dlouhé učení...
Světlana, 21.04.2013 11:46:05, IP: ***.***.133.163, #176447
Ahojky tak já stále ten vnitřní neklid. Snažim se chodit ven tam kde mi bylo nejhuř .Zkouším všechno .Ta uzkost je v tý mojí hlavě furt .Furt přemějšlim o dětech aby se jim nic nestalo a tak .Je to napalici už
Honza, 21.04.2013 12:42:12, IP: ***.***.102.156, #176448
Podobne. Rekl jsem si, ze budu umyslne vyhledavat mista kde me prepada uzkost a panika. Je to drina, unavuje to, ale zpetne kdyz si uvedomim, ze uz je mnoho okamziku a mist, kde jsem jeste pred nedavnem mel stejne pocity a dnes vubec nic!! Musim takto prevalcovat vse. V me hlave to vzniklo. Takze zase jen ja si mohu porucit, aby to odeslo. Nikdo jiny to za mne neudela.
Světlana, 21.04.2013 13:02:30, IP: ***.***.133.163, #176449
Ano taky si myslím, že je dobré pro to něco dělat. Né jen si vzít pilulku a čekat na zázrak. Ale je to moc těžké
lada, 21.04.2013 20:28:23, IP: ***.***.241.252, #176456
To máš pravdu Světluško,že musíme taky proto něco dělat a ne jen čekat na zázrak,ale k tomu zazraku taky trochu pomoct a Honzo přečetla jsem si tvůj článek a byl moc hezký je pravda,kdo to nezažil tak neví...Honzo a ty bereš nějaké léky?Jaké?A jak dlouho?díky
        Předchozí   1 .. 675676677678679680681 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.