Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

IVANA, 18.04.2013 21:10:19, IP: ***.***.125.118, #176349
MICKO, alkohol na AD...já osobně bych řekla ne,jelikož nepiju.Kávu piju normálně a sluníčko taky neřeším,ale léky a alkohol....raději pozor!
Ila, 18.04.2013 22:24:20, IP: ***.***.141.199, #176357
Micko alkohol se nesmí vůbec,sluníčko nevadí a kafe jak komu papa
myška, 19.04.2013 8:59:11, IP: ***.***.200.142, #176363
Na alkohol pozor.Já teda když,tak si dám nealko pivo.Kávu taky piju normálně.Se sluníčkem nic neřeším.V létě chodím na koupák a v pohodě.Určitě tady nikoho neobtěžujete.Tato dikuse je právě pro tyto naše problémy.Klidně se ptejte.
lada, 19.04.2013 10:24:44, IP: ***.***.241.252, #176365
Ivo to mi je líto,že ti není dobře,jak to holky dlouho bererete?A jak vám je?škoda,že mám ty rána takové,strach,myšlenky a strach z nemoci a z obcodu a prostor s lidma ,ale jinak bych řekla,že to trošku pomáhá ,nechci to zakřiknout,jsem utlumaená,akort,když si vezmu ten prášek tak jsem unavená ,jako ,když nepřemýšlím no nic moc.Ale odpoledne mohu fungovat aspon si to myslím,beru 27 tabetu,ale říkali jste,že to chce čas,já myslela,že to bude hned všedchno,že přejde a ono je to postupně.
clotylda, 19.04.2013 10:37:15, IP: ***.***.231.35, #176366
Hodně zajímavý článek
zena.centrum.cz/zdravi/domaci-lekar/clanek.phtml?id=773057
clotylda, 19.04.2013 10:42:34, IP: ***.***.231.35, #176367
Ahoj Micko, já se na to ptala doktorky přímo psychiatra jestli se může na Arketis vínko a ona říkala, že 2 dcl ano ale litr asi ne. no já si dala i ten litr bo jsme měli oslavy a vůbec nic mi to neudělalo. Arketis můi zabral za 3
týdny. Ňudr. říkala , že na Lexaurin je zakázaný alkohol jelikož jsou to benzoidiazepiny ale na antidepresiva si sem tam můžeš dát, tam je jiné složeaní. Samozřejmě tím nechci propagovat pití alkoholu při braní antidepresiv, chraň bůh, ale někdy je člověk panikář spíš nervní z toho co příjde když si dá sklenku , tak proto se na to ptala. Ale to je na každém jak co snáší. Hezký víkend:-))))))
Miša, 19.04.2013 10:54:59, IP: ***.***.251.81, #176371
Ahoj, ještě mi nebylo nic diagnostikováno, ale jak si tak pročítám vaše příspěvky, myslím, že PP trpím také. Vše začalo před 4 měsíci, kdy se mi z ničeho nic rozbušilo srdce, necítila jsem tělo a myslela, že každou chvíli omdlim nebo snad zešílim. Od toho dne je mi hrozně, nemám z ničeho radost, nechodím moc ven, přestala jsem se stýkat s přáteli a každou vteřinu se bojím, že to na mě zase přijde. Od te doby jsem shodila uz 11 kg, ikdyž se snažím jíst celkem normálně, jsem pořád v napětí vůbec se nedokáži uvolnit a někdy mívám pocit, že necítim nohy a ruce. Nejhorší na tom je, že jsem to rodičům řekla až před 3 týdny, myslela jsem, že to zvladnu sama, ale nezvládla. Dnes jdu po druhé k psychologovi a příští týden poprvé k psychiatrovi, doufam, že mi pomohou, už takhle dál nechci žít, bojim se ale, že to nepřejde a mě už bude pořád takhle mizerně. Navíc za dva týdny maturuji, ale nejsem vůbec schopna dokopat se k učení, ikdyž se snažím, celou dobu ale jen musím myslet na to jak mi je a modlit se, aby to na mě zase nepřišlo. Vůbec nevím, jak maturitu zvládnu, strašně se bojím. Mrzí mě to, jelikož jsem se na toto období strašně těšila, ale co se dá dělat, musím to nějak zvládnout. Máte někdo taky takové zkušenosti / pocity a nebo alespoň nějaké typy, co vám pomáhají? Už jsem vážně zoufalá.
myška, 19.04.2013 12:06:33, IP: ***.***.200.142, #176375
Závidím Vám těch 11kg dole.Já přibrala za 1rok při braní AD.10kg.To co popisujete je stav většiny z nás co tu píšeme.Teda na začátku léčby.Mě to taky začalo bušením srdce atd.Byla jsem na kdejakém vyšetření,nic nezjistily,tak nakonec psychiatr mi pomohl od těch hnusných stavú.Nic nového nenapíšu,je to na dlouhou trat´.Je dobře že to řešíte s rodiči,a hlavně s psychi.Já dlouho odmítala tam jít.Přece nejsem blázen,jen je mi zle,a šíleně mi buší srdce.Držím Vám palce k maturitě,Mě bohužel pomohly až ty léky.V nejhorším období jsem chodila sem,a četla přízpěvky těch, co prožívaly to samé,a zvládly to.To mi dávalo energii a naději že bude lépe.
Míša, 19.04.2013 12:22:52, IP: ***.***.251.81, #176376
Děkuju moc, snad tu maturitu nějak zvládnu a pak už budu mít relativně klid, ikdyž se chystám jít ještě na vysokou, ale to do tě doby už snad překoušu! Také mi pomáhá číst si příspěvky těch, kteří to zvládli, dodává mi to celkem sílu :-) Někdy si říkám, jestli jsem si to jen nevsugerovala, vždy jsem měla sklony k hypochondrii :-D ale ten stav nepřišel z čista jasna, stávalo se mi to i v dětství, jenže dětská psychika se od té naší liší, takže jsem si z toho tolik nedělala a myslela, že je to "normální". Taky se připravuju na to, že po AD určitě nějaký to kilo přiberu, ale říkám si, že je lepší být baculatější a zdravá! :-) Teď užívám homeopatika a musím říci, že je mi mnohem lépe, než ty první 3 měsíce, ale ještě pořád to není ono. Už se ale tolik neklepu jako třesavka, v nejhorším období jsem měla i modřiny na rukou, musela jsem se pořád štípat do rukou, jak jsem byla nervozni. Někdy si říkám, že se chovám opravdu jako blázen :-D Děkuju za podporu :-)
myška., 19.04.2013 12:32:59, IP: ***.***.200.142, #176377
Taky si říkám,že raději bacukatější,ale v pohodě.Homeopatika jsem taky brala,ale u mě nic.Stím chováním to taky znám.Ale bude to tím,že se člověk tak nějak víc hlídá,pozoruje.Psychi.mi říkala,že to klidně múže být následek toho,co prožívala mamka v těhotenství se mnou.A je fakt,že to tehdy prý neměla lehké.Asi na tom něco bude.
jakub, 19.04.2013 12:34:36, IP: ***.***.212.34, #176378
Diky vsem za odpoved jiz tri roky mne to trapi, ale minuli rok u mne na sto pro rekly ze se jedna o pp mam za sebou uplne vsechny testy, ale od patku mne to dostalo tak do kolen, ze jen lezim. Je mi sice uz trochu lip ale stale to v sobe neustale pocituji hlavne na rukou, malatnost atd a nakonec v pondeli do prace nwm jak to zvladnu, tabletky jiz beru cele tri roky jsem trpel, od prosince jsem mnel brat ad a naivne jsem si myslel ze to dam bez ad. Ze to chce jen chtit a trochu vic si verit ale dostalo mne to nakonec snad ad zaberou a ja budu moci normalne fungovat.
myška, 19.04.2013 12:49:56, IP: ***.***.200.142, #176379
Jakube,taky jsem AD,odmítala s tím,že to zvládnu sama,že to chce pevnou vúli a nepoddávat se tomu.Ale spíš to bylo horší a horší.A tak jsem nakonec podlehla,a beru je už rok.Nyní funguju úplně normálně.
lada, 19.04.2013 13:20:50, IP: ***.***.241.252, #176380
Jakube já taky jsem je měla brát a chtěla jsem to zvládnout sama bez ad.ale nakonec jsem musela,protože to ,co se odehrávalo to bylo příšerný,každý den .Ted beru ad.27 dní,malé zlepšení tam je ,ale všichni mi píšou,že je to běh na dlouhou trat,takže vše půjde,ale pomalu
IVANA, 19.04.2013 14:24:00, IP: ***.***.125.118, #176385
MYŠKO,za jak dlouho vám AD zabrala? Já je beru 6 tý týden a stále nic moc.
Světlana, 19.04.2013 16:50:14, IP: ***.***.133.163, #176389
Ivanko mně když je nejhuř tak jdu rychle něco dělat .Nejhorší je když o tom přemýšlím třeba ráno u kávy. Nebo si začnu povídat na hlas. Jako blázen ,ale pomáhá mi to. Mně už vadí i ty zářivky v obchodě to si připadám jako bych si dala panáka. Jinak jediné zlepšení je jen ,že už trochu mám chut k jídlu
        Předchozí   1 .. 673674675676677678679 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.