Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

jarka, 18.02.2012 12:11:34, IP: ***.***.29.97, #159432
ahojte, ja trpim PP, a uzkostnou depresivnou poruchou druhy rok. Mam hrozné pocity, ako popisujete aj vy.......teraz sa mi zle dýcha a mam pocit akoby opuchnutého hrdla.....a zijem "zo dna na den"......bojujem sama zo sebou aby som nieco urobila.....urcite to poznate.......velakrat neviem ako dalej......AD mi zial vobec nepoohli.....beriem len neurol, magnezium.
Neviem ako mam takto zit. A este mam stale ppocit akoby som napoly spala a napoly bola hore.....vkuse to tak cítim......je mi na zufanie........
Jana, 19.02.2012 19:16:57, IP: ***.***.88.247, #159458
Ahoj trpím PP už od 23 let, takže 17 let, 10 let jsem měla celkem pokoj, nechala jsem se ukolébat a nepravidelně jsem brala zoloft a už je to tady před 3 dny to začalo, hrůza, strašná panika uprostřed noci, bojím se spát nemůžu jíst, jsem úplně odrovnaná, samozřejmě mám všechna vyšetření neg., ale jak mám přesvědčit mozek že to není od srdce. strach jsem měla pořád, ale dalo se to zvládnout, ted jsem úplně ochromená, prostě se musím srovnat s tím že léky mám napořád.
Martina, 21.02.2012 9:10:57, IP: ***.***.207.98, #159498
Ahoj je mi 30 a AD už beru po druhé.Teď to bude skro rok co beru eliceu.Cítím se dobře,ale přibýrám,mám už 6 kilo nahoře.Pěkně mě to štve.Chodím cvičit,snažím se jíst zdravě a stejně to nepomáhá.Pro ty co jíte Ad už delší dobu,myslíte že má vliv i síla léků na tloustnutí?Beru elicea 20.Jen by mě zajimalo,jestli je nějaká pravděpodobnost,že když budu mít menší dávky,že by se ta váha mohla zastavit.Můj psych.tvrdí,že se po Ad nepřibýrá,ale když si přečtu diskuze,tak po nich přibral každý druhý :-(
petra, 23.02.2012 13:23:52, IP: ***.***.112.73, #159565
Ahoj Ali,já PP trpím taky,u dr.jsem zatím nebyla a chci to zkusit sama jak píšeš ty.Zátím to zvládám.Cvičím,snažím se radovat s maličkostí.kdyby jsi si chtěla psát budu ráda.
Jáří, 24.02.2012 0:38:45, IP: ***.***.24.89, #159579
Ahoj,
bože copak se jí nikdy nezbavíme? Já beru Asentru 4 rokem, bohužel jsem neměla to štěstí zvládnout jí přestat brát, zkoušela jsem to, když jsem se relativně cítila dobře, ale jediné co jsem si přivodila, bylo ono šlapání po kladině, točení hlavy a pocity být mimo tělo. Hned jsem ji raději slupla znovu. Co se týká začátků braní Asentry, na to nezapomenu snad nikdy, možná to bylo spojené s psychikou, ale,...seděla jsem v obýváku na zemi a byla jsem úplně mimo. Zle mi nebylo, tehdy, ale začíná mi být zle teď pokaždé, když si ji slupnu, začně mi být zle od žaludku a někdy se přidá i běhavka. Nedávno jsem si přečetla vedlejší účinky a popravdě léčí nás ze strachu s infarktu, něčím co ho může způsobit?...Ví někdo, kde se tahle mrcha bere? Chtěla bych se toho zbavit a jak píšeš, brát bylinky ne se rvát tabletama...
Klára, 26.02.2012 14:55:09, IP: ***.***.89.195, #159645
všechny vás zdravím, trpím PP od puberty je to už 17 let, brala jsem léky a již je neberu, po porodu se cítím dobře, ae občas to na mě zaútočí. mám problém chodit cvičit, jakmile se zahřeju a zvýší se mi tepovka, dělá se mi na omdlení a mám strach, že omdlím, nevím zda je to jen v mé hlavě. další věs, kterou nezvádám je nemoc. okamžitě, když se necítím dobře, chřipka, panikařím a upně se v tom utápím, mám strach, nabýhá mi panika...máte někdo podobné zkušenosti a hlavně nějakou radu. dík moc předem
Ria, 29.02.2012 1:38:54, IP: ***.***.197.29, #159700
Kláro, já nikomu neradím, Aleš se ptal, tak jsem jen odpověděla, špatně sis to vyložila. Je plno lidí, co je v ID s PP a depresema, jsem jedna z nich, nijak mě to nepodrazilo, nesnížilo, ani neomezilo. Chodím do práce a dělám ji moc ráda, doma pak ještě pokračuji, protože k ID si mohu vydělat pouze určitou částku, nemám plný, ale částečný !!! Na plný ID by člověk už musel být úplný magor, aby mu ho dali. Naopak, pokud člověk tu potvoru dlouho nezvládá, pak je ID dobrým řešením, kdy se učí znovu a pomalu vše zvládat!!!! Mě to velmi pomáhá, práci na plný úvazek zatím nezvládám a tak mi toto vyhovuje maximalisticky !!! Mám PP s agorafobií, trpím manio depresema a úzkostí už 13 let a ani po dlouhodobé léčbě antidepresivy výsledek bohužel žádný, z práce mě odvezla RZ a měsíc jsem byla hospitalizovaná v PL. Poté propuštěna domů a hospitalizace se opakovala během roku ještě 8x. Takže teď jsem ráda, že jsem ráda a už to nikdy nechci zažít !!! Pomaličku se dávám dohromady a ID mi k tomu moc pomáhá. Samozřejmě jsem musela změnit zaměstnání, protože bylo moc hektické a musela jsem zvolnit. Pracovala jsem 20 hod. denně a to moje tělo bohužel nezvládalo. Takže lidičky šetřete se a držte se !!!!!!!!!!!!!!!
Jáří, 03.03.2012 18:33:44, IP: ***.***.24.89, #159807
Ahoj, se cvičením jsme na tom podobně...cvičím ráda, ale pravda je, že je to pro mě dost boj. Stejně jako Ty mám najednou pocit, že se mi podlomí kolena, omdlím a řeším každé bouchnutí srdce. Co mi trochu pomohlo, je, že jsem si pořídila domů měřič tlaku. Když to na mě přijde (doma) tak si ho změřím a jakštakš se uklidním. Nejhorší je to v noci, Vypěstovala jsem si nějaký bloček a každou noc v jednu ráno do dvou jsem vzhůru, protože mám tlak na hrudníku a zvedá se mi žaludek. Prý je to hodně spojené s periodou, tak doufám, že až bude po ní, bude mi lépe. Cpát se tabletama se mi taky nechce, ale cpu se už 4-tým rokem. Teď se snažím si najít nějakého dobrého terapeuta, pokud možno spojeného s reiky, či kinezii (v místě původního bydliště jsem měla dokonalou terapeutku a bylo mi fakt dobře...). Prosím o radu, pokud někdo o někom víte v Praze a okolí Prahy 5, Beroun..díky
Andy, 04.03.2012 7:15:09, IP: ***.***.21.240, #159818
Chtěla bych přispět a podělit se o zkušenosti s PP. Po přečtení předchozích příspěvků,bych se zmínila o braní lexaurinu,rivotrilu atd. Já trpím depresemi a PP již 17 let a léky jsem nepřestala nikdy brát.Chodím na psychiatrii a paní doktorka mi léky tipu lexaurin a rivotril mění každý měsíc protože jsou návykové.S PP bych určitě vyhledala psychiatra a nechodila na obvod,protože na obvodě nemůžou doktoři psát antidepresiva a já osobně si myslím,že PP se nedá bez AD zvládnout.Beru sertivan a argofan a i přesto občas ataka příjde a vždy mě to strašně vyděsí.Kdyby jste se chteli na něco zeptat ohledně PP,tak napište ráda vám odpovím.Všem drží palce .
myška, 05.03.2012 12:11:02, IP: ***.***.200.142, #159848
Andy,a to ten Lexaurin nebo jiný tip tohoto léku berete denně?Píšete že každý měsíc Vám to mění.
Andy, 05.03.2012 18:07:38, IP: ***.***.21.240, #159868
Měsíc beru Lexaurin 1/2 ráno a večer a za měsíc mi ho vymění za rivotril a beru zase ten.A takle to střídá dokola.K tomu samozřejmě ještě AD ty pořád stejné.
myška, 06.03.2012 12:22:48, IP: ***.***.200.142, #159892
Právě jsem na začátku léčby,3den beru Cital.a je mi hrozně,tak mi nebylo ani před léčbou,ale to prý za čas přejde.Jen mám strach vzít ten Lexaurin,aby mě úplně neutlumil.Potřebuji fungovat kvúli dceři.
Andy, 06.03.2012 14:54:05, IP: ***.***.21.240, #159904
Na začátku léčby je to vždycky blbý.Ale zkusila bych ten lexaurin třeba na noc.Já beru zrovna ansilan a beru ho ráno a večer.Funguji s ním v pohodě.Nevím jaké máš zrovna potíže,ale lexaurin atd. by měly právě odbourat úzkost,která pak způsobuje ten panický atak.Takhle mi to bylo vysvětleno doktorkou.Hlavně neztrácej naději bude líp.
myška, 06.03.2012 17:19:42, IP: ***.***.200.142, #159915
Léčím se na bušení srdce,a takové tlaky v krku,těžko se mi nadechovalo.Ale nyní je mi tak nějak vnitřně zle,slabo,ale to asi že málo jím,protože je mi blbě i od žaludku.Věřím že líp bude,jen momentálně je to těžké.Když je mi nejhúř,podívám se na tyto stránky,a čtu jak to zvládají jiní.
andie35, 07.03.2012 10:33:14, IP: ***.***.181.110, #159939
Ahoj, reagujem na Tvoj prispevok, brala som AD 7 rokov a pribrala som 30 kg. Takmer vsetci moji znami, ktori ich uzivaju pribrali okolo 20 kg. Ale v jednom roku pocas uzivania som sla za dietologickou a poradila mi dietua mne sa podarilo zhodit 10 kg. Sice som ich neskor pribrala, ale bolo to najma kvoli prejedaniu, kedze som bola na fastfoode. Poradim ti tu dietu, vlastne je to uprava zivotosravy a naozaj funguje a oklame aj AD. zakladom je dodrzziavat ptavidelny 3-hodinovy rezim. Nie je podstatne , o kolkej vstanes, ale hned sa najes a potom ti plynu 3-hodinove intervaly, ktore treba dodrziavat. Mozes jest hoci aj 7x denne, nevadi. Vynechavaju sa slôadkosti, slane, udene, vyprazane a bravcovina sa obmedzuje. dava sa prednost kuratu, rybam a morke. Ziadne sladke napoje, malinoovky, iba sa pije voda, mineralka s nizkym obsahom sodika do 30, kava sa moze, caj aj osladeny, to je v pohode a samozrejme ziaden alkohol, ani pivo. vela ovocia a zeleniny treba jest a cvicit kazdy den okolo 3é min, nieco aerobne a ono to naozaj ide dolu. jes takmer vsetko, takze telo neciti obmedzenia, samozrejme ziaden fastfood:) Drzim palce
        Předchozí   1 .. 416417418419420421422 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.