Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Fobie z řízení auta

Baruška, 10.05.2011 10:17:44, IP: ***.***.177.211, #134086
Ahojky Monalo,
dneska mám jízdy ve 12.30 hodin. Už mám nervy a žaludek na vodě. Stokrát si můžu říkat, že o nic nejde vždyť pojedu s instruktorem..... ale stejně. Pokud budu pořád zažívat takové nervy, tak fakt nevím jak to bude dál. Napíšu jak jsem dopadla.
Pápápápápá
Monala, 11.05.2011 8:09:59, IP: ***.***.186.48, #134129
Ahoj Baruško, tak jak jízda dopadla? Já jedu dnes ve 13,30 a zítra ve 12,30. Už se mi trochu kroutí žaludek, ale zatím se těším, protože budu po dlouhé době na chvilku bez prcků. Jo a taky jsem včera koupila zatím tedy jen jednu autosedačku. Takže máme 1 autosedačku, dvě děti a nemáme řidičák (ani táta) a dokonce ani auto :-) ... Takže tou autosedačkou se motivuju k výkonům za volantem....takže zatím páček
Baruška, 11.05.2011 8:26:57, IP: ***.***.177.211, #134131
Ahojky Monalo
No abych nelhala včera jsem to chtěla nadobro ukončit ale dostala jsem nového instruktora a nějak nám to spolu šlapalo. Poprvé jsem po ukončení jízdy měla radost a to velkou radost no tak si dám ještě šanci jezdit jdu dnes ve 14.00 a poprvé nemám zatím žádné nervy no uvidíme.
Tvůj přístup k věci je perfektní autosedačka je důležitá - řidičák máš za pár dnů v kapse a auto to taky bude jen se neboj. ( V nejhorším tu autosedačku budeš nosit na zádech a dělat brmbrmbrm....
Měj se krásně a napiš jak se ti jezdí jak jsi dobrá ať můžu závidět.
Pápápápápá
Monala, 11.05.2011 14:23:49, IP: ***.***.186.48, #134147
Baruško,
závidět není co, páč mi dnes volala paní učitelka, že se autíčko polámalo, takže místo řízení (fakt jsem se těšila) jsem naháněla děti na písku. Škoda, mohly jsme se dneska někde na křižovatce potkat. S tou autosedačkou je to dobrej nápad, ale já se rozhodla, že řídit budu. A ty taky!!! Dřžím pěsti!!!
Baruška, 11.05.2011 19:22:16, IP: ***.***.187.127, #134152
Ahoj Monalo,
já jsem brázdila po Brně hodinu a půl a teď jdu až v pondělí. No už jsem jistější ale nic moc. Při představě, že bych měla řídit sama bez nápisu AUTOŠKOLA na střeše mě jímá hrůza. Myslíš, že to zvládnem? No musíme!!!!!!! Alespoň jsi se na písečku pěkně opálila já jsem se topila ve vlastním potu.
Zdravím.
Pápápápápá
Monala, 11.05.2011 21:23:14, IP: ***.***.186.48, #134158
Jojo, já myslím, že to zvládnem. Halt to bude trochu dražší, když nejsme talenti od přírody, ale myslím, že to půjde.No a když je to u Tebe s tou jistotou lepší, tak to bude ještě lepšejší (pozn.: lepšejší vymyslela moje skoro tříletá dcera). No a místo nápisu AUTOŠKOLA si na fára nalepíme obrovské "Z".
Na písečku jsem se dopálila, opálila a i spálila... teď koukám, že jsem toho dneska zvládla opravdu hodně :-)
Romča, 12.05.2011 11:56:33, IP: ***.***.97.39, #134182
Ahoj řidičky,
tak po 3 týdnech pojedu zas autem. Uvidíme. Potom jdu za odměnu na pedikuru. Dcera mě bude jistit,už bych měla konečně jezdit sama,ale zatím nemám možnost a bojím se. Zítra dám hlášku, jak jsem drandila.Držím palce.
Baruška, 12.05.2011 15:34:25, IP: ***.***.187.127, #134195
Ahojky Romčo,
držím palce nebo pěsti ? Raději obojí. Jak dlouho jsi po AUTOŚKOLE ? Dodej nám odvahu.
Děkujeme, že jsi se ozvala.
lida cd, 12.05.2011 18:01:57, IP: ***.***.109.254, #134201
Ahojky devcata tak si to tady ctu nepodcenujte se predem to je chyba jasne kazdy ma strach jdete do toho s tim ze to proste musite dneska dat casem vas to pomalu pusti musite si verit a co nejdrive zacit jezdit ale sami vsechno dokazete ja jsem si tady poprve objela park a rano hybaj do prace a hned jsem si vzpomela co me rikal instruktor nebojte vsechno bude v pohode ja jsem taky blbla najednou me na moste zacly jit sterace nebo me hnal kamion ale ja si jedu svoji rychlosti nedam se tak si jed kdyz spechas a na cerveny stojime stejne vedle sebe jedte si jak nejlip umite ja jezdim tet mesic a pul a mam najeto 730 km vsechno ze me spadlo a uz si poustim i hudbu a rozjizdim se po okoli hlavne jdete do predu budete dobry nebojte hlavne jezdit a jezdit to je jediny recept po zkouskach jsem jela sama za dva mesice a mezi tim jsem si behem ctrnacti dni dala kondicni jizdu hlavu zhuru ju paaaa
BARUŠKA, 12.05.2011 21:11:28, IP: ***.***.187.127, #134218
Ahojky holky,
no teda Lído já smekám. Jsi borec. Dneska jsem byla s manželem zkoušet na parkovišti couvání a parkování hrůza a děs. Opravdu pochybuji, že jsme normální a to mám kliku, že manžel je anděl tolik povzbuzování ale já jsem ze sebe tak nešťastná skoro jsem zavařila spojku a stejně nic neumím.Všem držím palce moc
Miška, 12.05.2011 21:29:51, IP: ***.***.147.23, #134219
Ahoj,
zítra to bude přesně rok, co jsem udělala řidičák. Poslední jízdu jsem jela s jedním deb... instruktorem a ten na mě byl tak hnusnej, že když jsem přijela domů, probrečela jsem asi tři hodiny. Další den jsem měla závěrečky a ty jsem dala, ale můžu vám říct, že od tý doby, co mě ten magor seřval, se bojím řídit. Normálně jsem absolvovala jízdy s jednou ženskou a ta byla super, často mě chválila a myslím, že mi to i docela šlo a pak narazím na takovýho vola!
lida cd, 12.05.2011 21:32:59, IP: ***.***.109.254, #134221
Barusko me taky ale nejde moc pozadu zaparkovat tak me rekl instruktor tak si tam zajed klidne popredu kdyz ti to jde lip pak si vycouves ja vim ze se to musim poradne naucit ale nekde na parkovisti kde neni moc aut at nedelam divadlo nikomu zatim to delam tak ze si vycouvam taky se me stalo ze jsem chtela rychle vyjet kopec a misto jednicky jsem tam frkla trojku nejak divne to jelo no nahore jsem tam dala dvolku ale to je ono uz si davam pozor at se to nestane nebo si nechci nicit oplika a timhle treba se ucime vychytavame to ale kazdy tak se neboj vsak to vychytame a budeme dobry ja si nejdriv vynadam co jsem to tam udelala a proc a pak se tomu i treba zasmeju a snazim se uz to nedelat tak se drz ja jezdim sama nikdo me neradi tak to mas dobry ze mas klidnyho a hodnyho manzela tak se drz a do toho paaaaaaa
lida cd , 12.05.2011 21:46:41, IP: ***.***.109.254, #134223
ahojky Misko nenech si jezdeni autem kazit myslenkama na nejakyho ubohyho blba kterymu doma nic nevychazi a musel si to na nekom vyli bohuzel na tobe je to ubozak bezohlednej uz na to nikdy nevzpominej a zacni si hezky jezdit nenech se o to hezky pripravit prece ti to dalo tolik prace ne proste si to dokaz mas na to urcite ono se to tak hnusnym lidem samo vrati tak hlavu vzhuru jses preci dobra ne tak se taky drz a vubec vsechny holky cauky paaaaa
Baruška, 13.05.2011 8:22:21, IP: ***.***.177.211, #134242
Milá Lído, jednou bych chtěla dosáhnout toho co Ty. Prostě jezdíš. ( Možná v mém věku už jsem méně chápavá chachacha - to byla výmluva jinak mě to myslí normálně ).
Zdravím všechny řidičky
Monala, 14.05.2011 15:08:11, IP: ***.***.70.135, #134299
Ahoj řidičky!!! vy si tady zavařujete spojky, já zavařila PC - tedy monitor odešel do věčných lovišť :-( Romčo, jak dopadla jízda? Byla odměna? Baruško, instruktorka mě po jízdě pochválila a už mi i navrhla 2 termíny zkoušek - pro sichr jsem vzala ten pozdější, páč jsem ještě nezkoušela parkování a to bude myslím horor :-) Jo a to parkování taky myslím musí "docvaknout" a pak to půjde. Miško, nešly by u té "ženské" zaplatit kondičky? Třebas by to potom bylo "lepšejší" Musím končit, tatínek potomstva na mě huláká (vidíš Baruško, rozhodně nemám anděla), že už mám končit, páč se jinak zblázní :-) Tak pápápá
        Předchozí   1 .. 979899100101102103 .. 175      Následující
Přidat příspěvek k tématu Fobie z řízení auta
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.