Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > rakovina slinivky břišní

Diskuse - rakovina slinivky břišní

V, 06.04.2020 13:04:05, IP: ***.***.120.71, #233753
Moje kamarádka má nádůrek slinivky břišní, zatím neví jestli je zhoubný, má jít na operaci. Ale chci se zeptat, má nárok na plný invalidní důchod? Do starobního má ještě 3 roky. Děkuji za odpověď!
V, 06.04.2020 13:04:59, IP: ***.***.120.71, #233754
Moje kamarádka má nádůrek slinivky břišní, zatím neví jestli je zhoubný, má jít na operaci. Ale chci se zeptat, má nárok na plný invalidní důchod? Do starobního má ještě 3 roky. Děkuji za odpověď!
V, 06.04.2020 13:05:28, IP: ***.***.120.71, #233755
Moje kamarádka má nádůrek slinivky břišní, zatím neví jestli je zhoubný, má jít na operaci. Ale chci se zeptat, má nárok na plný invalidní důchod? Do starobního má ještě 3 roky. Děkuji za odpověď!
Anonym, 07.04.2020 9:19:15, IP: ***.***.229.40, #233758
Dobry den,moje maminka s touto nemocí žila 3 a půl roku.Nejprve podstoupila operaci pomocí nanoknife a chemoterapie.Rok byla uplně v pořádku.Po roce se nemoc vrátila a podstoupila dalsí serii chemoterapií.Vše bylo zas rok dobré.PT CT neukázalo žádný nádor a mysleli jsme že se uzdravila.Ted v listopadu 2019 jí bohužel opět našli nádor na slinivce a metastáze.Udělali jí přemostění žaludku,aby mohla jíst ,ale další chemoterapie už nezvládla.Přidala se pak ještě tromboza.Zemrela ted v Březnu 2020.Měly jsme jí doma do poslední chvíle.Držím palce všem,kteří s touto nemocí bojují
Petra, 17.05.2020 0:51:15, IP: ***.***.179.142, #233938
Brunda, 06.06.2020 19:48:35, IP: ***.***.4.14, #234024
Dobrý den, Asi 4měsíce mám problémy,začalo to na začátku února po antibiotikách,průjmy, úbytek váhy do teď asi 7kg, vyšetření na CT-zvětšená část těla a ocasu 33mm,odeslán na eus-závěr chronická nepokročila difúzní neobstrukční pankreatitida,igg4:3,05 v.s autoimunitní, hrůza ale zaradoval jsem se,včera výsledek elastázy nad 500,což nekoreluje s eus, tudíž mě čeká MR a mé příznaky se moc nehodí na chp., tudíž mám strach z nejhoršího, ještě nemám termín,ale počítám zase nějaký měsíc, tudíž si nedovedu představit jak by se to dalo eventuálně radikálně řešit,po takovém čase.Závěr je zatím takový:bez kalcifikací,bez ložiskových změn,choleodchus je nerozšířený,anechogení lumen.Lymfatické uzliny v okolí pankreatu nejsou zvětšené.
Brunda, 06.06.2020 19:52:49, IP: ***.***.4.14, #234025
Dobrý den, Asi 4měsíce mám problémy,začalo to na začátku února po antibiotikách,průjmy, úbytek váhy do teď asi 7kg, vyšetření na CT-zvětšená část těla a ocasu 33mm,odeslán na eus-závěr chronická nepokročila difúzní neobstrukční pankreatitida,igg4:3,05 v.s autoimunitní, hrůza ale zaradoval jsem se,včera výsledek elastázy nad 500,což nekoreluje s eus, tudíž mě čeká MR a mé příznaky se moc nehodí na chp., tudíž mám strach z nejhoršího, ještě nemám termín,ale počítám zase nějaký měsíc, tudíž si nedovedu představit jak by se to dalo eventuálně radikálně řešit,po takovém čase.Závěr je zatím takový:bez kalcifikací,bez ložiskových změn,choleodchus je nerozšířený,anechogení lumen.Lymfatické uzliny v okolí pankreatu nejsou zvětšené.To čekání je ubíjející
Brunda, 06.06.2020 19:54:03, IP: ***.***.4.14, #234026
Dobrý den, Asi 4měsíce mám problémy,začalo to na začátku února po antibiotikách,průjmy, úbytek váhy do teď asi 7kg, vyšetření na CT-zvětšená část těla a ocasu 33mm,odeslán na eus-závěr chronická nepokročila difúzní neobstrukční pankreatitida,igg4:3,05 v.s autoimunitní, hrůza ale zaradoval jsem se,včera výsledek elastázy nad 500,což nekoreluje s eus, tudíž mě čeká MR a mé příznaky se moc nehodí na chp., tudíž mám strach z nejhoršího, ještě nemám termín,ale počítám zase nějaký měsíc, tudíž si nedovedu představit jak by se to dalo eventuálně radikálně řešit,po takovém čase.Závěr je zatím takový:bez kalcifikací,bez ložiskových změn,choleodchus je nerozšířený,anechogení lumen.Lymfatické uzliny v okolí pankreatu nejsou zvětšené.To čekání je ubíjející
Brunda, 06.06.2020 19:54:13, IP: ***.***.4.14, #234027
Dobrý den, Asi 4měsíce mám problémy,začalo to na začátku února po antibiotikách,průjmy, úbytek váhy do teď asi 7kg, vyšetření na CT-zvětšená část těla a ocasu 33mm,odeslán na eus-závěr chronická nepokročila difúzní neobstrukční pankreatitida,igg4:3,05 v.s autoimunitní, hrůza ale zaradoval jsem se,včera výsledek elastázy nad 500,což nekoreluje s eus, tudíž mě čeká MR a mé příznaky se moc nehodí na chp., tudíž mám strach z nejhoršího, ještě nemám termín,ale počítám zase nějaký měsíc, tudíž si nedovedu představit jak by se to dalo eventuálně radikálně řešit,po takovém čase.Závěr je zatím takový:bez kalcifikací,bez ložiskových změn,choleodchus je nerozšířený,anechogení lumen.Lymfatické uzliny v okolí pankreatu nejsou zvětšené.To čekání je ubíjející
Brunda, 06.06.2020 19:54:57, IP: ***.***.4.14, #234028
Dobrý den, Asi 4měsíce mám problémy,začalo to na začátku února po antibiotikách,průjmy, úbytek váhy do teď asi 7kg, vyšetření na CT-zvětšená část těla a ocasu 33mm,odeslán na eus-závěr chronická nepokročila difúzní neobstrukční pankreatitida,igg4:3,05 v.s autoimunitní, hrůza ale zaradoval jsem se,včera výsledek elastázy nad 500,což nekoreluje s eus, tudíž mě čeká MR a mé příznaky se moc nehodí na chp., tudíž mám strach z nejhoršího, ještě nemám termín,ale počítám zase nějaký měsíc, tudíž si nedovedu představit jak by se to dalo eventuálně radikálně řešit,po takovém čase.Závěr je zatím takový:bez kalcifikací,bez ložiskových změn,choleodchus je nerozšířený,anechogení lumen.Lymfatické uzliny v okolí pankreatu nejsou zvětšené.To čekání je ubíjející
Brunda, 06.06.2020 19:56:01, IP: ***.***.4.14, #234029
Dobrý den, Asi 4měsíce mám problémy,začalo to na začátku února po antibiotikách,průjmy, úbytek váhy do teď asi 7kg, vyšetření na CT-zvětšená část těla a ocasu 33mm,odeslán na eus-závěr chronická nepokročila difúzní neobstrukční pankreatitida,igg4:3,05 v.s autoimunitní, hrůza ale zaradoval jsem se,včera výsledek elastázy nad 500,což nekoreluje s eus, tudíž mě čeká MR a mé příznaky se moc nehodí na chp., tudíž mám strach z nejhoršího, ještě nemám termín,ale počítám zase nějaký měsíc, tudíž si nedovedu představit jak by se to dalo eventuálně radikálně řešit,po takovém čase.Závěr je zatím takový:bez kalcifikací,bez ložiskových změn,choleodchus je nerozšířený,anechogení lumen.Lymfatické uzliny v okolí pankreatu nejsou zvětšené.To čekání je ubíjející
Brunda, 06.06.2020 20:00:24, IP: ***.***.4.14, #234030
Dobrý den, Asi 4měsíce mám problémy,začalo to na začátku února po antibiotikách,váhy, úbytek váhy do teď asi 7kg, vyšetření na CT-zvětšená část těla a ocasu 33mm,odeslán na eus-závěr chronická nepokročila difúzní neobstrukční pankreatitida,igg4:3,05 v.s autoimunitní, hrůza ale zaradoval jsem se,včera výsledek elastázy nad 500,což nekoreluje s eus, tudíž mě MR a mé příznaky se moc nehodí na chp., tudíž mám strach z nejhoršího, ještě nemám termín,ale počítám zase nějaký měsíc, tudíž si nedovedu představit jak by se to dalo eventuálně radikálně řešit,po takovém čase.Závěr je zatím takový:bez kalcifikací,bez ložiskových změn,choleodchus je nerozšířený,anechogení lumen.Lymfatické uzliny v okolí pankreatu nejsou zvětšené.To čekání je ubíjející
Brunda, 06.06.2020 20:00:40, IP: ***.***.4.14, #234031
Dobrý den, Asi 4měsíce mám problémy,začalo to na začátku února po antibiotikách,váhy, úbytek váhy do teď asi 7kg, vyšetření na CT-zvětšená část těla a ocasu 33mm,odeslán na eus-závěr chronická nepokročila difúzní neobstrukční pankreatitida,igg4:3,05 v.s autoimunitní, hrůza ale zaradoval jsem se,včera výsledek elastázy nad 500,což nekoreluje s eus, tudíž mě MR a mé příznaky se moc nehodí na chp., tudíž mám strach z nejhoršího, ještě nemám termín,ale počítám zase nějaký měsíc, tudíž si nedovedu představit jak by se to dalo eventuálně radikálně řešit,po takovém čase.Závěr je zatím takový:bez kalcifikací,bez ložiskových změn,choleodchus je nerozšířený,anechogení lumen.Lymfatické uzliny v okolí pankreatu nejsou zvětšené.To čekání je ubíjející
Maja, 22.06.2020 15:51:32, IP: ***.***.94.241, #234068
V prosinci jsem začala mít potíže - bolest břicha, v lednu dianostikována rakovina slinivky. Podstoupila jsem chemu, ted´mám pauzu, užívám léto Po chemě zmenšení nádoru. Je mi 51 let - nikdy jsem nekouřila, alkohol výjimečně, sportuji...nevím, jak to bude dál a jak dlouho tady budu :-( Bojuji za podpory rodiny a přátel. Léky proti bolesti fungují, enzymy na trávení také. Užívám si dnů...
Brunda, 23.06.2020 8:49:40, IP: ***.***.81.18, #234071
Pro Maja,jaký byl průběh zjištění?
        Předchozí   1 .. 321322323324325326327      Následující
Přidat příspěvek k tématu rakovina slinivky břišní
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.