Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Marianna, 21.10.2012 14:08:39, IP: ***.***.165.45, #170286
Konečně skvělý nápad !!! Starej se dál o svý chlamydie, ale někde jinde, jo!!!
Ila, 21.10.2012 14:21:41, IP: ***.***.141.199, #170287
Marianno máš pravdu a jak se vůbec máš a co pořad dělaš já mam od čtvrtka anginu ale už je to lepši ale boli mne záda a ted nemůžu cvičit až se uzdravim tady je ošklivé počasí a je mlha papa
Marianna, 21.10.2012 19:14:18, IP: ***.***.165.49, #170293
Ahoj Ilo, já pořád čekala, až budu moct napsat, že už jsem bez Neurolu, ale tak rychle to nejde. Zatím si musím vzít aspoň čtvrtku po dvou dnech, dneska poprvé po třech. Trochu jsem si pomohla Amitriptylinem, to je AD nenávykové a krásně se mi po něm spí, hlavně sny mám báječné. Jinak je u nás všechno OK, jezdím teď 2x týdně hlídat prostředního vnoučka ( 17 měsíců ), protože tomu maličkému zjistili hypotonii, to je ochablé svalstvo a dcera s ním jezdí na cvičení Vojtovou metodou. Naštěstí jiné potíže nemá a po cvičení ( 4x denně ) se viditelně zlepšuje. Tak se brzy uzdrav, stejně jsi zlatý pilíř tohoto fóra :-) Pa.
Leontinka, 22.10.2012 9:32:50, IP: ***.***.18.78, #170306
Je mozne mit I s ad, budu se s Tim muset zacit asi smirovat, no dokud mi nebude lip je to stejne pase...
Andy, 22.10.2012 10:31:48, IP: ***.***.21.240, #170312
Leontinko,Mě bylo ted taky minulý týden dost špatně a to beru zoloft už dost dlouho.Musela jsem dokonce zavolat doktorce a ta mi Ad navýšila a dala neurol.Já mám ten problém,že když se mi to zhorší,tak se budím ráno s úzkostí a bolestí žaludku.A to za ty roky kdy jím AD vím že je zle a musím léky přechodně navýšit.Ted už je to zase lepší ,ale chce to trpělivost.Já to mám v kombinaci s depresí a ted už mi to šlo do deprese.Já ,ale na nic nečekám a hned to řeším s doktorkou.Měj se krásně a bude určitě líp.Pa
Ila, 22.10.2012 14:23:48, IP: ***.***.141.199, #170327
Marianno já si beru Neurol jen na noc a když si ho nevezmu tak se pořád budim už jsem si na něj taky zvykla,jinak Vojtovu metodu znám je moc dobrá moje znamá to cvičila se svou dcerou a ted je úplně v pořádku.Tak se aspon potěšiš s vnoučkem měj se hezky a zase se ozvi pa
Ila, 22.10.2012 17:27:01, IP: ***.***.141.199, #170335
Leontinko já beru AD od března a stejně mně to někdy zlobi bušeni srdce a uzkost mám to taky spojené s depresi jak píše Andy a jak přijdou nějaké starosti tak je to horší ty bereš AD krátce a znam mnoho maninek které berou AD v těhotenství,musiš relaxovat a odpočivat at je lip pa
Marianna, 22.10.2012 18:23:41, IP: ***.***.165.45, #170336
Andy, sice to nebylo pro mne, ale hodně mne zaujalo, cos napsala Leontince. Já už jsem tu psala, že beru AD a BZD 20 let a teď se snažím na BZD odvykat, jenže psychiatr mne v tom nepodporuje, spíš naopak a já si musím sama vymýšlet jak na to. Určitě mi moc pomáhá Setralin, ale na zhoršení vůbec nejsem připravená. Já mám pocit, že u mne to už dávno nejsou deprese a ten pocit úzkosti že je vlastně abstinenční syndrom na BZD. Kdyby Tebe, nebo někoho jiného napadla nějaká rada, tak ji uvítám, ale chlamydie neřeším :-).
Dalibor, 22.10.2012 18:38:59, IP: ***.***.30.217, #170337
Ahoj Mariano a všichni,asi si budete myslet,že zas jen perlím,ale ono je to tak,že spinal ovlivnuje i psychiku k lepšímu,sice je každý po spinalu rozhozený,rozlámaný a neví co se s ním stalo,ale za pár dní se vše srovná a vše jde jen k lepšímu.Jde o léčbu bez léků a hlavně to uzdravuje.
Andy, 22.10.2012 19:17:13, IP: ***.***.21.240, #170340
Mariano,já jsem se hodně let léčila vlastně na úzkostnou depresi a pak jsem najednou začala mít panické ataky.Moje doktorka mi vždycky moc pomohla a léky mi dávala podle toho jak mi bylo.Ona mi benzodiazepiny vždycky po měsíci střídala,protože jednak jsem se nestala závislá na jedné látce a potom taky říkala,že když se právě berou dlouho,tak už nepůsobí a musí se zvyšovat.Já jsem ted na 150 mg zoloftu a ráno si mám vzít 0,5 neurolu.Bylo mi fakt minulý týden hodně zle a to já nikdy nenechám rozjet a volám doktorce.Rozdíl mezi PP a depresí je ten,že při PP příchází záchvat úzkosti najednou a nečekaně.Následně odezní a člověku je relativně dobře.Deprese,ale je o úzkosti ,která trvá dlouho a člověk má i pocit celkového neklidu a třeba i nechutenství a pocit prázdna v hlavě.Pro depresi je tyipické noční buzení a nebo předčasné buzení.Všechno toto jsem zažila na vlastní kůži a proto si troufnu tyto dvě rozdílné nemoci porovnat. Mimo jiné mi doktorka řekla,že deprese a panicka porucha je jeden společný balík nemoci.Mariano já si léky typu neurol atd.upravuji sama podle toho jak mi je.Ted mám jíst 0,5 ,ale jím jen 0,25.A když je hůř vemu víc.Já už to mám tolik let,že už bych snad mohla dělat přednášky.To je legrace ale spoustu věcí už opravdu vím o této nemoci.Měj se krásně a at je ti dobře.Pa
Marianna, 22.10.2012 19:40:34, IP: ***.***.165.45, #170342
Dalibore, já se na ten spinal touch dívala, ale pokud to dobře chápu, tak to musí dělat druhá osoba a tady nikdo takový není. Je pro tebe určitě dobré, že tomu věříš a pomáhá ti to, ale nezlob se, všelék to rozhodně není. To by mohli úplně zrušit psychiatry a psychology a nahradit je fyzioterapeuty. Buď tak dobrý a pokus se pochopit, že mohou být i jiné příčiny depresí, úzkostí a PP. Já dokonce nějakou dobu chodila k lékařce, která měla atestaci z fyzio... a chystala se na atestaci z psycho...Tak ta by mi o tom určitě něco řekla.
Už to prosím neřeš a buď rád sám za sebe :-).
Marianna, 23.10.2012 7:56:27, IP: ***.***.165.45, #170351
Andy, já se léčím na úzkostou depresi 20 let a pokud to někdy vypadalo na panické ataky, byla to skutečně nějaká nemoc ( plíce, srdce).
Po smrti syna jsem se stala na BZD závislá a z té závislosti mi nikdo nedokázal a ani snad nechtěl pomoct. Až letos jsem sebrala odvahu, kontaktovala jsem jiného psychiatra a ten mi poradi Zoloft a nastínil, jak by mělo odvykání postupovat. Přijmout mne na stálo ale nemůže a tak jsem většinu nápadů získala právě tady. Až budu mít jistotu, že mi Neurol pouze pomáhá a závislost to není, určitě se mi značně uleví :-).
Dalibor, 23.10.2012 8:09:32, IP: ***.***.30.217, #170352
Ano,pochopilas to správně,sám sobě to nikdo udělat nemůže.Já vím,že sem píšu věci,které vám možná všem jsou protivné,ale chtěl bych vám nějak ukázat,že vaše potíže nemusí být tak beznadějné,že jsou i jiné možnosti,jak ovlivnit své zdraví a jsou to většinou věci docela snadno dosažitelné.Co se týče spinalu,tak jak jsem již řekl,začal jsem ho praktikovat v rodiném kruhu a mimo jiné se u všech stalo to,že každý daleko lépe spí a co nikdo nechápe,všichni mají dlouhé srozumitelné a zapamatovatelné sny.Moje dcera řekla,je to jako dlouhé video.Pan Grebeníček nám vysvětlil,že spinal ovlivní a uzdraví celí organismus,potvrdil mi,že když se uzdraví páteř,kde koření celí nervoví sistém,uzdraví se celé tělo,jenže takové věty asi u žádného doktora neuslyšíte,ostatně Katrka to potvrdila.Ale už dost,moc jsem se roskecal a stejně to asi nikoho nezajímá,mějte se hezky.
Marianna, 23.10.2012 10:15:22, IP: ***.***.165.45, #170360
Dalibore, určitě to myslíš dobře a ten pan Grebeníček taky, ale ono to skutečně tak jednoduché nebude. Já mám po celou tu dobu krásné a zapamatovatelné sny, mnohem krásnější než je realita, takže to asi ve spinalu není. Poradil jsi, ale už bys toho možná měl nechat, protože ne všichni mají stejné potíže a to stálé vnucování jedné metody je fakt docela protivné. Měj se :-)
Ila, 23.10.2012 20:14:04, IP: ***.***.141.199, #170402
Já jsem zkoušela taky různé metody a ani Dornova metoda mi nepomohla,byla jsem i u chiropraktika a po zasahu bolela zada ještě vic,ted mně celkem pomáha cvičení s lanem SM system Smíšek předepsal mi to ortoped a ted už si cvičim sama a platim si masáže ale vše je to dlouhodobéjinych metod už by se asi bala i když třeba nejsou špatné a jak píše Marianna každy je jiný má jiné potíže o tom spinalu si můžem přečist ale je na každém jestli do toho půjde at je všm lip pa
        Předchozí   1 .. 593594595596597598599 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.