Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

majk, 16.10.2012 0:12:53, IP: ***.***.73.97, #170128
zdravim panickou poruchu mam z marihuany,je to hrozny vzdycky to poznam tak ze mi ztuhne pusa a cely telo, z niceho nic zacnu bejt ostrazitej nedokazu si vychutnat tu atmosferu s kamosema jako driv. beru rivotril 0,5 na noc a minulej tejden sem ho vysadil a je to cely takovy divny,nekdy mi prijde ze to nejsem ja nemuzu se soustredit na to co je skutecnost a co ne,hrozne me to omezuje v tom jak se chovam nekdy sem uplne slabej,vycerpanej nekdy taky hur slysim a kdyz odpovim tak se ani neslysim takze me to dost mate v nekterych situacich ani nevim jestli sem to rek normalne a nebo jestli sem kricel k tomu mam i divny myslenky,pocity jako dežaví jak kdyby se mi vracel celej zivot pozpatku vsechny pocity jeste z detstvi a ze zakladky,nevim jak to popsat je to normalni? ma nekdo stejnej problem krom PP? diky jinak vsem preju uzdraveni,
Eva , 16.10.2012 1:13:02, IP: ***.***.221.16, #170129
Neuvěřitelný kolik lidi ma panickou poruchu ja už se lecim 6 let beru rivotril dvakrát denne 0,5mg a nedokážu si to bez něho představit je mi 34 let a asi ho budu brát do konce zivota :( je to na dlouho tak všem hodně štěstí
Jarda S., 16.10.2012 1:47:26, IP: ***.***.141.221, #170130
majku mam přesně to samý jako ty, akorát ne z marihuany.. ničeho se nesmíš bát, to všechno je od psychiky.. je pravda, že marihuana dost ovlivňuje psychiku a v některých případech si bere následky, bohužel ty jsi ten, co si je ponese, u každýho je to jiný... znam ten pocit neskutečna, ten zažívam skoro každej den.. ony se pak ty myšlenky "zblázněj" ale to nic neni, stačí se jen dostat do pohody, neřešit to.. mě dost pomáhá počítač - zahraju si nějakou hru a soustředim se jenom na ní a nic mi neni.. taky se nejspíš přihlásim na jógu a budu cvičit a věřim tomu že to dost pomáhá.. každopádně držim ti palce a na marihuanu se vykašli to si radši dej pivko .. měj se
Jarda S., 16.10.2012 1:50:10, IP: ***.***.141.221, #170131
Jo ještě se chci zeptat jestli má někdo zkušenosti s kapkami Rivotril ? Psychiatrička mi je napsala, je to 2,5 mg a prej si mám dát 5 kapek při atace.. Ovšem je to paradox, protože díky PP se to bojim použít, proto se ptám na zkušenosti :)
Ila, 16.10.2012 7:20:59, IP: ***.***.8.218, #170133
Jardo těch kapek se vůbec nemusiš bát klidně si je při atace vezmi já jsem si brala Neurol 0,25.Opravdu to chce se odpoutat začit něco dělat a nemyslet na nemoci!!!!Majku vykašli se na marihuanu a fakt si dej radši pivko a zajdi k psychologovi oni ti poradi co dělat pa.....
Jarczek, 16.10.2012 16:00:19, IP: ***.***.78.108, #170141
Ja to měl taky z hulení..5let nehulím ale startér u me byl jasnej!!!....
Dalibor, 16.10.2012 18:35:37, IP: ***.***.30.217, #170145
Ahoj všichni,chtěl bych vám něco poradit a předem vás žádám,aby jste mě nenapadali,že píšu blbosti a že vám něco vnucuji,napíšu něco,co by vás mohlo zaujat a at si na to každý zareguje podle svého a kdo by o tom chtěl vědět víc,at se ptá.Takže,jak jsem psal dříve, o SPINAL-TOUCH,ten kurz jsem navštívil a prošel ním.Poznal jsem o čem to je a jak moc to dokáže ovlivnit zdraví člověka.Jde o to,že tato léčba je založena na tom,že posune těžiště těla na ideální místo,tím se nastertuje proces,kterým se tělo začne samo uzdravovat,je to taková reakce,která jak jsem poznal,funguje hned a dost účinně.Spinal se musí dělat víckrát až do doby,než si na tu změnu těžiště tělo zvikne a přestane se vrcet do nevyvážené polohy.Jde o energedickou záležitost,kterou asi nejde vědecky vysvětlit,jenže je moc důležité,že to funguje a pomůže v podstatě každému.Lektor mi vysvětlil,že spinalem může léčit každý,kdo se to naučí a nauka je velmi snadná.Navíc si každý může najít někoho,kdo spinal praktikuje.Těch lidí je spousta,stačí si je jen najít.Koho toto zaujalo,najdete mého lektora na REGESTUDIO.CZ,studio pana Pavla Grebeníčka.Přeji všem brzké uzdravení a pevné zdraví.
Ila, 17.10.2012 9:46:38, IP: ***.***.8.218, #170154
je to zajímavé podívám se na to pa
Martin, 17.10.2012 10:57:55, IP: ***.***.193.245, #170155
Ahoj Jardo, jde jen o to, jak se s tím peru já. To desatero jsem sepsal z hlavy za deset minut ale prát se s PP je mnohem těžší. Snažím se žít, jako bych ani PP neměl a je to ta nejlepší cesta. Jde o to dělat pokroky a být na ně právem pyšný. PP mi zatím zcela neodpadla ale lehká rýma se snáší líp než těžká chřipka. Učím se žít a ne přežívat. Dobré je taky se stýkat s lidmi, s kterýma je legrace. Když se člověk zasměje, hned mu je líp. Tak se Jardo drž a neber PP vážně, taky tě vážně brát nebude. Ahoj
katrka, 18.10.2012 19:55:08, IP: ***.***.147.59, #170212
ahoj jsem ted nemocna ( viroza...ryma,kasel atd znate to) , po PP ani stopa jsem moc rada ale dnes ja nevim co to je jestli nejaka blokada zad.. mam uz po tech rehabkach no nejde rict jestli mi pomohly no trochu urcite uz se sama zacinam rovnat z niceho nic ale porad mi tam krupe ale ted k problemu.. : lezim cely den da se rict u pocitace a ted jsem se zvedla a narovnala jako kdyby jsem dala lopatky k sobe a silne mi vystrelila bolest do predu na hrud jako kdyby k levemu prsu hrozne jsem se lekla ja uz myslela ze mam infarkt, tak jsem se shrbila a pomalu to ustalo pak jsem se bala narovnat a kdyz jsem to udelala znovu nebo zvedla ruku tak to znova udelalo... ted uz to nedela jako trosicku kdyz se narovnam... ted mam strach se vubec rovnat uz tu bolest nechci zazit. Nevite co to mohlo byt ? diky za odpoved hezky den
Marianna, 18.10.2012 20:09:19, IP: ***.***.165.45, #170215
Ahoj Katrko, svět je malej a ten virtuální obzvášť. To samé jsi napsala na serveru odpovedi.cz a to ti moc nedoporučuji. Tam ti totiž nikdo dobře neporadí, jen dostaneš pár "držkovek" od přemoudřelých, leč zdravých uživatelů. Bolest ze zad se skutečně přenáší do hrudní části, ale často si zhoršení způsobujeme sami, chybným držením těla. Jak ti to píšu, honem jsem se narovnala :-). Možná by pomohl nějaký lék na uvolnění svalů kolem páteře, dost dobrý je na to Guajacuran a teprve až bolest odezní, začni pomalu svaly zpevňovat cvičením. Když už musíš v posteli na noťas, tak raději v leže na břiše a záda srovnaná, ale ideální to stejně není. Hlavně musíš mít záda v teple!!!
Ila, 18.10.2012 21:00:28, IP: ***.***.141.199, #170217
Ahoj Katrko to je od hrudní páteře mam to už od 2oti let a ted je to mnohem horší,mámto taky často ale infarkt to není neboj to už bys jich měla chce to teplo já si dávám teplou dečku jak radi i Marianna a nebo si pomalu protáhnout záda .Jsemtaky nemocná mám anginu a boli mne celé tělo papa
Dalibor, 19.10.2012 5:19:13, IP: ***.***.30.217, #170219
Ahoj holky,to co popisujete se dá spinalem vyléčit úplně a natrvalo,sice nejde o jednorázovku,ale zhruba po 6ti ošetřeních si tělo na změnu těžiště a správné držení těla natrvalo zvykne a člověk brzo zapomene,co bolest zad je.
Marianna, 19.10.2012 9:55:25, IP: ***.***.165.49, #170222
Dalibore, už jsem tu dlouho nebyla, ale jak koukám, tys "perlit" nepřestal :-(. Jak se dá asi nějakým spinalem vyléčit skolióza, kterou mám už 40 let. Kdybys to dokázal, bylo by to na Nobelovku...
Dalibor, 19.10.2012 12:16:17, IP: ***.***.247.226, #170225
Ahoj Mariano,já mám skoliozu asi 30 let,momentálně učím spinal svoji paní,aby lečila ona mě(nic na tom není,naučí se to každý za pár dní)a časem vám napíšu,jak léčba probíhá,ale podle zkušeností pana Grebeníčka jde určitě vyléčit a nevidí žádný důvod.proč by to nemělo jít.Víš ono jak to člověk pozná sám na sobě,co spinal dokáže hned na poprvé,začne tomu věřit.
        Předchozí   1 .. 591592593594595596597 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.