Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Marianna, 26.10.2012 9:35:26, IP: ***.***.165.46, #170526
Alenko, Tobě by byl původně asi stačil i urolog, případně gynekolog, teď už Tě toho strachu nejspíš zbaví psycholog a ten žádné léky ani předepisovat nemůže. Začni si hlídat příjem tekutin a pravidelné vyprazdňování močového měchýře. Nepíšeš, jestli se Ti něco podobného stalo znovu, ale nejspíš ne, tak je možná ta obava zbytečná. Guajacuran skutečně působí na uklidnění a mně dlouho pomáhal, jenže teď už mi nestačí po těch hrůzách, kterými jsem prošla. Jen pozor na to, že jeho hlavním účinkem je uvolnění svalstva zad, ale i dalšího a to by v Tvém případě asi nebylo vhodné. My Ti tady ale můžeme předat jen svoje vlastní zkušenosti, lékař zjistí přesnou příčinu a určitě Ti pomůže. Neboj a jdi do toho ! ♥
Jarczek, 26.10.2012 9:52:48, IP: ***.***.78.108, #170527
ALenko:to ze jdeš s manželem do obchodu je takzvana Expozice tedy vystavováni se toho ceho se bojime a vyhýbame proto je to velice dulezite.Co je dulezite je ze se musi pozvolna takze nelamat to pres koleno nejdriv z manzelem na chvilku pak s manzelem na dýl a snažit se pomocí dycháni zvladnout paniku a zustat v situaci ktera je neprijemna.pozdeji uz to zkusis sama a uvidis ze postupne ta uzkost a panika bude mensi a mensi az uplne vymyzi.Já tohle mám vsechno za sebou.Expozice jsem delal pravidelne taky jsem nemohl bejt v obchodech autobusu v davu lidi..takovej dav to byla nocni mura ihned my bylo spatne a mel jsem velke zavrate a musel jsem proste pryc..dnes chodim na koncerty na hody v obchodacich travim i pul dne..u me sice byly potreba uz nasadit AD a hospitalizace ale dnes jsem zpatky v normalnim zivote a na to vse muzu jen vzpominat ale to nedelam protoze na to nechci ani myslet...klidne mi napis jak to probiha a uvidis ze to zvladnes..nevylecis to za tyden jak chripku ale do roka se tomu budes smat..:D:D
Alena, 26.10.2012 10:27:14, IP: ***.***.116.214, #170530
Jarczek a můži ti napsat třeba na email? pošleš mi ho?
Alena, 26.10.2012 10:53:58, IP: ***.***.116.214, #170532
Mariannko stalo se mi to poprvé,nikdy předtím ani nikdy po tom.Jak už jsem psala je to jen v mé hlavě,jenže se mi nedaří to vymazat ven.A za každou další zkušenost budu jen ráda.A tímto psaním s lidma co mají podobné zkušenosti si člověk uvědomí,že je nás víc a de se toho zbavit.Jen najít tu chybu ale tu asi nenajdu sama.
Marianna, 26.10.2012 11:42:55, IP: ***.***.165.49, #170533
Alenko, co kdybys začala tím, že si nejprve zjistíš, co to vlastně inkontinece je a pak si nejspíš uvědomíš, že u Tebe to nehrozí. Tady se nedají vkládat přímo odkazy, takže si prozatím zadej do vyhledávače "inkontinence" a tam najdeš zas jiné diskuze, možná najdeš podobné případy. Neboj se sem psát, pomáhá to všem a já tu získala mnoho cenných rad.☼
Dalibor, 26.10.2012 17:17:01, IP: ***.***.30.217, #170551
Alenko pokud si myslíš,že tě ničí něco hluboko v duši,což je velmi častá příčina mnoha nemocí.Najdi si kontakt na paní Strnadelovou,je to velmi uznávaný odborník na takové věci,vydala o tom i nějaké knihy,údajně ten problém dokáže najít a s těla vytáhnout.
Jarda S., 26.10.2012 20:04:47, IP: ***.***.141.221, #170560
Chci se vás ještě zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s tím, že mě něco psychicky ničí, ale nevím konktrétně co.. Myslím si, že paradoxně to, že se bojím té psychiky. Přes den celou dobu musím klepat nohou, ve stoje musím mít překřížené nohy a celý svět vidím tak nějak rozmazaně, i když mám oči v pořádku.. Do toho ještě divné pocity v žaludku a nakonec ataky.. Beru pořád Citalon, ale myslím si že ten jaksi nezabírá.. Kolikrát přemýšlím nad tím, že můj život nemá smysl a už nevím jak dál :(
katrka, 26.10.2012 22:16:11, IP: ***.***.147.59, #170565
ahojte jak se mate ? co ataka ? u me docela fajn mam navaly ten poruchy obcas ale snazim se to nejak znicit ale dneska to jde tezko zase citim ze se mi hur dycha ale vim ze je to jen psychika a ze to prestane kdyz na to nebudu myslet tak snad to bude dobre zatim pa
Dědek, 27.10.2012 8:12:49, IP: ***.***.209.255, #170574
to je ta vaše psychika, žerou vás chlamydie, ale komu není rady tomu není pomoci a bude to horší !!! kde jsou ty stovky lidí před vámi ?
Jarczek, 27.10.2012 11:25:52, IP: ***.***.78.108, #170576
Ti už davno umřeli na chlamydie...nikdo tě neposlechl a stálo je to život...komu není rady tomu chlamydie zničí život..já už to pochopil..lečím chlamydie pneumo valim ted jen ATB a bylinky tak doufám že už budu brzo v pořádku..AD už neberu a k lékařům nechodím všechny jsem je poslal do háje protoze jen tahaj z lidi peníze aby měli co dělat.Psychiatrům jsem řekl že jsem poznal užasného člověka na jedné diskusi..teda on pomáhá na všech diskusích jen lidi ješte nepřišli na to že studování lekáři nidky nemužou nahradit jednoho chytráka...:D:D..
Jarczek, 27.10.2012 11:26:35, IP: ***.***.78.108, #170577
Alenko jasně muzem si napsat ale pošli mi kdyztak mail ty...
Dědek, 27.10.2012 13:13:57, IP: ***.***.209.255, #170578
von tě soudruh Petelík vyléčí
judita, 27.10.2012 21:40:35, IP: ***.***.227.72, #170593
Alenko, to, že se někdo při omdlení pomočí, je zcela normální. Uvolní se mu totiž všechny svěrače a nikdo se nad tím nepozastaví. Normální člověk ví, že kdyby omdlel on, může se mu stát totéž. Vy dnes již nemáte strach z této situace, vy máte strach ze strachu. Proto si s sebou berete někoho, kdo vám dává jistotu. Je třeba si uvědomit, že i když se dostanete do stejné situace, nic se vám nestane, nic vám nehrozí, a když omdlíte a pomočíte se (což nehrozí - proč by), tak se také nic neděje. Je to lidské, přirozené a není to ostudné. Žádná kalamita. Hlavu vzhůru, jste normální ženská, mamina dvou dětí a nemáte z čeho mít strach. Kalamita je jen ve vašich očích - z jiného úhlu pohledu to bylo štěstí, protože jste si nerozbila hlavu ani nezlámala páteř. Neberte život tak vážně.
Ila, 31.10.2012 11:28:27, IP: ***.***.8.218, #170733
Jardo ten Citalon zabira až za delši dobu,nebo si nech AD vyměnit myslim že je to všechno v tvé hlavě zkus se něčim zaměstnat když máš ty pocity pa
Jakub, 31.10.2012 18:07:33, IP: ***.***.59.9, #170749
Dobry den, u mne pp objevily teprve pred mesicem. Temito stavy jsem trpel cca. 2 roky a teprve nedavno mi rekl doktor ze je to asi pp,jelikoz u mne testy na krev, ocni, mag. Resonance patere, tlak , testy na mineraly, eeg a emg a tetanicky syndrom vse v normalu a zadny nalez. Tak ze jsem u ps. Dostal leky zoloft 50g dene, beru jiz 3 den moje deprese, obcasne bolesti hlavy, vnimani prostoru jako kdyz jsem uplne mimo, halucinace ze vse je krive, nevim jak to popsat, spatna soustredenost, neustale plno divnich myslenek, v praci pocity ze nestiham,podrazdenost kdyz se mne nekdo na neco pta, celkova podrazdenost, nevim co mam delat nekdy nemam chut k jidlu , prosim o radu jak to vse zvladate nekdy mam pocit ze se stho zblaznim.....
        Předchozí   1 .. 596597598599600601602 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.