Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Dědek, 15.09.2012 8:53:39, IP: ***.***.209.255, #168583
Ila: jsi zblblá od doktorů, všechny příznaky co popisujete působí chlamydie i to bušeni srdce co píše katrka, a když tady padlo jméno skladatele, znám i další kteří mají chlamydie a doktoři jim to neřeknou, bohužel někteří už tady nejsou. Píšeš tady blbosti ,starej se o svoji hlavu
katrka, 15.09.2012 10:16:04, IP: ***.***.147.59, #168585
ono se to rekne ale je to tezke kdyz mi zabusi silneji srdce dostanu strach a hned je to tady proste je to tezke se toho nebat, na neurologii jsem jeste nebyla ale pujdu jak mamka pujde ke svemu lekari tak me objedna ona je to neurolozka hned vedle ni takze tak pristi tyden me tam objedna, tak snad to bude fajn obcas se citim uplne na nic zas nemuzu dychat a premyslim proc vzdy ja ale pak to prestane kdyz jsem s kamosema tak mi nic neni ale kdyz jsem sama moc premyslim a razem je to tu. A ty dedku uz s tema chlamidiema prestan nic proti ale je to trapne a vsichni z tebe maji jen srandu
katrka, 15.09.2012 10:18:12, IP: ***.***.147.59, #168586
navic dedku pochybuju ze v 16 letech budu mit chlamidie tak uz s tim prestan, mozna vsechno neni od psychika ale psychika dokaze nemozne
Dědek, 15.09.2012 11:49:30, IP: ***.***.209.255, #168587
katrka: popisuješ stále chlamydie, a máte je celá rodina, bylinky a léčit, smějí se jen hlupáci a to mi nevadí, doktorů můžeš navštívit stovky a nikdo ti nepomůže
katrka, 15.09.2012 13:48:17, IP: ***.***.147.59, #168588
jasne ;-) ja se jen smeju
Jarczek, 15.09.2012 23:14:02, IP: ***.***.179.65, #168593
Katrko:...taky mi tak vzdycky přeskočí u srdce driv jsem se toho lekl ale ted uz ne...srdce to prej neni.Je to prej jen chvilková křeč dychaciho svalu kterej je kousek u srdce a jako by ti zadunělo v hrudníku aspon ja to tak mivam..a pak me nekdy zalije trochu horkost a citim se chvilku divně..:D:D
katrka, 16.09.2012 10:02:19, IP: ***.***.147.59, #168595
ja nevim je to mozne :D je to takovy silny uder jako kdyby vynechani nebo preskoceni a pak se citim jako kdybych se vylekala zacnu mit strach a tak znas to :D tyjo dnes me tak boli zada kdyz se nadechnu tak to hrozne boli v bederne oblasti je to hruuza
miki, 16.09.2012 14:42:05, IP: ***.***.181.111, #168601
V posledních letech se definitivně potvrdila vážnost vlivu iontové nerovnováhy na lidské zdraví. Přestože na tento škodlivý stav vědci upozorňují již dlouho, až alarmující nárůst civilizačních chorob, alergií, respiračních a duševních potíží donutil odborníky pátrat znovu po příčinách. A výsledky byly v mnohém ohromující !!!
Mimo klasické viníky zdravotních potíží, jako je znečištění chemikáliemi objevili ještě jeden nenápadný jed. Jed o to zákeřnější, že je neviditelný, není cítit a obtížně se měří. Jedná se o trvalé vystavovaní organizmu působení přebytku škodlivých – kladně nabitých iontů. Prakticky všechny civilizační vymoženosti totiž produkují tyto škodlivé ionty.
Kladné ionty mají negativní vliv na naše zdraví a převažují např. v uzavřených budovách, na znečištěné ulici i před bouřkou, kdy říkáme, že je dusno a špatně se nám dýchá.
Všechny tyto vlivy naprosto vychylují zdravou rovnováhu iontů (kterou nacházíme již jen na některých místech v přírodě) v neprospěch našeho zdraví.


Katka, 16.09.2012 18:59:17, IP: ***.***.222.14, #168604
Jsem tu už měla napsané dva velké články a pokaždé jsem je smazala.
Ale moc se mi líbilo, co napsal Andy. Ten to vystihl pěkně.

Jinak jak tu čtu, o tom bušení srdce. Tak jsem ráda, že v tom nejsem sama a teď už i vím, proč tomu tak je. Ale tohohle jsem se nikdy moc nebála, spíš mě fascinovalo, jak mi to reguluje dech.

Katka, 16.09.2012 19:15:31, IP: ***.***.222.14, #168605
Miki: Škodlivé vlivy najdeš už pomalu všude. Jak se říká, kdo hledá, ten najde. Někdy je lepší o věcech moc nepřemýšlet. Ale uznávám, že píšeš zajímavě. Co se týče o tom počasí, tak na tom určitě něco bude, ale většina lidí si už vypěstovala "hroší kůži" a necítí nic. Někdo je zas pro změnu více náchylný, třeba takový úplněk, to ticho před bouří, náhlá změna počasí, je taky prevít :)
..Erupce, bouře, zemětřesení.. Jako takhle, píše se o tom poslední dobou dost. Ale nechci propadnout panice a říkám si, že tyhle věci tu prostě byly, jen se o tom tolik nepsalo. prostě sladká nevědomost :))
Ila, 16.09.2012 21:23:53, IP: ***.***.141.199, #168609
Dědku já už na tohle nemám chut ani odpovídatjestli tebe neskoli že ti umře táta nebo máma tak někoho jiného ano každy si to v hlavě přebere jinak a já se o svoji hlavu starám jinak by mi nebyli lip a tak jak mi bylo třeba v březnu na to nechci ani pomyslet,KATRKO nech si vyšetřit srdce a uvidíš že to bude ok a budeš klidnějši já to taky někdy mám ale nevěřim že to je z chlamydii,moje znamá měla plicní chlamydie vyléčila je dlouhodobym podávanim ATB a stejně má deprese.pa
Dědek, 16.09.2012 22:14:41, IP: ***.***.209.255, #168610
Ila. ta tvoje známá není vyléčená, protože se to vyléčit nedá ale zaléčit a trvá to několik let a musí mít trpělivost, katrka by musela užívat extrakty jmelí a další bylinky jinak ji nic nepomůže, AD jenom zakrývají bolesti od chlamydie pneumoniae a ta žije vesele dál, vyšetřování srdce jsou vyhozené peníze a obtěžování doktorů, málo studujete net
Ila, 16.09.2012 22:17:14, IP: ***.***.141.199, #168611
přesné je jak to píše Katka škodlivé vlivy na nás číhají všude to by jsme nemohli ani nic jíst a pít.a tady vidite jak naše policie kontroluje podvodníky s alkoholem když na vipití blbeho rumu nebo vodky zemřelo tolik lidi a co je třeba v potravinach které jime to taky nikdo nevi neškodi nam okamžitě ale pomalu.Celé okoli má vliv na naše zdraví to je jasné papa
Romana, 17.09.2012 7:45:19, IP: ***.***.209.192, #168614
Ahoj všichni s PP,koukam,že se tu opet rozjelo vše jen ne diskuse o PP.Dedku maš neskutečnou trpelivost a spoustu času,jinak to neni možne!!!Jinak Ilčo,me je da se řict už fajn občas neco probehne ale da se to ted už dobře zvladat.Ja vlastne ted ani nemam čas nad tim premyšlet mam tolik prace,že na to nemam čas.Koukak,že tu jsou i novačkove,takže ta mrcha je opravdu časta,jak mi řikal dr.Tak hezky den panikaři a držte se a nečtete blaboly ktery se nas netykaji!!!!!!!!!!
Dědek, 17.09.2012 8:42:17, IP: ***.***.209.255, #168615
je popsáno 909 sránek a je to o ničem, ty bláboly se týkají úplně každého i dětí, čas na bláboly nemám ale mám skažený život díky zdravotnictví a proto budu psát, dokud mě někdo nezabije
        Předchozí   1 .. 573574575576577578579 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.