Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Marianna, 12.09.2012 7:48:09, IP: ***.***.165.46, #168501
Ahoj Dandy, mám podobné potíže, jenže mně tedy doktoři naopak něco našli jak na plicích, tak srdeční arytmii. Není to tedy PP, ale stejně jsou původcem psychické problémy a léčím se na psychiatrii. Proto si myslím, že je nutno vyloučit skutečné onemocnění a to pak případně léčit souběžně i AD. Mně se obtíže rapidně zhoršují při zhoršení psychického stavu.
Jarczek, 12.09.2012 16:38:05, IP: ***.***.179.65, #168506
vy všichni co to popirate a vysmivate se tomu ze PP neexistuje a placate neco o pocasi..seberte se a uz bezte do prd.le!!!!,,,zalozte si svoje tema proti Panicke poruše a tam si kvákejte celej den...vemte tam i dědka s chlamidiema a bude klid..vzdyt tohle je furt dokola...vnucovat nekomu jeho pravdu no kde to sme???....
Ila, 12.09.2012 23:24:11, IP: ***.***.141.199, #168515
Jarczeku máš pravdu a já trvám na tom že psychika se musi léčit a je to v naší hlavě proto jak píše Marianna stresem se vše zhoršuje je už prakticky jedno jak se tomu řika jestli deprese nebo PP nebo stres má to svůj název jako třeba cukrovka.Hlavní je když nikde nic nenajdou si to srovnat v hlavě změnit myšleni odreagovat se popřípadě brát Ad snažit se co nejméně ale někdy to bez nich nejde,ted se měni počasí a mně nic neni........Opravdu se to tu zvrhlo v něco úplně jiného..........!!!!!!!!
Marianna, 13.09.2012 8:08:52, IP: ***.***.165.46, #168517
Ahoj všichni, má někdo zkušenost s Ataraxem, jako náhradou za Neurol? Doktor mi chtěl původně dát Anxilan ( až 6 denně ), ale to je taky benzo.. a nakonec mi nabídl Atarax, který prý návykový není. Moc se ale divil, že se chci za každou cenu Neurolu zbavit, jestli prý mi to stojí za to. Sertralin je zázračný, zbavil mne úplně všech emocí a s Neurolem jsem na 2 x 0,25 mg za 24 hod. z původních 3 x 0,5 mg. Nemá cenu se rozčilovat, nejdůležitější je si pomáhat a mně jste tady pomohli hodně, hlavně Ila.
Vendy, 13.09.2012 11:14:15, IP: ***.***.235.100, #168520
Ahoj všichni,
taky mě štve v co se to tady zvrhlo!
Souhlasím s Jarzekem i Ilčou,založte si svoje téma a nás nechte napokoji!!
Mě tahle diskuze hodně pomohla, pomáhá mě psát si s lidma co mají podobné problémy jako já.
Ila, 13.09.2012 11:39:53, IP: ***.***.8.218, #168522
Marianno jsem ráda že ti to pomohlo mně to taky tady moc pomohlo psát si s lidma kteři maji tyhle potíže a ne tu poslouchat jine diagnozy když mi už ji máme vime jak na to ale jde to těžko a velmi pomalu Vendi a jak ti je pa
Vendy, 13.09.2012 11:57:33, IP: ***.***.235.100, #168523
Ahojky Ilčo,
no bylo mě už líp,mám ted problémy zase v rodině a i v práci to nestojí zanic, tak se to zas u mě projevilo na psychice, udělal se mě opar a blbě spím a brní mě obličej, ale zatím to tak nějak zvládám.Zítra jdu k doktoru a i k psychologovi , tak uvidím.A jak se daří Tobě?
miki, 13.09.2012 13:49:29, IP: ***.***.181.111, #168528
Cha,cha,cha..... lidičky vy jste se úplně pomátli,....prý se mě udělal opar,blbě spím a brní mě obličej...tak půjdu k psychologovi ,tak tohle je opravdu komedie,ten si o Tobě vážně bude myslet,že jsi totální rapl zralý to blázince.
Nezdá se Vám,že to s tou PP a psychikou přeháníte ?? Raději si přečti něco o působení počasí na člověka - teplota spadla o15°C,už 2 dny prší a tyhle změny působí i na zdravého člověka.( možná staršího)
Takže Vendy dobře si rozmysli co tam budeš vykládat ať nevypadáš jako magor.
Tohle až povykládám svojí lékařce tak se oba pěkně a od srdce zasmějeme....... jo ještě jednu věc při takových to náhlých změnách počasí dost často začínají bolet i zuby..... ,ale možná by chtělo vyhledat několik odborných článků na netu o vlivu počasí na člověka a ne se pořád starat o nějakou psychiku...dost dobře nechápu jak si někdo pořád a dokola stěžuje na stresy,deprese a psychické stavy... prosím Vás už jste někdy přemýšleli proč tyhle stavy máte a co je vlastně příčinou...nebo se spokojíte z výrokem svého cvokaře ..taky dost možná se jenom moc pozorujete a za kde jakým pupínkem na (_._) hledáte všelijaké nemoci
Ila, 13.09.2012 14:50:54, IP: ***.***.8.218, #168530
Vendy jsem v práci je to pořad dolkola ale jde to taky mně někdy brni obličej nebo noha jinak to jde,zitra jsem v práci cely den sama 10hodin tak ještě že je pátek,dcera čeká druhé miminko tak se těšim mohla by to bý Terezka kluka už mají.Miki vendy přece nepíše že opar má z PP to si špatně vykládáš a každy kdo má nervy tak mu lítaji myšlenky a špatně spi.Tak pappa a at je lip!!!
miki, 13.09.2012 15:24:33, IP: ***.***.181.111, #168533
Co nám to počasí vyvádí !!
Naříkáme si na počasí. Jsme špatně naloženi, když je pod mrakem nebo před bouřkou. Jsme veselí a máme dobrou náladu, když vysvitne sluníčko. Každý člověk reaguje na počasí. Někdo víc, někdo méně. Jsou mezi námi lidé, se kterými změny počasí doslova cloumají. Říká se, že jsou meteorsensitivní, že reagují na počasí citlivěji než druzí. Jsou lidé, kteří mají s počasím dokonce trápení. Cítí, že se s nimi něco nedefinovatelného děje. Změny vnějšího počasí působí i na „vnitřní počasí“ v nás, ať to je pocit radosti nebo naopak otrávenosti, sklíčenosti až stresu.

Prof. MUDr. Ota Gregor, DrSc
Ila, 13.09.2012 16:38:43, IP: ***.***.8.218, #168535
Marianno Atarax má jinou učinnou látku než NEUROL.řekla bych že Neurol je lepší na ty uzkosti no nevim já beru jen jeden na noc a doktorka řekla že ho můžu brát doživotně pa
gabule, 13.09.2012 19:26:49, IP: ***.***.92.12, #168539
čauky,tak taky poslední dobou špatnšě spím,a když už usnu tak se v noci vzbudim leknutím, a buší mi srdce,pálení- jakoby přeleželená noha ruka... :-(.. ach jo.. budu muset zase k doktoru asi.. zatim si davam xanax...
Vendy, 13.09.2012 21:01:46, IP: ***.***.235.100, #168542
Miki, tak nevím kdo je tady magor.Já nepíšu, že jdu k psychologovi kuli oparu a že se mě udělal kuli PP taky ne.Psala jsem to Ilče a ne Tobě.
Svoji doktorce si vykládej co chceš a směj se taky čemu chceš.Mě je to jedno.Mě taky příjdou ty nesmysly ohledně počasí k smíchu, založ si diskusy o počasí.












Ila, 14.09.2012 8:57:26, IP: ***.***.8.218, #168546
Gabule takhle jsem to měla taky a ted beru AD a je to mnohem lepši pa
Ila, 14.09.2012 9:00:02, IP: ***.***.8.218, #168547
Vendy máš uplnou pravdu to je hrozný jak to dokáže někdo převrátit nevim čemu se budou s doktorkou smát a nevim proč bych to o čem si tu píšem měla vykládat doktorce to je moje věc a tys to navíc psala mně,jsem v práci měj se papa
        Předchozí   1 .. 571572573574575576577 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.