Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Marianna, 14.09.2012 9:28:01, IP: ***.***.165.45, #168548
Ilo, dík za reakci. Proto jsem to s Ataraxem chtěla vyzkoušet, že má jinou účinnou látku a neměl by být návykový. Večer jsem vzala celý a krásně jsem se vyspala, ani úzkosti jsem nepocítila. Možná je to cesta jak se bez velkých potíží závislosti na benzo.. zbavit. Zatím je mi pořád docela dobře a kdyby se to horšilo, zkusím vzít 1/2 během dne. Přála bych ti abys měla i vnučku, u nás jsou to tři kluci a další už nebude. Pa
Jarczek, 14.09.2012 10:14:49, IP: ***.***.179.65, #168549
Jako že se budou s doktorkou smát no to je úroveň...asi nikdo z techto pisálků nikdy nezažil pořadnej panickej záchvat to by pak hned přestali psát o počasí..jasně kazdej to muze pocitit tim ze mu nebude dobře a treba ho bude pobolivat hlava ale já si volal sanitku s tim že umírám!!! takovej to byl stav a ne že by mě někde píchlo!!!!...když jsem měl ataky v obchodě nebo v autobusu tak bylo uplně jedno jesti snězi nebo jsou vedra..proto vím jistě že PP existuje a ten kdo to nezažil to nikdy nepochopi a pořad si bude z nas utahovat jak tady řešime kazdy zabrnění atd atd ...ale tato porucha dokaze kazdy den ukazat neco jineho tak proc by jste se nemohli v klidu podelit s ostatníma...nikomu nepřeju nic špátného ale takovy jeden silny záchvat bych pisálkům dopřál možna by pak rádi četli rady ostatnich kteri si tim prošli....toť vse..jinak vsechny zdravim stále se držím a je to jen a jen lepši..!!!!...a to jen diky AD a pochopení o co jde a že se vlastně nic neděje stači aby jste měli kratky obdobi kdy budete v pohodě a pak uz na to nebudete tak myslet...no to je blbost porad na to myslim ale uz si jen kontroluju ze nastal dalsi den a je mi dobře jinak uz nemyslim na to ze by mi melo byt spatne no a mozek se na to vykašlal mi delat peklo!!!...
Katka, 14.09.2012 11:42:09, IP: ***.***.222.14, #168551
Co tady popisujete, se mi náhle rozjelo taky. Je tomu tak půl roku, co to začalo poprvé. Dovršilo to tím, že jsem v práci málem zkolabovala. Ten přesný pocit, co jsem cítila, popsat nedovedu, jako kdybych byla sjetá nějakou drogou, chvění po celém těle, slabost. Jsem nejdříve myslela, že na mě jde obyčejná mdloba, ale pak jsem i přestala vidět, nemohla na chvíli i mluvit. Asi po hodině se vše uklidnilo. Léčím se s krční páteří a před tím jsem měla angínu, tak jsem myslela, že to byla příčina ale pak mě po týdnu poslali pro sychr do nemocnice, kde na mě doktorka vyjela, že to byla mrtvice. Ale jelikož jsem týden bez obtíží, pustila mě domu. No a to neměla dělat. Začala jsem se více pozorovat a pak si tyto stavy ještě více vyprovokovala - bušení srdce, slabost, studené, mokré ruce, brnění prstů, celý svět se se mnou točil. Opravdu jsem myslela, že umírám a tak mi přítel zavolal sanitku. Po týdnu v nemocnici zjistili, že mám zdravé srdce, tepny, že vše pracuje jak má a usoudili, že to má co dočinění s psychikou, což potvrdil i psychiatr. Žádné léky na to neužívám, čekám co se bude dít dál. Jestli to tak náhle odejde, jak to náhle přišlo, nebo ne. Každopádně tyhle stavy mám pořád. Za poslední měsíc asi 6x, sice né v takovém rozsahu jako tehdá poprvé, ale jsou. Opakovaně se mi to stává někde v obchoďáku (Tesco, Kaufland...). Je to nepříjemné. Každopádně i psychiatr nemohl vyloučit, jestli to nemá příčinu taky od krční páteře. Je to takový nepříjemný začarovaný kruh.
katka, 14.09.2012 12:08:18, IP: ***.***.222.14, #168552
miki: Si věř čemu chceš. Já jsem ještě nedávno ani netušila, že něco takového existuje. Nebudu se tady nikterak ospravedlňovat, nehodlám se z tohohle nikterak hroutit. Si hoď slůvko se svou paní doktorkou, ona by ti vše měla vysvětlit, popřípadě ti doporučit také nějaké vyšetření. A trošku empatie a vstřícnosti by ti neuškodilo.
Andy, 14.09.2012 13:36:35, IP: ***.***.132.191, #168553
Zdravím všechny známé co mají PP.Co tady rozpoutává za diskuzi miki to už snad ani není možné .Podle něho by mohli psychiatrii úplně zrušit.Nevím proč tento obor podle mikiho vůbec existuje.Jesli si dobře pamatuji tak miki je v invalidním důchodě? To mi nejsme tak nám asi stačí tato diskuze,abychom se podpořili.Máme to podle něho všichni z počasí a je teda fajn,že nám na to pomáhají AD a to,že si napíšeme.Miki zeptej se svého doktora jesli je psychiatrie obor,který je vlastně úplně na nic,schválně co ti odpoví.Asi jsi opravdový atak nikdy nezažil proto si myslíš,že to máme z počasí.
miki, 14.09.2012 13:50:35, IP: ***.***.181.111, #168556
Jen na svoji obhajobu bych chtěl upozornit místní pisálky,že stavy které zažívám už více jak 13 roků pokud ne už od dětství dosáhly takových rozměrů a ať byly vyvolány čímkoliv každopádně jsem skončil díky tomu v invalidním důchodu.

!! Máte dojem,že se dnes ID rozdává na počkání ??

Zatím co se někomu dělají opary a Jarzcek si dokonce musel volat sanitku,tak já byl v nemocnicích( interna,kardio.) 3x v týdnu a výjezdy RZP raději nebudu počítat !!!
Zatím co si tady někteří stěžují na hrozné stavy,které prožívají a strašná muka....přesto mnozí z Vás do práce chodí,takže to zřejmě nebude až zase tak hrozné
.Zatím co i na jiných diskusích mladý holky i kluci chodí vesele na zumbu,jezdí na dovolený,někteří se pochlubí i kouřením trávy a požívání alkoholu a pak si na diskusích stěžují na stavy psychiky a PP tohle nějak nejde dohromady. ....Vy si zřejmě nedokokážete představit stavy,které mě na více jak rok doslova přikurtovaly k posteli.
No hlavně,že si máte na co stěžovat.Hlavně ten výraz "ataka PP" je opravdu k smíchu a návštěvy různých psychologů a PL ...u toho se dobře bavím.
Opravdu některým pisálkům bych velmi rád přenechal jeden takový vyvedený den,stačilo by pár hodin ...např. teď už 2 dny ležím,pouze na WC a jídlo zbytek postel.Jarczeku máš to stejný ????
A Vaše názory na změny počasí a vliv na člověka značí jen tolik,že ani jeden z Vás si o tom nepřečetl ani řádek....podle Vás jsou všichni ti lékaři,vědci,biotronici kteří tohle zkoumají jen chátra nějakých diletantů,protože za všechny Vaše nevolnosti a stavy může jakási PP o které stejně nikdo neví proč vlastně je a z čeho vzniká.
Dokáže mě alespoň pár lidí odpovědět na otázku proč zrovna Vy osobně máte PP a z čeho vznikla ?? Proč se u Vás objevil špatný psychický stav ?? Hrozně rád bych si Vaše názory přečetl.
Jen prosím Vás nepište,že před 10 roky umřela kočka a babička kterou jste měli moc rádi a o přetažení z práce už vůbec NE.Tohle Vám může vtloukat do hlavy Váš psycholog,psychiatr,protože oni sami neví proč,dokážou jen navyšovat dávky AD

je zvláštní ,že v určité dny má potíže plno lidí popisující své pocity na diskuzích ač jsou od sebe vzdáleny stovky km...takže si myslím,že jediné co nás všechny spojuje bude opravdu to počasí,různé rozmary přírody,sluneční erupce,magnetické bouře na které mimo jiné upozorňují občany už i veřejně...ale to je věc názoru..já tohle cítím každý den a každý den mě nebývá dobře
velmi pěkný článek ,kterému věřím napsala Katka...o problémech krční páteře...tam může být taky zakopaný pes...potom samozřejmě kolísavý tlak.. ,..srdce a jiné,...... a doktorům moc nevěrte,mají z nás jen poplatky,copak nevidíte kam spěje tolik veřejně kritizované naše zdravotnictví.....mají nás u (_._) zvednou nám dávky léků........ a další prosím
miki, 14.09.2012 14:38:03, IP: ***.***.181.111, #168558
Andy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
já si se svojí ošetřující lékařkou tytám,takže položit ji tuhle otázku o bytí psychiatrie by v ní určitě vyvolalo dojem,že jsem sám blázen.
Šest roků jsem pracoval ve zdravotnictví byť jen u záchanné služby,ale za tuhle dobu jsem měl možnost setkat se z opravdu s duševně nemocnými lidmi,které jsme za asistence policie a hasičů převáželi do PL,takže obor psychiatrie je velmi důležitý v oblasti lékařství.Myslím,že jsi vše špatně pochopila.Stejně tak jako jsi nepřečetla ani řádek o biotropii.

význam slova biotropia: ae, f. (ř. bios život, ř. tropos obrat) biotropie, chorobná citlivost organismu na změny počasí (např. kolísání tlaku)

Vlastně promiň já zapoměl,že za všechno může PP,takže si o biotropii raději nic nečti mohla by jsi být potom totiž chytřejší.
Dědek, 14.09.2012 14:45:50, IP: ***.***.209.255, #168559
miki. PP= chlamydie pneumoniae, nejdřív chlamydie napadne nervy a potom jsou citlivé na magnetické změny na slunci a další výboje, asi máš také CPN, uvažuj o tom
Andy, 14.09.2012 15:08:33, IP: ***.***.132.191, #168562
Miki panickou poruchou a depresemi trpím 17 let a i když nechceš slyšet nic o úmrtí v rodině je to tak.Zemřel mi otec v dosti mladém věku a 2 roky jsem se dívala na to jak umírá.Byla jsem dost mladá a hned po jeho smrti se mi objevily problémy s bušením srdce,motání hlavy a stavy na omdlení. Asi nemá cenu ti psát,že máme dost velkou zátěž k psychickým poruchám v rodině,protože tomu ty nevěříš.Prostě já si myslím,že každý člověk je k určitým věcem různě citlivý a nemusí to být zrovna počasí.Někomu vadí,že mu umře blízký člověk a někomu počasí.Prosím nesud lidi za to,že snáší špatně psychicky třeba smrt nebo problémy,které přináší život.Opravdu jsme každý originál a každý to zvládá jinak.Nikdy mi doktor důchod nenabídl a přesto jsem doma.O tom kdo je na tom hůř se snad nemá cenu ani bavit.Do hlav ostatních nikdo nevidí.Jsi strašně zaujatý vůči doktorům,ale co má člověk dělat,když je mu špatně jde prostě k doktorovi.
miki, 14.09.2012 15:40:45, IP: ***.***.181.111, #168563
jj Dědku
všichni Tě tady odsuzují,ale určitě máš v mnoha věcech pravdu.Mě se dokonce stalo,že jakási "rádoby"psycho. doktorka řekla,že chlamidie jsou pro ni pojem o kterém nikdy neslyšela.Zřejmě chtěla zastávat názor,že za všechno může psychika a tudíž její místo v ordinaci je nevyhnutelné.
Andy..
za Tvůj poslední příspěvek máš u mě za 1.Ano máš pravdu každý jsme jiný a každý má práh bolesti posazený někde jinde.A zaujatý jsem pouze k lékařům,které jsem popsal o pár řádků výše.
Ila, 14.09.2012 17:00:55, IP: ***.***.8.218, #168564
Andy máš ve všem pravdu,tady se to tedy zvrhlo.Miki já jsem marodila s psychikou půl roku a jsem ráda že to mám lepši a můžu chodit do práce.Každy je jiný,ale smrt blízkeho člověka člověka může položit což je pravda tak pa
fido, 14.09.2012 20:49:01, IP: ***.***.179.156, #168571
miki mohl bys poradit jake bude počasi přes sobotu a neděli ty chytroline to člověk žasne co vy tady stim dědkem pišete a proč ty vlastně k doktorum chodiš a jestli maš duchod tak at ti ho vemou
katrka, 14.09.2012 21:10:55, IP: ***.***.147.59, #168573
ahojte jak se mate ja docela fajn az na to ze jsem se vas chtela zeptat jestli nevite co by to mohlo byt uz tak mesic trpim vzdycky jako kdyby tim ze mi uplne p silne jednou zabusi srdce a pak citim takovy pocit jako kdybych se vylekala v tu chvili vubec nechapu co to je ale moc prijemne neni protoze pak dostanu strach a PP diky za nazory paaa
Ila, 14.09.2012 22:44:31, IP: ***.***.141.199, #168575
Katrko já jsem to měla taky už i v mládí na srdci mi nic nenašli je to určitě psychické a musiš to rozdychat,hlavně žadny strach a paniku vždyt už to znaš a nic se ti nestane to si řikej ,už jsi byla na te neurologii,mně je taky docela dobře taky mně občas trochu zabuší srdce ale bešimám si toho a hned to přejde měj se papa
Ila, 14.09.2012 22:55:56, IP: ***.***.141.199, #168576
Miki v§bec nechápu jak můžeš napsat že smrt blizkeho člověka některeho člověka neodrovná,může to byt i ztráta práce,odchod do důchodu znam mnoho takovych případů.a co např.Karel Svoboda ten měl deorese a zastřelil se to bylo taky z e změn počasi?To mi snad nechceš namluvit!!!!!To už řikala moje babička vrže mi v koleně bude změna počasí na tom něco je ale deprese a ataky nejsou z počasí ale z naši hlavy!!!!
        Předchozí   1 .. 572573574575576577578 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.