Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

therock, 28.06.2012 21:37:43, IP: ***.***.37.132, #164820
To Jirka
Dik,..aj tebe,.to sa dozviem viac od odbornikov nato,hoci neviem,ci to je presne pp,mozno len zbytocne stresy,ale dufam, ze sa to vyriesi,.ked tak potom mozme viac pisat ak mas nejaky aj mail.
Ila, 28.06.2012 22:05:21, IP: ***.***.141.199, #164825
Zuzano bereš nějaké léky já mam taky to paleni na krku a brněni pa
Ila, 28.06.2012 22:27:44, IP: ***.***.141.199, #164827
Ahoj Romčo tak jsem zvědavá co ti zítra doktor řekne ja mám podle mně taky moc silné léky,tak zítra napiš pa
Andy, 28.06.2012 22:46:03, IP: ***.***.21.240, #164829
Zdravím všechny. Já jsem za celou dobu co se léčím poznala akorát jednou,že mám silnou dávku.Projevilo se mi to bolestí žaludku a šíleným bušením srdce.To bušení,ale nebylo jak při ataku,bušilo mi celý den.Volala jsem doktorce a ona mi to i potvrdila,že asi tuhle dávku nesnesu. Tak mi ji snížila a vše přestalo.No všechno ne brnení snad všude na těle,motání hlavy a tuhnutí svalů mám pořád,ale to srdce mi ,tak nebuší.Přeji vám všem at je zítra líp.Pa
Ila, 29.06.2012 13:20:16, IP: ***.***.8.218, #164839
Všechny zdravim je tady vedro ale my máme klimatizaci v praci tak to jde ještě že už je pátek.pa pa
Ila, 29.06.2012 14:05:55, IP: ***.***.8.218, #164841
romčo jak si dopadla u doktora? Mně je dnes celkem dobře ale to mírné brněni mám pořad myslim že to je po těch lécich nevim...
fido, 29.06.2012 15:39:56, IP: ***.***.179.156, #164845
ahoj lidičky mne už leky zabraly ted me asi bude čekat sniženi davek xanaxu jsem zvědav jak to dopadne psychiatr řikal že až zabere zoloft sniži davky xanaxu poradte naco se mam připravit ten mesic to byl děs dneska je super byl jsem za chlapy na stavbě a super zas je krasně na světě a to přeji všem a ještě děkuji za psychickou podporu když mi bylo moc špatně
Ila, 29.06.2012 15:45:30, IP: ***.***.8.218, #164846
Fido tak to je fajn musíš to snižovat pomalu a mělo by to být dobré ale jestli si ho bral na noc tak se budeš třeba budit pa
Vendy, 29.06.2012 16:07:29, IP: ***.***.104.154, #164848
Ahojky všem,
mě je dnes zas tak všelijak byla jsem u psychologa, popovídali jsme si a rozebírali všechno možný a ukázal mě další cvičení, říkal že to trvá než to má účinky, mě to cvičení moc nejde.Jen co zavřu oči, tak cítím jak to všechno ve mě škube a honí se mě hlavou všechno možný.
Co Romča, jak dopadla u doktora?Ilčo já mám brát to Elenium? Víš o tom něco?AD zatím jinak stále nemám.
Tak pa pa A držte se!
therock, 29.06.2012 16:09:14, IP: ***.***.37.132, #164849
Fido, rad by som vedel aj ako to zvlada muz, kedze vidim,ze su tu viac zeny ako my,..popis to tu ,alebo daj nejaky mail na seba, takych sprav by tu mohlo byt viac
Romana, 29.06.2012 16:44:40, IP: ***.***.209.192, #164851
Ahoj Ilčo,tak jsem byla u toho psych. zmenil mi leky misto citalec beru sertralin a to mi už vubec nic nerika.Rekl mi,že po 4 mes. brani antidepresiv by to melo byt už vporadku a že je možne že jsem do ted brala leky ktery mi nesedi.To je vse objednal me za mesic na kontrolu.Frontin mam brat jen vyjmečně.Taky řekl.že musim brat v potaz počasi ma na PP velky vliv.Zitra jdu s dcerou na koupak,tak doufam,že tam nebude moc lidi a nepomažu si to domu. Hezky vikend a odpočivej
Romana, 29.06.2012 16:48:30, IP: ***.***.209.192, #164852
Jo a mam si koupit hořčik,B a E prej to pomaha na 99 procent,tak jsem si to koupila a nacham se prekvapit co to udela!
Jarczek, 29.06.2012 17:25:26, IP: ***.***.78.26, #164853
Ahoj vsichni.Vidim ze to tady poradne jede to je fajn ze se podporuete.Tak jen tak co jsem cetl s tim hořčikem opatrne.Co jsem zjistil tak horcik by se mel doplnovat pouze kdyz vam pri krevnich testech zjisti ze ho mate nedostatek jinak to prej niči kosti.Lekar mi rikal ze to je klasika neurologu na vsechno davaji horčík ja nerikam ze to nepomaha ale vseho s mirou tak to do sebe netlacte at se vam nerozpadnou kosti za par let.Ja ho taky valil do sebe po mega davkach a hned jsem s tim prestal a nic se nedeje.Vse dela jen psychika.Jinak jsem videl ze Jirka nastoupi do Olomouce tak jen ti chci rict ze je to fajn ale necekej od toho zazraky.Je to hlavne na tobe a kolikrat ti to bude pripadat ze se tam nic neresi protoze skupina funguje trochu jinak nez individual s lekarem takze se resi i jine problemy nez panika takze musis si z toho vzit co nejvic ale je to lepsi nez chodit jednou za tyden k psychologovi.Jo a Praška jsem videl jednou za celej turnus takze se na nej neťeš protoze on je přednosta a terapii uz nevede...škoda ale jinak tym lekaru je dobry i sestry jsou super a hlavne prostredi je zrekonstruovane takze moderni a velice prijemne.Ja uz pristi yden koncim protoze to mame zkraceny skrz svatky a nedodtatek lekaru takze ty to budes mit o dva tydny delsi a na vykend jedes domu nekdy tam musis zustat zalezi jak se domluvite musi tam vzdy pulka zustat.Jinak mas to kousek takze i kdyz nedostanes dovolenku tak sobota a nedele jsou vychazky od 7 do 19 takze jen na noc se musis vratit.Jinak ti preju dobrou partu jako mam ted ja je to super a mozna si to jeste zopakuju.Je mi o hodne lip ale nebudu lhat jsou dny kdy se to proste vraci ale na to nas pripravili proste nejakej cas to bude jeste trvat.Za ten turnus se neuzdravite ale budete mit navod jak to ucine resit a naberes kondici cvicenim..to me pomohlo nejvic
jarczek, 29.06.2012 17:27:37, IP: ***.***.78.26, #164854
Jo a hlavne me zbavili lexaurinu uz jsem tri tydny bez nej takze jesli si na necem extra zavisli tak si neco schovej protoze vsechny leky ti na zacatku vezmou a zadnej benzodiazepin jako je neurol lexaurin rivotriny atd ti nedaj...my jsme to nevedeli a ze zacatku tam lidi skoro kšeftovali s praskama ale postupne se z toho vsichni dostali...tak ti drzim palce a kdyby te neco jeste zajimalo tak napis ti rad odpovim...
Jirka , 29.06.2012 18:55:18, IP: ***.***.215.85, #164857
Ahoj jarczek jj dík za rady jen sem chtěl řícci že do Olomouce nejdu to je moc daleko ja jsem přeci s Litoměřic takže tady u nás je centrum cca 30 km od báraku :) .. Jinak zas od toho nečekam nějaky zázraky ale určizě to urychlí léčbu a jak si říkal ty dá ti to odpovědi na spustu otázek ... Jinak at se daří chlape a už jsme dlouho nepokecaly nějak tě nevídám na FB :D
        Předchozí   1 .. 494495496497498499500 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.