Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Jarczek, 22.06.2012 22:47:06, IP: ***.***.78.26, #164594
Je pravda ze poprve jsem se z toho skoro dostal diky navratu do prace.Kdyz je clovek na neschopence tak kazdej den premysli proc neni v praci kdyz normalni lidi pracujou ale protoze jsem neuzival AD a snazil se sam a hlavne vse jsem prizpusoboval panice a vyhybal se vecem tak jsem to jen dokrmoval a porad udrzoval az prislo vycerpani a panika se zacal zase vracet.Proto jsem to zacal resit na 100 procent a zatim se mi to dari.Tak vam preju vsem hodne sil..:D
Andy, 23.06.2012 8:55:37, IP: ***.***.21.240, #164596
Zdravím všechny. Je pravda,že paniku živíme tím,že vlasně čekáme až zase nějaká příjde. V té knize třeba píší,že když na vás příjdou negativní myšlenky tak si máte pro sebe zařvat dost.Je fakt,že na mě něco funguje a něco ne.Včera mi bylo docela dobře.Já si taky snažím říkat,když příjde atak to už si zažila několikrát a vždycky to přešlo.Je pravda,že už si to říkám 10 let a už bych chtěla aby to nepřišlo.Ilčo někomu práce pomáhá,tak třeba jsi to právě ty.Moc bych ti to přála.Tak všem přeji krásný den.Pa
miki, 23.06.2012 8:58:56, IP: ***.***.120.33, #164597
Jarczek
ahoj Bavoráčku napsal jsi to hezky jen mám obavy aby se Ti ta nrcha za volantem nevrátila.Mám taky některé dny,které jsou celkem pěkné,ale třeba od úterý jsem ležel - hrůza a děs.Jasně je lepší být venku než zavřený doma......no držím Ti palce.
Jarczek, 23.06.2012 9:48:57, IP: ***.***.78.26, #164598
čau bavoráku..i lékaři mi řikali ze horsi dny jeste budou prichazet...bude to trvat i roky nez se to uplne zmirni tudíš jsem se rozhodl že zatim si budu uživat řizeni pouze v bavoráku a na kamion ješte chvilku zapomenu protoze pro me je ted dulezita pohoda bez stresu dosti intenzivni aerobni cviceni a hlavne relaxace a dechová cvičení takze vratit se za volant trucku a nervovat se od rana do vecera by mi neudelalo dobre.Dnes me treba boli hlava a jsem takovej no nic moc ale uzivam si kazdou chvilku kdy je mi fakt dobre protoze minule mesice jsem tento pocit nemel skoro vubec...tak se drzte a uzivejte krasne pocasi
Vendy, 23.06.2012 11:22:00, IP: ***.***.104.154, #164599
Ahoj Ilčo,
včera jsem byla u psychologa, za týden tam jdu zas.
K psychiatrovi mám jít taky.
Jinak jsem se po dlouhé době i vyspala, probudila se až ted a je mě docela dobře.
Tak jen at to nezakřiknu a vydrží to.
Jak dnes Tobě?pa pa
Vendy, 23.06.2012 11:27:41, IP: ***.***.104.154, #164600
Ahoj Jarzeku,
to je super, jaký děláš pokroky!!!
Prosím Tě co je to ta KBT terapie?
Jinak držím dál palce. pa pa
Ila, 23.06.2012 12:08:03, IP: ***.***.141.199, #164602
ahoj Vendi celkem to ujde akorát mám to brnění v obličji nevim kdy se toho zbavim,pojedem odpoledne na vylet je tu hrozné vedro To KBT je podle mě ta bevihorialni terapie na odrtanovaní špatnych myšlenek už mi o tom jeden kluk psal to děla psychterapeut pa
Ila, 23.06.2012 13:50:40, IP: ***.***.141.199, #164605
Jarczeku tak se drž a jezdi opravdu jen ti bavoráčkem.Anapiš nějaké nové metody které tam použivate jak se všeho zbavit .pa pa
Iva, 23.06.2012 15:35:22, IP: ***.***.228.172, #164606
Ahoj všichni, po poměrně dlouhé době i já zas musím napsat a trochu se svěřit. Před rokem jsem tu byla denně, bývalo mi příšerně. Jak píšete o knížkách, tak já si jich nakoupila hafo, pořád v nich listovala a všechny metody zkoušela. Po nějaké době se to začlo lepšit a v říjnu jsem nastoupila do práce. Měla jsem dost obavy, ale i když máme v práci stresy, dost mi to pomohlo nahodit se do normálního stavu. Pokud je dobrý kolektiv a pracovní prostředí, kde není nouze i o legraci, je to pro panikáře výhra. PP jako kdy by nikdy nebyla.
Nedávno jsem zvládla i smutnou událost, kdy příteli zemřela mamka. Byl to neskutečný zápal na nervy, páč právě několik úmrtí v rodině bylo mým spouštěčem PP. Jenže dnes už me ta potvora zase doběhla.
Od úterý mám střevní chřipku, jsem sice doma, ale snažím se pořád "nějak"fungovat, jenže jsem už zeslábla a najednou prásk. Zase divný pocity, zase nejhorší myšlenky a už jen panika, motanice, hořko a brnění v puse, pálení na hrudi. Ve vyhroceném stavu jsem akorád našla lexaurin, kopla do sebe tabletu a šla se ochladit proudem vody. Fuj. Teď ležím a nevím jestli můžu někam vyjít, aby se to nevrátilo. Jestli je to opravdu jen PP nebo třeba vyčerpání, jak jsem s mojí mizernou vahou ještě hodně zhubla. Opět bludný kruh. PP porucha je pekný hnus Vám povídám. Člověk dělá co může aby se ji zbavil a pak onemocní a ona hned vystrčí drápy a vše ještě víc komplikuje :(. Také se Vám horší, když jste nemocní,nebo oslabení?
Romana, 23.06.2012 17:59:24, IP: ***.***.209.192, #164608
Jarczeku,supr pokrok tak at ti je jenom lepe.Pišeš,že si jezdil kamionem,myslim,že by ses už nemel do toho hrnou aby jsi zustal ok.Muj manžel to dela už 15 let a když prijede domu je tak vyčerpanej.že spi 24 hodin.Sam řika že ho to nebavi a je už vyštavenej a to je zdravej chlap a nekdy to nezvlada ani psychicky.Tak drzim palečky at si ok co nejdrive.
Romana, 23.06.2012 18:07:44, IP: ***.***.209.192, #164609
Ahoj Ilčo,treba nam to jednou vyjde a sejdeme se a to nam musi byt jeste lepe než ted.Me je docela ok akorat mam furt divny tlak v hlave a občas motolice ale jinak to jde.Tak hezky vikend ja jedu pro broskve a zitra budu delat marmeladu.pa
Ila, 23.06.2012 20:18:55, IP: ***.***.141.199, #164612
Ahoj Ivo u mne byl spouštěč taky několik umrtí a bolest zad,taky mne brni v puse a na obličeji je to nepříjemne beru AD od března a Neurol jen vyjímečně.Ta PP se ráda vrací potvora jedna.Tak držim palce pa
Ila, 23.06.2012 21:04:21, IP: ***.***.141.199, #164614
Ahoj Romčo my jsme byli s vnukem na výlrtě a pak na borůvkach tak bude asi koláč,v pátak jsem byla dost unavena ted to ujde......pa
Jarczek, 23.06.2012 22:34:37, IP: ***.***.78.26, #164617
Zdravim vsechny.Ano to KBT je skratka terapie ktera je zalozena na změně myšleni a naslednem chováni a tim se dostanete z bludneho kruhu ktery zivi paniku.Sice jsem udelal pokrok ale stejne porad citim ze se me PP drzi jak svina proste dnes jsem byl uplne v pohode ale odpoledne jsem usnul na dve hodinky a to je pro me konec...po probuzeni jsem jak omámenej necim jsem uplne mimo jeste hpdini i dve takze me bude trvat jeste hodne dlouho nez se z toho dostanu aspon na nejakou prijatelnou uroven.Na kamion se uz nevratim hlavne i pro to ze uz se tam nedaji vydelat adekvatni penize za to co musite odpracovat.Driv jsem si na kamionu vydelal i 40 tis..to dnes nemate sanci a takze jezdit budu ale jen kolem komína.Jinak rad poradim co jsem se vsechno naucil az to zkonci tak to zrekapituluju a poradim vam.Ve skratce je to o tom uzivat dobre AD pak vysadit benzodiazepini jako lex:neurol a jiny prasečky kterejma jsem se cpal ale nic to nereší.Pak je dulezite tomu pochopit proc se to deje proc se citite tak jak se citite no a je prokazany ze cvičeni dela strasne moc takze pohyb běh kolo brusle i rychla chuze.A co pomáha mě nejvic a dokazu si bez prasku snizit uzkost v zachvatu je dýcháni.Ale to vas musi naucit clovek ktery to opravdu umi.Je to o pomalem nádechu zadrženi a následeném pomalém vydechu s myšlenkou uvolnit se a povolit vsechny svaly..Takovych opravdu pomalych nadechu delam deset a šestkrát denne to cvičim a za šest tydnu by melo prijit prvni ovoce...je toho moc ale kdyz uz to nekdo nebudete zvladat tak hospitalizace je nejlepsi reseni...pro me teda idealni intenzivni terapie vam pomuze pochopit cely problem naberete tam kondici..naucite se relaxovat a vystavuji vás vecem kterych se bojite a vyhybate se jim...taky vam vyvolaji zachvat a uci se ho s vami pomoci dychani odstranit...
Wheectest, 24.06.2012 7:16:40, IP: ***.***.182.136, #164620
Dank fur Gottes intiresny
        Předchozí   1 .. 485486487488489490491 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.