Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Martina, 08.04.2011 9:33:21, IP: ***.***.207.98, #131653
Evi mě je 30,jsem z Přerova,mám 6 letýho syna a dvouroční holčičku.Ty máš tohle první Ad,já už druhé.brala jsem je před 4 lety asi 2 roky,pak 2 roky klid a teď zas.A jak se teda teď momentálně cítíš??chodíš do práce?Já chodím o víkendech na brigády do penny marketu,soboty celý dny,neděle odpoledne.ty soboty jsou takový náročný ,celý den se nezastavím a jen lítám po obchodě a skoro celý den se vybaluje zb.Tak jsem zvědavá jak to tam zítra zvládnu.Jinak neurol mám 0,25 .tento týden ho i celkem užívám,ale buď jen půlku denně nebo celej denně.
evik, 08.04.2011 9:38:08, IP: ***.***.110.136, #131654
ne nechodim jsme zena v dom,actnosti nemame pro maleho kdo by ho vyzvedavala a daval do skolky manzel chodi a ja jjsem doma , jsou to prvni me ad zaclo to v srpnu v chorvatsku tam jsme omdlela a od te doby mam toho strasaka pp
evik, 08.04.2011 9:46:49, IP: ***.***.110.136, #131655
ne nechodim jsme zena v dom,actnosti nemame pro maleho kdo by ho vyzvedavala a daval do skolky manzel chodi a ja jjsem doma , jsou to prvni me ad zaclo to v srpnu v chorvatsku tam jsme omdlela a od te doby mam toho strasaka pp
suzane, 08.04.2011 12:23:32, IP: ***.***.45.2, #131662
Dobrý den,
píši do této diskuzte poprvé,protože bych ráda znala váš názor.
Už jsem si zde před několika roky něco početla a teď jsem zavítala znovu.

Problémy se u mě objevily asi před 3 roky.Začala jsem mít občas stavy,které jsou zde popisované jako "panická ataka"....zničehonic třes rukou a nohou,pocit na omdlení,dušnost,pocit neraálna,pocení,bušení sradce...strašně nepříjemný pocit.Měla jsem samozřejmě velký strach,že mám nějakou závažnou chorobu.Po opakování se těch to stavů jsem začala hledat na netu a narazila na tyto stránky s diskuzema ohledně těchto stavů a sama jsem si uzavřela diagnozu,že mám nejspíš PP.
Tyto stavy opakovaly,nejvíce po nějaké psychoickém vypětí,ale třeba až 14 dní poté..většinou zčistajasna.
Lékaře jsem žádného nevyhledala a bojovala s tím sama..stávalo se mně to nejvíce večer,takže mně to život přes den více méně nekomplikovalo,i když to bylo hodně nepříjemné a ten strach,že umřu byl děsivej.
Pak jsem otěhotněla,celé těhotenství bylo bez těchot stavů,po narození dcery to bylo také úplně v pohodě a až asi vloni na podzim,co bylo asi po více naž 2 leteh se tyto stavy začaly zřídka zase objevovat.Bylo to asi následkem dlouhodbého stresu,protože děti byla od jara nemocné,pořád jsme běhali po doktorecha já jsem bohužel dost úzkostlivá matka,tak to všechno dost prožívám.Zažila jsem si dost nervů a vyčerpání.
Jsem už ale naučená,že jakmile tento stav začne,hned si vezmu Lexaurin,který jsem vyčetla tady na diskuzích,že pomáhá a opatřila si ho.
Takže ty ataky zatím celkem zvládám a zatím jich není naštěstí moc,spíš zřídka...
Co mě ale začalo otravovat život v mnohem větší míře jsou jiné potíže a to tyto...už asi přes 2 měsíce jsem šíleně unavená,spavá,malátná.....jsem podrážděná,nervozní,občas mě přepadne mírný třes rukou i nohou i přes den."Vytáčí" mě i "blbosti",které mě jindy nechávaly chladnou,reaguju jak cholerik,okamžitě bezmyšlenkovitě vylítnu.Posledních pár dní je únava tak markantní,že nejsem schopná normálně fungovat,nic se mně nechce,nic mě nebaví..mám doma 2 malé děti,takže se musím šíleně přemáhat,abych byla použitelná a to nemluvím o domácnosti.Nejradši bych někam zalezla a jen ležela nebo spala,což samozřejmě nemůžu.Navíc se přidaly mírné bolesti hlavy,ale docela silné bolesti kloubů,svalů....nohy se mně třesou,někdy mám pocit,že snad ani nejsou moje...svaly mě bolí,tak,jak když jsem po náročné hodině aerobicku a svaly mě po něm bolí ještě 2dny,tak teď ani cvičit nechodím a svaly mě bolí stejně,hlavně lýtka.Pálí mě i oči,pálí mě v krku a už asi půl roku pokašlávám(jsem ale kuřačka,i když ne až tak závislá,kouřím max. 5 cigaret denně),ale i tak ten kašel přikládám k tomuto.Někdy je mně i šoufl od žaludku,ale chuť k jídlu mám.

Byla jsem u lékačky,nechala si nabratk krev na EB virozu a Cytomagalovirus,což mně vyšly pozitivní protilátky na prodělanou infekci,ale těžko říct,kdy jsem tyto nemoci proděla.Nechala jsem si udělat i odběry na plicní chlamydie,ale ty jsou negativní.Ještě mně lékařka udělala výtěr z krku,výsledek zatím nevím a příští týden jdu na sono krku,jestli nemám nějakou poruchu štítné žlázy.Pokud by se nic nenašlo,tak by mně prý lékařka udělala celkové vyšetření krve.

Mám už samozřejmě různé myšlenky na různé zhoubné onemcnění,či chronický únavový syndrom,roztroušenou sklerozu apod.

Ještě musím napsat,že jsem sice u žádného odborníka nebyla,ale trpím kancerofobií...mám z tohoto onemocnění šílený strach a úplně mě "vysává" energii,jak pořád sleduju děti,manžela,sebe a všechny členy rodiny,zda jim něco není a jakmile se objeví nějaký zdravotní problém,hned se dostanu do hrozného stavu,protože myslím na to nejhorší a nemůžu toto myšlení nijak ovlivnit.
Stačí,když někde kolem sebe slyším,že onemocněl někdo touto nemocí,tak už to mě dostává do stavu "nervů."

Tak jsem se rozepsala,ale pevně věřím, a doufám,že mně napíšete váš názor na moje problémy..jestli by dle vás mohlo jít o hlavní problém psychického rázu nebo spíš o somatické onemocnění.

Moc díky všem,co si můj příspěvek přečtou a zareagují.


spešule, 08.04.2011 12:30:25, IP: ***.***.246.157, #131663
ahojky lidičky.tak nechci to zakřiknout,ale je mi fajn...beru Esoprex 2x denně..a dobrý,možná to je i tím,že je konečně taky krásně a prožívám zase zamilovanost ..s mojim novým miláčkem!!!...držte se !!
evik, 08.04.2011 19:42:16, IP: ***.***.110.136, #131674
no neprepada mam [porad co delat uklid vareni krouzky a mam hodne kamaradek tak porad nekde jsme spis nestiham ale nekdy kdyz je me zle je to hruza a kazdy den ridim tak si neurol nekdy nevemu
Monca, 09.04.2011 2:38:11, IP: ***.***.82.229, #131683
Hani dekuji,jsem teprve na zacatku v sestem tydnu...jinak jsme to planovali,rok nic a ted najednou to prislo..citim se nejak lepe..presne to jsou ty jine myslenky..:-)) no snad to bude probihat v poradku,poradim se s doktorem..tak to je fajn,ze je ti lepe...
Monca, 09.04.2011 2:41:51, IP: ***.***.82.229, #131684
Marti,dekuji za podporu:-)) myslim ze to zvladnu,ale poradim se s lekarem..zatim jsem na zacatku..ty jsi taky tehotna??
zzzdenka, 09.04.2011 15:15:04, IP: ***.***.196.67, #131705
Suzane.Zase aj u teba ten kolotoč vyšetrení, kde ti nič nezistiaMožno pár prechodených infekcií.A čo tak zájsť na psychiatriu?Lebo sa budeš takto ujisťovať o svojej diagnóze na fórach a aj tak nič neriešiš.Znie to šialene,psychiatria, ale vôbec to tam nie je také hrozné.Ja som bola milo prekvapená, nielen tým že boli príjemní, ale aj prostredím.A neboj, vôbec sa tam nerozprávajú s tebou ako s dákym cvokom.A neuraz sa , ale toto som si všetko, čo robíš teraz ty prešla, tak ostáva už len psychiatria
zwWPjTkErUjxSA, 09.04.2011 18:49:55, IP: ***.***.13.67, #131726
wiqFPv IJWTS wow! Why can't I think of things like that?
wbkWTPle, 09.04.2011 18:58:21, IP: ***.***.22.159, #131727
KlFnh6 YMMD with that answer! TX
LXTZlMrRYix, 09.04.2011 19:26:42, IP: ***.***.100.171, #131738
x5NC8t Home run! Great slugging with that answer!
IJilzutnksAml, 09.04.2011 19:42:02, IP: ***.***.90.136, #131743
ecmc9G Thanks alot - your answer solved all my problems after several days struggling
kEUBTgmE, 09.04.2011 20:47:50, IP: ***.***.219.1, #131765
ObAoM5 BION I'm impressed! Cool post!
TfcmYOUBNMfYupWy, 09.04.2011 21:07:12, IP: ***.***.164.90, #131773
s0lc8q Wish I could come up with posts that cool.
        Předchozí   1 .. 356357358359360361362 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.