Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

ivča, 06.04.2011 16:24:27, IP: ***.***.33.6, #131518
ahoj všichni, také mám PP a bylo mi docela dobře.Mynulí týden jsem od syna chytla pěknou chřipku,vzala jsem si nurofen a šla si lehnout a najednou z ničeho nic mě chytla taková silná ataka, že jsem musela volat záchranku, bylo to hrozný pálilo mě tělo jako bych ho měla v ohni, měla jsem rychlí tep a celá jsem se klepala.Nevim jestli to bylo z tý chřipky, ale ted jsem požád strašně unavená, taková rozklepaná.Předtím jsem byla v pohodě a zase jedna velká ataka a jsem zase na hromadě.Stalo se to také někomu, moc všechny zdravim
evik, 06.04.2011 22:02:18, IP: ***.***.110.136, #131556
ahoj ivco leni a marti diky za odpovedi me hodne vadi z eme tak picha v hlave jo ivco vim o cem mluvis kdyz me postihne ten kolaps tak sem zas na hromade a bojim se sebemensi bolesti a nez na to zapomenu tak to trva apak se zas ataka svine objevi porad kolotoc.........paleni tela mivam a brneni ale jak dojde palenia brneni a tak vim ze s ezachvili dostavi stav na odpadnuti........muzu s ezeptat co ti ta rychla udelala kdyz prijeli
zzzdenka, 07.04.2011 8:05:42, IP: ***.***.170.116, #131575
Evik.Rýchla ti dá niečo na ukľudnenie.To si môžeš dať aj ty aspoň polku neurolu, keďže ho neužívaš pravidelne.To by ťa malo ukľudniť.
Mňa občas bolieva hlava,to aj pred PPma bolievala.Dám polku lexaurinu a za chvíľu to prejde.Tiež lexaurin užijem raz za mesiac.
Martina, 07.04.2011 12:12:11, IP: ***.***.207.98, #131597
Měli jste někdo taky velký slabosti a bolesti celýho těla,svalů??Mě snad bolí všechno,připadám si jak zmlácená.
iveta, 07.04.2011 12:48:25, IP: ***.***.151.43, #131601
Ahoj Martinko,bolesti mam vseho a jsem slaba jak moucha .Jsem malatna a strasne moc unavena,ale lehnu si a spat se mi nechce.Proste taky nevim co delat je to des.pa Iveta
Martina, 07.04.2011 13:07:32, IP: ***.***.207.98, #131602
Ivy,já ani jako unavená nejsem,jen jsem celá ztuhlá a bolavá a kdybych měla dělat nějakou větší fyzickou práci,tak bych to asi nedala.Jsem teď na začátku braní Ad,tak snad to povolí a přende.
Hanka, 07.04.2011 14:32:55, IP: ***.***.23.147, #131611
Ahojky,Marti také mi bylo ze začátku braní ad šíleně. První týden hrůza a skoro šest týdnů než mi najela hladinka,nyní je beru 9 měsíců a oproti začátkům super,ale občas mi ty myšlenky dávají zabrat. Je to ale opravdu individuální. Ivet a chřipka už ustupuje? Mončo,jak se Ti daří a jak se cítíš? Doufám,že jsi v pohodě a už se jen budeš radovat ze svého(Vašeho)těhotenství.
ivča, 07.04.2011 14:59:49, IP: ***.***.33.6, #131612
ahoj Evíku, odvezli mě na internu a píchli mi inekci, moje doktorka mi řekla, že je to něco jako kdybych si vzala rivotril.Připadala jsem si tam jako blázen, jakto když mám pp, že jsem nepoznala, že mám ataku. Jenže bylo to tak silný a z ničeho nic, že jsem se lekla.Nikdy jsem tak silnou ataku neměla.Ty sestry na tom přijmu byly tak chytrý, že bych jim přála aby měly jednu pořádnou ataku co by dělali kravky! Ted už je mi líp, ale na jak dlouho. Vždycky když mi dopře, tak zas pak spadnu na kolena.
mirek, 07.04.2011 20:45:24, IP: ***.***.23.193, #131632
Doktorům...,ale i jiným lidem můžete vysvětlovat jak je Vám špatně,zle,máte motání hlavy,nevíte co se s Vámi děje ......atd,.to je úplně zbytečné,protože tohle pochopí jen člověk,který zažívá PP na vlastní kůži.Pro ostatní se jen moc pozorujete,jste hypochondr,obtěžující pacient...
EVIK, 07.04.2011 21:02:19, IP: ***.***.110.136, #131633
PRESNE TAK NIKDO NEPOCHOPI KDYZ TO NEZAZIL .....A BLBE SE TO TAKOVYM LIDEM VYSVETLUJE JAKE TO JE
Martina, 08.04.2011 8:11:25, IP: ***.***.207.98, #131641
Včera kolem poledne se mi udělalao dost zle,měla jsem tak ztuhlý všechny svaly,až sem cítila jakobych do nich měla chytnout křeče.a taky se mi začla motat hlava,musela jsem lupnout neurol.a to jsem měla jít za hoďku synovi na taneční vystoupení ze školkou,tak jsem se akorát tak rozbrečela,že tam ani nezvládnu dojít.Ale nějak jsem se vzchopila a zvládla to.Volala jsem ,ale pychiatrovi a řekla,že druhý týden braní Ad se cítím hůř a hůř(první týden jsem se cítila dobře),tak mám zvednout z 50 sertralinu teď dva dny na 75 a za dva dny na 100.Jenže tak nějak se podvědomně bojím,že to se mnou zacloumá ještě víc:-(.Ale zase se uklidňuji tím,že teď o víkendu to bude 14 dní co je budu brat,tak zas by měli pomalinku začít zabýrat že?Co myslíte?může mě to ještě víc srazit to navýšení??
evik, 08.04.2011 8:35:08, IP: ***.***.110.136, #131642
marti vyckej prosim a vydrz to ja kdyz zacala brat ad tak sem druhy tyden myslela ze zdechnu ze to tak reknu jen sem lezela nic nezvladala uklid vareni a dokonce vodeni rano syna do skolky proste katastrofa ....nedokazala sem rano ani vstat jak me bylo zle , kazdemu je ze zacatku pekne hnusne protoze mozek si musi na hladinu AD zvyknout ale taky sem enverila ze to zacne zabirat ale jak vidis vazne pisu vydrz me zacal zabirat AD az za mesic je to individualni nekomu za tyden nekomu za 14 dni a nekomu az za mesic ale doktori ti ikaji a udavaji mesic a u me to tak bylo ted vstanu zvladam vsechny prace kolem bytu atd a deti ale to vis nekdy se me udela taky pekne zle ale neurol sem si nevzala uz dva mesice nechci si na nej zvykat evik
Martina, 08.04.2011 8:41:34, IP: ***.***.207.98, #131644
Díky Evíku vím,že musím vydržet,ale těžko se s tím bojuje a myslíš teda že mám navyšovat??Já zatím jako funguju,syna do školky zvládám zavíst a mám ještě 2letou holčičku s ktreou jsem doma.Ztaím jsem nelehla tak že bych nemohla fungovat vůbec.A ty jsi byla celý měsíc neschopná nebo jen těch 14 dní?Moc děkuji Martina
EVIK, 08.04.2011 8:51:06, IP: ***.***.110.136, #131646
NO DA SE RICT ZE NEJHUR TECH 14 DNI manzel byl ze me uz na nervy pak s eto zaclo zlepsovat ale moje doktorka me to navysovala prvni jen pulku zoloftu 14 dni pak cely zoloft 50 mg pak jeden a pul a ted beru 100mg zoloftu a to me tak nechala na 6 tydnu a za sest tydnu mam prijit jak my je a kolik budu mit atak a podle toho to navysi nebo ponecha tak, ja mam 11 kluka a 6 leteho sem z brna a je my 32
evik, 08.04.2011 8:52:00, IP: ***.***.110.136, #131647
a klidne s e ptej co te jeste zajima u me sou nejhorsi rana a nejvic co me stve na pp je toceni a bolest hlavy a to pichani nekdy bych si tu hlavu nejradeji utrhla
        Předchozí   1 .. 355356357358359360361 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.