Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

sarka, 04.04.2011 14:59:01, IP: ***.***.1.23, #131233
patri take k pp zvraceni a nechutenstvi?7 den mam ad a nevim jestli je to z leku takovy stav jsem totiz jeste nemela.v tak velke mire...
Jardys, 04.04.2011 15:43:00, IP: ***.***.117.16, #131244
Ja vas neodsoudim..naopak s vami souhlasim a to naprosto!!!..jsem stejny typ nemuzu zadnou chemii takze kdyz me dali AD tak jsem je bral asi tri dny a pak uz nikdy.Mam PP asi tri roky po nadmernem uzivani Marihuany a peru se s tim silou vlastni vule a da se to nerikam ze jsem vylecen je to beh na dlouhou trat a u kazdeho uplne jinak ale kdyz vidim jak tady 99procent lidi prevazne žen přeziva kazdy den jen diky nejake chemie tak je mi jich strasne lito protoze podle me tohle musi cloveka tlacit na dno jeste vic kdyz vi ze je mu dobre jenom diky praskum a ze kdyz je nebude brat tak se to vrati..vrati se to jen proto ze mozek vi ze neberete prasky tudis musi byt spatne a spusti to znovu...Ja ted zacinam valit jogu a s pomoci psycholozky jednou za mesic pokecat a poradit nejaky dychani cviky.Porad me to sazi toci se mi hlava ale ja k vuli tomu nejsu doma ale naopak nadám te k..urve co me to dela a jdu ven a ono to prestane a uzivam si to jak jsem vyhral bez prasku:D:D..jeste zkusim ty caje protoze caj mam rad tak to nebude problem...rikate Medunka???...Pral bych si aby vsechny zensky tady se co nejrychleji dostaly do pohody!!!!!!
Alda, 04.04.2011 15:52:20, IP: ***.***.18.58, #131247
Jsem ráda, že se mnou takto souhlasíte. U mě je to tak, že ta panická porucha na mě padla jak blesk z čistého nebe. Nic jsem před ní neužívala, ani nekouřím, ani nepiji, mám asi alergii na alkohol v krvi, a hlavně na cigaret.kouř. Nezapálená cigareta mi voní, za zapálené- kouře skoro omdlím, dusí mě to. Dopřeji si ale denně 2dl červeného kvalitního vína, obvykle až večer, to je jediná má neřest...i když, je to neřest, anebo lék? A v tomto divném světě se snažím opravdu myslet pozitivně, i když je to těžké....
Monca, 05.04.2011 0:47:50, IP: ***.***.187.227, #131320
Hani,jeste jsem nebyla,mam termin za tyden a vcera jsem zjistila ze jsem tehotna..no tak jsem ted teda pekne zmatena.. ale stastna:-)) myslis ze mi to tehotenstvi pomuze??spousta lidi rika,ze ano..no jsem rozhodnuta,ze mimco si necham,musim se jen poradit s lekarem,jestli vubec nejake leky muzu brat,nebo jestli mi doporuci jen neco prirodniho,je mozne ze se mi upravy hormony a bude fajn..tenkrat mi doktor rikal,ze nejlepsi na PP je tehotenstvi,ale jak zvladnu porod???:-(((poradte
Monca, 05.04.2011 0:53:16, IP: ***.***.187.227, #131321
Hani a jak se citis ty???
Martina, 05.04.2011 9:30:20, IP: ***.***.207.98, #131344
Mony já užívala Ad a taky jsem otěhotněla.Dr.mi změnil Ad na serlift a během těhotenství jsme aj zkoušeli vysazovat a zabralo to.Byla jsem úplně v pohodě.I porod jsem zvládla bez problému,oni se ti asi fakt ty hormony natolik změní a hlavně budeš mít úplně jiné myšlenky.PP se mi vrátila až teď 2 roky po porodu.Jediné v čem jsem měla těžký začátky v těhotenství,že mi bylo hodně blbě,vše jsem vyzvracela a vše mi hrozně smrdělo.ale to je úděl něktreých těhotných maminek.Tak uvidíš,ale nemusíš se bát,určitě to bude všechno v pořádku amoc gratuluji
Ja jsem dneska 10 den na Ad a cítím se už třetí den hůř a hůř:-(.Dnes jsem si už aj musela vzít neurol,tak snad se to bude už pomalu lepšit a né horšit:-(
zzzdenka, 05.04.2011 10:12:15, IP: ***.***.179.16, #131354
Martino, teba chcela spýtať, či si ten serlift užívala celé tehotenstvo.Ja sa tiež snažím otehotnieť a beriem serlift.Dr ho chce vysadiť, ale ja by som si ho radšej nechala
martina, 05.04.2011 12:22:32, IP: ***.***.207.98, #131377
brala jsem ho asi do půli těhotenství,dr.říkal,že to nemůže dítěti nijak uškodit.Už jsem na tom byla relativně dobře,tak proto jsem ho pak vysadila.
Hanka, 05.04.2011 16:03:00, IP: ***.***.23.147, #131418
Ahojky Mončo,tak to je krásná zpráva!!!! Mám kamarádku,která už několik let bere ad a když otěhotněla(před měsícem už i porodila),vysadila ad,vše zvládla a zvládá dodnes a zatím je bez ad. Ale doktor Ti určitě poradí a uvidíš sama jak se budeš cítit. To muselo být překvápko a plánovali jste mimčo? Jinak musím zaklepat,cítím se fajn,jako když mám čistou hlavu,ale mé dodýchnutí si občas pohlídám. Už je to taková úchylka,haha. A jak se cítíš ty a už víš jak dlouho jsi těhotná?
evik, 05.04.2011 18:09:59, IP: ***.***.110.136, #131436
chci se vas zeptat stalo s evam nekdy to jako me pred 5 hodinama zaclka me brnet ruka pak trnout jazyk a brnet zaclo me polevat horko v hlave motani a jako na omdleni a asi po minute to prestalo a pak sem nebo byla me zima
evik, 05.04.2011 18:22:00, IP: ***.***.110.136, #131439
chci se vas zeptat stalo s evam nekdy to jako me pred 5 hodinama zaclka me brnet ruka pak trnout jazyk a brnet zaclo me polevat horko v hlave motani a jako na omdleni a asi po minute to prestalo a pak sem nebo byla me zima
Lenka, 06.04.2011 9:17:33, IP: ***.***.118.10, #131489
Eviku, stalo, dokonce několikrát...mravenčení ve tváři, okolo pusy, jazyk, tlak v hlavě...nevím, co to je. Již delší čas lítám po doktorech, začalo to bolestí zad, která se vleče, skončila jsem na AD, beru Zoloft..všichni mi říkají, že jsem si to udělala sama nervama.
zzzdenka, 06.04.2011 9:36:38, IP: ***.***.175.198, #131492
Evik, mne sa to tiež robí, hlavne ruky a okolo úst tŕpnutie pier.Keďže viem že je to psychické a beriem AD, tak si to úplne nevšímam.ono to vždy prejde.Hlavné je si to nevšímať a nerozoberať to.Nič sa ti nestane.
Lenka, 06.04.2011 10:14:37, IP: ***.***.118.10, #131495
Eviku, co jsem vyčetla, tak dost často pichlavá bolest hlavy provází právě tu panickou poruchu. Já jdu k neurologovi za týden, tak jsem zvědavá, co mi řekne a jestli mně někam pošle. Pro uklidnění bych taky ráda podstoupila nějaký vyšetření MR nebo CT..mám jen RTG páteře a SONO epigastria (žluční, slinivka, játra atd.)
Martina, 06.04.2011 14:20:14, IP: ***.***.207.98, #131508
Eviku,taky mám dvě hyperaktivní děti a rozčilování je na denním pořádku:-(.Já teď beru po druhé Ad,,ale dneska teprve 11 den,takže zatím nic moc:-(.A na pomoc mám taky neurol.
        Předchozí   1 .. 354355356357358359360 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.