Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

EVIK, 25.02.2011 12:45:13, IP: ***.***.110.136, #127976
mirku.myslim si ze mas pp, a je ti blbe a ty jsi myslis ze je to zmenou pocasi, ono se venku neustale meni tlak ....a to ma urcite vliv na nase telo taky je me nekdy vic zle kdyz je venku divny tlak ale myslim ze to am za nasledek pp, me zas pripada ze se me to stane kdyz vipiji kavu ale o jsou asi jen nahody jen jedine co sem slysela je ze nekteri lide blbeji snasi pobyt u more pac je tam jiank nez u nas ale myslim si ze, ty mas pp.... ono je to pekna mrska ale mas se fajn kdyz mas duchod
mirek, 25.02.2011 13:01:52, IP: ***.***.20.213, #127979
Jana
já Ti to neberu,máš pravdu.Já jsem po lékařích taky chtěl jen jedno - abych byl zdravý.Nepovedlo se a že jsem musel do důchodu to je druhá věc.A můžu Ti říct,že jsem přišel o dost dobře placenou práci,která mě bavila.a za tu dobu marodění a důchodu jsem přišel o ..... pár set tisíc.Bez kecu.
evik, 25.02.2011 13:22:48, IP: ***.***.110.136, #127980
nojo duchod je almuzna
mirek, 25.02.2011 13:26:51, IP: ***.***.20.213, #127981
Takže z jiného soudku

Co nám to počasí vyvádí !!
Naříkáme si na počasí. Jsme špatně naloženi, když je pod mrakem nebo před bouřkou. Jsme veselí a máme dobrou náladu, když vysvitne sluníčko. Každý člověk reaguje na počasí. Někdo víc, někdo méně. Jsou mezi námi lidé, se kterými změny počasí doslova cloumají. Říká se, že jsou meteorsensitivní, že reagují na počasí citlivěji než druzí. Jsou lidé, kteří mají s počasím dokonce trápení. Cítí, že se s nimi něco nedefinovatelného děje. Změny vnějšího počasí působí i na „vnitřní počasí“ v nás, ať to je pocit radosti nebo naopak otrávenosti, sklíčenosti až stresu.

Je to pouze výňatek z mnoha článků popisující stavy při změnách počasí.A tohle já mám několikrát denně,někdy i celé týdny při dlouhodobé oblačnosti.
mirek, 25.02.2011 13:32:23, IP: ***.***.20.213, #127982
Nebo ráno jste vstali jaksi „levou nohou“ a pak jste byli po celý den v „nenáladě“, podráždění, necítili jste se ve své kůži, či vás po celý den bolela hlava. Zatím však mluvíme o zdravých lidech. Ovšem jsou mezi námi nemocní, kteří dobře vědí, jak změny počasí mohou zhoršit jejich obtíže. Jsou to lidé, kteří mají meteorotropní choroby. To jsou choroby, kdy počasí může vyvolat bolest nebo zhoršení bolestí nebo dušnost či zadýchávání.
V tomto období se také zhoršují obtíže u většiny nemocných vředovou chorobou. K meteorotropním chorobám patří např. i angína pectoris (onemocnění srdce), stav po srdečním infarktu či oční glaukom. Také alergická rýma či průduškové astma se zhoršují při náhlých změnách počasí, hlavně na jaře a na podzim.

takhle já prožívám změny počasí
mirek, 25.02.2011 13:36:37, IP: ***.***.20.213, #127984
Někteří lidé jsou na změny počasí citliví natolik, že i změna tlaku před bouřkou u nich může vyvolat zvýšení srdeční frekvence a u osob se srdečním onemocněním i infarkt. Této přecitlivělosti se říká meteorotropismus. Někteří meteorotropici vyrábějí tolik elektřiny, že se při styku s vyšší atmosférickou elektřinou stávají doslova časovanou bombou.

nikomu z Vás to nepřeji a osobně si myslím,že PP se projevuje trochu jinak
Jana, 25.02.2011 14:03:01, IP: ***.***.241.2, #127986
MIRKU JA SE NA PP LECIM UZ TRETI ROK A TAKE JSEM NEBYLA SCHOPNA VIJIT Z BARAKU NEMOHLA SEM S MALIM DO SKOLKY NATOS DO PRACE A NEVZDALA SEM TO A MUSELA JSEM TAM VYDRZET 14HOD DENE A V PEKNEM BLAZINCI A PARKRAT SEM TAM SKORO I OMDLELA.ALE JE TO KAZDEHO VEC A KAZDY SE CITI NATO CO ZVLADNE SNAD TO ZASE ZVLADNU PO MATERSKE ALE ASI UZ S JINIM POVOLANIM.DNES JE VENKU NADHERNE A CITILA SEM SE TAKE TAK UZASNE A PAK JSEM JELA S MALOU K DOKTORCE A ZNICEHO NIC SE MI TAK ZAMOTALA HLAVA BYL TO PEKNEJ HNUS MYSLELA SEM SI ZE TAM NEDOJDU ALE ZVLADLA SEM TO
spešule, 25.02.2011 16:01:20, IP: ***.***.246.157, #128004
tak teď mě lidičky ..je šoufl..polil mě takovej ten strach a píchá mě vpravo v hlavě...hnus...myslim si že mam mrtvičku ...jak je mi hnusně...rozmazaný vidění...ach jo proč mam hned tak katastrof.myšlenky?? ale to už asi k tomu patří::.doufám že mi nic neni..je to normální to píchání v hlavě??...děkuji
J, 25.02.2011 16:05:39, IP: ***.***.241.2, #128005
Neboj se opravdu to nic neni vim jak se citis hnusne ale nesmis o vsem tak uvazovat a myslet na nejhorsi ja vim ze se to radi dobre a skutecnost je jina ale ver bude lip
jarka, 25.02.2011 16:22:41, IP: ***.***.119.72, #128006
Ahoj Ivet, tak si myslím, že nám nezbude nic jiného než se tomu postavit a ukázat tý mrše, conám komplikuje život, kdo je tady pánem...:) No vážně jinak to asi nepůjde. Někdy mívám i pocity, že nemohu dýchat...já to taky nenávidim a to je asi chyba...ta mrcha se nás nepustí dokud jí v sobě budeme krmit..Jenže řeči je jedna věc a realita druhá..no tak snad to nějak zvládneme a bude to oki. Chodíš do práce? Jak si k tomu vůbec přišla?
iveta, 25.02.2011 19:24:12, IP: ***.***.151.43, #128024
Ahoj Jarusko,ted jsem prisla ze zumby a jsem pekne zmakana,ale to je to co potrebuju.Do prace nechodim jsem na uradu prace.Ja vubec nevim jak jsem k tomu prisla v srpnu mi vzali delohu a za 14 dni jsem skoncila na neurologii s motanim hlavy,ale kapacky nezabiraly a ja jsem byla porad takova napnuta a byla jsem jen na oddeleni ani ven jsem nechodila a tam si me vsimla doktorka z psycharny a pozvala si me k sobe a asi za tri tydny jsem skoncila na 16 dni na psycharne a bala jsem se jit ven a domu,kdyz jsem mela vychazky.Ale primar mi to primo naridil prodlouzil vychazky na tri hodiny a musela jsem chodit domu.Poprve to byl des myslela jsem ,ze umru jak jsem jela autobusem a pak pesky bylo mi zle,ale doma to opadlo a tak jsem to delala kazdy den pak me pustil domu na noc a bylo to dobry a pustili me domu a doma jsem se stim uz prala sama.Tak nevim jeste jsem v cervnu utratila pejska ,tak rikaj ,ze je to spojeny i stou operaci dohromady.Ja byla vzdycky klidna usmevava sranda se mnou a najednou se stane tohle.Ale verim tomu,ze to bude dobry nic jineho mi nezbyva a nepoddavat se tomu.Tak delam co mi radi psychiatr a psycholog chodim na mista kde mi neni dobre a nastesti to je jen jeden obchodak jinak to zvladam.Tak dobrou noc jsem utahana jdu do postele s knizkou.Ahojky a pisni Iveta
evik, 25.02.2011 19:28:09, IP: ***.***.142.20, #128026
spesule ja mam pichani v hlave ob den a nekdy me tam pichne jak jehlici pekny hnus
spešule, 25.02.2011 19:39:53, IP: ***.***.246.157, #128027
Eviku:...no někdy mě píchne tajky,ale dneska to bylo fakt nepříjemný,a i pálení,a samozřejmě strach hned k tomu....vidim to na xanax na noc....už s tim s přestávkama letos bojuju 8 let ...
Nell, 25.02.2011 20:18:50, IP: ***.***.135.28, #128030
MIREK, PÁJA, MR.MAJDA
Ahojda lidičky :-) Majdo, jsem z Prahy, Míro, já nechci do důchodu, jen jsem se ptala, jestli na tohle jde fakt jít do důchodu. Je to teda hustý to co prožíváš, ale znám jednoho takového člověka (chci napsat znala jsem, už nežije), bylo to pro něj peklo a tak se z něj sám osvobodil :-( Takže tě naprosto chápu, nevím sice, jak se cítíš, PP je pravda trochu jiná, každý má jiné příznaky, ale u tebe je to hustý. Nepotřebuju si šprtat nic o PP, já chci do práce, Je mi fakt dobře, takže žádnej důchod :-) Pájo, vím, snažím se, chodím na procházky na místa,kde jsem hrozně dlouho nebyla a i když mi není dobře, tak tam prostě jdu, mám s sebou neurol, ale málokdy si ho beru. Na psychárně mi raději píchli diazepam, protože neurol by účinkoval za strašně dlouhou dobu a oni se mnou potřebovali mluvit :-) Jinak vím, že to musím vše překonat, fakt se snažím, ale prostě to jde pomalu. Tak se všichni držte a hezký víkend, zatím pááááááá
evik, 25.02.2011 21:14:01, IP: ***.***.142.20, #128033
spesule nekdy me pichne taky jinak ze jsem mzslela ze je po me na chvili sem zustala uplne ochromena hnus bzt rada ze jen jednou me teda nekdy za den vickrat
        Předchozí   1 .. 338339340341342343344 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.