Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Jana, 24.02.2011 22:47:04, IP: ***.***.241.2, #127925
Ahojky vsichni koukam ze stim vsichni pekne bojujeme co.Ja co beru ty nove leky mam pocit ze zabiraji pomalu ale snad jiste v pondeli jdu na kontrolu tak uvidim jestli mi to zvisi nebo necha.Ale mam porad strach ze se to vse neurovna a ze stim budu porad bojovat kdyz uz se to jednou vratilo tak proc ne znovu porad mi to vrta hlavou.Chtela jsem se zeptat mate nekdo skusenosti s pp a pitim alkoholu pijete obcas pri leceni nebo vubec nepijete
jarka, 24.02.2011 23:05:39, IP: ***.***.119.72, #127927
No Ivetko já se s tím léčím již 4 roky...bylomi už i lépe, ale brala jsem neurol a doktormi na něm nechal vytvořit závislost, takže jsem byla týden na psychiatrii a tam mi to právě změnili na asntru a rivotril...Vše by bylo snad dobré, ale to motání hlavy je neúnosné, prostě se bojím, že někde omdlím. Někdy topřemůžu, někdy jsem KO. Ted mi odvezli sestru do nemocnice a tomi bylo tak zle, že jsem myslela, že je po mně-pálení a bolení na hrudi, točení hlavy, třes atd...Mám o ní strach. Tak jsem zvědavá, kdy se toho zbavím, těch hnusů :)
Nell, 24.02.2011 23:32:17, IP: ***.***.135.28, #127928
MIRKOVI: To mi jako chceš říct, že dostanu na tohle důchod? Už jsem doma od konce září a pořád mě nechce pustit do práce, kdy už tomu bude konec, jakto, že přes den je mi báječně když nikam nemusím a pak jedu na psychárnu a i s neurolem mě chytí ataka, to fakt nechápu a zrovna tam, když jsem jí chtěla navrhnout aby mě uschopnila. O důchodu (invalidním) teda nemluvila, a tobě ho dali hned, jo, a to chodíš k nějaký komisi ne, jak často? A máš ještě takový stavy a ataky? To mě vadí nejvíc, když přijde ta potvora ataka a nemůžu s tím nic dělat, jen si vzít neurol. Ale dneska už bylo zase parádně (pokud nikam nemusím, je to super) Tak se lidičky všichni držte, jsem moc ráda, že existuje tahle diskuze. Pá dobrou :-)
mirek, 25.02.2011 0:03:16, IP: ***.***.83.75, #127930
Nell
ano důchod jsem dostal hned u první komise.Na žádné další jsem nebyl.Ale já s tím zápasím už 10 roků a měl jsem schovaný za tu dobu všechny vyšetření a papírů bylo jak do sběru.Všechno jsem potom odevzdal a bylo.Těch 10 roků jsem ale chodil do práce a nějak to překonával.Až to potom bylo horší a já jsem marodil víc jak půl roku tehdy mě moje obvodní navrhla abych zkusil na invalidu.Samozřejmě problémy mám pořád,ale u mě je to nějaká závislost na změny počasí.Z toho jsou pak podivné stavy,KES,.... tak jako každý s PP. pokud budeš chtít jít na ID inval.důch.musíš se o této nemoci vše naučit.Já mívám KES což jsou srdeční arytmie,ale hlavní slovo u komise má psychika.Víc tady radit nemůžu.
Pája, 25.02.2011 9:54:33, IP: ***.***.85.70, #127953
Nell,aby jsi se toho zbavila musíš zkoušet právě to čeho se bojíš a máš z toho ataky. Dobře je většinou každému,když je doma a právě když někam jede jde se to zhorší. Já když jsem doma tak mě je také báječně,v práci o.k.,ale nákupní centrum hnus. Tam kde mě ataky potkali, se to zkouší pořád. Příklad bylo ti zle u psychiatričky a teď to bude v hlavě a jakmile tam budeš mít jít tak se objeví ataka(hlava jsi to pamatuje)a musíš to překonat.
Pája, 25.02.2011 9:56:19, IP: ***.***.85.70, #127954
Ještě můj názor na in.důchod-pokud budeme doma tak se PP nikdy nezbavíme a bude to čím dál horší. Čím více se budeme vyhýbat prostředí kde se nám objevují ataky a budeme zalezlí doma tím nám bude hůř.
Mr.Majda, 25.02.2011 9:59:54, IP: ***.***.214.39, #127955
Milá Nell mohu se zeptat odkud jsi? Martina
iveta, 25.02.2011 10:21:03, IP: ***.***.151.43, #127958
Ahoj Jarusko,tak to je hnus ctyri roky.Neurol jsem taky bala a pak jsem lezela 16 dni na osycharne a tam mi to zmenili na rivotril.Neboj se o sestru bude v poradku uvidis drzim ji palce a tobe taky.Je to des ty hnusy ja tu nemoc tak nenavidim ani nevis jak,ze bych radsi brala neco co se vyleci a je klid,ale tohle je na dlouhu dobu a nikdo ti nezaruci jestli se to vrati a kdy a to me sere.Tak at je ti dobre a sestre taky.Pisni pa Iveta
mirek, 25.02.2011 10:58:02, IP: ***.***.20.213, #127962
Pája
nemohu s Tebou souhlasit.Já jsem na ID,ale do práce chodit nemůžu,protože se mě tyhle stavy pořád vrací.Ne že bych měl nějaké ataky já vlastně ani nevím co mě je,podle lékařů PP,ale já spíš reaguji na klimatické změny.Ale protože jsem doma,tak se snažím alespoň něco dělat,jezdíme do obchodů,na chalupu,kterou teď přestavujeme... takže zábavy je dost a máme psi,takže chodím ven..Jsou ale dny kdy se prostě nedostanu ani s postele,je mě zle,mám arytmie,...... jak jsem již napasal já prostě reaguji na změny počasí.Jenže podle lékařů je to blbost a všichni se shodují na psychické poruše.Nesnažím se ničemu vyhýbat,ale prostě mě to někdy zarazí do země a už to dál nejde.Této přecitlivělosti se říká meteorotropismus,nebo nemoci z počasí.
Co víc mám napsat - je to hrozné když před bouřkou,nebo sněžením se člověk najednou sesype.Už několik dní předem cítím že to přijde,dostanu v těle podivné vibrace,začne lítat tlak... tento týden jsou velmi silné sluneční erupce a taky se podle toho cítím......děs
Marta, 25.02.2011 11:17:36, IP: ***.***.228.225, #127965
Tak tě zase dnes zdravím Mirku,přemýšlím už ne tolik nad sebou,protože díky terapii už vím,kde je u mně zakopaný pes a ten problém řešíme s mou psycholožkou,ale kde je to u tebe a proč,už jsi zkusil jít tomu problému do hloubky?Marta
mirek, 25.02.2011 11:32:04, IP: ***.***.20.213, #127966
Taky zdravím Martu.
to by mě zajímalo kam jsi až musela se vrátit ?? Jenže já si osobně na žádné trauma,nebo jiné békoviny nevzpomínám.Byla jedna havárka řidič vedle mě sice umřel,ale to je už hodně dávno.Rozvod - ten mě sice sebral,ale za 14 dní už jsem žil pro někoho jiného a je to už 17 roků zpět.Facht nevím.Na ten mail jsem psal,odpověděla mě,no uvidím.Je to Josefské,ale teď jsem momentálně doma s nechodící sádrou.
evik, 25.02.2011 11:38:48, IP: ***.***.110.136, #127967
ahoj zdravim vsechny venku je krasne , ted swem dosla domu s venku.... na dnesek sem spala dobre pac sem si dala pulku hypnogenu takz esem spinkala a dnes pojedu k rodicum na vi kend k Hodoninu tak snad me nechyti ataka za jizdy
Jana, 25.02.2011 12:05:22, IP: ***.***.241.2, #127972
AHOJ JA MAM TATU S PP A TAKE MA DUCHOD UZ SPOUSTU LET.A JAK TY MIRKU SE JAK RIKAS NAUCIL O NEMOCI VSE ALE JE ZNEJ PEKNEJ CVOK VZDY SI HO PAMATUJU JAKO ZLEHO CLOVEKA KTERY JEN VSEM UBLIZOVAL A ABYCH PRAVDU REKLA MAM POCIT ZE TO MA STECH LEKU KTERE BERE A PODLE ME KUPNE ZBYTECNE PROTOZE TEN JEHO STAV TAKOVI NEBYL ABY BRAL RY MAGORAKY TAK MOC CASTO JA SI MYSLIM ZE TO UNEJ BYLA JEN POHODLNOST.TAKZE JA BYCH DO TOHO DUCHODU RADEJI NESPECHALA.JSOU TU I JINI KTERI HO VAZNE POTREBUJI
Pája, 25.02.2011 12:40:49, IP: ***.***.85.70, #127974
Mirku,ale vždyť každý den je skoro změna počasí. Jednou je moc velké horko,jednou prší,sněží atd. Je docela možné,že jsis to vsugeroval a jakákoliv změna počasí tě utrvdí v tom,že ti je hůř.
Marta, 25.02.2011 12:41:30, IP: ***.***.228.225, #127975
Nechci tady probírat stále dokola problémy několik let staré,ale taky jsem si dlouho myslela,že už je to dávno za mnou,zapomenuté,ale díky Neurolu jsem si nic nepřipouštěla,nechápala proč se mi PP stále vrací,pak dávky AD zvyšuješ,snižuješ nebo vůbec nebereš,tělo se s tím neví jak srovnat atd.Teď neberu nic,mám terapie a jsem v pohodě a věřím,že už to tak i zůstane,zdravím všechny Marta
        Předchozí   1 .. 337338339340341342343 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.