Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

evik, 22.02.2011 15:40:59, IP: ***.***.110.136, #127673
holky tak VEPRO KNEDLO ZELO JE NASTESTI VYNIKAJICI VARENIM ZABIJIM DOPOLEDNE DOUFAM ZE JE VAM DOBRE....
Nell, 22.02.2011 18:49:03, IP: ***.***.135.28, #127702
Ahojky :-) EVIKU, to je super, že je ti tak dobře, ono to ještě pár výkyvů i možná větších bude mít,ale jinak by se tomělo už usazovat a být líp a líp :-) Jsi šikovná,že se zabavíš, pořád to chce něco dělat :-) Divný sny mívám taky, zrovna nedávno se mi zdálo, že mě přejela tramvaj a pak teprve začala zvonit, já jsem to v tom snu viděla na vlastní oči a ještě jsem nadávala, že mě nejdřív přejede a pak zvoní - probudila jsem se a on mi to zvonil budík :-D Je to fakt prý normální u ad, takže žádný křeče :-) Jinak já pořád v pohodě, tak vám všem přeju, buďte taky v pohodě. DRŽTE SE !!!
spešule, 22.02.2011 20:06:19, IP: ***.***.246.157, #127707
ahojky ,jak tu píšete o Mirzatenu tak ten byl faajn,spala jsem taky po něm hned a jako špalek ale po 3/4 roce jsem po něm strašně nabral!!...prej to dělá..tak jsem ho přestala brát a taky to pak šlo,akorát ty kila jdou špatně.Teď je mi zase divně ale snad to přejde....držte se!!
evik, 22.02.2011 20:29:19, IP: ***.***.110.136, #127709
devcata pribira se na vaze s AD
evik, 23.02.2011 4:33:54, IP: ***.***.200.132, #127731
Zdravím všechny,četla jsem si příspěvky a každý máme jiné příznaky.Mě to chytlo minulý rok v srpnu,u jídla strašný tlukot srdce pocit strachu třes,jela jsem do nemocnice a srdce v pořádku,3měsíce jsem spala po 3hod od 5ráno do 8hod třepalajsem se,měla průjem,opět srdce strašné svírání na hrudi,doktorka nnevěděla co semnou až po strašných 3měsících jsem šla k psychyatrovi a dala mi triticco a ktomu postupně dalších 5 prášků které jsem nesnášela tak jsem zůstala na tritico a na srdce na sklidnění lekoptin a dala mi homeopatika a mám se objednat k psychologovi že to bude na delší dobu léčba ale že by měla pomoct.ještě ted mívám divné pocity na hrudi v těle třes.Probudí mě ze spánku jako by tlak nebo špatný tlukot srdce,jako by hrudníkem něco proletělo je to nepopsatelný a nepříjemný a pak se rozbuší srdce,ještě mám blokace na páteři a bolí mě mezi lopatkama někdy trne levá ruka jak bych byla ráda kdyby mi bylo zas dobře je mi 26 a mám 2 děti neví proč se mi t vše stalo ale zážitek strašný a to ješte jsem měla věčně hlavu v záchodě a apala jsem sama v obýváku nikoho jsem nechtěla protože jsem věděla že bude opět v noci zle,máte někdo podobný příznaky to buzení ze spánku takovým zvláštním pocitem,že si musím zkusit jestli mi srdce tepe no dnes mě to opět probudilo.Děkuji za jakoukoliv odpověd a všem přeji at je zas dobře.
evik, 23.02.2011 7:50:42, IP: ***.***.110.136, #127737
ahoj marto ale to jsi doporucovala me ale to je druhy evik .....
Marta, 23.02.2011 8:50:15, IP: ***.***.228.225, #127744
Ju,to se omlouvám,tak teda pro všechny,choďte na terapie k psychologovi,pomáhá to,tím tě moc zdravím,můj Eviku,pa
evik , 23.02.2011 9:11:54, IP: ***.***.110.136, #127746
jo marti v pohode, dnes je me docela dobre jen v noci me obudila bolest hlavy takze moc nespala... a ted me boli hlava sem tam pichne ale to je jeste mozne ze holky ad 28 dni asi presne nevim
miki, 23.02.2011 9:28:49, IP: ***.***.37.30, #127747
Ahoj Marto,
mohla by jsi mi prosím napsat kontakt na tu psycholožku z Brna , Jsem také odsud. AD jsi vysadila po jaké době a jak dlouho už nic nebereš a jak to zvládáš ? Díky za odpoveď. Mirka. případně napíšu email, pokud nechceš psát sem.
mirek, 23.02.2011 9:36:19, IP: ***.***.87.216, #127748
zdravím všechny
Mám takový dotaz.Léčím se s PP,ale jsem dost háklivý na klimatické změny.Taky se tomu říká meteorotropní nemoci,vliv počasí na zdraví člověka.Má tady někdo podobnou zkušenost,nebo neví někdo co s tím dělat ?? S přestávkami mě to trápí celý život.Nebo snad nějaký léčitel by nebyl ???
díky moc
Marta, 23.02.2011 9:57:58, IP: ***.***.228.225, #127751
Ahoj Mirko,ty jsi z Brna?Jestli jo tak ti fakt doporučím,skvělou psycholožku.AD neberu díky její terapii už 3 měsíce.Chodím na terapie jednou týdně a moc mi to pomáhá,konečně jsem se zapojila do normálního běžného života,lépe spím a je mi prostě mnohem líp.S PP bojuju už pár let,ale pořád jsem si myslela,že to zvládnu sama s AD,ale zvolila jsem terapii,které jsem se léta bránila,teď se mlátím pomalu do hlavy proč jsem nezačala na ty terapie chodit dřív.
Nell, 23.02.2011 10:52:58, IP: ***.***.135.28, #127754
Ahojky zlatíčka :-) Tak já dnes opět v naprosté pohodě, ale odjíždím na terapii a na psychárnu, takže bude určitě neurol, agorafobie a PP nemají rády cestování, tak mi to zatím bez neurolu nejde, ale pokud je to jen jednou za týden, tak to nevadí :-) Všem přeju, aby bylo co nejlíp a ta mrcha už navždy opustila vaše hlavinky. Tak se zatím mějte, páček :-)
miki, 23.02.2011 14:39:36, IP: ***.***.37.30, #127767
Ahoj Marto, ano jsem z Brna. Já taky v rámci možností funguju skoro normálně. Chodím do práce, mám své zájmy, rodinu, ALE .... PP mě chytla poprvé před necelými sedmi lety a postupem času jsem AD snižovala a potom brala dlouhou dobu jen čtvrt, což prý není ani účinná dávka, ale i jako placebo to fungovalo a potom jsem půl až třičtvrtě roku nebrala nic bylo mi fajn. Jenže potom mi onemocněl otec a po třech měsících umřel a teprve až jsem zařídila všechny věci kolem pohřbu atd, tak se mé tělo zhroutilo a přišel nový a hodně silný záchvat paniky a zase jsem musela začít brát léky. Pomáhají mi, ale stejně z nich chci časem pryč a hledám cesty. Zkouším jógu, ta je taky super a kamarádka mi doporučovala kineziologii a od Tebe mám teď kontakt na terapie. Zkusím cokoliv, časem z toho chci ven. Bohužel je vidět, že se to může vracet i po hodně dlouhé době. Terapie je individuální nebo skupinová ? Díky za kontakt, raději dám na doporučení někoho se zkušenostmi. Hezký zbytek dne. Mirka
Marta, 23.02.2011 15:38:00, IP: ***.***.228.225, #127779
Miri,přesně tak to bylo i u mně,začala jsem s AD,chodila jsem cvičit a bojovala sama se sebou.U mně to začalo při stresu ze zkoušek na doškolování,neměla jsem moc času na učení,ještě jsem se rozváděla a dvě děti k tomu,šílený stres.Měla jsem tlak na prsou,nemohla dýchat,spát atd.Prošla jsem všema možnýma vyšetřeníma,nic nenašli a už jsem byla odkázána na psychiatrii.Kineziologie mi moc nic nedala,AD mi sice pomáhaly,ale jen dočasně,někdy mi bylo z nich zle od žaludku,nebo jsem byla tak malátná,že jsem několik dnů nemohla z domu.Před 3 měsíci jsem na doporučení začala chodit na ty terapie k p.psycholožce,první měsíc jsem chodila i 2x v týdnu,teď chodím 1x týdně a nemusím vůbec AD.Cítím se moc dobře a po těch letech s AD je to pro mně obrovský úspěch.Miri,přeji hodně sil .Marta
EVIK, 23.02.2011 17:23:02, IP: ***.***.110.136, #127789
marti a bolivala te i hlava a takove divne stavy v hlave tlaceni atd.....sem tam to mam...
        Předchozí   1 .. 334335336337338339340 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.