Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Nell, 19.02.2011 20:55:58, IP: ***.***.135.28, #127317
Tak vidíš,jak jsi šikovná, já jsem od začátku léčby tj. 18.10.2010 ještě ani tu krabičku nesnědla :-) Snažila jsem se vždy bez toho a nechávala jsem si ho až někam pojedu. Ještě tam mám 8 tablet :-) Neboj nic, jednou už bude opravdu fajne, jen musíš vydržet, máš ještě krátkou dobu ad, tak vzhůru do boje :-)
zzzdenka, 19.02.2011 20:59:38, IP: ***.***.202.53, #127319
Tak eviku drž sa.Takto nejak aj mne AD zabrali,síce až po dvoch mesiacoch, ale zrazu dokážeš robiť veci s kľudom.Občas ešte prišlo malé vytočenie, ale buď som to rozdýchala alebo dala polku lexaurinu.Ale to bolo fakt raz za čas.A nieže budeš robiť vedu, keby ťa motáky obťažovali, to trvá krátko a zasa budeš v poho.Som si čítala denník, čo mi dr. kázal písať a až teraz si uvedomujem ako som od prvej návštevy u dr. pokročila.
Nell, 19.02.2011 20:59:41, IP: ***.***.135.28, #127320
Ahojky Dájo, to mi chceš říct,že bereš dvoje ad najednou? To je tedy síla, no hlavně, aby to zabíralo, je fakt, že je bereš teprve krátkou dobu, než se to do toho mozku dostane, bude ještě chvíli trvat :-) Každopádně jsem zvědavá jak jsi zvládla ten fotbal a pivko :-) Blbý myšlenky jsem mívala taky a není to tak dávno, ale to je teda pěkně hnusnej pocit mít kraviny do kravína v hlavě :-( hmmmma to chvění, taky pěkně hnusný, občas to se mnou ještě zachvěje, ale jinak je opravdu báječně, tak se drž, určitě taky jednou bude a dá to pokoj, držím palce !!!!
evik, 19.02.2011 21:00:08, IP: ***.***.110.136, #127321
ty brdo to jsi dobra z ejsi nesnedla jeste ani krabicku ses machr , ale znam jendu pani a ta ho jedla mesic 3 krat denne cetla sem z enavyk zacne az zaz dva mesice... prej 4 tydny s emuze brat... ale ja jeste stoho tri ztratila pac sem si odstrihla do kabelky a nekde se vytratili
evik, 19.02.2011 21:04:37, IP: ***.***.110.136, #127322
nell chtela sem se zeptat pac ma psychitr. tam v pondeli nebude muze se na ad a neurol brat treba paralen nebo tabletka od bolesti hlavy
Pepi, 19.02.2011 21:09:50, IP: ***.***.221.195, #127323
Eviku můžeš si dát paralen, i nějakou tabletku na bolení hlavy. AD působí na úplně jiné receptory, nebije se to s ostatníma lékama. Tak mi to vysvětlovala psychiatrička.
evik, 19.02.2011 21:12:37, IP: ***.***.110.136, #127324
aha dik na to sem se ji zapomnela zeptat....mela sem jit ted v pondeli ale volali me ze tam nebude , z e se mam preobjednat proto se ptam.....
Nell, 19.02.2011 21:25:34, IP: ***.***.135.28, #127325
Jasan, můžeš si vzít paralen, ibalgin nalgesin, prostě všechno možný co je proti bolesti, fakt se to s tím netluče a když, tak bys to měla napsaný v příbalovém letáku :-) No já jsem se právě dost trápila,jestli mám brát ten neurol nebo ne a tak zvítězilo to, že to přežiju a přežila :-) Ale na dlouhou cestu si ho bohužel brát musím, prostě mi to bez něj nejde, ale stačí mi si vzít jeden 0,25 a celý den jsem pak v poho :-)
Nell, 19.02.2011 21:49:31, IP: ***.***.135.28, #127328
Jasan, já taky neříkám študovat je od a do z, ale mrknout se případně s čím se dají kombinovat, vím,že moje známá dostala ad, přečetla si celý leták a měla naprosto všechny vedlejší účinky které tam psali :-) Já je taky nečtu, jen mám těch prášků víc a tak se musím vždy na začátku léčby podívat s čím to můžu kombinovat a s čím ne.
Pepi, 20.02.2011 8:33:46, IP: ***.***.221.195, #127343
Nell, tvoje známá mi připomíná mě :-). Já jsem si přečetla příbalový leták celý a potom jsem měla ad půl roku doma na stolku, než jsem je začala brát, hrozně jsem se jich bála. :-)
Dája, 20.02.2011 9:51:17, IP: ***.***.168.58, #127348
Ahoj Nell,k Citalecu mi doktor přidal Trittico,mám to třetí den,zatím žádné výrazné změny,dělí se to na třetiny a postupně se to přidává,tak uvidíme,snad to bude dobré.Někdo tady psal,že mu Trittico nesedělo,doufám,že to nebude můj případ:-) Dajko,takové pocity s bodáním naštěstí nemám,spíš se nožům vyhýbám,jako někdo tramvajím a vlakům atd.Kromě neurolu bereš i nějaké jiné léky,třeba ad?Eviku,gratuluju za včerejší karneval,vidíš,jak se to objeví,tak i najednou se člověk probudí a je mu líp,drž se.Hezký den.
evik, 20.02.2011 11:19:19, IP: ***.***.110.136, #127355
devcata sem to zakrikla, v noci sem nemohla usnout a pak v noci brneni rukou a jako bych je necitila a jak popisujete hlava mimo telo takovy zvlastni pocit v mozku , a dnes rano ej to lepsi ale uz sem si myslela ze me bude dobre holky HOLKY CHCI S E ZEPTAT SETKALI JSTE SE NEKTERA NEVIM JAK TO POPSAT TAKOVY POCIT JAKO V HLAVE JAKO BY JSTE CITILI JEN MOZEK A JAKO BY JSTE TSE CITILA BLBE TAKOVE TLACENI OD MOZKU A JAKO BYS TE TO NEBYLA VY NEVIM JAK TO POPSAT A ZE SE ASI ZBLAZNITE JE TO NORMALNI ZAS NEVIM KDY TO PREJDE, A JESTE NECO ME NAPADLO CO KDYZ DOKTOR DIAGNOSTIKUJE PP A VY TO NEMATE A JITE ANTIDEPRESIVA.......SAKRA A VCERA ME BYLO TAK DOBRE .... PROC ZAS NENI
Nell, 20.02.2011 12:11:56, IP: ***.***.135.28, #127359
Ahojky Dájo, tak snad už konečně bude dobře, když ti přidal další, držím palce, ostatně jako všem tady na diskuzi, ať ti po nich není špatně, ale den ode dne ať je líp a líp. Eviku, taky gratuluju ke zvládnutí karnevalu, ale ....... už se v tom zae šťouráš a rejpeš? Psala jsem ti, že ad budou zabírat až za dýl, bereš je teprve moc krátkou dobu, tak musíš vydržet, uvidíš, pak se to zlepší. Nesmíš nad tím tolik přemýšlet, i před spaním zaměstnávej mozek, třeba počítej, nebo něco podobného - hlavně se nešťourej ve svých stavech jak ti je nebo není. Uvidíš, že se to srovná a bude dobře :-) Tak Pepi, takhle já jsem to měla přesně s neurolem jak jsem se ho bála :-) nakonec jsem se překonala a začala ho brát, protože mi bylo fakt hrozně, naštěstí je to za mnou :-)
zzzdenka, 20.02.2011 12:15:13, IP: ***.***.63.107, #127360
Evik to je úplne normálne.Ja to tiež mala, preto ti predtým písala, že nezľakni sa ak zas ťa to chytí, ono to prejde a bude už len lepšie.
Tak sa neplaš, a ak si veľmi vydesená šupni pol neurolu, ale pomalým dýchaním sa to dá tiež ukočírovať.
Šárka, 20.02.2011 13:08:12, IP: ***.***.37.9, #127366
Ahoj Evi, já už beru prášky přes půl roku tak jsem si myslela že konečně zabrali a budu zase ok. Nevím co se stalo že to na mě takhle skočilo. Doma je všechno relativně v klidu. Dala jsem si na noc půl Rivotrilu a docela jsem i spala. Ráno to tedy bylo horší ale teď už je to docela dobrý. Jen se zase začíná objevovat úzkost.
        Předchozí   1 .. 331332333334335336337 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.