Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

zzzdenka, 19.02.2011 18:26:14, IP: ***.***.92.181, #127281
Vďaka za reakce.Ja sa cítim dobre, len ma trápi, či sa niečo nepokazí, keď to nevezmem.
Ja lexaurin ani neurol už neužívam, zaťaľ nebolo treba.
Mňe zatiaľ pri panike pomáha pomalé dýchanie
evik, 19.02.2011 18:55:14, IP: ***.***.110.136, #127284
zdeenko tak pokud s e bojis a mas nejaky papir co uzivas tak zajdi nekam na pohotovost treba ti leky daji......
Nell, 19.02.2011 19:18:17, IP: ***.***.135.28, #127288
Ahojky panikařící zlatíčka :-) Tak koukám, že u někoho malé zlepšení, u někoho naopak, je to děs, těším se na den, až tady všichni budete psát, jak je vám fajne :-) Hrozně vám to všem přeju, je to fakt paráda pocit nemít žádný příznaky tý potvory, dneska mi je zas skvěle, i rýma přešla :-) Pepi, to už bereš dost dlouho ad a pokud ti stále není dobře, tak to řekni psychiatričce, třeba ti k tomu přidá ještě další a pak se rozhodne,které pro tebe budou lepší, já je beru teprve 4 měsíce a fakt se cítím skvěle. Vůbec se neboj jí to říct (nebo jemu) určitě si s tím poradí a ty se pak budeš cítit fajne :-) Já mám pořád problém s tím cestováním, to mi teda fakt nejde, ale jinak naprosto bez problémů. Cestování se mnou řeší na kognitivně behaviorální terapii, ale zatím jsem měla tři sezení, celkem jich bude 12, tak jsem na to zvědavá. Pokud jsi zzzzdenni (pardon, teď nevím kolik tam těch zetek máš) :-) bez ad, tak se ti určitě nic nestane, nevím jak dlouho je bereš, ale jejich účinek se jen tak z těla nevytratí, musí se čekat delší dobu, myslím, že 14 dnů, takže nezoufej, pokud na tebe přijde záchvat, tak ho rozdýcháš, jsi šikovná, já třičtvrtě hodinovou ataku rozdýchat opravdu neumím. Neboj nic, v pondělí si dojdeš pro nové a bude zas vše ok. Vůbec na to nemysly :-) Hlavu mimo tělo a kolapsové stavy znám taky velice dobře a též bláznivé myšlenky, třeba že skočím pod tramvaj, tak jsem se raději vyhýbala ulicím, kde jezdí tramvaje, ale to bylo zezačátku, pak jsem se cejtila zbytečná, prostě úplná nula, totálně mě to degradovalo až k zemi, ale postupně se to zlepšovalo a zlepšovalo a dneska je to fakt ok :-) Tak vám tady všem přeju, aby to bylo jen a jen ok a žádná panika ani její příznaky !!!! Mějte se kráááásně a bojujte !!!!!!!!!!!!!!!
Šárka, 19.02.2011 19:19:16, IP: ***.***.37.9, #127289
Ahoj všichni, jsem tu poprvé. V létě mě odvezla rychlá a v nemocnici mi konstatovali že mám panickou poruchu. Ležela jsem i týden v nemocnici aby mi nasadili AD. Nyní beru Remeron 30 na noc. Po 3 měsících od nasazení AD mi bylo relativně dobře. PP jsem měla díky problémům s tchýní u kterých s manžele a dětma žijeme. Nyní aniž by byli nějaké problémy je mi už třetí den mizerně. Točí se mi hlava, mám střevní potíže, úzkosti a chce se mi brečet. Ale nemám k tomu žádný důvod. Chci se vás zeptat, může toto na mě najednou z ničeho nic skočit? A jsou to příznaky PP? Snad mi někdo odpovítě. Díky
Nell, 19.02.2011 19:25:45, IP: ***.***.135.28, #127291
Ahojky Šárko, to máš dobrý, když ti hned v nemocnici diagnostikovali PP, u mě na to v nemocnici nepřišli, až po měsíci děsu a běsu v práci jsem pak odpadla a manžel mě objednal na psychiatrii. Ty píšeš, že užíváš Remeron 30 na noc a nic jiného k tomu? A jak dlouho ho užíváš? V příbalovém letáku jsem četla, že nejvyšší možná dávka denně je 45 mg a navíc tam čtu, že je to k léčbě deprese, o panické poruše ani zmínka. Věř tomu, že buď ti ten prášek už nezabírá vůbec, nebo jen málo a chtělo by to asi nějakou změnu. Nejsem doktor, ale je to celkem logické. Opravdu příznaky, které teď máš jsou příznaky PP. Myslím,že doktor by ti měl napsat léky přímo určené na panickou poruchu a úzkosti a také něco na uklidnění - nebereš Neurol nebo Rivotril či něco jiného?
Nell, 19.02.2011 19:43:52, IP: ***.***.135.28, #127295
Když ti řekli, že máš PP, pak nechápu proč ti napsali Remeron, ten je jen na deprese. Fakt nejsem doktor, ale asi by bylo dobré prášky změnit, fakt nevím, tohle se ale stává, když už prášky moc nezabírají. Ano je to možné, že se toto najednou může z ničeho nic stát, je to jen dnes, nebo to už trvá dýl? Záleží na tom, kolik dní to máš a jestli když si k tomu vezmeš Rivotril, se to nezlepší. Zkus si o tom co nejdříve popovídat s doktorkou, já třeba beru Prothiaden, začínala jsem na 25 mg a teď jsem na nejvyšší možné dávce za den Prothiadenu 75 mg, tj. 300 mg a neurol při velkých potížích. Ale v tom letáku u Prothiadenu 75 je napsáno, že se používá při panické poruše a úzkosti, Remeron to tam nemá. Tak, jestli je ti fakt tak zle, tak zkus ten Rivotril. Pokud se to ani tak neuklidní, pak utíkej po víkendu k doktorce a všechno jí řekni. Nezapomeň, že PP nemusí mít důvod a nastoupí kdy se jí zachce, třeba atakou a třeba tím, že je člověku zle !!!
Šárka, 19.02.2011 20:02:48, IP: ***.***.37.9, #127297
Objevilo se to u mě ve středu. Najednou z ničeho nic se mi začala točit hlava, klepaly se mi ruce a měla jsem střevní potíže. A pořád je to podobné. S tou hlavou je to lepší ale zase se mi špatně dýchá. Jsem na MD tak potřebuju fungovat.
Nell, 19.02.2011 20:10:34, IP: ***.***.135.28, #127300
To je mi jasné,že potřebuješ fungovat, tak zkus ten Rivotril, měl by tě hodit do klidu, o víkendu to s ním přežiješ a pak zajdeš co nejdřív k doktorce, ať ti změní dávkování nebo dá něco jiného. Držím palce !!!!!!!!!!
Šárka, 19.02.2011 20:23:53, IP: ***.***.37.9, #127302
V pondělí ji určitě zavolám. Snad to zítra zvládnu. Hlavně že v noci spím. Díky
evik, 19.02.2011 20:24:25, IP: ***.***.110.136, #127303
cau sarko vim jak ti je me ted bylo tri dny uplne na umreni dnes je o neco lepsi mam PP, a beru zoloft na panickou poruchu ted uz sem na 100 mg zacinala sem 25 mg, a k tomu mam neurol trikrad denne podle potreby, ale zoloft beru 22 druhy den ale dneska rano sem dokazala vstat i s postele a bylo me dobre tak treba uz nastupuje malinky ucinek a zdravim nell evik
evik, 19.02.2011 20:27:36, IP: ***.***.110.136, #127305
dnes sem si dala i jednu kofeinovou kavu jinak pikju bez kofeinu.....mam rada kavu mnam
DAJKA, 19.02.2011 20:34:02, IP: ***.***.234.218, #127307
VŠECHNY VÁS MOC ZDRAVÍM , MÁM PP JIŽ 12LET, JE TO MOC DĚSNÝ, JENŽE JSEM ZÁVISLÁ NA NEUROLU , NBERU VŮBEC VELKÉ DÁVKY , DO DNEŠKA JSEM TO ZTÁHLA NA 0.50 MG , NEJDE MI TO VÍCE , ANI ZA NIC . ONO SE TO ZDÁ , ŽE TO JE MÁLÁ DÁVKA , JÁ KDYŽ SI TO NEVEMU KAŽDÉ RÁNO , TAK SE KLEPU , JSEM NERVOZNÍ JAKO PES , PÁLÍ MĚ V HLAVĚ , RAMENOU , NĚKDY CELÉ TĚLO . JSEM Z TOHO VYŘÍZENÁ . TAKÉ JAK JSEM STÁLE NERVOZNÍ , TAK BYCH JEDLA A JEDLA .JSEM RÁDA , ŽE JSEM VÁM TO ASPON NAPSALA, JE MI SMUTNO .MĚJTE SE TAK JAK TO PUJDE DOBŘE , TYHLE STRÁNKY JSOU K NEZAPLACENÍ , JE MOC DOBŘE , ŽE SI TU LIDIČKY MOHOU VYLÍT SRDÍČKO O TĚCH S VÝCH POTÍŽÍCH .DAJKA
Nell, 19.02.2011 20:34:39, IP: ***.***.135.28, #127308
Čauky Eviku, to jsem ráda,že je ti dobře,tak držím palce, ať už to vydrží :-) !!!!!!!!!
DAJKA, 19.02.2011 20:41:05, IP: ***.***.234.218, #127310
AHOJKY DÁJO , MĚ HROZNĚ VADÍ NOŽE , MÁM TAKOVÉ NUTKÁNÍ TEN NŮŽ VZÍT A BODAT A BODAT , TŘEBE DO POLŠTÁŘE M NEVÍM PROČ TO JE , ALE JE TO TAK AHOJKY DAJKA
evik, 19.02.2011 20:42:11, IP: ***.***.110.136, #127312
nell dik uvidime KEZ BY VYDRZELO, MODLIM SE TO JE CLOVEKU PAK HEJ A UZ HO I NECO BAVI ..... nechci to zakriknout abych zitra nepsala brrr me je zle , ale urcite i to dojde nekdy dnes jen jeden neurol 0.25 a zitra pokud me bude dobre tak uz na nej kaslu...od zacatku lecby sem snedla jen jednu krabicku....0.25 tkoveho
        Předchozí   1 .. 330331332333334335336 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.