Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

EVIK, 01.03.2011 13:44:40, IP: ***.***.110.136, #128313
JO TAK TO JE DOBRE TED UZ MA BYT HEZKY
Jája, 01.03.2011 18:04:54, IP: ***.***.25.97, #128321
Chodím taky na Zumbu asi 4 měsíce,vyklepáná jsem než se začne cvičit,potom jsem v pohodě.Mě vadí spíš ta plná šatna.Jinak jsem moc ráda nakupovala,vše se změnilo na mateřské.Nechápala jsem co se se mnou děje,motání hlavy,všechno jsem tak nějak vnímala víc než dřív.V práci poslední dobou radši zůstanu sama v kanceláři,než abych pokecela s ostatníma.Všechno mě tak nějak víc zatěžuje hlavně i prkotiny,nad kterýma ostatní mávnou rukou.
Jarka, 01.03.2011 19:33:11, IP: ***.***.119.72, #128324
Ivetkojá si myslím, že nejlepší by bylo jít do práce...mě vyděsí každá prkotina, ale dokáže to pěkně rozhodit...mě kamarádka taky pořád tahá na zumbu, ale já nevim, bojim se, ale vím, že bych to měla překonat a nevzdávat to....ach jo, to jsou problémy. Když to řekneš někomu, kdo to nezná, tak na tebe koukají jak na blázna..pa a zase napiš
Doky, 01.03.2011 22:42:05, IP: ***.***.227.103, #128337
Ahoj Emo, skoč si na neurologii a nechej se tam pořádně vyšetřit, mohlo by jít také o roztroušenou sklerózu, měla jsem stejné problémy, i včetně panické poruchy, ale ty závratě, dřevěné nohy apod., ať Tě na ni vyšetří. Roztroušená skleróza není žádná tragédie, nesnižuje délku dožití a když se tomu budeš věnovat, budeš problémy minimalizovat, popř. na to dostaneš nějaké léky, jestli jseš mladá. Držím pěsti.Je to jen typ, ale máš stejné problémy jako jsem měla já.
evik, 02.03.2011 8:00:29, IP: ***.***.110.136, #128367
dobre ranko vsem
Nina, 02.03.2011 11:25:38, IP: ***.***.189.0, #128396
Ahoj, taky už patřím mezi vás. Kdysi jsem již měla panické ataky v životě, ale nějak jsem se tomu nepoddala a časem to přešlo, měla jsem je jen sem tam. Před lety jsem se léčila na deprese, psychiatrička mi napsala AD, mluvila se mnou, našla jsem novou práci, později partnera a vše se srovnalo, přestala brát před pár měsící AD, byla jsem šťastná do vánoc 2010. Pak o vánocích jsem si dala trochu více alkoholu, druhý den byla nervozní a bála se že se mi deprese vrátí, tak jsem začla brát AD znova co jsem měla doma a hned celou tabletu 1 denně citalopram 20mg, to byla velká chyba dnes už vím, během pár dní mě popadly šílené deprese, nervozita a úzkost. Nebylo to k vydržení tak jsem vyhledala opět psychiatra v místě bydliště, jelikož jsem se provdala za německého přítele a přestěhovala se do Německa já stále německy dobře neumím tak jsem byla šťastná, že psychiatr. On mi doporučil zvýšit citalopram na 30mg, tak jsem to udělala a do dvou dnů mě v noci přepadla panická ataka. Brala jsem ještě pár krát 30mg, ale ataka neustopila a tak zašla k praktickému lékaři, tam mi doporučila jít zpět na 20mg, to beru asi 5 dní, ale pořád se mi ataky v noci vracejí, už mám strach jít večer spát, proto nemohu ani usnout. Přes den se pak cítítm unavená a třepu se. Snažím, se něco přes den dělat, ale mysl ne a ne odvrátit. Jsem objednaná též psychologovi, ale až v půli dubna. Jinak mám i autoimunní thyreoiditis, na to beru L-thyrox 50 .
Pokud mi bude někdo chtít poradit jak s tím bojovat, nebo co pro sebe udělat budu jen ráda.
Marta, 02.03.2011 17:16:43, IP: ***.***.130.89, #128430
Zdravím všechny,dnes mám zase po terapii,už 4 měsíc bez Neurolu,cítím se moc dobře,žádné ataky po 6 letech,doporučuji chodit na terapie,ale najděte si dobrého psychologa,bojuji a doporučuji vám všem,nevzdáveje to,jde to.Hezký den Marta
zzzdenka, 02.03.2011 18:09:25, IP: ***.***.80.171, #128435
MARTE. A na takej terapii čo sa deje? Nejakú minulosť rozoberáte, alebo relaxujete?
Ja na terapie nechodím , berem AD, ale tie mi hneď na prvý krát zabrali, nedám na ne dopustiť
Jarka, 02.03.2011 20:15:38, IP: ***.***.119.72, #128442
AHOJ NINO, neboj se, nic se ti nestane a pokud ataky přicházejí večer tak si prostě řekni dnes to bude v pohodě, vím jak je to těžké...sama tím trpím taky, ale většinou přes den,,,A jaké máš ataky? A to ve spánu nebo před spaním?Měla by si brát něco na uklidnění- neurol, rivotril.at ti poradí lékař..Napiš Jarka a drž se...bude zase dobře :)
Nina, 02.03.2011 21:09:03, IP: ***.***.189.0, #128461
Jaruško, děkuji za podporu. Nejdřiv to bylo ve spánku, vždycky mě to probudilo, teď se mi přitěžuje již před tím než jdu do postele, mozek si to nějak již pamatuje. Neurol mám, ale snažím se brát nižší dávku, pomáhá jen částečně.
Marta, 02.03.2011 22:07:26, IP: ***.***.130.89, #128465
Zdeni,mně AD nedělaly moc dobře,léta jsem byla z nich unavená,ospalá,někdy i třes,sice při atakách mi taky zabraly,ale terapie mi dělá moc dobře,zašli jsme taky do minulosti,hledali problém,který všechno způsoboval,teď to rozebíráme,má psycholožka má na to takovou dobrou metodu,dodává mi to neskutečně moc vnitřní energie a cítím jak je mi pořád líp,spím celou noc,což je už co říct a denně jsem mezi lidma,což jsem léta nebyla schopna.Všem hodně sil a dobrou noc Marta.
Jana, 02.03.2011 23:41:57, IP: ***.***.241.2, #128471
ahojky vsem muzu se zeptat co se na te terapiji deje.Ja uz se lecim 3 roky pes rok mi bylo vazne suprove a tet je to spet a nejak se toho nemuzu zbavit uz je to moc dlouho a pomalu prestavam verit ze zas budu moc vklydu zit a zivot si na plno uzivat.Je pravda ze pokud se lecite s PP tak nesmite vubec pit alkohol premislim jestli se mi to nevratilo kuli tomu ne ze bych den co den pila to ne ale nez se mi to vratilo tak to bylo casteji tak 3krat do mesice muze to bit ta pricina dekuji vsem za radu dobrou noc
Tonička, 03.03.2011 8:37:24, IP: ***.***.249.51, #128500
Všechny vás moc zdravím,slibila jsem si,že až mi bude dobře,tak jsem taky napíšu a třeba to bude někomu k užitku.I já jsem tu před 3měsíci,hledala odpovědi a pomoc.Zoloft už užívám podruhé,poprvé když bylo mému synovi 8 měs.,objevila se u mě úzkost,motání hlavy,deprese,tenkrát jsem vůbec nevěděla co se se mnou děje,nikoho jsem neznala,kdo by měl tuto nemoc.Až když už jsem dva měsíce nespala a neměla zájem o nic jsem navštívila psychiatra,sstrašně jsem se bála,že budu oblblá a nebudu už nikdy normálně fungovat.Doktor mi dal zoloft a na spaní neurol.Po deseti dnech jsem neurol přestala užívat a zoloft mi zabíral hodně rychle,ale tenkrát mi bylo 22let.Zoloft jsem uzivala 8 let nejnižší dávku 50mg denně.Ani jednou se u mě během léčby neobjevila úzkost.po 8 letech jsem zoloft vysadila,nebrala jsem ho 5 let,cítila jsem se dobře,ale člověk začne zase všechno vnímat naplno a já jsem hodně citlivej člověk,kterej řeší každou blbost.V říjnu 2010 jsem zacala mít problémy se žaludkem,pálení ,bolesti,nadmutost...přišly různé léky...už jsem byla objednána na hadici.....až mi jeden doktor udělal sono a řekl mi ,že mám solární sydrom a že je to všechno psychicky a že se to léčí AD.Teprve v ten okamžik mi to došlo,že mé uzkosti tentokrát nemám v hlavě,ale v žaludku.Návštívila jsem opět psych. a ten se vůbec ničemu nedivil a řekl,že mi dá opět zoloft a k tomu neurol,kdybych nemohla spat.Tak jsem ho začala brát opět,ale tentokrát mi bylo hrozně zle,začala hrozná uzkost,pálení těla,třes,pocení,zrychlené myšlenky.Neurol jsem brala jen na noc,protože jinak bych vůbec nespala 1mg.Pořád jsem se snažila neurol vysadit,bála jsem se ,že budu na něm zavislá,ale jakmile jsem ho snížila,nespala jsem a přes den mi bylo o to hůř.Až po 2 měsících se začaly objevovat dny kdy mi bylo líp,ale stále jsem bez neurolu nespala,léčbě jsem přestávala věřit a říkala jsem to svému doktorovi,že se mi to nezdá,že je mi pořád blbě,když to už beru 2 měsíce,ale on si stál na svým,ať to vydržím,že to zabere.Ano zabralo ,ale trvalo to 3 měsíce a neurol už vubec neberu,říkám,že tentokrát jsem prošla očistcem a že brát už to nepřestanu,protože ten začátek už zažít nechci.Tak jediné co můžu říct,snažte se to vydržet a neměňte hned léky,to taky není dobře,klidně si pomozte neurolem,až zabere AD,tak se ho postupně zbavíte,jsou lidi kteří ho k tomu musí brát,ale pořád stejnou dávku a nemusí zvyšovat.Přeju Vám všem ať je vám líp....myslím,že ale jedno pozitivum to má,kdo si projde tím čím my,ví,že v životě jsou mnohem důležitější věci než peníze atd.
Nina, 03.03.2011 8:52:51, IP: ***.***.189.0, #128504
Ahoj Toničko, taky jsem neměla poprvé problémy s AD já brala citalopram, ale když jsem se k němu vrátila po pauze tak taky mám ty šílené stavy, beru ho zatím 2 měsíce, chci tomu dát ještě šanci pak se poradím.
Dědek, 03.03.2011 9:00:14, IP: ***.***.209.251, #128513
a co tomu říkali chlamydie
        Předchozí   1 .. 341342343344345346347 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.