Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > rakovina slinivky břišní

Diskuse - rakovina slinivky břišní

Tina, 13.03.2018 0:38:11, IP: ***.***.229.89, #217165
Hrozne smutne, tahle pitoma nemoc....
Tina, 13.03.2018 0:41:40, IP: ***.***.229.89, #217166
Dosud jsem tu necetla o doktoru Landovi, byl tuhle v poradu J. Klimy, jak jsem byla upozornena, jeden pripad jeho fytoterapie i slinivka, rakovina, asi nahoda, kazde telo nejspis reaguje jinak...Lékaři mu dávali necelý rok života. Dnes je Martin Hruška (71) podle svých slov zdravý jak rybička. Kdo za to může? Kromě chemoterapie také doktor Jiří Landa. „Loni v létě se mi najednou udělalo zle. V motolské nemocnici mě přijali s bolestí břicha. Myslel jsem si, že to je nějaká běžná nevolnost, která jen hodně bolí, ovšem skutečnost mě šokovala,“ říká Martin Hruška. Na interně prošel vyšetřením na „CéTéčku“ a po něm okamžitě putoval na oddělení onkologie. „Objevili mi zhoubný nádor na slinivce. Měřil téměř tři centimetry a už mi z něj vystřelovaly metastázy do jater,“ dodává dnes už opět čilý důchodce. Šokovanému muži dávali lékaři tři, v nejlepším případě devět měsíců života při podstoupení nepříjemné léčby chemoterapií. „Můj známý mě v tu dobu seznámil s Jiřím Landou. Neměl jsem co ztratit, tak jsem ochotně souhlasil s jeho fytoterapií. Spočívala v užívání bylinných směsí a tinktur. Přitom jsem dál poslouchal lékaře v Motole na slovo. Nic jsem nezanedbal. V září jsem šel na podrobnou kontrolu a doktor nevěřil svým očím. Řekl doslova, že to ještě nikdy neviděl. Metastázy se zapouzdřily a nádor měl o centimetr méně! Dneska, kdy s vámi mluvím, nemám v těle žádný nádor, které by cétéčko našlo a cítím se velmi dobře. Samozřejmě čistý úplně nejsem, jsem stále v plné péči motolské nemocnice, pořád je trochu zasažená krev, jsou tam nějaké markery, ale je mi fajn. Hodně jsem se srovnal psychicky,“ uzavírá neuvěřitelný příběh Martin Hruška. „Pan Hruška ode mne dostal kompletní fytoterapii. Čaje a byliny,“ prozradil stručně Vašemu Kladnu doktor Jiří Landa, bývalý kladenský kandidát na senátora. „Ptejte se lékařů v motolské onkologii,“ doporučil. „Neřeknu vám k tomu nic. Nemohu,“ uzavřel téma MUDr. Zdeněk Linke, primář oddělení onkologie Fakultní nemocnice Motol.
Tina, 13.03.2018 0:54:11, IP: ***.***.229.89, #217168
Jiří LANDA,Absolvent fakulty všeobecného lékařství v Praze s atestací z oboru gynekologie a porodnictví se už 20 let naplno věnuje takzvané fytoterapii. Tedy léčbě bylinami. Pacientům z nich míchá čaje. Je-li pacient, který má stanovenou diagnózu a rozjíždí se onkologická léčba a přidá se k tomu fytoterapie, tak se zvýší šance. Jsou byliny, které dokážou zvýšit účinnost toho cytostatika a minimalizovat jeho nežádoucí účinky. Takže pacient má větší šanci dostat víc sérií chemoterapie, který zase mají větší šanci zlikvidovat větší počet nádorových buněk. Julius ŠPIČÁK,přednosta Kliniky hepatogastroenterologie IKEM Asi na samém počátku mě to prostě jako překvapilo, ale pak skutečně prostě jsem začal s doktorem Landou systematicky spolupracovat. redaktorka Na kolik u pacientů zabírá pouze onkologická léčba nebo léčba s fytoterapií, se neví. Neexistují žádné relevantní studie, ale to je lidem v kritických životních chvílích asi jedno. Za zmínku stojí případ muže s rakovinou slinivky břišní. Po onkologické léčbě spojené s fytoterapií zachytili lékaři tento výstup. Jiří LANDA, Proti minulému vyšetření regrese nálezu TU to je tumor, co je nádor, dnes v oblasti přesvědčivé ložisko nediferencuje. Regrese jaterních meta ložisek, játra bez diferencovatelných ložiskových změn. To znamená, že došlo k regresi, jak metastáz, tak nádoru na pankreatu. Jako kazuistika je tohle velmi zajímavé a takových kazuistik mám několik.
Tina, 02.04.2018 18:06:15, IP: ***.***.229.89, #218419
Vědci z Liverpool University zjistili, že užití dvou konkrétních léků najednou může pacientům s rakovinou slinivky břišní zlepšit šance na život a prodloužit ho na více než pět let od první diagnózy. Při lékařských testech výzkumníci zjistili, že 29 procent pacientů, kteří dostali zároveň chemoterapeutika gemcitabine a capecitebine, žijí s rakovinou déle než pět let.
Tina, 02.04.2018 18:23:03, IP: ***.***.229.89, #218420
Co hypertermické intraperitoneální peroperační chemoterapie, HIPEC, lecba rakoviny pomoci horké laváže cytostatik,...nevim zda pankreas, prof Antoš, prof Krška
Tina, 02.04.2018 18:28:31, IP: ***.***.229.89, #218423
Liposomal vit.C...zkusenost?
Anonym, 12.04.2018 21:52:01, IP: ***.***.229.89, #218916
Peníze prehazujeme vidlema, jsi do pr...socko
X, 12.04.2018 21:52:16, IP: ***.***.229.89, #218917
Peníze prehazujeme vidlema, jsi do pr...socko
X, 12.04.2018 21:52:21, IP: ***.***.229.89, #218918
Peníze prehazujeme vidlema, jdi do pr...socko
Tina, 13.04.2018 12:19:00, IP: ***.***.229.89, #218946
„Máme velmi zajímavé výsledky u zhoubných onemocnění. Máme i pacienty, kde jsme dokázali podpůrnou léčbou dosáhnout úplného vyléčení rakoviny tlustého střeva, nebo pacienta, který přežil rakovinu slinivky břišní s metastázami do jater. Tato nemoc přitom zabila zakladatele Applu Steva Jobse, herce Patricka Swayzeho nebo operního pěvce Luciana Pavarottiho,“ popisuje Jiří Landa.
Tina, 13.04.2018 12:47:44, IP: ***.***.229.89, #218948
Mileno, mate dalsi chemo, jak jste naposledy psala...jak se dari
Tina, 15.04.2018 0:55:29, IP: ***.***.229.89, #219012
Nevite co pri zimnici po chemoterapii. Take by me zajimalo, jestli nema nekdo zkusenost s MUDr. Tomášem Bouzkem, ktery daval herecce V. Galatikove infuze, které měly posílit zdravé buňky, kdyz odmitla chemo....Dostávala injekce na podporu imunity od primáře kladenské nemocnice, který se staral i o Václava Havla
Tina, 12.05.2018 0:13:43, IP: ***.***.229.89, #220439
Rakovina slinivky břišní 20. studie zveřejněné v American Journal of Cancer. Kanabinoidní receptory jsou vylučovány v lidských buněčných liniích nádoru slinivky břišní na mnohem vyšší úrovni než v normálním pankreatu. Výsledky opět ukázaly, že podávání kanabinoidů spouští odumírání buněk. Také snižuje růst nádorových buněk, a zastavuje další šíření pankreatických nádorových buněk. Rakovina a lecebne konopi...zkusenost?
eva, 17.05.2018 10:12:34, IP: ***.***.209.164, #221256
Tino, moc na Vás myslím, byla jsem nedávno v podobné situaci, hodně si toho ohledně téhle nemoci dovedu už asi napořád vybavit. Přeju Vám i mamince všechno co možná nejlepší, hlavně nezapomínejte na sebe, vím, jaká je tohle zátěž - starat se, rozhodovat, člověk vlastně nikdy neví, co je správně.... Ještě - taky si moc přeji, aby sem Milena napsala!
Tina, 25.05.2018 14:50:23, IP: ***.***.229.89, #222242
Evo, dekujeme, mama ted vynechala chemo na tri tydny, po deseti aplikacich, nedelalo ji to uplne dobre, ale bude pokracovat, stav je stale stejny, nic se nezhorsuje, stale by o nemoci nevedela, nebyt toho, ze diky predchozi nemoci chodila neustale na krevni testy. Spatna je psychika. Ma nyni caje od doktora Landy, coz si myslim, ze nemuze nic pokazit. On to navic doporucuje v kombinaci s lecbou. Nejake vysledky to taky miva, vse je nejak individualni, nemoc, prubeh, jak lecba zabira. Co zatim nevyzkousela jsou injekce vitaminu C, o cemz uvazovala. Nevim, nikdo o zkusenostech s nimi nepsal. Nekteri lekari jsou pro, vcetne profesora Klenera, onkolozky Garnolove aj, nekteri ne, clovek si to musi promyslet dle sebe. Zajimalo by me jak se dari Milene.
        Předchozí   1 .. 317318319320321322323 .. 327      Následující
Přidat příspěvek k tématu rakovina slinivky břišní
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.