Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Janca, 26.05.2017 11:29:48, IP: ***.***.40.27, #206817
Ahoj Evino a všichni tady. Evino nejsi zvědavá :-)je mi 51a stejně jako ty jsem úzkostná už od mládí..V mládí jsem ztratila blízkého a pak postupem času jsem měla různé strachy a myšlenky.Už když byly děti malé jsem se zabývala každou zvýšenou teplotou a tak..úmrtí bylona zhoubnou nemoc a já už viděla vše...ale nějak jsem s tím vlastně žila.s těma úzkostma..nyní se mi za poslední dva roky v životě přihodilo moc smutných věcí(zemřela mi kamarádka náhle na infarkt se kterou jsem se kam.od druhé třídy,moje milovaná fenečka také odešla za duhový most,nějaké problémy s dětma- již dospělé.Jsou hodní a pracovití ale něco se semlelo-to tady nechci psát,a pak vyhoření v práci atd.)Místo,abych si užívala jaro a klid,když už se nic ted neděje,tak jsem byla v napětí,nejradši sama,všichni mi lezli na nervy,hrozná nervozita,strach z ničeho už od rána a uvnitř těla pořád napnutí..nic mě nebavilo..Na to video se mrknu;-)
Janca, 26.05.2017 12:06:05, IP: ***.***.40.27, #206819
Pro evinu-a nejlepší na tom je,že všichni kolem mne si o mněmyslí jak jsem silná,empatická,milá a já nevím co a já jsem při tom v ....viš kde :-):-):-) i když ted snad už mín...
evina, 26.05.2017 12:46:49, IP: ***.***.244.196, #206820
ahoj janci.tak me je 57.v uvodnim prispevku jsem se prepsala.taky jsem prosla vsim moznym-velke problemy se synem v postpuberte,umrti tatinka a maminky,hodne blbe klimakterium/stejne mam pocit ze za myma nynejsima problemama stoji trochu i to dojizdejici klimakterium/a jine vselijake problemy.mne to zacalo vloni v listopadu blokadou v hrudni pateri,po mesici se to zopakovalo,byly napecene pernicky-sdcerou pernikarime-ja nemohla zdobit ,z toho nervy,vahoce uz me nebavily,a kdyz jsem se tesila na klid po novem roce,tak se mi na novy rok kously zada znovu-zasejinde-azacalo peklo.strasne uzkosti,hlavne po ranu,zacalo to bricho,totalni nespavost,nechutenstvi a zacala jsem valem hubnout.coz mne taky vydesilo,no a vsichni doma pomne chteli abych sedala dohromady,coz jsem jim splnit nemohla-takze dalsi stres a jelo to uz vlastnim zivotem.od zacatku unora uz jezdim na tu tčm,od vanoc mam dole 9kilo no ted se to hub nuti uz hodne zpomalilo.samozrejme jsem si vsugerovala ze mam vaznou nemoc.ale v unoru mi mudra delala krev,byla v poradku a sono bricha naslo jen kaminky ve zlucniku.ale asi bych musela mit tech nemoci plno,protoze to bricho boli vselijak .zacalo zaudkem,pak bolest v nadbrisku-jakoby streva-nekdy jako slepak i bolest prave strany stydke kosti a slabiny no proste ruzne.k tomuty hrudni klepacky uzkosti a desnej nepojmenovatelnej strach.ze uz je konec ,ze uz si nic neuziju, strach z bolesti ,umirani a tak.to jsem ale magor vid?a tyhle blbosti se mi pani joachymova snazi vyhnat z hlavy.neni to holt se mnou jednoduchy.tak pis,jsem rada, ze tu jsi a dekuju
evina, 26.05.2017 12:49:49, IP: ***.***.244.196, #206821
omlouvam se za preklepy, moc to s pocitacem neumim
Janca, 26.05.2017 13:47:11, IP: ***.***.40.27, #206822
Evino překlepy neřeš já nejsem taky žádný IT a jsem hlavně ráda,že si můžem pokecat:-)Tak já mám taky 7 kg dole od prosince,ale to mi neva,naopak.Sice jakým způsobem to šlo dolu bylo na prd,ale pro mě snad jedine pozitivní na tom všem..a neboj magor nejsi(i když já dneska plašila že jsem si vzala omylem dva prášky na tlak,i když to taknebylo,a už se mi začalo dělat šoufl,načež jsem si řekla-neplaš ty magore vše je o.k.a přesvědčovat se,že to tak je..)jsem tak zblblá z těch stavů po tom Cipr.že už sepředem bojim co bude..Evino tak koukám,že jsme na tom nějak podobně..já si myslím,že mám taky už hormony na pochodu do pryč.. To jste šikuly že děláte perníčky.Já na vánoce taky ráda peču a letos mě to taky už nebavilo...a pořád jsem měla jakoby málo času a pocit,že nevim co dřív-jestli odpočívat,hlídat vnoučata,nebo s kamoškou na pokec a utahaná jak jsem řekla Mudr že jsem snad vyfárala z dolů..bolel mě celej člověk..jsem ráda,že jsi tu
evina, 26.05.2017 16:04:39, IP: ***.***.244.196, #206825
janco,taky beru prasky na tlak,taky mam vnoucata,tri od dcery,13,11,6.posledni je chlapecek.ale ted na ne nejak nemam silu a to jsem se jim driv tak venovala.pernicky delame na objednavku,treba ze triceti kilo mouky.dcera ma doma zivnost na cukrarinu,pece na svatby a podobne,na vanoce cukrovi asi tak120kilo.zakladame si na tom ,ze se pece z masla a i bio surovin,tak se museji lidi i odmitat.ja dcerce pomaham spise s pernikama a vloni jsem selhala.taky jsme meli v breznu v rodine umrti a tim se mi zase vse zhorsilo.ja jsem spis velka posera. dneska mam zas nejakou krizi.mam ted hrozne malo fyzickych sil ale uz jsem aspon oproti unoru schopna komunikovat a nekdy jit i k sousedce na pokec.ale bricho zlobi futr.jsem asi vnitrne porad hodne stazena.taky me boli zada-proste lazar.porad cekam,ze se to uz zlomi
Janca, 26.05.2017 18:27:32, IP: ***.***.40.27, #206827
Tak to máte muj obdiv s tím cukrovím,vím co to obnáší a jaká je s tím práce-opravdu klobou dolů,je to piplačka..Evino nejsem vůbec zastánce AD ale musím uznat,že mně je lepší asi i fyzicky jak je beru..pravda je teda taky to,že po 15 letech jsem na neschop.abych se dala dohromady..už jsem měla pocit,že se složím a padnu na dr...Komunikace je také lepší.Ještě aby přešly ty sttrachy a hlavně to pálení a bušení..doufám,že mi bude stačit ta půlka.Vnoučky mám dva-4,5 a 2,5 roku.Co kdybys zkusila jiné AD?Ale ty už jsi vlastně zkoušela..Já se cítím o něco lépe než před nima,co se týče žaludku a takového toho normálního fungování..jinak když přijde pálení jsem posera ukrutnej a hned vidím,že mám serotonin.šok co píšou v příbaláku a je mi ještě hůř..ty prckové mě taky víc unavují a pak mám výčitky...znáš to.Jak píšeš o tom vnitřním stažení,tak to je strašně vyčerpávající.Já pak z toho měla tu nervozitu.Ted se mi zdá to pnutí menší..jo je to boj
evina, 26.05.2017 19:07:13, IP: ***.***.244.196, #206828
ahojky,vis,ja se tech prasku po tech zkusenostech opravdu bojim.navic mam shodou okolnosti dve zname ,ktere to berou cirka jedna 7 a druha 6let a nijak vyrazne zlepseni nemaji,navic kazdy pokus o vysazeni ztroskotal-vracelo se to a jeste se mi dostal do rukou clanek od celkem vyznamne psychiatricky jarmily klimove -pravda o antidepresivech- ale nebyla jsem ovlivnena.vse jsem se dozvedela az po tom mem -pokusu i od pritelkyn/nesverovaly se/.ten clanek je na yutub.pokud to pujde,zkusim to jeste bez nich.no treba se nezadari-uvidime
evina, 26.05.2017 19:18:06, IP: ***.***.244.196, #206829
vlastne ne na yutub-tam je jeji prednaska-normalne zadat :pravda o antidepresivech.ale chran buh,nechci nikoho od nich zrazovat ani ovlivnovat.je to jen takovy pohled z druhe strany
Janca, 26.05.2017 20:32:02, IP: ***.***.40.27, #206831
Uplně v pohodě,já tě plně chápu.Taky jsem se bránila a je to asi tři roky co mi byly,sice jiné,předepsaný a já je nebrala,chvíli nechala doma a pak hup do koše..byla to Lyrica na úzkosti..Zkoušela jsem vše možné-L tryptofan,hořčík,různé přípravky volně z lékárny..no a pak neurol abych spala a hlava mi tak nešrotovala-to jen občas sem tam.Také jsem celkem jejich odpůrce,ale tak jak jsem měla ty stavy tak to bylo něco jako "dejte mi ty prášky,chci mít už od toho pokoj.Ani jsem neřešila co mají za vedlejší účinky.Jenže jak mi je asi líp,tak se jim podvědomě bránim..nejradsi bych tu terapii..
Janca, 26.05.2017 21:08:16, IP: ***.***.40.27, #206833
Znám ten článek Pravda o antidepresivech..také jsem právě z toho na pochybách,zda léčí...jako berlička první záchrany asi ano,ale na dlouho raději ne.Pokud to teda jde,tak zkusit vysadit.Ale chápu,že když je někdo v depresi,že chce pomoct jakkoli,protože ty stavy jsou strašný.A co teprve u těžké deprese...ach jooo,jak si poradit aby rozum i tělo fungovaly a člověk byl o.k. a ne k.o. je to teda prekerka..mě to taky štve- nikdy bych nepomyslela,že si je vezmu a ve finále s jakým pocitem,že mi pomůžou a budu zase já ..ach jo At tak či tak at je nám všem líp;-)
evina, 26.05.2017 21:08:29, IP: ***.***.244.196, #206834
ja taky zkousela l-tryptofan,alegra se to jmenovalo,horcik,vitaminy,ale bud jsem nebyla dost vytrvala nebo ty mrazy do toho-nechodila jsem totiz dlouho ven neb jsem se bala uklouznuti a tim padem hnuti s tema myma zadama,aleasi je mi taky o kousicek lip,uz snim neco s chuti,treba jeste v unoru byla moje vecere dva suchary a caj a to jeste s premahanim.a uz hubnu jen nepatrne.a zjistila jsem,ze na druhu jidla ty me brisni potize az tak nezaviseji.janci,odkud ty vlastne jsi?ja jsem z vesnice na kutnohorsku
Janca, 26.05.2017 21:22:55, IP: ***.***.40.27, #206835
Já jsem z vesnice na Českobudějovicku..já taky už mám i chut k jídlu(někdy trochu mín)ale už nehubnu.Já taky pak zjistila,že skladba jídla je úplně jedno,protože mi bylo po všem nic moc.Bylo období,kdy jsem byla týden živa na tvarohových dvou koláčcích denně a další týden na vánočce,která byla taky na celý týden po dvou štráfcích denně.Nic jiného bych nedala-Fakt bylo mě lepší živit než šatit:-)
evina, 27.05.2017 7:00:55, IP: ***.***.244.196, #206843
ahoj,nevis proc mi tvuj prispevek naskoci na pocitaci az se spozdenim rano,kdyz je vlozen vecer?mas to taky tak?jinak jak to mas se spanim?ja spim blbe,malo hodin.zalehnu v 11,uspim se knzkou,potom se zrazu proberu a jsem totalne vzhuru,tak spolknu pulku hypnogenu,tak v pul jedne,pak spim asi do 5 a pak uz vetsinou nezaberu-nekdy male zdrimnuti.toto mi zacalo taky pri tom pokusu s ad a ty dny jsem tedy spala tak 2hod vic ne.po vysazeni to mam aspon takhle.to moje hubnuti by mi taky vubec nevadilo-za jinych okolnosti bych jasala,ale s tim mym brichem mam furt pocit,ze mam nejakou vaznou nemoc.lektorka z tčm rika ze je to blbost,ze to mam psychicke bolesti a at pry klidne hubnu,ze mi moje klouby podekuji.a ze to bricho prestane az ty strachy pustim doopravdy z hlavy a nebudu se tim zabyvat.muj manzel ma ten samy nazor,spis ho stve,ze to pry porad nechapu.o ad nechce ani slyset po tom co videl,co to se mnou delalo.pry je nepotrebuji-mam pry zmenit pristup a mysleni a budu mit po problemech
Anonym, 27.05.2017 7:07:38, IP: ***.***.242.242, #206844
popisuješ stále chlamydiové příznaky, máš CPN a CTR, jinak to nemá cenu komentovat !
        Předchozí   1 .. 723724725726727728729 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.