Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Anonym, 17.08.2015 21:44:05, IP: ***.***.52.19, #194785
anna, 09.10.2015 15:57:13, IP: ***.***.60.140, #196788
anejko, vyhledej psychologa, psychiatra nebo alternativni reseni- dr. Jonáše. je potreba o tech stavech mluvit s odbornikem. drzim palce mam to podobne, lecim se, betu antidepresiva a pri panicke atace, pokud se mi to nepodari rozdychat, vezmu si anxiolytikum. ale s tim ti musi poradit lekar. pa
Anonym, 10.10.2015 16:26:47, IP: ***.***.44.204, #196806
stepa, 10.10.2015 16:34:05, IP: ***.***.44.204, #196807
Ahoj.mivam posledni dobou taky hrozne stavy.nemuzu byt sama,dela $e me spatne,mivam zavrate toci se me hlava,bolest zaludku ve dne v noci.zad+e leky na zaludek nepomahani,brala jsem čtrnáct dni sertralin od pondeli mam novy lek arketis pulku rano.pr8pada me ze stavy jsou jeste horsi.nemuzu nekam jit jak je me spatne od zaludku a mam zavrate za jak dlouho leky zaberou a muzou tyhle stavy s uzkosti souviset dekuji
Anonym, 10.10.2015 19:45:48, IP: ***.***.252.249, #196810
:-)
stepa, 11.10.2015 10:57:11, IP: ***.***.44.204, #196818
Ještě jedna otazka je mozne kdyz berete leky na uzkost krátkou dobu cca 14 dni ze je vam jeste hůře dekuji
Anonym, 11.10.2015 11:03:12, IP: ***.***.252.249, #196819
:-)
lucia000, 14.10.2015 12:25:30, IP: ***.***.168.27, #196881
Chhcem sa spýtať užívam serlift 7 mi týžden 150mg, a zatial nepozorujem dáke zlepšenie.Je to normálne? .Liečim sa naPP užívam aj rivotril ale to len ked mi fakt zle.
Jiří Hofman, 14.10.2015 13:46:23, IP: ***.***.90.114, #196886
Po ztrátě zaměstnání se má úzkostná panická porucha vyvíjela nejdříve pocit ostudy, selhání, vzteku, rozčílení, pocit zvláštních divných nálad, pocitů, šedi zvláště večer až k silným úzkostným stavům že jsou lidé úzcí, tlustí, jsou malý to samé platí i u mě že se necítím dobře ve svém těle, hlavně úzké nohy, pocit neklidu, silné křeče v oblasti břicha, dokonce jsem si musel přivolat sanitku nevěděl jsem co mám se sebou dělat nevydržel jsem sedět ani stát. v nové práci jsem se strašně moc přemáhal. V současné době bych to ani 8 hodin v práci nevydržel. Beru escilatopram, mirtazapin, Lexaurin na křeč apo- ome a nejvíc si ulevím spánkem. K životu nějakým způsobem potřebuji v práci obdiv, uznání, pochvalu a proto pracuji až do úplného vyčerpání s tím že si mě někdo všimne a ocení mě, nikdy se tak nestane spíš mi ještě práci přidají takže frustrace a znechucení. Za 14 dní bych měl mít novou práci ale nevím zda to vydržím a dané prášky mě z toho dostanou.
Leník, 19.10.2015 11:09:14, IP: ***.***.196.64, #196983
Ahoj, ráda bych se vás zeptala, zda někdo při atace PP trpíte brněním (mravenčením) končetin a jakoby stoupajícím tlakem do hrudníku. Děkuji.
Leník, 19.10.2015 11:10:55, IP: ***.***.196.64, #196984
Ještě doplním svůj dotaz - občas mám při atace pocit, že na chvilku přestávám vnímat realitu.
Míša, 29.10.2015 22:47:30, IP: ***.***.0.21, #197217
Ahoj, také mě diagnostikovali panickou ataku. Začalo to všechno takovým tepáním pod krkem, které se projevovalo během dne. Chtěla jsme s tím někam zajít, ale jela jsem navštívit sestru v létě do Francie a tam jsem dostala záchvat bušení srdce, pocit omdlení, brnění končetin apod. však víte. Myslela jsem, že zemřu. Hned, jak jsme dojela dům šla jsem k obvodnímu lékaři a byla jsem na mnoha vyšetření srdce, plíce, hlava atd. Dvakrát mě brali krev, ale nic nenašli, jen lehce zvětšenou štítnou žlázu. Stále mám nějaké problémy, špatně se mě polyká. Někdy mám knedlík v krku a cuká mě ve svalech. Někdy se budím večer s bušením sdrce se zvláštním chvějícím pocitem těla a musím se projít. Když jsem šla k psychiatrovi nasadil mě antidepresiva, ale já je nebrala. Mám strach z těchto léků. Snažím se ted pít bylinkové čaje na zklidnění. Stále si říkám jestli mě něco není. Hrozně se bojím být někde sama. Stále musím něco číst. Připadám si jako blázen. Opravdu tohle může být psychická porucha? Ted jsem vyhledala pomoc psychologa a doufám, že mě pomůže.
evita, 31.10.2015 21:08:18, IP: ***.***.76.64, #197243
Jsem ráda,že jsem našla tento blog...lidi,kteří pocítili něco podobného jako já.Já se setkala poprvé s PA pře zhruba 25 lety.Stalo se to v noci, kdy můj ex odjel s dětmi a já měla čas na sebe a svou zábavu.V noci mě vzbudil strašný sen a ten pocit absolutní bezmocnosti a strachu,jako by mozek přestal fungovat a 1000x zveličil vjemy, za bílého dne řešitelné...tehdy to bylo něco,co jsem si nevěděla vysvětlit a ani jsem to neřešila...Za 20 let později jsem se dostávala do vlivu ataky častěji, ponejvíce při odpočinku a v noci...Po jedné dramatické noci mě odvezla rychlá...po týdnu ve špitálu žádný výsledek.Nejsem blázen, řekla jsem si a kašlala na doporučení lékaře zahájit léčbu. Za měsíc jsme byla, ještě v horším stavu,opět v nemocnici...Veškerá vyšetření negativní a tehdy jsem se rozhodla,že se vyzpovídám psychiatrovi, který mě přišel vyšetřit.Začala jsem okamžitě s léčbou, nástup jsme pocítila cca po 14 dnech.To bylo cca před 5 lety.Citalon beru do dneška, minimální dávku 3/4 z 10mg, což je prý dětská porce, ale možná funguje i jako placebo. Je mi lépe, jen občas se ještě stane to, co snad už dokážu včas identifikovat a rychle zareagovat...leh,chlad,ledový obklad na čelo,dostatek kyslíku.Když se tak zamyslím,je to mrcha nepříjemná,...ale na světě jsou horší věci,které by mě mohly potkat, takže bojuju...
myška, 01.11.2015 11:56:39, IP: ***.***.200.142, #197249
Evito,moc dobře jste to napsala,jako bych se v tom příběhu viděla,Hlavní je,že člověk ví,s čím bojuje.Nejhorší bylo,když mi bylo zle,a doktoři nic nenašli.Pak přišlo doporučení k psychiatrovi,a to jsem si teda řekla že nejsem žádný blázen,a tak jsem ho nenavštívila.Nakonec jsem byla ještě v horším stavu.No,zkrátka už je to několik let,momentálně beru už jen udržovací minimální dávku.
Rous, 03.11.2015 18:19:28, IP: ***.***.33.230, #197284
Ahoj... mam problémy s dýcháním jakoby mela na hrudi kámen a v krku knedlik, mam to kazdy den uz 20 dni.Byla jsem na interni udelali mi vyšetření srdce rentgen plic krevni testy vse v poradku pry je to psychyka.Tak jsem zasla rano k doktorce ta mi rekla ze jsem zdrava predepsala neurol 025 bojim se ho brat nebo jsou navykove. Uz jsem stoho unavena jak se mi cele dny dycha spatne az se bojim ze se udusim. Ma nekdo stejny problém a co vam pomohlo? Můžete mi někdo poradit?
        Předchozí   1 .. 715716717718719720721 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.