Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Jarczek, 16.11.2012 10:12:39, IP: ***.***.78.108, #171243
me to chytlo ve 23 a 4 roky jsem si taky rikal nebudu do sebe valit prasky ja to zvladam i bez toho jooo to jsem si jen namlouval..za 4 roky se z toho stala generalizovana panicka porucha s nutnosti AD a hospitalizace...nikomu nic nevnucuju jen pisu svuj pribeh.AD a terapie mi za sest tydnu pomohla.Za 4 roky jsem zvladl sam bez leku a pomoci jen to ze jsem si pomalu zacal na ty stavy zvykat a proto mi prislo ze to zvladam...ale dnesni dny bez zavrati a atak jsou daleko lepsi nez ty kdy jsem si myslel ze se s tim da žít...moje rada zni čím dřív se to začne léčit tak tim lip..ta sviňe kdyz se rozjede tak uz se pak bojite všeho
bára, 16.11.2012 11:07:13, IP: ***.***.58.58, #171244
Ahojky Chtěla bych se zeptat jestli máte k úzkosti taky zvýšenou lekavost a pálení těla.hlavně na ramenou ,pažích a stehnech.Je to strašné.Teď jsem začala brát AD.Tak snad pomůžou.Bára
Marvin, 16.11.2012 12:41:56, IP: ***.***.110.223, #171249
Panická a úzkostná poruchy jsou potvorské nemoci a je třeba před nimi mít pokoru. Já s tím laboruju už vlastně 12 let a vždy se mi to vrátilo jen a jen díky tomu, že jsem přestal být pokorný, vysazoval si prášky jak se mi chtělo atd. Nastěstí mám výtečnou a trpělivou lékařku. Nikdy nevysazujte prášky sami, nikdy si neupravujet dávky sami! Možná ty neuroly je možné brát,, jen když je fakt potřeba se rychle zklidnit, ale hlavně u SSRI je opravdu potřeba být disciplinovaný. a když jste, tak pomohou. není to žádné placebo, jak občas někde čtu. Je fakt, že i díky práškům, ač jsem nakonec vždy začal být nediciplinovaný, jsem nikdy nemusle být hsopitalizován a mohl jsem normálně fungovat. Dostudoval jsem, začal pracovat na celkem exponovaném místě a obecně zažívat věci a události, které jsou dost náročné i na zdravého člověka. Takže i s takovou poruchou jsem dokázal já nevím, třeba skákat s padákem, chodit po velehorách, dlouhodobě pobývat v cizině a ne vždy v rozvinutých zemích. Prostě to jde, tím bych Vás chtěl pozvbudit. Ale jakmile si myslíte, že je vyhráno a zanedbáte léčbu, sekne Bás to. je to normální choroba a poslouchejte doktory. Kecy, aby se někdo vzmužil a paod., to je hloupost. Řeknete cukrovkáři taky, aby kašlal na inzulkiln a vzchopil se?A taky se to moc nikomu nevyhýbá. Já jsem muž a dostal jsem to velmi mladý a bez zjevné příčiny (žádná autonehoda, tragédie apod.). A ač je to nepříjemná choroba, tak jsem stejně rád, že mně Pán Bůh zkouší toputo chorobou, než abych měl třeba sklorózu, chronickou srdeční chorobu či rakovinu...
Jarczek, 16.11.2012 15:14:02, IP: ***.***.78.108, #171253
Baro ano i lekavost i paleni jsem zazival..stacil aby zazvonil mobil a hrklo ve me jak kdyby na me nekdo vybafnul v noci ze tmy...a paleni se mi rozlivalo do ruk a na hrudi...vsechno casem odeznelo..vydrz ty zacatky a pak je klid
Jarda S., 16.11.2012 16:08:20, IP: ***.***.141.221, #171255
Marvin: Tak to ti závidim.. Pobývat v cizině.. Já mám problém dojet do města a ty zvládáš cizinu :) Proto bych ani nemohl na terapie :-/ Sotva dojedu za psychiatrem, nikde jinde než doma se bezpečně necítím a všude jinde než doma mě postihuje úzkost
Dalibor, 16.11.2012 18:10:02, IP: ***.***.30.217, #171257
Napišu vám něco zajímavého i když vím,že tomu asi nebudete věřit.Můj dobrý kamarád spad ze střechy,celý se dolámal,ale přežil celkem bez následků,jenže to postihlo jeho manželku,od té doby má stavi PP,najednou se jí rozdvojí zrak,když třeba zrovna řídí auto,má pořád šílené stavy úzkosti,prostě si namlouvá,že té nehodě mohla nějak zabránit,začala brát AD,chodit po psychiatrech,ale vísledek vůbec žádny,tak zašla na doporučení k jedné paní do Přerova,která dělá VETAKINÉZI,ta když se do ní pustila ji po chvíli řekla,vidím smutného koně,který stojí v noci u prostřed pole a opuštěný,pak ji vysvětlila,že nějaký její dávný předek koho koně zapoměl na poli,kůn uhynul a on takovou životní chybu moc vyčítal a nikdy si to neodpustil a ta výčitka se přenesla na ni,ta nehoda to prý jen rozbouřila.Jenže ta holka řekla,jsem si jistá,že všichni moji předkové dělali na dráze,žádného statkáře v jsme v rodině neměli.Jenže ji to vrtalo hlavou,tak zašla na hřbitov,začla pátrat a opravdu našla dávno zapomenutý náhrobek jejího prapradědy,který byl statkář.Ted k té paní dochází dál,aby ji pomohla se toho prokletí zbavit a pomalu se to i daří.Takovích lidí co dělají vetakinezi je u nás víc.
Ila, 16.11.2012 21:46:36, IP: ***.***.141.199, #171269
Báro to pálení těla jsem měla taky na hrudi iaž v krku,ta lekavost je normálni když máš rozhozenou psychiku Ad ti zaberou ale trvá to déle vydrž papa
fido, 17.11.2012 19:12:28, IP: ***.***.179.156, #171286
to paleni jsme prožili všichni a AD nas stoho dostaly chce to jen vydržet až zaberou Dalibore to je sila ty snad věřiš všemu Jareczku a Ilo mně je super a vam jak někdy čtu tak asi taky a jen tak dal pa
Marvin, 17.11.2012 20:46:20, IP: ***.***.104.192, #171288
Jenže na rovinu - bez medikace by to nešlo....nejsem si jistej, zda se z toho vůbec mohu uzdravit.
Marianna, 18.11.2012 9:40:08, IP: ***.***.165.33, #171296
Dalibore, tomu snad sám nevěříš. Ten kůň byl na poli uvázán k čemu? Sedlák si doma nevšiml, že mu chybí kůň a klidně ho na poli nechal až zdechnul? Kůň dost vydrží a cestu domů si umí najít sám. Docela by bylo zajímavé vědět, kolik si paní za tu vetakinézi bere. Jestli je podobných podvodníků víc a všichni se uživí, tak je asi dost hlupáků, kteří tomu věří a platí za to, jenže léčba úzkostí je dost vážná věc a AD nejsou placebo.
Dalibor, 18.11.2012 11:01:24, IP: ***.***.30.217, #171298
Víte Mariano,ono se těžko vysvětluje a ještě hůř uvěří,když se vůbec neznáme,ale já ty lidi,kterým se toto stalo znám od školky.Jenže si řeknete,že tady píšu vymyšlené pohádky,což chápu a vůbec vám to nechci vyvracet.To že mi můžete věřit tady nijak asi nedokážu,což je obrovská škoda.
Marianna, 18.11.2012 16:50:22, IP: ***.***.65.20, #171309
Dalibore, že ty lidi znáš ještě neznamená, že to je pravda. Oni třeba věří tomu, co si bába vymyslela a když našli náhrobek, měli jasno. Všichni co sem chodí mají nějaké psychické problémy, každému z nás může pomoct něco jiného, ale je třeba se trošku držet zdravého rozumu. Tobě to věřím, ale kamaráda bys zas tak vážně brát nemusel. Po dvaceti letech úzkostných depresí už mám aspoň u sebe jasno.:-)







Dalibor, 18.11.2012 17:14:49, IP: ***.***.30.217, #171312
Však nikomu nenutím,že je to tak doopravdy,ale Víte Mariano,já už za život poznal pár věcí,které zcela odporují zdravému rozumu,proto těmto věcem věřím,např.dokážu opustit své tělo a podívat se na sebe,dřív jsem si myslel,že je to nějaký dar,něco zvláštního,ježe jsem se dočetl,že to může dokázat každý,že to není nic neobviklého,že se prostě dá naučit,říká se tomu astrální cestování duše.
Alfréd, 18.11.2012 17:35:07, IP: ***.***.25.97, #171314
A to dvojité vidění může být k PP, máte s tím někdo zkušenost.Několik let jsem se léčil s PP,nyní jsem rok bez léků a v pohodě, ale to vidění mě začalo zlobit.
Jarda S., 18.11.2012 19:21:17, IP: ***.***.141.221, #171318
Alfréde zrak mě začal zlobit kolem srpna, nevim jestli je to ono co popisuješ, ale vidim celý svět tak nějak rozmazaně a špatně se mi zaostřuje, takže v dálce vidím dvojitě.. Oči bych měl mít v pořádku, takže to vidím buď na krční páteř nebo PP
        Předchozí   1 .. 604605606607608609610 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.