Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

romana, 20.06.2012 14:12:10, IP: ***.***.126.115, #164467
Miko,vydrž bude lip!
Ila, 20.06.2012 14:42:50, IP: ***.***.8.218, #164469
Romčo tady je vedro že bych se šla koupat mám do půl 4 tak at posekáš tu zahradu pa
Yusuwinka, 20.06.2012 16:15:43, IP: ***.***.53.145, #164473
Zdravím vás, možná jsem tu špatně, ale možná ne..mám totiž poslední cca 2 měsíce opravdu divné stavy a říkám si jestli to nemůže být něco jako panická porucha.... Je mi 20 let a tento rok jsem maturovala. Neměla jsem pocit, že se maturitou nějak stresuju, jen jsem se stále hecovala do učení, sebe i kámošky (které se klepaly každej den už od září)...já jsem ten svůj stres zatlačila někam do pozadí. V prosinci nám veterinář sdělil, že náš pejsek má rakovinu a mně začaly potíže s bolestmi břicha. Až do cca dubna jsem chodila po doktorech a různých nepříjemných vyšetřeních ( z fleku mi diagnostikovali crohnovu nemoc, alergii na lepek a pak to hned zase všechno vyvraceli, no hrůza...)..tak to bylo takové stresující, úplně jsem zapomněla na maturitu a jen řešila břicho. Když břicho přešlo (prostě z ničeho nic), soustředila jsem se jen na maturitu. Vše ale ok. Nepociťovala jsem stres. Někdy 26.dubna jsem šla s pár lidmi do hospody a hodně se opila. Opravdu tak, že mi další dva dny bylo šíleně špatně. Následující den jsem měla dělat přijímačky na vejšku. Ještě tu noc před nimi jsme byli s rodiči na pohotovosti a dali mi kapačku a léky na ty nevolnosti. Na přijímačky jsem šla totálně unavená a bylo mi na omdlení. Hlavu jsem si s tim ale moc nedělala, protože jsem to připisovala tomu, že jsem spala cca 4 hodiny. Po přijímačkách jsem šla spát, ale ani po vyspání žádná úleva, ale šííílená únava, závratě. Snažila jsem se z toho nějak dostat a začala doma posilovat. Z ničeho nic jsem nemohla dýchat a začala děsně panikařit. áma mě odvezla do nemocnice, kde jsem se klepala jak ratlík, nešlo to ovládat. A krk mi začal sám jezdit do strany, nešlo to ovládat, měla jsem pocit, že mi otýká jazyk...opravdu jsem myslela, že umírám!!! Začla jsem mít takové křeče apod. Dali mi lexaurin a odešla jsem vcelku ok. Následující dny to šlo, ale pak mě čekali písemné maturity. Ráno bylo vše dobré, ale při příchodu do třídy na mě padla šílená únava, slabost, bolest krční páteře a pocit, že jsem v nějaké bublině. To samé druhý den u dalších testů. Bylo mi to divné, tak jsem se dohrabala k doktorce a ta mi řekla, že mam vyhozený obratel v krční páteři. Dostala jsem límec a odcházela spokojená, že aspoň vím od čeho jsou ty stavy a pak bylo vše ok. 2 týdny to bylo dobré a pak nadešel čas jít na ústní zkoušky. Ještě večer předtím jsem byla v pohodě. Ale během ústních zase ta únava, slabost, krční páteř...Po ústních jsem spala 3 dny v kuse!!! Nemohla jsem si pomalu ani dojít na záchod...už je to měsíc od té doby a jsem každý den strašně unavená a mam pocit tlaku v hlavě. Vše se ale tak pomaloučku zlepšovalo. Včera ale další přijímačky na vejšku a zase těsně před nimi šílená únava, krční páteř, tlak v hlavě....chtěla jsem utéct. Hrůza. Nevím co se to se mnou děje a zda je to psychického nebo fyzického rázu...i když jsem teď třeba 4 dny v kuse doma, tak únava je děsná, z ničeho nic třeba brečím, pořád ten tlak v hlavě a takový vntřní neklid... občas si vemu lexaurin nebo neurol, ale nijak extra to na mě nepůsobí. Do toho všeho se se mnou rozešel přítel..ach jo..ale rozchod nějak asi neřeším, více mě děsí moje "stavy".... byla jsem jednou u psycholožky a zítra jdu znovu, tak uvidím...minule doporučila třezalku, ale ta vůbec nezabrala ani po 14ti dnech. Nevím jestli není na čase sáhnout po AD...ale bojím se jich
AN, 20.06.2012 16:54:15, IP: ***.***.209.253, #164476
yusuwinka : email
Ila, 20.06.2012 17:30:18, IP: ***.***.141.199, #164477
ahoj Yus,já si myslim že by to mohla byt panická porucha nebo deprese,to musí posoudit psychiatr podle příznaků,ale každy jak sis určitě přečetla je má trochu jiné ale vcelku podobné,mne zase boli hrudní páteř.Ta třezalka je na tebe už asi slabá,Ad se neboj ze začatku užíváni je to horší ale pak se to zlepšuje ty stavy nejsou tak hrozné,to břicho máš určitě psychického rázu moje dcera to měla podobné.taky by sis měla nechat odebrat krev když si pořád hodně unavená.pa pa Ilona
Ila, 20.06.2012 17:35:01, IP: ***.***.141.199, #164478
ahoj vendi jak se maš a co v práci musíte tam mít vedro vid,ja dneska celkem dobry nechci to zakřiknout už ráno mi bylo dobře.ted jsem byla na větším nakupu a taky dobrý.Tak pa
Yusuwinka, 20.06.2012 18:38:15, IP: ***.***.53.145, #164482
Jinak u praktičky jsem byla, hned mi řekla že to určitě bude nedostatkem železa (jsem anemická, to vím), jenže pak blik a z krevních testů vylezlo, že mam železa až moc!
Romana, 20.06.2012 19:02:12, IP: ***.***.209.192, #164483
To co popisuješ by mohla bytPP ale nejsme dr.JA osobne mam tlaky v hlave furt.Tak bež k jiny doktorce seš na to moc mlada abys mela takovy stavy.Jestli te rozhodila takhle jen maturita co budeš delat až ti život prinese opravdu problemy!Trezalka je tak dobra na nervozitu a ne na to co popisuješ.Jestli je to opravduPP bude se to jenom zhoršovat!!!AD ti pomužou určite.tak držim palečky a nedej se!Co rodiče znaji tvoje problemy?
Yusuwinka, 20.06.2012 19:11:22, IP: ***.***.53.145, #164485
Zítra to proberu s doktorkou, snad se to brzo vyřeší :( rodiče o tom vědí, ale "něvěří" na nějaké psychické poruchy, furt říkají, že sem jenom asi vyčerpaná a že si to hlavně všechno namlouvám...mamka ta je lepší, snaží se mi pomoc, ale táta říká, že je to jen lenost
Andy, 20.06.2012 19:16:47, IP: ***.***.21.240, #164486
Aho Ilčo,tak vidím,že práci pěkně zvládáš.Sem tam neurol,ale pracuješ a to je hlavní.Moc ti to přeji a drž se.Pa
Ila, 20.06.2012 19:18:21, IP: ***.***.141.199, #164487
Yusuwinko já jsem to měla stejné v těch obchodech jako ty lidi kolem mně jak loutky neb jak ve filmu hučelo mně v hlavne nejradši bych utekla,z,ničeho jsem neměla radost a říkala jsem si že to je strašny ,,,,,ale ted už jsou dny kdy mi je lip cítim to a říkam si jsem to zase já.......je to prostě deprese musiš se léčit jinak to sama asi nezvládneš a bude se to zhoršovat,můžeš zkusit dýcháni,relaxaci to najdeš na netu,
Yusuwinka, 20.06.2012 19:22:41, IP: ***.***.53.145, #164488
nejhorší jsou ty vtíravé myšlenky během dne..myšlenky typu: "bože co mam za divnou psychickou nemoc, určitě to bude ještě horší, nezbavim se toho nikdy, nepomůžou mi ani AD atd atd atd" ...nesnášim tyhle vtíravý myšlenky!! a držej se pořádně mrchy! Už neznám pořádně pocit radosti a hlavně ENERGIE...a mam pocit, že se toho nikdy nezbavím... ale je to jak na houpačce...vždycky už mám pocit, že bude dobře a je mi i dobře, ale pak to zas přijde... jsou tyhle děsný myšlenky normální? Pocit nevyléčitelné nemoci a že nezabere nic? Asi ano že?
Andy, 20.06.2012 19:23:47, IP: ***.***.21.240, #164489
Yus ty příznakzy jsou fakt u každého jiné a navíc nemusí být pokaždé stejné.Určitě bych se poradila s nějakým psychiatrem.On ti poradí co máš dělat.Je pravda,že u deprese je typická i velká únava a nechut cokoliv dělat.Přeji ti at vše dobře dopadne.Drž se.Pa
ila, 20.06.2012 20:54:50, IP: ***.***.141.199, #164491
Andy diky za podporu opravdu je to jak na houpačce alr zatim se držim pa
...., 20.06.2012 20:55:37, IP: ***.***.103.250, #164492
Ahojte holky,asi dvakrat jsem tu psala a chtela bych vas poprosit o radu, od pondeli me boli zaludek,ne tak bolest jak pichani,pak to zas povoli,ale nechut nemam,jim normalne,a jeste dotoho prujem,vcera jen voda, ja jsem na AD ale uz vysazuji asi pul roku jim jen ctvrtku(5mg) ob den. Ted mi je asi mesic hur,ale snazim to nejak zvladnout,abych nemusela navysovat. Jinak zaludek me nikdy nebolel

Yusuwinka, mam taky myslenky,ze se z toho nikdy nedostanu,ze ad budu muset porad jest atd,tez i tlaky,toceni hlavy,ale ne takove toceni,ze bych mela omdlit,spis takovy pocit zavrate,nevim jak to popsat i neprijemny pocit z hluku je toho hodne
        Předchozí   1 .. 480481482483484485486 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.