Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Ženatý milenec 5

ha ha ha ha hi hi hi , 08.05.2008 22:54:24, IP: ***.***.217.5, #48401
Halino, tys blbáááááá:o)))konečně někdo ví jak na tebe:o))))) tuhle disusi nezbouráš, víš co na tebe z vysoka??,Jééé umřu smíchy, jsi úplně namydlená, už tě nikdo nebere, blbá halino:o))))Jéééé ha ha haaaaaaaa lezeš kam nemáš a nejsi vidět jéé ha ha háááááááá, blbko halino, máš utrum.Jéééé tohle se ti zbourat nepodaří.ha ha háááááá
ha ha ha ha hi hi hi , 08.05.2008 22:54:24, IP: ***.***.217.5, #48402
Halino, tys blbáááááá:o)))konečně někdo ví jak na tebe:o))))) tuhle disusi nezbouráš, víš co na tebe z vysoka??,Jééé umřu smíchy, jsi úplně namydlená, už tě nikdo nebere, blbá halino:o))))Jéééé ha ha haaaaaaaa lezeš kam nemáš a nejsi vidět jéé ha ha háááááááá, blbko halino, máš utrum.Jéééé tohle se ti zbourat nepodaří.ha ha háááááá
miláček, 08.05.2008 23:02:46, IP: ***.***.217.5, #48405
Tvůj zajíc jestli vůbec nákej je čůrá na jinou a sedíš tu kyselá a blbá.Pořád jen kyselá a blbá.Ste vůbec povedená rodina holka blbeček, matka IQ 00nic a imaginární gigolo, ani chlapa si neumíš vymyslet blbko.Hurááá vyflajzla, vyflajtzla, to je vzdoušek áááááá.Nevracej se sůvo, nebo zkopčím jak na sebe necháváš lidi mooc ráda čůrat foj hnus.Fyflajzni nadobro¨hnusná babo. už máš konec, běž prdět do přeřin. hurááááááá
Halina, 09.05.2008 7:51:17, IP: ***.***.9.57, #48430
Hihihi tahle diskuze už dávno skončila.......to se tu jen předvádí naše trapná Jana pod jiným nickem..............hihi.........ale dobře se bavíme jéééééééé.......prčáááááááá.


Vyflajzly vyflajzly ..........to je vzdoooušek !!
:::::::::::::::::::::, 09.05.2008 8:43:07, IP: ***.***.217.5, #48435
Halina lítá od diskuse k diskusi a nikde se nemůže chytit, já to nepřežiju. jo,říkej mi Jana to se mi líbí:o))))Aspon chvilku budu v ženský kůži.Blbá ženská, to je psina, seš pitomá ,tlustá a úplně vzteky zelená. seš hnusná ženská, ani kolo bych o tebe nevopřel. babizno zlá.
Halina, 09.05.2008 12:43:18, IP: ***.***.9.57, #48455
Hihihi tahle diskuze už dávno skončila.......to se tu jen předvádí naše trapná Jana pod jiným nickem Jitka ..............hihi.........ale dobře se bavíme jéééééééé.......prčáááááááá.


Vyflajzly vyflajzly ..........to je vzdoooušek !!
Digi, 09.05.2008 13:29:51, IP: ***.***.79.64, #48461
o jé zase vyfajzly..to víš,že je každej jinde a ne jen na týhle diskuzi.Mužeš říkat,nejsem královna,ale carevna.Ale spíš vypadáš jak marfuša:-)))To tě těší,že je každýmu z tebe na blití,že jsi pro každýho odstrašující případ?když jsi v uzkých tak začneš takhle vyšilovat a najdeš si někoho do kterýho mužeš kopat,hlavně aby si tě někdo všimnul.Začínáš být podle všeho i panaroidní.Blázníš Halino a to dost těžce,bohužel si to nedokážeš přiznat.
Halina, 09.05.2008 13:50:40, IP: ***.***.9.57, #48473
Hihihi tahle diskuze už dávno skončila.......to se tu jen předvádí naše trapná Jana pod jiným nickem Jitka ..............hihi.........ale dobře se bavíme jéééééééé.......prčáááááááá.


Vyflajzly vyflajzly ..........to je vzdoooušek
Iva, 09.05.2008 13:56:59, IP: ***.***.114.189, #48475
Nebuď Haluš smutná, když pěkně poprosíš, já ti sem něco písnu ... ať máš nějakou radost na tom světě ... Já vím, že jich moc nemáš a když tak samý malinký ...
Hurááááá, 09.05.2008 13:59:55, IP: ***.***.9.57, #48479
:Hihihi tahle diskuze už dávno skončila.......to se tu jen předvádí naše trapná Iva, kterou nidko nechce ..............hihi.........ale dobře se bavíme jéééééééé.......prčáááááááá.


Vyflajzly vyflajzly ..........to je vzdoooušek

Halina, 09.05.2008 14:10:18, IP: ***.***.9.57, #48484
Tohle je pro naši trapnou Buranku Ivču,aby to nepřehlédla hihihi......:

Já vím že se vyboural sám ......jsi fakt TUPKA........ jinak se to nedá říct, vyboural se sám,ale tvojí vinou psycholožko......protože děláš ošklivé věci .

No a já opravdu neznám ženu VŠ, kerá by žila s kaminonem a znám řadu kamioňáků a to je pěkná pakáž......ani zdálky prosím........:-)
Jsi z Varů no a jsi uplná buranka, děláš věci který tady nikdo nedělá .............máš VŠ jistě u vás co??A děti také ??......Normální ženská VŠ z Phy by chlapa, jako máš doma dávno poslala dop**ele a nehla by pro něj malíčkem.......a ty na něj děláš, jak blbka .........zvoráš na co šáhneš, stejně jako Petra.....
Jitka, 09.05.2008 17:06:37, IP: ***.***.205.81, #48537
Vzal to asi líp můj manžel,který mi řekl,že nezáleží na biologickém otci,ale na to jak a kdo dítě vychovává. Což před ním smekám. A milenec to vzal tak,že mě tímto ještě víc ztrácí,protože zatím neni možnost aby jsem odešla od manžela. A jak sama píšeš,já nehledala milence,nikdy jsem nebyla ženská,která uháněla,ale ten můj milenec si mě našel sám,BYL to manželův kamarád,který nás dost navštěvoval,pak dlouho přemlouval,já se tomu bránila,ale připadalo mi,že je ke mě manžel lhostejný,zjistila jsem sama i tenkrát,že měl milenku a najednou jsem potřebovala někoho,kdo mě bude obdivovat,rozmazlovat,ale byla jsem tenkrát hloupá,měla jsem odejít,dokud bylo proč. Neudělala jsem to a dnes už na to nemám odvahu,syn s manželem je už dost velký a já se nedokážu proti všem vzepřít,tak raději přežívám a čekám,že někdy budu zase šťastná na 100% a se vším všudy :-) ty máš jedno dítě?
Nemocné Halče, 09.05.2008 17:19:05, IP: ***.***.1.78, #48542
Halino známá písnička- všichni jsme pakáž :-) a ty kamionáci , uplně všichni........lidi vzpamatujme se a berme si příklad od Halči..-) díky Hal popadáme se smíchy za břicho....pa .....
Halče, 09.05.2008 17:20:46, IP: ***.***.1.78, #48543
A Iva to nepsala ...to by tě zajímalo kdo??
Jednička, 09.05.2008 17:22:10, IP: ***.***.166.206, #48544
Ahoj, jo, jedno, holku, bylo jí šest....škemrá o kamarádku a neschopný manžel to už dva roky zahrává do autu a myslí si, že to vyšumí...
        Předchozí   1 .. 195196197198199200201202      Následující
Přidat příspěvek k tématu Ženatý milenec 5
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.