Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Multifokální brýle - zkušenosti

Diskuse - Multifokální brýle - zkušenosti

Anonym, 06.02.2022 22:58:04, IP: ***.***.77.162, #238998
Dobrý den, kupují si první multifokální brýle. Optometrista mě pečlivě přeměřil zrak a doporučil mi skla od firmy OMEGA, které jsou momentálně v akci a stojí čtyři tisíce korun za jedno sklo. Také jsem navštívila optiku v Polsku, kde jsem byla mile překvapená profesionálním přístupem a cenami. Paní mi nabídla kvalitnější čočky od polské firmy J Z O S. A., za cenu tří tisíce korun. Jsem ztracená, co si vybrat. Nemám žádné zkušenosti ohledně kvality čoček. Také jsem četla dobré recenze na naši firmu Hoya v Turnově. Tyto čočky mi ale nikdo nenabídl. Chtěla jsem poprosit o doporučení, co si vybrat a nebýt nástrojem komerce. Děkuji Simona.
Adra, 06.02.2022 22:58:38, IP: ***.***.77.162, #238999
Dobrý den, kupují si první multifokální brýle. Optometrista mě pečlivě přeměřil zrak a doporučil mi skla od firmy OMEGA, které jsou momentálně v akci a stojí čtyři tisíce korun za jedno sklo. Také jsem navštívila optiku v Polsku, kde jsem byla mile překvapená profesionálním přístupem a cenami. Paní mi nabídla kvalitnější čočky od polské firmy J Z O S. A., za cenu tří tisíce korun. Jsem ztracená, co si vybrat. Nemám žádné zkušenosti ohledně kvality čoček. Také jsem četla dobré recenze na naši firmu Hoya v Turnově. Tyto čočky mi ale nikdo nenabídl. Chtěla jsem poprosit o doporučení, co si vybrat a nebýt nástrojem komerce. Děkuji Simona.
Adra, 06.02.2022 23:49:10, IP: ***.***.77.162, #239000
Dobrý den, kupují si první multifokální brýle. Optometrista mě pečlivě přeměřil zrak a doporučil mi skla od firmy OMEGA, které jsou momentálně v akci a stojí čtyři tisíce korun za jedno sklo. Také jsem navštívila optiku v Polsku, kde jsem byla mile překvapená profesionálním přístupem a cenami. Paní mi nabídla kvalitnější čočky od polské firmy J Z O S. A., za cenu tří tisíce korun. Jsem ztracená, co si vybrat. Nemám žádné zkušenosti ohledně kvality čoček. Také jsem četla dobré recenze na naši firmu Hoya v Turnově. Tyto čočky mi ale nikdo nenabídl. Chtěla jsem poprosit o doporučení, co si vybrat a nebýt nástrojem komerce. Děkuji Simona.
Koky, 12.02.2022 18:11:47, IP: ***.***.210.107, #239022
Používám multifokální brýle už 10. let. A můžu říct, že je to naprostý zázrak. Měl jsem při pořízení prvních brýlí obrovské obavy, a tak jsem si přes kamaráda našel optika který má i svojí optimetristku. Oba mi přesvědčily že na MF brýlích je zcela zásadní kvalitní změření zraku (sedím tam vždy min 30minut) a taky kvalitní zábrus skel. První brýle jsem si nasadil a po dvou dnech jsem byl zcela navyknutý. Používal jsem skla Varilux liberty, letos jsem si připlatil za Varilux physio a je to opravdu znát. Tedy já mohu MF brýle jen doporučit, ale u kvalitního optika. V řetězcích bych si MF brýle rozhodně nekoupil.
Dobrý, 17.02.2022 22:11:51, IP: ***.***.47.82, #239036
Doporučuji americké brýle ze zennioptical tečka com je to o třídu výše než nejlepší v Čechách.
JCH, 25.02.2022 19:24:52, IP: ***.***.216.117, #239066
Pořídil jsem zrovna taky zennioptical a super. Za 12 dní s expres dopravou dorazily a celkem v pohodě zvládám. Vybral jsem typ vhodný na řízení, takže široké spektrum do dálky, na mobil na blízko super. Zatím horší je čtení knihy nebo zírání do notebooku, tam je úzké spektrum. Na větší monitor ale střední vzdálenost opět vyhovuje. Takže ta 3 tis. nadšen, to asi stojí za vyzkoušení, když nechcete u nás platit třeba 15 tis.
JCH, 25.02.2022 19:25:36, IP: ***.***.216.117, #239067
Pořídil jsem zrovna taky zennioptical a super. Za 12 dní s expres dopravou dorazily a celkem v pohodě zvládám. Vybral jsem typ vhodný na řízení, takže široké spektrum do dálky, na mobil na blízko super. Zatím horší je čtení knihy nebo zírání do notebooku, tam je úzké spektrum. Na větší monitor ale střední vzdálenost opět vyhovuje. Takže ta 3 tis. nadšen, to asi stojí za vyzkoušení, když nechcete u nás platit třeba 15 tis.
Hanka, 08.04.2022 16:34:42, IP: ***.***.61.5, #239164
Ahoj zvažuju že bych si objednala dioptrické brýle přes internet ale nevím jak je to s kvalitou třeba oproti brýlím které se prodávají v optice, máte s tím prosím někdo zkušenost? Na internetu mi teda přijdou i lepší ceny, když jsem byla nakouknout u nás v optice tak se mi z těch cen protáčely panenky
Šárka, 14.04.2022 17:28:18, IP: ***.***.101.59, #239183
Ahoj Hani já mám sluneční i dioptrické brýle z luxbryle a jsem snimi spokojená. Jak píšete, na internetu se dá sehnat za lepší ceny než v optikách aspoň co jsem tak viděla já
Anonym, 17.04.2022 22:26:47, IP: ***.***.101.7, #239188
Taky mám doma sluneční brýle odtud https://luxbryle.cz/cs/ a jsem spokojená. Mám od loňska, kvalita super a hlavně mi vyhovuje nízká cena brýlí
Jarka, 25.04.2022 17:37:20, IP: ***.***.66.90, #239226
Děkuji všem za zkušenosti s MF brýlemi, paradoxně spíš za ty negativní. Musím si pořídit nové brýle do kanceláře a teprve nyní jsem o MF začala uvažovat. Nikdy jsem je nechtěla (občas se mi v optice za mé odmítání vysmáli) a obávala se přesně toho, co se tu opakuje - když se nezaměřím přesně na jedno místo, při změně úhlu a do stran je vidění špatné. Obecně si špatně zvykám na změny, po pročtení diskuse asi zůstanu u brýlí na střední vzdálenost na počítač, s kterými přečtu i text na stole jako dosud.
Jarka, 25.04.2022 17:37:46, IP: ***.***.66.90, #239227
Děkuji všem za zkušenosti s MF brýlemi, paradoxně spíš za ty negativní. Musím si pořídit nové brýle do kanceláře a teprve nyní jsem o MF začala uvažovat. Nikdy jsem je nechtěla (občas se mi v optice za mé odmítání vysmáli) a obávala se přesně toho, co se tu opakuje - když se nezaměřím přesně na jedno místo, při změně úhlu a do stran je vidění špatné. Obecně si špatně zvykám na změny, po pročtení diskuse asi zůstanu u brýlí na střední vzdálenost na počítač, s kterými přečtu i text na stole jako dosud.
Jarka, 25.04.2022 17:38:12, IP: ***.***.66.90, #239228
Děkuji všem za zkušenosti s MF brýlemi, paradoxně spíš za ty negativní. Musím si pořídit nové brýle do kanceláře a teprve nyní jsem o MF začala uvažovat. Nikdy jsem je nechtěla (občas se mi v optice za mé odmítání vysmáli) a obávala se přesně toho, co se tu opakuje - když se nezaměřím přesně na jedno místo, při změně úhlu a do stran je vidění špatné. Obecně si špatně zvykám na změny, po pročtení diskuse asi zůstanu u brýlí na střední vzdálenost na počítač, s kterými přečtu i text na stole jako dosud.
Andrea, 26.04.2022 19:30:57, IP: ***.***.100.240, #239238
Ahoj za sebe můžu doporučit luxbryle, pořídila jsem tu levně a kvalitně dioptrické brýle
Jiřka, 15.05.2022 21:06:38, IP: ***.***.100.91, #239282
Taky jsem nedávno pořídila dioptrické brýle z luxbryle a jsem naprosto spokojená
        Předchozí   1 .. 184185186187188      Následující
Přidat příspěvek k tématu Multifokální brýle - zkušenosti
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.