Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - chlamydie

Anonym, 11.06.2015 21:33:03, IP: ***.***.252.249, #193729
je to složitější, studuj net a ne jenom chlamydie, mikroparaziti
trinity, 06.07.2015 9:27:55, IP: ***.***.2.30, #194155
Ano lze přenést chlamydie na dítě, ani placenta není nepropustná, chrání miminko před infekcemi, ale jen cca ze 40%- procent je nepropustná, takže ano lze nakazit chlamydiemi miminko již v břiše. Ale stejně u tak malého miminka nikdo nebude zkoumat, zda má chlamydie po narození. Dobré je prý kojit co nejdéle, miminku se dostávají totiž i protilátky.
lejla, 17.07.2015 22:17:14, IP: ***.***.220.222, #194349
ahoj, s chlamydiemi se potýkám již několik let, myslím si, že jsem si je přinesla z bazénu, jelikož ještě před začátkem sexuálního života jsem začala mít nejrůznější gynekologické problémy. nakonec jsem musela změnit doktora, a nová lékařka mi hned po vstupním vyšetření a výtěru sdělila, že mám chlamydie. urputný boj s nimi vedu od roku cca 1993. bylo to děsný, měla jsem je časem snad všude, kde si to jen dovedete představit. tři roky jsem s manželem užívali různá antibiotika v kombinaci s dalšími léky, zkoušeli jsme i homepatii. bylo to pořád dokola, hrůza! nakonec mi ty potvory dali mi pokoj jen na chvilku a v té se mi podařilo mít dva krásné syny ... to bylo super období-6roků klidu... pak přišel obrovský stres, jelikož se nám málem rozpadlo manželství a důvodem byli především finance, zvládnutí hypotéky ... pak přišel návrat do zaměstnání, prostě samý stresy a výsledkem byly opět chlamydie. teď už si myslím, že jsem se jich nikdy nezbavila, jen čekali někde schované až budou mít zase šanci. od loňského podzimu je mám bohužel zase :-( nejprve v očích-léčeno jen lokálně atb.kapky; na jaře se k tomu přidal pozitivní výsledek z moči-léčeno celkovými atb.azytromicin; léčba byla účinná na močové cesty, ale pozitivní oči a konečník.manžel má teď všechny výtěry pořád negativní,atb.bere ale vždy se mnou,už ho to ale pěkně s.... včera jsem dobrala Doxyhexal 200mg/den po dobu 40dní! ale zhruba od začátku týdne mám už zase tlak na moč.měchýř, oči mě taky svědí a začínám cítit dtto v konečníku.už jsem fakt na zhroucení. další atb.asi nezvládnu.navíc mě teď začínají střídavě pobolívat ramena-jsou to toxiny z chlamydií nebo reakce jater na léčbu atb??? a letos na jaře se mi navíc objevilo špatné dýchání, bušení srdce, jakoby závrať, myslela jsem, že budu mít snad infarkt, pak to přešlo. mívám ale pocit motání hlavy, závratě, ... obvodní lékařka mě poslala i na ekg holtera, ale nic se neprokázalo. jsou za tím nejspíš zase chlamydie, že? hledám na netu už i alternativní způsoby.máte někdo zkušenost z přístrojem zapper??? nebo mi poradíte něco lepšího??? (mám pocit, že se za chvilku zblázním ...) předem moc díky za reakce. lejla
veruš, 28.11.2015 10:02:54, IP: ***.***.39.34, #197724
dobrý den.mám také prokázány chlamydie v krvy.mám už asi pul roku potíže s bolestmy kloubů,zad,svalů a mám pocit že se to zhoršuje.teprve to mám potvrzené a budu řešit s lékařem.zajímalo by mě,zda se ty bolesti mužou zhoršovat a co by to znamenalo když mě opravdu velmi bolí klouby.zda dochází třeba i ochrnutí a nebo něčemu závažnému pokud léčba nebude zabírat
Anonym, 28.11.2015 11:29:51, IP: ***.***.252.249, #197727
je to málo inf. a tady se nedá psát, ale je to léčba na roky, doktoři o CPN nechtějí ani slyšet a všechno léčí AD :-)
jinda, 23.12.2015 20:50:42, IP: ***.***.152.203, #198076
Koloidní minerály :)))
Anna, 05.01.2016 12:58:12, IP: ***.***.39.18, #198209
Ahoj lidi. Jsem tu nová a napiši taky svůj příběh. Poslední dva roky jsem neustále kašlala,někdy míň někdy víc.bolely mne klouby, záněty ramene. Gynekologické problémy ale urologické problémy..Měla jsem i zápal plic a chodila k imunologovi. Od podzimu až do jara mi doktor napsal troje atb. Můj obvodní lékař mi nechal udělat krevní testy na černý kašel a zjistilo se že nemám žádné proti látky, že to musím absolvovat za 10 dnů ještě jednou,moc jsem se bála, říkala jsem to synovi který žije jinde. A ten mi poradil ať si nechám udělat testy na chlamidie plicní. Když jsem to řekla doktorovi,vůbec nic nenamítal a myslím si, že ho to hned trklo ani nepočkal na výsledky a hned mi napsal Cla id250. Výsledky byly pozitivní.šla jsem na rentgen a mam to na pravém plici v dolní části. Plicní primářka mi předepsala clacid500 tři neděle. Bylo to hrozné byla jsem celá hořká i snad pot. Když jsem po dohrání atb šla znovu doktor mi nechal udělat testy na všechny chlamydie a zjistilo že mám oční i urologický. Byl to pro mne šok a je. Šla jsem znovu na plicní tak primářka řekla že už mi nenapíše atb. Ať jedu na hory, o Změním životosprávu.a posilim imunitu. Teď vím že příznaky které jsem měla napovidaly že jsem měla a mám chlamydie. Podotýkám,že sexuální život nevedu, prostě se to rozlezlo, stačí i ručník. Nevím co bude dál, jde z toho na nervy.
Anonym, 27.01.2016 18:51:36, IP: ***.***.242.248, #198488
V poslední době stále více lidí trpí zánětem nervů (neuritida/polyneuritida), nejčastěji pak trojklanného, zrakového, sedacího, sluchového a vestibulárního (rovnováha). Nemluvíme zde o vítaném hojivém zánětu, ale o zánětu narušujícím myelinový ochranný obal nervových vláken, který elektricky izoluje nervová vlákna od okolních tkání. Při jeho narušení dochází ke zkratování elektrických nervových signálů s následnou bolestí a narušením informačního systému organismu (poruchám řízených funkcí). Příčiny vzniku destruktivních zánětů nervů mohou být následky infekčních chorob, chronického překyselení organismu, dlouhodobého mechanického tlaku na nervový kmen, atd. Stále rozšířenější příčinou neuritidy je však agresivita vlastního imunitního systému při autoimunitních onemocněních a působení agresivních neurotoxinů - těžkých kovů (olovo, rtuť, arzén), chemikálií (pesticidů, organofosfátů), ale i metabolity (produkty látkové výměny) vylučované mnohými patogeny (plísně, bakterie – nejčastěji clostritidum, chlamydie), ale i mykoplasmat a některých virů. Obecně pomáhá teplo, klid a zvýšení přísunu vitamínů řady B. To však nestačí. Nezbytné je vyvinout maximální úsilí pro „srovnání“ metabolismu, posílení funkce střev, detoxikace tlustého střeva a celého organismu. Pokud se jedná o napadení organismu chlamydií (většinou dlouhou dobu bez jakýchkoli příznaků), borelií či parazitickým prvokem Toxoplasma, je nezbytné podpořit organismus jejich průběžnou likvidací a působením na správné nastavení imunitního systému. Totéž v případě autoimunitního onemocnění.
Aj, 02.02.2016 23:08:13, IP: ***.***.20.83, #198565
Zkoušeli jste wobenzym, protože někde tady lítá studie na užívání wobenzymu při léčbě. Zkusím to najít.
Anonym, 03.02.2016 6:46:10, IP: ***.***.242.248, #198571
Snaha o reklamu ? na chronické chlamydie není léku !
Barbara, 11.02.2016 20:42:57, IP: ***.***.249.164, #198664
Dobrý den. Vidím, že je tu spousta zkušených, kteří si prošli touto nemocí, tímto bych se chtěla zeptat. Koncem listopadu mě začal zlobit močový měchýř, řešila jsem to tím, že jsem si koupila Urinal Akut. Jenomže to došlo až tak daleko, že na konci prosince jsem z ničeho nic měla zimnici až takovou, že jsem se neudržela ani na nohou jak jsem se klepala, během pěti minut zahřívání mi vyletěla teplota na 40.7°. Jela jsem na pohotovost a doktor řekl, že je to jen nějaká viróza. Tak jsem asi týden bojovala s vysokou teplotou. Poté to přešlo, byla jsem furt unavená, prospala jsem 15 hodin denně. Po pár dnech, jsem měla úplně rozežraný jazyk, nic jsem ani nesnědla, nemohla jsem polknout, nic. Můj bývalý přítel mi oznámil, že mu zjistili chlamýdie a že bych se samozřejmě měla nechat vyšetřit. Celý den jsem to zkoumala na internetu a opravdu vše sedělo. Druhý den jsem jela na gynekologii s 99% jistotou, že je mám. Gynekolog mě pouze prohlédl a řekl, že mám zánět dolních a horních dýchacích cest a napsal mi Doxybene asi jen na 5 dnů, které mi celkem pomáhaly. Do zprávy ale napsal, že se chlamýdie nedají vyloučit a za pár dnů na kontrolu k obvodní.Napsala mi jiné antibiotika, ale ty mi absolutně nepomohly. Poslala mě na Urologii, ale očividně nebrala za důležité to, že bych mohla mít tuto nemoc. Tam mi zjistili, že mam kamínek v ledvině, tak mě poslali na ultrazvuk, ale tam se nic neukázalo. Doktorka z Urologie to tedy neřešila. Tak jsem to nechala být. Jenomže mám už celé dva měsíce problém se spodkem, už asi po čtvrté se mi vrátila ta bolest krku a únava. Nikdo nebyl schopný mi udělat testy. Proto budu ráda za každou odpověď.
Anonym, 11.02.2016 22:15:59, IP: ***.***.242.248, #198666
Otravuj doktory, je potřeba ob týden ATB a bylinky, lichořeřišnici, tužebník a další, dietu.
František Holec, 05.07.2016 18:28:53, IP: ***.***.239.213, #201039
Prosím o informaci o životnosti chlamydii v rodinem bazénu. Voda je upravována solí a pomoci salinace volným chlorem. Děkuji a s pozdravem Frant. Holec.
Anonym, 05.07.2016 20:15:43, IP: ***.***.242.248, #201043
nevím, je to hroznej prevít, hledej dál
Lusill, 04.06.2017 22:17:41, IP: ***.***.241.179, #206992
ahoj
        Předchozí   1 .. 130131132133134135      Následující
Přidat příspěvek k tématu chlamydie
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.