Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Úzkostná porucha

D, 22.03.2013 16:44:28, IP: ***.***.208.6, #175465
ANO TO BUDE DELAT JA MAM BRNENI V NOHACH NEMUZU DYCHAT MAM POCIT ZE SE UDUSIM A SRDCE MI BIJE JAK O ZAVOD NEUROL JIM KDYZ TO NA ME PRIJDE VECER NE , NEMUZU PO NEM SPAT
., 22.03.2013 16:55:07, IP: ***.***.252.254, #175468
D, jsou to příznaky chlamydie pneumoniae
ingrid, 19.10.2013 17:42:46, IP: ***.***.224.225, #180573
ahojky mám uzkostnou poruchu dostala jsem o psycholožky léky bojuji s touhle nemoci. jsem měsíc na neschopence budu moc jít do práce.
., 19.10.2013 19:15:16, IP: ***.***.252.248, #180574
:-)
oltecak, 19.11.2013 17:25:13, IP: ***.***.228.72, #181171
Ja byl dnes u doktorky.S pocitama uzkosti strachu ze umru zacalo mi to od doby co mi umrel kolega v praci pak se ty moje stavy den od dne zhorsovali az jsem si rek uz opravdu ne navstivim lekare a ta mi predepsala neurol 0.25 a escitalopram.Ten neurol proto ze pry ty druhe leky zabiraji az po 14 dnech tak do ty doby to mam redukovat neurolem tak dnes je to prvni den vzal jsem si neurol ale jen pulku protoze nevim jak reaguje na ty stavy a hlavne hlidam svoje deti doma nez prijde pritelkyne s prace a tak jsem mel strach abych treba neusl.Zatim to zvladam predtim jsem mel strach byt sam doma
jana, 24.11.2013 17:12:05, IP: ***.***.30.37, #181277
trpim timto 3 roky asi 10 druhu AD zadne nezabraly takze neurol nejake obdobi v kuse nastesti 0.25 nekdy bez nej.3 roky v kuse motani hlavy to je silene silna kazdodenni bolest hlavy porad na omdleni slabe nohy pocit zvedani země nebo propadani do země atd,S timto pracovat je HRUZA ale tak nejak je mi v praci lip.D oma to na me nejak všechno pada nevim proc manzelstvi pekne doma je mi hur.Neni to život ale prezivani nejhorsi je to motani hlavy.Nic mi na ne nezabere jen ten neurol.
Anonym, 24.11.2013 17:24:12, IP: ***.***.252.254, #181279
Jana : potřebuješ užívat deoxymykoin a lichořeřišnici
Jituška, 25.11.2013 23:55:50, IP: ***.***.245.18, #181311
Napíšu svůj příběh. V loni na podzim jsem začala mít zvláštní stavy mysli,které se však stupňovalo hned mi nedošlo že se jedná o deprese ,pořád jsem jen ležela na nic jsem neměla náladu,nemohla jsem jíst,přestala jsem o sebe dbát i denní hygiena byla problém ,úzkostná panika jakmile jsem opustila svůj pokoj,po lécích jsem měla další problémy.Psychiatr nepomohl ,v nemocnici jsem měla pocit že když mě nikam nemohou zařadit tak jsem si to vymyslela.Sebevražda mi najednou připadala jako něco co ukončí mé trápení. Pak jsem začala hledat kdo mi pomůže .Pomoc jsem našla u netradiční terapeutky, po třetím sezení jsem si od ní odnesla živou vodní žábu.Nejdříve byla v láhvi a já se na ní stále dívala,bylo to něco jiného než jsem do teď poznala.Deprese hned nezmizela to ne ,ale už 24 hodin se zkrátilo. A třeba jen 10 minut jsem díky té žabce na své trápení zapomněla ,začala jsem o ní pečovat jak jen jsem mohla a i když mě to vrátilo zpět tak to nevadilo.Žabička není tak křehké stvořeníčko jak si někdo může myslet,ale zvládne i chvilku nejíst a na víc jí to prospěje.Žila jen v okurkové láhvi a baštila kousek masa za tři dny. Už jsem nečuměla do zdi ,ale na žábu!!! Postupně jsem se zlepšila natolik že jsem pomalu vysazovala léky samozřejmě pod dohledem. Nyní již 14 dní žádné neberu,Žabička má nové akvárium a já sehnala práci. Prosím všechny aby bojovali jak se dá a nevzdávali to. Paní terapeutku seženete na s bazaru a určitě to stojí za to ,aby jste se začali zase těšit na zítřek.Seznamte se s žábou .Drápatka vodní.
Jana, 07.12.2013 17:39:54, IP: ***.***.30.37, #181525
dekuju za tip uz zkousim lichorerisnici.Me tyto stavy nastaly před 3 lety mela sem ledvinovy zachvat bylo mi zjisteno 5 malych kaminku.Hned druhy den me zacala nezavisle na ledvinách silene bolet na prave strane podbrisku.Silena bolest ostra byla sem nadmuta.Mezitim urologicka operace vse v poradku nicmene bolest v podbrisku stejna.Nasledoval kolotoc vysetreni kolonoskopie zlucnik nikde nic.Bolest asi po pul roce odesla a prask z niceho nic se mi cestou do práce zacalo silene motat v hlave na omdleni slabe nohy co me neunesly.Po mesici silenych těchto stavu navsteva obvodni silena bolest hlavy 14 dni sem jen lezela.Vysetreni na neurologii v poradku takze me obvodni poslala na psychiatrii pro uzkostne stavy.A jak sem psala tyto potize mi nezmizely ani přes uzivani AD která na me vůbec nezabiraji.Dodnes silene nonstop motaky porad bolest hlavy na omdleni slabe vatove nohy.Zabira jen neurol.Snazim se ho brat jen nekdy ale bohužel to nekdy nejde a musim ho brat pravidelne nastesti 0.25 2-3 krat za den.Neda se nic delat.Do práce musim prezivat taky.Jsou to tak silene stavy ze si rikam lepsi uz radsi konec.Kdyby jste měli někdo radu na to motani byla bych moc rada.Piju meduňku sem spokojene v praci manzelstvi s dětmi a takove stavy.Zkousim všechno co komu pomohlo a me nic.Mam i supr lekare je ze me taky nestastny ze me zadna
Jana, 07.12.2013 17:46:13, IP: ***.***.30.37, #181526
dekuju za tip uz zkousim lichorerisnici.Me tyto stavy nastaly před 3 lety mela sem ledvinovy zachvat bylo mi zjisteno 5 malych kaminku.Hned druhy den me zacala nezavisle na ledvinách silene bolet na prave strane podbrisku.Silena bolest ostra byla sem nadmuta.Mezitim urologicka operace vse v poradku nicmene bolest v podbrisku stejna.Nasledoval kolotoc vysetreni kolonoskopie zlucnik nikde nic.Bolest asi po pul roce odesla a prask z niceho nic se mi cestou do práce zacalo silene motat v hlave na omdleni slabe nohy co me neunesly.Po mesici silenych těchto stavu navsteva obvodni silena bolest hlavy 14 dni sem jen lezela.Vysetreni na neurologii v poradku takze me obvodni poslala na psychiatrii pro uzkostne stavy.A jak sem psala tyto potize mi nezmizely ani přes uzivani AD která na me vůbec nezabiraji.Dodnes silene nonstop motaky porad bolest hlavy na omdleni slabe vatove nohy.Zabira jen neurol.Snazim se ho brat jen nekdy ale bohužel to nekdy nejde a musim ho brat pravidelne nastesti 0.25 2-3 krat za den.Neda se nic delat.Do práce musim prezivat taky.Jsou to tak silene stavy ze si rikam lepsi uz radsi konec.Kdyby jste měli někdo radu na to motani byla bych moc rada.Piju meduňku sem spokojene v praci manzelstvi s dětmi a takove stavy.Zkousim všechno co komu pomohlo a me nic.Mam i supr lekare je ze me taky nestastny ze me zadna AD nezabiraji.Rika at sem rada ze mi zabere aspoň neurol nekomu ze nezabere vůbec nic.No snazim se bez nej takze si dovedete představit v jakých stavech ziju.Je to tak priserne a prijde to z niceho nic zakerne.Kazdy vecer pora ještě doufam ze se jedno rano probudim a bude to jako dřív.
Jana, 07.12.2013 18:13:10, IP: ***.***.30.37, #181527
Omlouvam se spatne sem to poprvé zmackla s PC to moc neumim.Jeste sem chtěla podotknout ze samozrejme spolecensky život na nic protože jit nekam na navstevu sedet tam hodinu a pak vstát by byl nadlidsky vykon protože se neda ani postavit na nohy.To same když stojim na jednom miste.To je parada motani propadani pod zem zvedani země nahoru.Je to neskutecne.
Anonym, 07.12.2013 18:22:46, IP: ***.***.252.254, #181529
Jana : doktor je hlupák, trpíš chronickou chlamydií pneumonií a jestli nebudeš brár ATB tak se toho nezbavíš , email
Anonym, 07.12.2013 18:26:48, IP: ***.***.32.173, #181530
Madlí, 18.12.2013 15:41:48, IP: ***.***.168.17, #181738
Ahoj Jano, tvé problémy znám bohužel také :-( Krční páteř Ti vyšetřovali? A ORL, že by to bylo od středního ucha také?
Anonym, 18.12.2013 17:13:23, IP: ***.***.252.254, #181742
:-D
        Předchozí   12345      Následující
Přidat příspěvek k tématu Úzkostná porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.