Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Užívání antidepresiv ARGOFAN

Diskuse - Užívání antidepresiv ARGOFAN

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Luca, 24.05.2011 12:01:32, IP: ***.***.152.204, #134903
Ahojky, dnes mi byl předepsán AD Argofan.Máte někdo zkušenosti s těmito léky?
edy, 24.05.2011 19:24:53, IP: ***.***.45.51, #134931
ahoj ja užívám argofan už leta po spoustě antidepresiv a docela mi fakt pasuje,akorat ho nesmim vysadit,jinak bych se piocla..asi mě fakt chybi těžce v mozku ten erotonin a to těžce!!!
Luca, 24.05.2011 20:09:38, IP: ***.***.152.204, #134932
Tak to mě potěšilo, že je někdo, kdo má stejný lék.Já totiž už mám čtvrté AD a je mi stále dost divně.Jaký jsi vyzkoušel?
edy, 25.05.2011 19:40:25, IP: ***.***.45.51, #135028
Ahoj ja jsem edy../žena:)
ja mam těžkou uzkostnou depresivni poruchu..:(mam dvě děti a ještě jine nemocuii,tak to řeším,jinak bych asi fakt skočila..ty antidepresiva mě opravdu drži nad vodou,ted jsem je vysadila na tyden,nebot mi dosly a malem jsem zešílela...vůbec se toho neboj,ale zabiraji až tak po3-4 týdnesch,,papa
Luca, 26.05.2011 8:12:40, IP: ***.***.152.204, #135070
Ahojky, promiň za oslovení, jinak moc děkuji za podporu, já jsem brala Zoloft 7 měsíců a bylo mi hrozně, doktorka stále říkala, že musím sportovat, tak já jezdila na kole, chodila bruslit, cvičit atd., a bylo mi někdy na umření, tak mi to teď konečně změnila a dala mi ten Argofan. Tak snad bude jen lépe.Pa pa a měj se hezky a drž se.
rausino, 07.06.2011 2:17:59, IP: ***.***.47.234, #135906
Já musel Zoloft po 3 týdnech vysadit. Bylo to ještě horší !! Dostal jsem Argofan a ten začal fungovat. S panickou atakou se léčim skoro rok. Stále se to zlepšuje,pravda pomalu,ale zlepšuje. Pa Martin.
rausino, 07.06.2011 2:17:59, IP: ***.***.47.234, #135907
Já musel Zoloft po 3 týdnech vysadit. Bylo to ještě horší !! Dostal jsem Argofan a ten začal fungovat. S panickou atakou se léčim skoro rok. Stále se to zlepšuje,pravda pomalu,ale zlepšuje. Pa Martin.
Luca, 07.06.2011 11:39:49, IP: ***.***.34.59, #135922
Ahojky Rausino, já jsem zoloft taky vysadila, ale po 7 měsících, doktorka tvrdila, že se to vstřebá, ale mně bylo stále špatně. Jak velké množství bereš?Já ráno 75 mg ráno, ale stále to není ono, ale je to určitě lepší než Zoloft.
Tina, 09.06.2011 17:35:09, IP: ***.***.19.194, #136093
ahojky, nyní si zvykám na Argofan, po několika antidepresivách a změně lékařky, kde jsem měla špatně nastavenou léčbu. Ze všeho mně bylo zle ,Tritiko, Citalex,Coaxil, nervy mě to neuklidnilo až neurol, na který jsem si za 4 roky vypěstovala děsnou závislost. Nyní jsem velice těžce(to nikomu nepřeji) neurol vysadila, s tím že chci být čistá. Ale bohužel, jsem se po banální operaci šedého zákalu nervově zhroutila,mám elektrizaci mozku, beru přechodně na uklidnění nervů rivotil a zvykám na Argofan. Ty nervy jsou pravdu děs! Nejsem schopna něco dělat. Kdo to neprožil, nepochopí.Mám obrovské štěstí ,že mám úžasnýho manžela a děti, bez nich bych to nezvládla.Doufám , že bude líp.
Luca, 09.06.2011 19:04:00, IP: ***.***.152.204, #136097
Ahojky, já jsem taky vyzkoušela několik AD-citalex,mirtazapin,zoloft a teď Argofan a řekla bych, že je z nich nejlepší, tak uvidíme, jestli se to všechno srovná, také jsem nemohla nic dělat, nikam dojít, prostě hrůza.A to jsem si myslela, že mě takové věci nemůžou potkat.Tak se drž a doufám, že se z toho taky jednou dostanem a budeme v pohodě.Pa
Tina, 14.06.2011 15:50:18, IP: ***.***.19.194, #136571
Ahojky Luco, zdá se , že mně opravdu Argofan po dlouhé době sedl, i když si zvykám ještě po polovině, jelikož vše špatně snáším a pr. týden už celou tabletu 75.Jenže mám na uklidnění ještě rivotril a už jsme na ty benzodiazepamy po dlouhé užívání neurolu alergická, cítím už zase vypěstovanou závislost za 14 dní, je mně špatně,jsem už z toho zoufalá, už aby zabral argofan, ale to ještě měsíc. Je to strašný nic nemoct dělat, chodit....už mně chtěli dát do léčebny, odporovala jsem, ale nevím jestli jsem udělala dobře, jestli by mně tam přece jen nepomohli, ale hrozím se toho co by do mě pumpovali
Luca, 14.06.2011 17:58:27, IP: ***.***.152.204, #136579
Ahojky, já mám argofan již třetí týden a je určitě lepší než zoloft, který jsem užívala 7 měsíců a bylo mi stále děsně,po argofanu je mi zatím daleko lépe. Chodíš při tom do práce?Já jsem střídavě na neschopence. Je to hrůza, musíme ale bojovat, já jsem měla taky strach, že mě dají do léčebny, ale pomohl mi hodně manžel. Tak to nějak zvládám,ale nikomu bych to nepřála. Jinak beru jenom argofan a v případě potřeby xanax.Drž se.
Tina, 14.06.2011 18:19:22, IP: ***.***.19.194, #136580
Ahojky,já začnu teprve užívat celou tabletu pr. týden, zatím mám jen půlku. Už se těším, jak začne zabírat, ale ten rivotril, to je děs, snažím se ho brát co nejmíň, ale zase to na sobě cítím. mám ještě jiné zdrav. potíže, tak jsem v plném inv. důchodu, nyní ale ani téměř žádnou aktivitu nezvládám, je to doma hrozný sama,nic mě nebaví a nemohu se soustředit, mám taky moc hodného manžela a dcery, ale bojovat s těma stavama musíme sami. Taky se drž.
Tina, 14.06.2011 18:20:00, IP: ***.***.19.194, #136582
Ahojky,já začnu teprve užívat celou tabletu pr. týden, zatím mám jen půlku. Už se těším, jak začne zabírat, ale ten rivotril, to je děs, snažím se ho brát co nejmíň, ale zase to na sobě cítím. mám ještě jiné zdrav. potíže, tak jsem v plném inv. důchodu, nyní ale ani téměř žádnou aktivitu nezvládám, je to doma hrozný sama,nic mě nebaví a nemohu se soustředit, mám taky moc hodného manžela a dcery, ale bojovat s těma stavama musíme sami. Taky se drž.
luca, 14.06.2011 18:30:47, IP: ***.***.152.204, #136584
Ahojky, já jsem začala hned brát celou tabletu, vždyť v příbalovém letáku je, že se nesmějí půlit? Jinak si představ,že cesta do práce tam i zpět mi trvá 3-4 hodiny denně, tak si umíš představit, jak asi vypadám.
        Předchozí   1234567 .. 17      Následující
Přidat příspěvek k tématu Užívání antidepresiv ARGOFAN
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.