Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

IVANA, 02.05.2013 21:37:58, IP: ***.***.125.118, #177053
LADUŠKO,klid,může to být k PP,nebo reakce na AD. SARIK,musíš vydržet,než AD zaberou a bude lépe. DRŽ SE!
miki, 02.05.2013 21:58:44, IP: ***.***.181.112, #177054
zřejmě si celou situaci špatně pochopila Evo..já už 15 roků taky čekám,že bude lépe,ale nějak se pořád nedaří...vždy se něco prostě vrátí..ač třeba nevěřím v PP ..něco se prostě vrátí,takže proč hned urážky o blbečkovi ???
Světlana, 02.05.2013 22:47:19, IP: ***.***.133.163, #177058
No ty se mi snad jenom zdáš Miki. Ty nevěříš na PP poruchu a léčíš se s ní 15let jo? A urážíš nás Jo? Ladko taky jsem měla to rozmazané vidění .Sarik jak píše Ivanka až zaberou AD tak to přejde. Evičko Ahoj jsi šikulka jak si to zvládla.
Světlana, 02.05.2013 22:52:46, IP: ***.***.133.163, #177059
Už si mi jednou psal ,že máš na PP duchod a přitom na ní nevěříš. To nechápu Miki,
miki, 03.05.2013 0:05:52, IP: ***.***.181.112, #177060
Světlano
Proboha to neznamená,že když mám ID na PP,že na ni musím věřit.Já vedu klidný život bez jakýchkoliv stresů,bydlím se svou dlouholetou přítelkyní na chalupě obklopen zahradami,do lesa 40 metru,klid ,zahrádka balzám na všechny nemoci tohle se nedá ani popsat....přesto však mám jakési problémy ano patřím mezi oněch 7% meteosenzitivních lidí,kteří jsou citlivý na změny počasí.
Stačí si o nás něco přečíst na netu a hned pochopíš.Mám tedy věřit na PP když při pěkném počasí jsem zcela fit ba naopak před dnešním deštivým dnem 2.5.jsem naměřil TK 170 /115,rozjeli se mě srdeční arytmie,motolice a celý den mě bylo mizerně ?
To,že mě poslali od komise pro udělení důchodu k psychiatrovi a paní Dr. vyslovila diagnozu PP ještě neznamená,že v ní musím věřit.Já věřím na změny magnetického pole nebo sluneční bouře,pády a vzestupy tlaku vzduchu...atd. protože já tohle totiž cítím a za těch 15 roků znám svoje tělo dokonale.
Víš když jsem o svých problémech často hovořil s lékaři většinou na mě zírali s otevřenou pusou jenže jak jde čas a stále víc se o meteosenzitivě mluví a píše,tak i dotyční mění svoje názory.Prazvláštní tihle lékaři...jen aby nevypadali hloupě.
miki, 03.05.2013 0:24:01, IP: ***.***.181.112, #177061
Ještě jsem si dovolil vybrat z netu malý článek,kterých tam najdete stovky :

Přijde bez jakéhokoliv varování.
Najednou se cítíte jako by v jiném světě, všechno vás začne bolet, točit se hlava, oči jakoby nasedly na zběsile se točící kolotoč. Stěží stojíte na nohou, zem se s vámi občas posune, potácíte se jako opilý. K tomu všemu se vám rapidně z ničeho nic zhorší nálada, nejste soustředění a schopni se koncentrovat. Slabší nátury vidí blikající, mihotající kolečka a následně se odporoučejí na svou rodnou hroudu.
Na vině však není alkohol ani vážná nemoc.
Po návštěvě doktora a absolvování všech možných i nemožných vyšetření, odcházíte z ordinace se slovy lékaře,
"Není to nic na umření, ale musíte se s tím naučit žít!" Nic jiného vám totiž nezbývá! Jste "jen" meteosenzitivní jedinec!
Člověk citlivý na jakékoliv změny počasí trpí tak zvanou Meteosenzitivitou.
Není to však výstřelek naší dnešní zhýčkané populace, ale trápí lidi po celá staletí. Bohužel vědci dodnes nepřišli na zaručený způsob, jak se jí zbavit. Jejich jediná rada, lehnout či sednout si na zem nám postiženým není co platná, předejdeme sice úrazu v případě pádu k zemi, ale kolemjdoucí o nás jen tvrdě zakopávají v domnění, že ačkoliv je teprve ráno "válí se tu ožrala"!

IVANA, 03.05.2013 6:53:32, IP: ***.***.125.118, #177063
Tak řekni doktorovi že máš METEOSENZITIVNÍ PORUCHU,nebo jak,na PP něvěříš,vezmou ti dávky,taky se dost divím,proč ti je dali.....a do práce bdeš chodit,jen když bude hezky,ano? Nám tady,už dej pokoj a své názory a napadání si NECH NA JINÉ STRÁNKY,oni tam s tebou taky vyběhnou,neboj. Sbohem.
Ila, 03.05.2013 9:50:26, IP: ***.***.8.218, #177065
sarik musíš počkat až zaberou Ad přesně jak tady píší trvá to 2 až 3 měsíce a pak bude dobře uvidíš taky musíš chtit sama mně to taky pomohlo ale trvalo to dlouho je to běh na dlouhou trať papa
miki, 03.05.2013 10:09:51, IP: ***.***.181.112, #177067
opět ta stejná osoba se jménem Ivana,která vlastně nechce pochopit utrpení jiných lidí..jen tady má zájem rozdávat rady,urážet a hlavně psát o své tížívé situaci jaký ona vlastně byla chudák,že jí manžel ponižoval a jaká je vlastně chudera,která se z toho za 20 roků ještě nedostala.... o jiném píše,že až si vrzne tak z toho dotyčný dostane PP jako by ona jediná vedla sex.život ....no dost pochybuji pokud se někdo není stavu vymotat z minulého vztahu těžko bude navazovat nové kontakty potažmo mít sex.
a jednu radu na závěr tohle je diskuse o PP,kterou ty vlastně vůbec nemáš,takže by bylo nejrozumější kdyby si se vypoklonkovala z této diskuse.
Rozdíl mezi námi je ten,že já ji mám uznanou odborným lékařem a věřit si já můžu čemu chci...Tobě do toho nic není
lada, 03.05.2013 11:20:58, IP: ***.***.241.252, #177069
Ahoj Evo prosím tě jak dlouho to bereš?
sarik, 03.05.2013 11:30:32, IP: ***.***.170.150, #177070
Holky a za jak dlouho po nasazení AD jste pociťovali 1 změnu?
Světlana, 03.05.2013 12:04:34, IP: ***.***.133.163, #177071
Sarik já bohužel až ted po 2měsisich.Ale dneka mě buší srdce a klepou se mi ruce myslim ,že od páteře. Zatím nemužu na masáš jsem měla ledvinovou koliku tak až po kontrole. Ale je mi hnusně dneska taky
miki, 03.05.2013 12:42:05, IP: ***.***.181.112, #177072
Světlano
To je opravdu škoda,že jsi si nepřečetla moji odpověď na předchozí stránce,která patřila vlastně Tobě a samozřejmě taky ten článek pod tím.Možná by jsi dnes věděla proč Ti buší srdce a třepou se Ti ruce a je mizerně.Stačí se podívat z okna,
a jeden vzkaz pro Ivanu !!!
s mojí paní doktorkou na téma meteosenzitiva vedeme při každé mé návštěvě debatu a sama přiznává,že se jí více plní čekárna ordinace při takových to výkyvech počasí než obvykle.Jak jsem již napsal v jiném článku...spoustu doktorů mění své názory neboť vliv počasí na člověka stává se častěji aktuálnější.
Eva, 03.05.2013 14:59:14, IP: ***.***.27.152, #177078
Lado beru to 29 dní,ale už minulý týden jsem měla dobrý pocit,zvládla jsem fakt dobře školení,a to jsem je školila dva dny za sebou v Praze,což je ode mne dvě a půl hodiny busem tam a to samé zpět...Už neberu ani neurol,ten jsem vysazovala pomaličku,ale brala jsem jen málo.,0,25,,, jeden až dva denně...Chodila jsem také na rehab. krční a hrudní páteře,a laeser...dnes je hnusně,ale bolí mě jen hlava,protože jsem nestihla kafe...to ted popíjím,tak snad to přejde,modlím se,aby se to nevrátilo...
miki, 03.05.2013 16:19:37, IP: ***.***.181.112, #177086
Světlano
a jak jsi na to přišla,že máš PP ?? Tvůj felčar Ti to řekl ?? ... zajímavé... Tobě dnes nebylo dobře,mě taky... další diskutující p.Eva si taky stěžuje,že se dnes necítí moc dobře..každý jsme z jiné části republiky a všichni jak zázrakem jsme podle Tebe dostali atak PP.( když to přeženu )
nemáš ten dojem,že jediné co nás všechny spojuje v tento ten je deštivé počasí,zatažená obloha... ?? a jestli má někdo dojem,že se mu v mládí stala nějaká hrozná věc (zaštěkal na něho pes) a že bude postižený celý život ,tak ať jde rovnou do blázince... já se taky starám o rodiče oba přes 75 roků,vozím je špitálech,mám strach když se neozvou,mám 2 kluky a vnouče a taky se třepu aby se nestalo něco špatného...,ale tohle prožívá snad každý člověk...i ten miliardář co nakradl prachy má strach aby o ně nepřišel...každý člověk je vystaven psychickému tlaku...tak proč hned PP.
        Předchozí   1 .. 684685686687688689690 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.