Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

IVANA, 10.04.2013 16:01:52, IP: ***.***.125.118, #176076
MIKI.nervově labilni vnímají změnu počasí,to ano,ale že by jsme z toho měly ataky? Píšeš: žádná PP NENÍ. U tebe asi ne,u nás ano,své stavy si necucáme z prstu.JARCZEK.že by jsi přeci jen p.BROŽKAalias DĚDKA,zachlamydioval?
myška, 10.04.2013 18:06:16, IP: ***.***.200.142, #176080
EVI beru Olwexii 1tabletku,a zabralo to po 2měsících.Ale každý jsme jiný,i když ten měsíc to tak trvá každému.
Eva, 10.04.2013 20:16:28, IP: ***.***.27.152, #176087
ahoj všichni,jak vá všem je?..No já dnes tak nějak dobrý,chodím na rehabilitace s krční páteří,přijde mi,že ten den,kdy ji mám se mi to ještě rozdráždí,zoloft sedmý den,zatím nic moc,doktor mě stále říká.že jsem jinak úplně vpořádku,at se nebojím,že stav jak přijde tak odejde,že to jsou nervy,ale já ja přichází večer,tak jsem zatuhlá,bojím se zda to zase nepřijde,prý to zatím bez neurolu nedám.Zítra jdu ráno k psychiatričce,snad se ještě něco přiučím...je to boj...tak se všichni držte a pište..co nejhezčí večer všem!
ivana, 10.04.2013 21:55:48, IP: ***.***.125.118, #176088
EVIČKO,já mám taky záda,hlavně krční páteř na dranc.Je jasný že se rehabkama vše rozdráždí. Už nechodím nikam,bohatě mi stačí,když ji rozcvičuji doma. Ty stavy,hlavně motolice....fuj.
miki, 11.04.2013 9:46:54, IP: ***.***.181.112, #176095
Ivano
já asi jako jediný z vás jsem na PP dostal inval.důchod,takže o různých a hrůzných stavech které mě provází již cca. 15 roků bych mohl pořádat přednášky..... i když na PP nevěřím.Nevěřím,že tohle všechno je schopna vyvolat psychika člověka.Když se podíváš na jakoukoliv diskusi,tak jsou určitá období kdy si více lidí najednou začne stěžovat na zdrav.stav...ataky,mdloby,bolesti...atd. ale vždy v období nějakých klimatických změn.
A to je to co nás všechny spojuje.Vůbec to nejsou to nějaké vzpomínky z dětství na zemřelou babičku,psa...nebo,že Tě v mládí postrašil Mikuláš.Tohle jsou nesmysly vtloukané psychiatry lidem do hlavy.
Pokud bude pár dní pršet jako z konve,tak se roztřepeš jako osikový list,ale je spousta lidí,kteří si tohle nedají dohromady protože jim tohle na psychiatrii neřekli ani nemají zájem si o tomto něco přečíst....protože by zjistili,že pan(í) doktor se zřejmě mýlí.Mnohým z nás stačí,že mají diagnozu PP,ale já hledám příčiny a ne si tady vykládat kdo a kolik za den spoliká prášků.
lada, 11.04.2013 10:25:34, IP: ***.***.241.252, #176096
Ahoj já dneska blbý.Rano zase strach,nervozita,nic se mi nechce,nikam se mi nechce,pocity šílený.19 tabletu je to asi brzy,ale já nejsem trpělivá,už aby to zabralo neumím se smířit s tím ,že nemohu fungovat,tak jak jsem fungovala před tím,to mi vadí.Ale tyhle stavy jsou fakt hrozné,já mám také problémy s krční a hrudní páteří,.A miki máš také pravdu v tom,že to může být i tím počasím,ale to není jen tím vše má pro a proti,počasí má taky vliv na naší psychiku,ale i jiné věci,vše dohromady,díky
IVANA, 11.04.2013 12:07:11, IP: ***.***.125.118, #176098
MIKI.podívej, já MÁM PLNÝ INVALID.DŮCHOD NA AGORAFOBII S PPuž přes 17 let,z toho jsem 21 let nemocná. Způsobil mi to můj exmanžel svým ŠÍLENÝM FYZICKÝM TÝRÁNÍM.A mnoho z nás tady má určitě podobné traumata,takže mi nevnucuj ŽE KOLABUJEME např. z toho že PRŠÍ! Nikdo tě ani nenutí,aby jsi tady četl,kolik kdo snědl prášků.Ale neplet se do nás,co se tady navzájem snažíme,poradit si,podpořit, utěšit.
IVANA, 11.04.2013 12:11:27, IP: ***.***.125.118, #176099
LADĚNKO,musíme vydržet,nejde to bohužel hned.
lada, 11.04.2013 13:11:15, IP: ***.***.241.252, #176107
Ivanko to je škoda,že to není hned,jedu jsem ve třetím týdnu na ad.a nic,někdo říká,že by to mělo zabírat,ale já mám ještě ty stavy.A někdo říká,že to zabere za dlouho.A ty bereš ,co a jak dlouho?Nevím jesrtlůi jsi to psala díky
miki, 11.04.2013 14:47:41, IP: ***.***.181.112, #176112
Ivana
škoda...není to dlouho byl na Novinkách.cz obsáhlý článek kde různí lékaři ( Cimický...a spol) dopodrobra popisovali co se děje s lidmi při výkyvech tlaku,při změnách počasí.... atd,atd.... no je vidět,že čteš jen to co potřebuješ a o ostatní se nezajímáš... takže si můžeš dalších 21 roků myslet,že Tvoje problémy Ti způsobyl manžel... apropó to jsi se z toho za tak dlouhou dobu ještě nedostala ??? to bych raději skočil do Macochy
a to že prší tak z toho určitě nekolabujeme ,ale nejspíš proto,že v mracích je plno el.energie,která působí na energii kterou vydává naše tělo.... jdou tedy proti sobě..... víš co něco si o tom přečti budeš chytřejší a ty vzpomínky hoď do té Machochy nebo tam jednou facht skočíš...a podobná traumata tady může mít více lidí ..když si je zafixuješ do hlavy zůstanou tam napořád
Ila, 11.04.2013 20:13:28, IP: ***.***.129.170, #176120
Lado máš pravdu že něco je způsobeno počasim to už řikala moje babička ale my to mame ze sresu v živouě někdy už od mládí,třeba ze strachu z nemocí a ze smrti,nebo od týráni to poznamená každeho člověka a zbavit se toho je velmi těžké nebo náhlá smrt blzkeho člověka to s labilním člověkem zacloumš aspon se mnou ano.A s naši psychilou je to jak na houpačce to my řekla dr.držte se děvčata a at je lip pa
IVANA, 12.04.2013 10:52:57, IP: ***.***.125.118, #176134
MIKI,do Macochy skoč ty,přeji příjemný let a více si s tebou nemám co napsat, LADĚNKO, beru 5 týdnů Venlafaxin a zatím, taky nic moc.
lada, 12.04.2013 10:56:05, IP: ***.***.241.252, #176135
Ahoj Illo já dnes zase to ráno to máš pravdu,že toen strach tam je ,já ho mám šílenej ze sebe,že mi něco bude a jak to budu dělat,až to bude,až se mi něco přihodí,bojím se o sebe a o své zdraví,chápeš to ?To není normální ,no a z toho mám ten ted velkej strach,myšlenky,obavy,úzkost a vše dohromady,tak je to na prd,beru treprve 20 tabletu
IVANA, 12.04.2013 11:31:15, IP: ***.***.125.118, #176138
MIKI, ty jseš horší jak mor. Kam se hrabe dědek! Tohle je diskuze PANICKÁ PORUCHA, NE PŘEDPOVĚD POČASÍ, ANO? Takže jdi do řiti a přestan napadat.....
miki, 12.04.2013 11:34:26, IP: ***.***.181.112, #176139
Když tělo bolestí reaguje na změny počasí

„Zeptejte se mě, jak se cítím, a já vám řeknu, jaké bude za pár dní počasí,“ mohla by směle konstatovat řada lidí, jejichž počet se za posledních padesát let zdvojnásobil a už se týká zhruba dvou třetin obyvatel vyspělé části Evropy.
Dneska už zdaleka nejde jenom o revmatiky, kteří si před příchodem bouřky stěžují na bolesti kloubů. Mladším lidem v produktivním věku dokáže přecitlivělost na změny počasí, takzvaná meteosenzitivita, pořádně zkomplikovat život.
        Předchozí   1 .. 667668669670671672673 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.