Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Romana, 14.12.2012 18:16:53, IP: ***.***.209.192, #172068
Ja beru sentralin už asi 5 měsicu mela jsem jine leky ale vymenil mi je za ten sentralin a musim rict,že mi je po nich fajn ještš mam frontin ale ten pouze když je nejhuře to už ted neni tak časty.Riky drzim palce at je lepe
Dalibor, 15.12.2012 17:31:56, IP: ***.***.30.217, #172080
Ahoj panikáři,zase se předem omlouvám,že se montuji do Vaší diskue,ale všiml jsem si,že jsou tu noví členi,kteří hledají rady a pomoc.Pokud někoho s Vás něco zajímá,jak si pomoct lépe,a najít problém,proč PP začla,prostě zapátrat po příčině nemoci,prostě se pokusím pomoct,je to jen nabídka pomoci.
katrka, 15.12.2012 18:40:23, IP: ***.***.147.59, #172083
ahojte, jak se mate ? :) ja fajn zvladam to dobre, chtela jsem se zeptat mimo PP: nevite co to je kdyz mam hrozne rude a horke tvare ale studene nohy, nemam teplotu ani tak. Stalo se m ito uz vcera kdyz jsem mela jit ven k veceru ale v te zime uz me to tak nehralo a dneska zase to same. Diky za rady
Dědek, 16.12.2012 6:02:09, IP: ***.***.209.252, #172090
salho: je to asi chlamydie pneumoniae
Dalibor, 16.12.2012 9:28:31, IP: ***.***.30.217, #172091
Ahoj Salho,jasně že nic nenašli,zkus si vyžádat vyšetření magnetickou rezonanci páteře,jestli máš ploténky na svích místech,ploténky jsou měkká tkán a proto to RTG nevidí,vsadím se,že tě bolívají záda,možná si myslíš,že ty bolesti sjou normální,vždyt záda běžně bolívají každého,ale málokdo ví,že v páteři koření celé nervové centrum a poskřípané nervy v páteři ovlivnují chod celého organicmu,naštěstí toto jde velmi snadno vyléčit,ale u doktorů bohu žel nepochodíš.
salho, 16.12.2012 12:47:03, IP: ***.***.159.157, #172096
Ahoj.No delam pomerne tezkou fyzickou praci,takze me zada boli porad.Asi pred dvema lety byl muj tata ne opraci s plotynkama,ale pry mu bolesti vystrelovali do nohou,ale jinak jiny problemi co mam ja nemel.Myslite ze to muze zpusobit i to motani hlavy?Treba jem jel pred asi mesicem k doktorce autem a ve meste na krizovatne se mi udelalo dost zle ze jsem pomalu nevedel kde jsem a co se deje.Hlavne si myslim ze me uz na mr nikdo neposle kdyz jsem byl na mr mozku a c patere ono je to pry pomerne drahy vysetreni a neradi tam posilaj.Tri mesice jenom lezim a nic se nedeje .Tak nevim co mam delat.Nedokazu si predtavit ze pujdu zas na 10 hodin do prace,ale co mam delat kdyz mi doktorka rekne ze jsem zdravej at jdu makat?
Dalibor, 16.12.2012 13:40:44, IP: ***.***.30.217, #172097
Jasně že při problémech s krční páteří se do toho přidává i motání hlavy a nevolnosti,pokud chceš,spojíme se po skypu a vysvětím ti cviky,kterými by ses mohl těchto potíží zbavit,nebo to aspon zmírnit.Stou MR máš pravdu,je to drahy a pojištovny se šprajcujou s placením,proto si to musíš vydupat a nenechat se odbýt.
Jarczek, 16.12.2012 17:21:26, IP: ***.***.78.108, #172099
Všechny tvoje simptomy nasvědčuji že jde o Panickou poruchu...zkus zajit k psychiatrovi a rekni mu svuj priběh...buď pozná ze jde o psychickou nemoc a nebo aspon budes mit jisto a muzes resit krční pater nebo chlamydie...hele problemy s krcni pateri mame dnes vsichni z naseho zivotniho stylu a sedavych zamestnani...ale nikomu kdo nema PP se nemota hlava a nedostava infarktovy stavy uprostre cesty domu autem..vsechno jsem si prozil dnes opet jezdim a jen vzpominam jak jsem hledal priciny a veril ze je to krcni pateri ale je to na kazdem..kazdeho osud nasmeruje tam kde ma zrovna byt..takze nehledej pomoc tady od tech odborniku..kazdej jsme jinej takze se rid tim jak se citis a co si myslis ty!!!,,jen ty!!!!...drzim palce
Dalibor, 16.12.2012 17:59:35, IP: ***.***.30.217, #172100
Jrczek má pravdu,tady ti nikdo nic nevnucuje,řit se hlavně svím instinktem,sice můžu mít pravdu,ale taky nemusím,je na každém co vyzkouší.Já už měl v životě hodně zdravotních potíží a můžu ti říct,že je třeba vyzkoušet všechno,než člověk příjde na to,jak si nejlépe pomoct.
Denda, 16.12.2012 18:56:31, IP: ***.***.25.97, #172101
Já bych se chtěla zeptat někoho z vaší diskuse.Prošla jsem si také PP, asi 2 roky jsem v pohodě.Už měsíc mě ale brní dlaně a chodidla,na PC mám problém zaostřit.Myslíte že jde o p.poruchu?
Dalibor, 16.12.2012 19:08:54, IP: ***.***.30.217, #172103
Brnění dlaní mívá dvě příčiny,karpálni tunel(znamená to,že je zůžený v předloktí a ruce se špatně prokrvují)v tomto případě to více brní,když jste v klidu a při práci je to lepší,nebo je to páteř,ale tam jsou příznaky naopak a bolest se táhne mírně celou rukou.
Denda, 16.12.2012 19:16:00, IP: ***.***.25.97, #172104
Ruce a nohy mě brní více v klidu,ale mám pocit že mi částečně pomáhá magnesium.Nejvíc mě trápí zrak,nedokážu zaostřit.Vyšetření očí mám bez nálezu, také mě někdy oči jakoby cukají.
Jarczek, 16.12.2012 19:52:38, IP: ***.***.78.108, #172106
Však ja to ani nemyslel na tebe Dalibore...ty jsi človek inteligetni a pouze pises svuj nazor a zazitky...myslel jsem hlavne chlamydiozu ale to je jedno jde o to ze tyhle diskuse jsou a nejsou dobre pro psychiku..kazdej by si mel vzit jen malou cast z toho co tu cte protoze hodne jsi de vyvolat tim ze ctete ze tamhle nejaka Zdenka to mela tak a tak ja proste jen varuji pred dalsim prohlubovanim problemu...Dalibore ja jsem urcite zastance toho ze spousty priznaku jsou od patere..sam jako ridic kamionu mam zada tak v ha_jzlu ze ve svych 28 letech kdyby nejaky ortoped videl moje zada tak spacha sebevrazdu...necvicim neplavu pouze lezim doma na gauci nebo sedim za volantem....musim co nejdrive neco zacit delat ted jsem opravoval auto a trikrat jsem zabral a MRD!!!!,...uz jsem nemohl ani vydechnout jak jsem si blokl lopatku...pomohl az obstřik a dva dny lezeni bez pohybu...no hruza takze ano brneni klidne odp patere ale jak mi nekdo napise ze chytl spatny stavy v aute v zacpe nebo v obchodaku pak je to vzdycky jasny podle toho zpousteče..ze to je od psychiky...pokud je clovek doma v klidu a zacne mit problemy pak verim ze je to od patere
Dalibor, 16.12.2012 20:32:22, IP: ***.***.30.217, #172108
Tak to né,pokud tě brní i nohy a potíže s očima,na které nemá nikdo vysvětlení,tak to si nemyslím,že je od páteře,navíc karpál je věcí hlavně,nebo jen rukou,nedostatek magnézka dokáže pěkně pozlobit,to je známá věc,zkus magnézium s vápníkem a zinkem,lépe se vstřebává,proto stačí daleko menší dávky a přitom více učinkuje,nebo pokud chceš radu odborníka,jakých je u nás málo,tak si na netu najdi mudr.Vladimíru Strnadelovou,dělá celostní čínskou medicínu a moc dobré jméno,hlavně jakýmsi zvláštním způsobem najde příčinu potíží a léčí je hlavně bylinkami.
Jarda S., 17.12.2012 1:16:27, IP: ***.***.141.221, #172112
Denda: To jak píšeš s očima mám úplně to samý.. špatně zaosřuji, ale oči mám v pořádku a když se zadívám na jedno místo tak se mi klepe obraz.. byl bych moc rád kdybych věděl čím to je a jestli za to může psychika
        Předchozí   1 .. 612613614615616617618 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.