Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Jarczek, 16.06.2012 16:01:39, IP: ***.***.78.26, #164294
čau baby..tak na AD bych nepil..koega si dal dve decky cervenyho a mel ho jak z praku a to prej driv dosti pil takze je prej ozralej jak po litru..:D:D...no jinak ja na AD radsi nepiju i kdyz mam chut aspon to pivko no ale zdravi je dulezitejsi nez chlast..driv mi taky pomahalo se napit ale jen do doby nez to prestalo pusobit a bylo mi spise zle.Navic znam borce co chlastal na AD a hodne si stav zhorsil ale to bylo extrem takze jestli si date pivko nebo panak tak to nemuze nic udelat..Zdravim Myšku i kdyz ji tu ted nevidim psat ale urcite se objevi a vzpomene si na me kdyz jsem zavrenej v blazinci..:D:DD..ted jsem na weekend doma a zase se vracim a pokracuju v lečbě...tak se drzte vseci a ...no a tak..:DD:
Ila, 16.06.2012 18:16:26, IP: ***.***.141.199, #164295
No a Jarceku jaké to tam je už sis zvykl bez tech lexaurinu ,psal si že cvičite jogu pomáhá to mně to každý doporučuje A PORAD NÁMCO TITAM POMÁHÁ!!!!!pa
\ila, 16.06.2012 19:16:41, IP: ***.***.141.199, #164297
ROMČO,já jsem hlidala s manželem vnuka tak jsme zpivali tancovali a stavěli z lega,Potom jsme malovali tak mi bylo docela dobře on má rýmu a kašel tak nemohl ven.Tak Pa
Romana, 16.06.2012 20:30:50, IP: ***.***.209.192, #164299
Ahoj Ilčo,tak jsem oslavu zvladla a bez prasku,hlavne to bylo party na zahrade takže žadnej uzavřenej prostor a to mi pravdepodobne nevadi.Vedro,alkohol a vsichni kolem me byli zpumprdlikovany už v 6 večer ja jedina strizliva!Domu jsme dorazili v 8 hod a v pohode jsem rada ze mi neni zle,nechapu jak jsem se tak rano mohla vydeptat.Parada,že mas vnuka aspon se snim odreaguješ vid?Tak hezky večer pa
Jarczek, 16.06.2012 20:33:32, IP: ***.***.78.26, #164300
No rad bych poradil ale sam porad jeste nevim co vsechno pomaha.Je to strasne intenzivni celej den je program od rana do vecera je v tom teorie...je v tom terapie skupinova nebo individualni s doktorem...pak je to o fyzicke sile takze rotopedy behaci pasy pinec činky balóny proste komplet vybavena telocvicna...pak jsou tam ty rehabilitace takze se naucite cviky na odblokovani patere a dalsi cast je ta Joga kde se naucite spravne dychat a dobre cvyky na uvolneni.a je toho mnohem vic ale bylo by to na dlouhy odstavec.Proste masakr a pomaha vsechno ale neni to otazka par tydnu.musi se to provadet porad a telo si zvyka i rok na nove navyky atd.Jinak bez lexaurinu to bylo par dni docela krute jako abstak jak svina takze nocni poceni silny panicky ataky ale za par dni se to uklidnilo a dnes jsem štastnej ze mi to vzali a ja si uvedomil ze diky tady tem benzodiazepanum jako je neurol lexaurin atd se jen přežíva ale problem se neřeší a je to jen oddalovani...do te doby jsem si to nepriznal ale nastesti jsem uzival jen malou davku...mame tam holku ta baštila 10 neurolu denne...:D:D...takze asi tak no.poradil bych vam nebrat tyto leky ktere jsou navykove a pouze vyresi momentalni problem ale nemoc se tim nevyleci...je to o AD ktery se daji brat dlouho a psychoterapii...4 roky jsem si myslel ze to zvladnu sam a nejde to...
Romana, 16.06.2012 20:36:11, IP: ***.***.209.192, #164301
Ahoj Vendy,ty se mas taky bych si dala do čumaku ja už 2 roky vubec nepiju,nejdriv jsem nepila že mi bylo furt zle a ted mam AD ježiš adneska to vedro stačilo by mi male pivko na žizen no jo ale smula.Party jsem zvladla a jako jedina strizliva!Jinak dik za podporu ahoj
Romana, 16.06.2012 20:42:48, IP: ***.***.209.192, #164302
Ahoj Jarczeku,chcu se jen zeptat proč jsi skončil tam kde jsi?Citil jsi to tak byla to tvoje volba,že potrebujes tutu lečbu nebo ti to poradily?URčite jseš tam dobrovolne a moc ti fandim držim palečky a určite to zmakneš.
Ila, 16.06.2012 20:50:00, IP: ***.***.141.199, #164303
Ahoj Jarczeku moc ti držím palce že to tak zvládáš,ten tělocvik bych potřebovala taky protože cvičení mi pomáhá myslim že to zvládneš a budeš brzy fif!!!!!!!ILA
ILA, 16.06.2012 20:52:07, IP: ***.***.141.199, #164304
Romčo tak seš dobrá já se někdy taky bojim někam jit a pak je to zrovna fajn.....
Jarczek, 16.06.2012 20:53:34, IP: ***.***.78.26, #164305
Jasne ze jsem tam dobrovolne dokonce to bylo aji dosti tezky se tam dostat.Je to otevrene oddeleni to znamena svoboda vychazky veci ti nechaj proste neni to zadnej blazinec.No a citil jsem ze to musim nejak zacit resit protoze roky jsem jen prezival bez leku a posledni dobou se mi to zacalo vracet musel jsem jit marodit a to jsem nemarodil snad 5 let takze to me dostalo zase na dno.Skoncil jsem v nemocnici po jednom silnym zachvatu kdy jsem si dojel na pohotovost s tim ze umiram a oni si me tam nechali.Jak me pustili tak jsem si rekl musim to zacit resit s lekama no a tak jsem si nasel novou psychiatricku ktrea mi dala kontakty na nejvetsi kapacity pres panicky poruchy a dostal jsem se tam kde jsem...6ti tydeni terapie a zacal jsem uzivat Antidepresiva a makam na sobe protoze uz nechci dalsi roky prezivat s krabickou lexaurinu...
Jarczek, 16.06.2012 20:56:43, IP: ***.***.78.26, #164306
U me se to za ty roky uz tak rozjelo ze pro me nejaky dochazeni k psychologovi jednou za dva tydny uz nemelo vyznam...mam generalizovanou panickou poruchu spojenou s Agorafobii takze muj prostor se zmensil na domov a okoli...a to jsem driv jezdil jako ridic kamionu po cele Evrope takze i to me dostalo na dno ze najednou nejsem schopnej...tak diky za podporu ja se zase ozvu a rad poradim jak budu citit nejake pokroky
Ila, 17.06.2012 11:10:03, IP: ***.***.141.199, #164317
A ted por změnu zase mě tuhne a brni v obličeji včera to někdo psal taky......
Vendy, 17.06.2012 11:23:01, IP: ***.***.104.154, #164318
Ahojky, taky Jarzeka obdivuju a fandím mu.
Ilčo já to tuhnutí v obličeji mívám často, většinou cítím jak mě tuhnou svaly u pusy a špatně se mě mluví, nebo mám takový tlaky v hlavě u spánků, jako ted.,navíc mě je špatně od žaludku.Často mě nahlas kručí v žaludku,(i když jsem najedená) nemíváte to taky? Vždycky někde kde je ticho, jako v čekárně u doktora, nebo na rehabilitaci.
Jinak jsem stále bez hlasu a to jdu do práce i dnes odpoledne.Tak je vám všem líp. PA PA
Vendy, 17.06.2012 11:24:18, IP: ***.***.104.154, #164319
Tak at je vám vše líp!!!
Ila, 17.06.2012 11:27:34, IP: ***.***.141.199, #164320
Vendy a kde pracuješ a kdo ti hlídá holčičku?
        Předchozí   1 .. 474475476477478479480 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.