Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Foxinette

Kateřina, 27.01.2016 18:59:11, IP: ***.***.223.13, #198489
Ahoj ... mam dotaz beru foxinette celkem dlouho zadny problem s ni nemam, ale podarilo se mi po prve zapomenout na dva prasky a tak jsem si pak vzala dva najednou ale dalsi den se objevila menstruace a ja nevim zda mam prestat je brat a zacit opet az za tyden nebo je brat dal ze by se menstruace ukoncila ... pokud se s tim zde nikdo nesetkal zajdu si k doktorce :) ... dekuji za odpovedi
S, 13.06.2016 6:26:53, IP: ***.***.60.83, #200602
Já beru skoro rok a ze začátku na mě měly jen dobrý vliv. Zvětšily se mi prsa skoro o dvě čísla, pleť se taky zlepšila, nepřibrala, zkrátil se mi mens i to nemam tak silné, skoro žádné bolesti.. a asi po pul roce se to všechno obrátilo.. zase se zmenšily, pleť se výrazně zhoršila a mam silné bolesti při menstruaci :/ ale na každého to opravdu působí jinak
Lenka, 06.01.2017 8:17:39, IP: ***.***.8.92, #203860
Holky beru první plato asi 5 tabletku a začala jsem trochu krvácet?Myslíte že je to normální?Nebo to mám radši vysadit.
heries, 06.07.2017 17:59:23, IP: ***.***.145.33, #207675
Foxinette neo je má první antikoncepce. Do této doby jsem nechodila ani k žádnému gynekologovi..prostě nemám doktory ráda :D Trpím na migrény s aurou, takže mi má neuroložka výrazně zakázala jakoukoliv dvousložkovou antikoncepci. Přesto mi ji gynekolog předepsal ( i v příbalovém letáku je přímo napsáno-nesmí se užívat, pokud pacientka někdy mívá auru). Což já mám dost často, sám mě upozorňoval, že bolesti mohou být mnohem časté a nesnesitelné. Nyní dobírám první plato a migrena byla jednou a to slabá. Mohu tedy jedině doporučit!
Anonym, 06.07.2017 18:47:16, IP: ***.***.242.248, #207676
-)
Cuca, 21.08.2017 21:53:21, IP: ***.***.43.106, #208917
Ahoj, chtěla bych se zeptat jakou mate zkusenost s FoxinetteNeo? Vim ze na každého pusobi jinak. Predem dekuji za odpovědi!:)
Míša, 10.12.2017 5:10:37, IP: ***.***.53.108, #213401
Zdravím. Foxinette užívám asi dva roky a vse v poradku. Jen jsem uz tri mesice v kuse bez mesicku,coz me desi. Tehotna pry nejsem, na gynde mi tvrdi oba doktori,ze je to zcela bezne a zdravi nezavadne,ze menstruace vymizi...ale me.to prijde proti prirode. Avsak nechce se mi měnit prasky, kdyz mi tyhle jinak vyhovuji... Mate nektera podobnou zkusenost ? Díky. :)
        Předchozí   1234      Následující
Přidat příspěvek k tématu Foxinette
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.