Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Ženatý milenec 5

Halina, 29.04.2008 11:02:20, IP: ***.***.9.57, #46990
Ne nelíbí se mi lhaní a podvody..........když se rovně rozejde tak je to lepší, než doma lhát a ještě jí blokovat pro jiný vztah, jak tu psala Sára..........podvádět je hnus .
A co ty......pořád čekáte na sebevraždu hihi???Vy ste vlastně hodní, zachráníte jí......jéééé
Čára, 29.04.2008 11:09:40, IP: ***.***.159.50, #46991
ne Halinečko navážej se do mně, píš jaký jsem póvl a holkám dej pokoj. Ja myslím, že na všech diskusích, na které píšeš jsi vyvolala jenom nechuť a odpor. Jenom provokuješ a snažíš se urážkami někoho přijmět, aby ti odepsal. A právě proto jsem tu já - tvé černé svědomí. Moc by tě zajímalo jak je na tom Ivča, co? Ale ty se to nedovíš, holky si zvesela povídají jinde.
A uvědom si, že svým napádáním a urážením svět nespasíš. Nevěra byla, je a bude. Ty to nevyřešíš, každý z nás má své trápení. A od toho jsme lidská komunita, abychom spolu hovořili. Nic o mém životě a trápení nevíš a ani se nedovíš ale jsem pro tebe póvl a vulgár. A proč? Protože jsem se choval a vyjadřoval jako ty? Tys předse urážela chlapy ve středním věku, lidi, kterí mali momentální psychické problémy, nemocné lidi a tak dále.
Ale to je zbytečné rozpisovat, ty to nepochopíš, protože to pochopit nechceš.
Ale neboj ja neodejdu - zůstanu tady s tebou i když všichni ostatní na tebe zvysoka kašlou Halinečko a mají pravdu zasloužiš si to
Petra, 29.04.2008 11:12:08, IP: ***.***.197.47, #46992
To si piš, že jsme hodní ! Netýráme kočky, ani jiná zvířata a co víc, programově neubližujeme ani lidem, na rozdíl od tebe.
Halina, 29.04.2008 11:18:29, IP: ***.***.9.57, #46993
Ale pro jistotu se taháte s ženatým co..........Petro??Proč to děláš, že se nestydíš !!A kočky Sarah týrá ...ne že né....tohle normální člověk, který má rád zvířata nikdy nenapíše ..........
Petra, 29.04.2008 11:27:33, IP: ***.***.197.47, #46996
A Ty se nestydíš???Proč to děláš??? Tobě někdo dal právo urážet lidi???
Čára, 29.04.2008 11:39:07, IP: ***.***.159.50, #46997
Péťo nech ji mně, uvidíš, že zůstane tady sama a zase bude vyšilovat jaký je tu čistej vzodušek. Ona vůbec nepochopila proč holky tuhle diskusi zakládali. A jestli si myslí, že přítelkyně a milenky ženatých můžu sedí tiše v koutě a zoufají nad sebou tak ji v tom nech. Tá kdyby vědela, že?
Ivča, 29.04.2008 11:40:34, IP: ***.***.124.180, #46998
Tak nevím,Halino,proč si neustále meleš svou písničku.Ty nemáš smysl pro humor?Ty si myslíš,že tady někdo týrá kočky? Já si to nemyslím,byla to legrace,která se ve finále obrátila na tebe, ale tobě to vysvětlovat nemá cenu.Mám pocit,že ti vůbec nejde o to týrání,o to že tu máme milence,tobě jde prostě jen o to,aby jsi byla v opozici, a to za každou cenu,pak tě to tady baví.Baví tě urážet a provokovat a pak se směješ tomu,když se ti povede někoho vytočit.Jenže - my,co tě tu známe se už dávno vytočit nedáme:-)))))
Halina, 29.04.2008 11:55:53, IP: ***.***.9.57, #46999
No jako nevím, že by tady bylo někde napsaný, jak má ta diskuze vypadat .......čáro zase kecáš .........:-)

A jasně, že čekají v koutě a na forech a breče,j že nemají sms....hihi..........a nemají sex.....prčááááá

No to je mi jasný Ivčo, že tě nerozhodím, když se vybulíš jinde ..........ale hlavně že tady je vzdoušek ......áááá.....áááách ...vyflajzly .....:-)
Petra, 29.04.2008 12:06:18, IP: ***.***.197.47, #47001
Halino, já nemám důvod brečet v koutě, vážně ne.
Hele, kdy už ti to konečně dojde, že tě nikdo nežádal o tvé "skvělé" rady? Mám pocit, že pracovat jen tři dny v týdnu není pro tebe to pravé.Potřebovala by ses víc seberealizovat..opravdu něco ve smyslu psycholog-amatér radí, jak žít - v nějakém plátku..možná že by to šlo na dračku díky tobě.Tady je tě fakt škoda.
Halina, 29.04.2008 12:09:53, IP: ***.***.9.57, #47002
A kdy už ti dojde Petro, že jsi na diskuzi, kam můžou psát všichni??Dost natvrdlá co ???

Jasně že nemáš důvod, jsi v pohodě, jen devastuješ cizí rodinu.....do jejich vztahu nevidíš, tak se do něj nemotej.........sty´d se , jsi zlodějka ...:-)

Fuuuj
Petra, 29.04.2008 12:22:06, IP: ***.***.197.47, #47004
Nevím, jak by někdo mohl devastovat třeba ruiny, spáleniště..A ty už do toho vztahu nevidíš vůbec, tak jakým právem pořád moralizuješ?
Formol, 29.04.2008 12:26:12, IP: ***.***.65.7, #47005
Petro, řekl bych, že Halina mozalizuje jen z toho důvodu, že nemůže dávat špatný příklad :D
Petra, 29.04.2008 12:34:08, IP: ***.***.197.47, #47006
Formole, já už jsem jí to psala dávno, že má nějaký problém, že je vlastně v životě nespokojená a tak se "montuje" do všech lidí...že má mladého přítele, je její věc a já se kvůli tomu do ní nenavážím..Jen nevěřím, že ten její vztah je tak skvělýýý, jak nám tady pořád popisuje..protože pak by v ní nemohlo být tolik zloby a zášti..to prostě vyrovnaný a spokojený člověk nedělá..
Halina, 29.04.2008 12:39:16, IP: ***.***.9.57, #47007
No a také vyrovnaný člověk se neplete do cizí rodiny Petro víš............i kdybych neměla žádný vztah.....jsem pořád lepší než ty .........ty si hled svýho ,ale ty jsi neschopná normálně žít celý život.....nejdřív tyran , ted zas ženáč.....ty tak můžeš poučovat jiný.......je ti skoro 50 a bojíš se že manželka spáchá sebevraždu ..........nebo kecáš , nebo kecá on
Ivča, 29.04.2008 12:39:29, IP: ***.***.124.180, #47008
Halino, pochop,nemám důvod bulet,brečela jsem,ale kvůli synkovi,teď už nemám důvod a jak psala Petra,zdevastovat zdevastované jde těžko,nebrečím na diskuzích,ani na nich celý dny nesedím,nemám čas,mám stále co dělat,taky mám různé akcičky,mám koníčky,děti,miláčka,mám co dělat,mám ráda svou práci,ráda se bavím,směju,já opravdu nebulím v koutku.Každý víkend jsme někde,nesedím ani doma,jsem prostě neustále v jednom´kole.Mě by nestačilo chodit do práce 3x v týdnu na pár hodin,ale když ti to vyhovuje,prosím,taky ti to neberu,tak si nech své a my své.
        Předchozí   1 .. 189190191192193194195 .. 202      Následující
Přidat příspěvek k tématu Ženatý milenec 5
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.